• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
autor
no já mám cestovní postýlku, ale v nouzi se vyspím klído i na posteli s ní....tak ještě každá mrknem a třeba narazíme na něco jiného ještě, ale asi by to chtělo třeba do 14 dnů uzavřít a objednat....až budete mít každá čásek, zkuste juknout na net, nebo se třeba i optat známých....mě by se třeba líbilo Lipno, zkusím juknout... :wink:
21. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
Ja nemám cestovnú postieľku, ale skúsim si ju požičať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lobka to je super nápad. :slight_smile:
21. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ha, prý Cvokhaus :grinning:
21. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
No tak koukám, že Tajemná komnata se sedmi lůžky v sobě skrývá opravdu cosi tajemného... Nebudeme vědět, čí dítě to vlastně řve... :grinning: Je fakt, že v tomto případě by byl fakt asi problém s postýlkama...
21. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ráda bych se s vámi holky sešla i s naší princeznou. Princátko bych teda nechala taťkovi, chlapi by nás jen přivezli. Si sama autem netroufám :unamused: Momentálně je mi jedno jestli v červnu nebo v září. Ale kdoví, červen už bude asi všude rezervovaný. A to mi připomíná naší dovo, taky se budu muset po něčem už kouknout....chceme zůstat tady v ČR, ať můžeme houbařit.
21. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jo a mám pro Janku cestovní postýlku.
21. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
jo tak taky myslim, ze v nouzi bych klido pido spala v posteli s Domim, ale prece jen to chce zvazit, zda ty pokoje po vic jak 3 dospelych +3 mimi neni moc narocne, abychom mely krom utišování mimin i čas na sebe a pokec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tož ještě rozhodíme sítě a vymyslíme- jen mě MM štve s tou dovčou v červnu, ještě se nevyjádřil kdy nebo co... :rolling_eyes: mě jednou z něj a jeho nápadů picne :sweat_smile:
22. dub 2009 v 01:20  • Odpověz
Holky tak mi by asi vice vyhovovalo zari a ted tak premyslim ze by bylo asi lepsi kdyby byly pokoje samostatne a nebo treba po dvou protoze s tema detma je to narocne, a treba nas maty potrebuje na spani klidek :wink:
22. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
Tak jsem tu vyšmírovala toto: http://www.dumalois.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=69&Itemid=1
Ale jsou to Krkonoše....
22. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
Lao aj to vyzerá dobre.
:slight_smile:
22. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
22. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
jezis ja su debil to melo byt do jine diskuze...aha....pardon, prekopiruji :sunglasses:
22. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
Kocky nejak to tu viazne, uz je koniec aprila, mali by sme sa trosku zavaznejsie dohodnut na termine - ci jun, alebo september, ci vikend, alebo cez tyzden a tiez to ubytko, aby sme tam mohli napisat, lebo ked sa neskoro zobudime, tak to uz moze byt poobsadzovane :confounded:
Ja teda mozem aj jun, aj september a pridem v podstate kamkolvek. Mozno by bolo dobre napisat, kto ktory termin vyslovene nemoze a sli by sme na to vylucovacou metodou :wink: ...tak sup, sup, kecat aj sem :wink:
23. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
Lobi :grinning:
Mně je termín fučák...
24. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky, super, že jste založily diskusi na srazík :slight_smile:
Tak já bych preferovala asi spíš víkend, protože nemám svoje autí :unamused: a s mým neskladným kočárem se už k Puzzi do auta nevlezu... takže by mě nejspíš vezl MM - teda kdybych už měla pořízený golfky (asi je budeme kupovat až na prázdniny), tak by to bylo jiný :wink:
Jinak je mi celkem jedno jestli červen nebo září - kromě termínu 20.-21.6. a pak 19.-20.9.
Jo a co se týká místa - samozřejmě bych byla pro co nejblíž k nám, ale na Moravu to zvládnem taky - před 2 týdny jsme tam jeli a Ríša to krásně prospal, tam jsme stavěli jenom 1 a zpátky 2x, takže pohoda lahoda :wink:
24. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
mně ´je termín fuck a krkonoše beru :grinning:
24. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
ok holky takže malinká rekapitulace, většině vyhovuje červen,(hpáje jeden víkend ne) čili víkendy 5-7.6, 12.-14.6, 26.-28.6,
tak napište jestli nemůžete ještě někdy v tento termín a pak bysme to mohly uzavřít kdy...a zbývá tedy kam a kolik nás pojede...
24. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
Já můžu kdykoli a kamkoli :slight_smile:
Jinak jsem pro pokoje max. po dvou až třech, jinak by to byl masakr. Honzíka ruší kde co, myslim, že takových dětí je víc, rušily by se navzájem a nespaly bychom. Ono i ve dvou až třech to bude náročný.
24. dub 2009 v 18:04  • Odpověz
ten posledny vikend 26. - 28. su uz u nas prazdniny, to uz budu chaty aj cesty nacpane, navrhujem teda 12-14.6. to je za 6 tyzdnov, co vy na to?
24. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
alebo mi este napadlo, mozeme vybrat aj ten prvy termin 5 - 7.6. - ak by nahodou rodinka Samickovych sli na tu dovcu, tak predpokladam, ze pojdu niekedy koncom juna, asi najskor v polovici, predpokladam - zaciatkom asi nie - pisem jak hotentot, ale sak chapete :grinning:
24. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
ok huž se to hlo :slight_smile: takže baby mluvíme o prvních 2 víkendech v červnu, já bych byla také pro pokeje max.po 3 :slight_smile:
24. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
Holky, já snad taky v ty termíny budu moct, aspoň momentálně nevím o tom, že bych nemohla :grinning: On Richard totiž plánuje týden do Maďarska, ale ještě se nevymáčkl, který týden.
24. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
O.K. takze k terminu by sa mohli vyjadrit este weli, sami, momou, miruss, nikule a dedulka - lao pisala , ze jej je termin jedno. Ked bude termin, mozeme sa dohodnut na mieste a napisat tam, ci maju volne.
24. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
Holky tak mi asi spise vyhovuje termin 12.-14.6. a byla bych pro moravu :grinning:
a pokoje max po 2, a nebo spise po jednom. ono stejne na pokojich nebudeme , ale rikam maty potrebuje hodne klidu :wink:
24. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Holky a jeste vaham, ze by bylo lepsi mozna jet s chlapama ne? pomohli by nam s mrnatama, my bychom si mohli v klidu posedet a popovidat a i cesta by byla lepsi no nevim, mi se to zda dobry napad. :slight_smile:
24. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
taxem zde

