• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
Sranda bude určitě :grinning:
13. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
A když budou na srazíku 3 Janinky (že Lobka :wink: ) tak to bysme mohli trochu zpětně o den oslavit jejich svátek :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Moni, to já taky, a ještě když je někdo s někým typově podobný, tak to jsem v háji. 3-4 lidi to jo ale 12 to bude probléma - ale to nás nezastaví, že jo. U některých ty jména k přezdívkám vím, ale dělá mi problém si k tomu přiřadit ještě obličej :grinning:
13. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Mou, si zlata :dizzy_face: , tak my dve s Novinkou tie meniny oslavime 2x - na Slovensku ich mame az 21.8. :grinning:
13. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Lobka:Fakt až tak pozdě? Tak u nás je to 24.5. :wink:

M1rti: No právě, 3-4 lidi v pohodě, ale jinak jsem úplně stracená :grinning:
13. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak já myslím mít problém se jménama nebudu, už tu s vámi kecám rok, tak mám i obličeje zmáknutý... možná mi ale občas ujede místo jména přezdívka :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Holky, já mám třeba problém, že na prezentační fotce vypadáte jinak, než v albu. Tak mám zafixovanou podobu která teď vlastně neplatí (např. Puzzi, na tu už jsem dovnitř koukala několikrát, protože ty krátký vlasy mě matou, měla je prý před 2 lety). No na místě to nějak zmákeme
13. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Uff tak to já si teda budu plést asi všechny a všechno..se omlouvám :zipper_mouth:
13. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jumi, nebudeš sama, a myslím, že to nebude nikomu vadit, až budem plkat!
13. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
pohoda, myslim ze sa po par hodinach zorientujete a ked nie, tak to tragedia nebude-HLAVNE ZE SA STRETNEME! :dizzy_face:
holky mam taky dotaz - ak som spravne pochopila, beriete si plavky a aj pre krpcov? :slight_smile: ufff, nechcem sa vidiet v plavkach :unamused: ale prisposobim sa väčšine :wink:
13. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ježiš, někdo psal, že si bere plavky? To mi uniklo? ... no já ty moje růžový s nápisem OK, to bude síla. Ale teda vezmu si je, i Markétce je teda vezmu :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
myslim, ze Nikul pisala ze je tam blizko nejake plavčo aj pre miminka a pojdu plavat...a teraz v "nasej original" pisete o plavkach :confused:
13. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
ahaa, tak nie :sweat_smile: pisala to Samicka a o inom penzione :sweat_smile:
a tu nebude nieco? nepoznate to niektora?
13. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
co budeme robit ten 1 cely den? ci vymyslime na mieste? :slight_smile: ja uz planujem jak diva :grinning: :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz
Novi, já mám zavařený mozek. Musím kouknout na ty stránky, co je v okolí a hlavně, jestli se někam dostaneme kočárama. Vím jak to je, jak jsem v cizím prostředí, tak je dobrý být jednou nohou pořád doma. Asi se domluvíme na místě, že jo.
13. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
Plavky a plavčo? Tak to já nee, s dvěma dětma a sama ani náhodou. Jinak pěší výlet beru a klidně můžem něco málo naplánovat teď a pak to přizpůsobit :wink:
14. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Moni, já osobně si myslím, že ani na takový akce nebude čas. Koukala jsem, v okolí je Velké Dářko. Jestli je tam někde i bazén nevím, ale předpokládám, že s tak malými dětmi bychom do přírodní vody nelezly. Já se do toho teda nepohrnu. Budu ráda, když bude mít malá aspoň zhruba podobný režim jako doma, aspoň co se týká jídla a spaní, se zbytkem se poperu. Takže nějaký velký exhibice se nedovedu představit.
14. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
jasne, ved nemusime nasilu vymyslat nejake velke akcie, aj tak bude najlepsie nechat si poradit od miestnych kedze mame tie kociky. ja len ci si mam zobrat plavky, alebo aku obuv...botasky asi. urcite pojdeme niekde aspon na prechadzku. proste aby som priblizne vedela na co sa mam pripravit :wink:
14. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
M1rti: Já se vody nebojím, ale když mám být na dvě děti sama, tak to nepřipadá v úvahu.Ale na místě určo něco vymyslíme a nebo si necháme od paní poradit. :wink:
14. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
momou jasne, chapem, ja by som si asi ani netrufla ist s 2 detmi sama, z toho 1 chodiace a plne "super" napadov :sweat_smile: ani sa Ti necudujem ze si chcela mat sama izbu a este vylety, uff ale neboj, pomozeme ako sa len bude dat :wink: a program vymyslime taky, aby vyhovoval VSETKYM :wink:
14. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Jasný,necháme si poradit, ať můžem na procházku. botasky si vezmu a asi sandály, když je vedro nevydržím v uzavřených botách.
14. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
holky, já s honzíkem na delší procházku asi nebudu moct, on a kočár je prostě krize, max. hodina ok a pak vzteky.
14. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Puzzi: Neboj, vymyslíme na místě i s ohledem na počasí :wink:
14. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
kocky, tiez si myslim, ze by sme mohli trosku dopredu omrkat mapu a co-to naplanovat. Teda, aspon predbezne zistit, ako daleko su tam tie jazera, ci rybniky, ci co to je :grinning: , kolko km by sme asi zvladli prechadzkou a tak. Boli ste tam v okoli uz niektora?
14. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
Dohodneme a na mieste. Hlavne by deti boli spokojné. :slight_smile:
14. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
Podřídíme situaci dětem, stejně to ani jinak nepůjde. Jinak bychom stejně nebyly v klidu a nepokecaly bychom že jo
14. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
Já samozřejmě nejsem proti dlouhému výletu, jděte, já se kdyžtak vrátím dřív. Jsem na to zabavování Honzíka zvědavá, snad bude dobrý počasí, rozložíme venku deky. Taky jsem zvědavá co děti na sebe, jestli už budou na sebe nějak reagovat. Hlavně pozor na Slávka, ten si najde klacík a bude je všechny píchat do zadku, ať furt jen neleží a koukaj taky lézt a sedět :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Puzzi to bolo skvele so Slavkom :grinning: :grinning: :grinning:
aj ja by som chcela, aby pocko vyslo tak, ze sa da vyvalovat na dekach a klabosit a hrat sa s prckami.
Puzzi neboj, budeme Honzika na striedacku nosit ( namiesto posilky :grinning: ) - ja viem aj niest dieta, aj tlacit kocik a vezmeme aj manducy, tak sa nejak vystriedame...a si myslim, ze na velmi dlho aj tak nebudeme moct ist, lebo mame plnu penziu.
14. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Já beru taky klokanku, ale Honzík není extra nadšenej ani z ní, prostě deset minut vzhůru kdekoli a konec šmitec nuda :sweat_smile:
Ale to se zmákne, třeba Honzík překvapí a bude za vzorňáka, haha :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Puzzi - tak uděláme tým paviánů kočárkových :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
děti na sebe reagovat budou, to se neboj..nebudeme stačit chytat ručičky a vyndavat jim prstíky z očí kamarádů :wink: ... to znám až moc dobře tyhle miminí kamarádíčkování :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.