• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
Lobka tiez som rozmyslala co ak mliecko...ale treba vela pit, jest a pozitivne mysliet a nemalo by sa nic stat... pit- vela budeme, jest- mame plnu penziu, a pozitivne mysliet- to je jasne :grinning: :grinning: :grinning: srandy bude kopec :wink:
Miruss tusim pisala, ze berie golfac...
jasne, o 10-tej je v pohode, ja by som mohla aj o 7-mej :grinning:
11. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Holky, kdyby náhodou nebylo mlíčko od maminky, tak to jednou zaplácnete třeba nutrilonem :wink:
11. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Lobka dobre o desiatej, to by bolo super a ja vezmem golfky, aby sme sa pomestili. :slight_smile:
Ja vezmem aj nejaké príkrmy, keby bola kríza, lebo Zuzka má 23.5. už 6 mes. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
Novi, Lobi, já též teď řeším mlíčkovou krizi, ale beru balík vod - 6 flašek, tak to by v tom byl čert, aby to neteklo! Jen budete muset hlídat, až budu běhat každých 5 minut za keř se vyčůrat !

Momou, to mě taky napadlo. Mám načatou krabičku s Nutrilonem. Tak si vezmu sebou i s malou flaškou - pro strýčka příhodu- budu klidnější. A jak píše Mirka, asi kouknu po nějaké hotové mrkvi a tak, malá bude mít 6 měsíců už 2.6. Já už dnes byla na vážkách, než se takle moc nalívat, tak dát polívku, ale stejně jsem nestihla, a tu co jsem koupila, tak je i celer atd. Tak jsem to dala do lednice, pozděj se bude hodit.
11. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
M1rti: kdyby náhodou, tak se to dá vždycky vyřešit. Vždyť nás tam bude hodně :wink: Já příkrmy vezmu určitě, páč už se živíme, když maminka není lenoch :sweat_smile: Ale doma mám uvařeno - zavařeno a zamraženo, jen na cestu něco nakoupím, bude to jednodužší. :wink:
11. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jasný momou (jak se vlastně jmenuješ?), já to právě moc neřeším, jen abych okolí moc neotravovala v případě kolize :grinning:
11. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
Já jsem Monika :wink:

Holky, to asi bude lepší, když si uděláme nějaký jmenovky ne, :sweat_smile: :grinning: já bych nedala podle tváří dohromady ani přezdívky :grinning:
11. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
Vodu si aj ja nabalím, ja som stále smädná. :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Tak u mě s jménem snad problém nebude. Už jsem okoukala nějaký alba, ale realita je realita. budu na vás koukat jak náměsíčná, budeme se muset představit !!!! :grinning:
11. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
Marti: No já jsem sice prolítla všechny alba, ale bude mi to asi prd platný :grinning:
12. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz
Moni, to jsem taky měla na mysli, za 3 dny už stejně nevím, kdo jak vypadá. Stačí, abyste se některá jinak načesala a nepoznávám. Tak to necháme až na místě. Kdyžtak budou nutný ty jmenovky :grinning:
12. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
Alebo sa spoznáme podľa mien detí. :grinning:
12. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Kocky to nemyslite vazne s tymi menovkami, vsak :grinning: ?
Ved kazda spravna konikovka musi poznat, s kym tu klabosi, takze kto to este nezvlada, sup-sup naucit sa to na domacu ulohu :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
Tak ja myslim ze problem s menami a tvarami mat nebudem. Rok v tejto diskusii robi svoje a casto sa mi o vas aj sniva :grinning: Albumy pozeram priebezne, takze mam zmapovane aj aktualne fotos :wink: ale su tu aj vacsie MK profesionalky, vsak Jani, Andy, Ivanka, Mirka, ...:-P
Inak mne nevadi aj oslovenie Novinka, volaju ma tak kamosi uz 20 rokov :wink:
A menovky? Take zle to urcite nebude! :astonished:
12. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
Novinka 20 rokov? Nekecaj, ved vyzeras na 19 :grinning:
12. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
Lobka: Jo domácí úkol :grinning: Já tak možná zvládnu přezdívky, ale normálně mám problémy zapamatovat si jména. Tváře si pamatuju rychle, ale ty jména ............ :grinning:
12. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
na 19? :sunglasses: supeeer, doteraz mi hovorili, ze na 16! :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
andy21 - Andrea
momou- Monika
hpaja - Pavla
samicka - Jana
puzzi - Ivana
pospichalka - Lucka
novinka - Jana
miruss-Mirka( asi ????)
lobka-(haha nevim ...)
m1rti-Martina
nikule-Veronika
jumik-(nevim nevim)
laola-(nevim nevim)

jsem to sepsala......tak prosím, doplnte ty jména, já si obličeje pamatuju dobře i jména děcek, nebojte, asi se stanou trapasy, ale co už :grinning:

Novi dík za titul MK profesionálky :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Lobka je tiez Jana :wink: :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
a Jumi je Miška, som to skoro odoslala :sweat_smile:
ale Laolu fakt neviem :confused: :frowning2:
12. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
HOLKY napadlo ma, ze tie, ktore mate moje tel.cislo, mate zlééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som sa pomylila ked som vam ho posielala, takze navrhujem aby mi chybajuce členky nasho hrubozrnneho klubu (Lobka, Marti, Laola) poslali tel.cislo do IP a ja tam opravim to svoje, pridam vas a rozposlem to ostatnym, moze byt? :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
a idem hajat, offfffffffffffffff :pensive: brú nočku
12. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
Holky, já jsem Marta :wink:
12. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ahojky, jsem tu nějak dlouho nebyla, zapomínám :sweat_smile:
Laola je Mirka :wink:
12. kvě 2009 ve 23:40  • Odpověz
Andy: Tý jo, tak to čučím :grinning: a smekám klobouk :wink:
13. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
ano Paji, aj ja si pamatam, ze Lao je Mirka :wink:
13. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
Andy ano, Miruss je tiez Mirka, ako Laola, takze tam budu 2 Mirky a 3 Jany, to bude usmevne....ja si tiez pamatam tvare, aj mimca, tak sa nebojim, ze si vas spletiem s pripadnou inou skupinkou mamin :grinning:
13. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Nejak sa dohovoríme. :grinning:
13. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
Já se přiznám do předu, že mám fakt problémy si zapamatovat jména ke tvářím, takže už teď se moc moc omlouvám.
13. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Mou, my ti to prepacime :slight_smile: , vzdy, ked ta zbadam, tak ti nasepkam, ako sa volam :grinning: ...ale nie, robim si srandu, nemaj z toho zly pocit :wink: , nejako to zmakneme a aspon bude sranda :sunglasses: :grinning:
13. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.