weli chlapy jsme probiraly a myslime si, ze by si nemeli co rict, nas spojuji jak decka, tak rok spolecnych starosti a radosti, vime o sobe kazdy prd a kaku :slight_smile:, ale nasi chlapi jsou dost ruznorodi, zkus se vzit do nich...ja eda chlapa urco nevemu- taky je věkově jinde, ikdyž lidi ho milují :grinning: , ale prste ja bez chlapa-ja bych si to neuzila.

taky souhlasim s ubytovanim po par osobach, at je vice soukromi a klidu a decka maji vzajemne klid, takze 2-3 osoby max

MM naznacil, ze by se jelo kolem 17.6. na 10 dni asi, takze pokud se domluvi termin zacatkem cervna, bylo by to superb!mozna cim driv tenhle sraz , tim lip, pak to bude dost naknap, ale zkusim se przpusobit, snad to klapne
24. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
Tak mně by tam teda MM nevadil, naopak si myslím, že by nás pantáti ještě překvapili :grinning: No ale když se řeklo bez chlapů, tak bez chlapů...
Jj, pokoje po dvou by byly v poho.
24. dub 2009 ve 22:51  • Odpověz
kurňa mámy...nebuďte tak na ty svoje chlap fixovaný :grinning: :grinning: , myslíte, že by vás vzali na svůj chlapskej sraz, jo? :confused: :sweat_smile:
se vždycky musím smát, jak ve Výměně manželek ti učinkující brečí po 2 dnech, že je jim smutno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: , doufám, že to nebudete tak prožívat, je to dámská jízda s prďouskama

dobrou
24. dub 2009 ve 23:04  • Odpověz
Sami :grinning: No jo vzdyt ty uz jsi bez TM zvykla, on porad nekde v Praglu :grinning: a buh vi kde.
ale vsak jasne, akorat my s zivejsima a urvanejsima prckama to budeme mit slozitejsi a asi se tam moc nepobavime no uvidime. snad to vubec klapne.
25. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
sami souhlas :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: jedině bez chlapů, J.by se tam fakt nudil ....a navíc mu nechci organizovat víkend, kterej tedá není vůbec podle jeho předtstav :sweat_smile:

a s tou výměnou máš Sami pravdu, to taky nechápu, že dospělí lidi tam brečej, když se 3 dny neviděj, ale pak svoje děti s radostí pošlou na 14 dní na tábor, aby se jich zbavili....

já bych byla někde pro střed Čech....by bylo takový ne moc daleko pro nikoho.....
25. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.