• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
Jumi este ze nie oci z ust kamaratov :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jumi, nojo, ty budeš moje spoluprocházkující, půjdeme na chvíli po blízkém okolí :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Tu je teda nakláboseno :grinning:
Puzzi, jsem se řehtala, jak si tu psala, že Sláveček bude naše děcka píchat klackama do dupek ať už se taky začnou hýbat :grinning: :grinning: :grinning:
Jestli teda pojedeme, jakože to zatím vypadá, že pojedeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak tam budou 4 Jany :wink: :grinning:

Píšu sem od mamky, před chvílí jsem konečně horkotěžko uspala mojeho nejmenšího paviána. Jsem fakt zvědavá na sraz. Asi tu cest.postýlku neberu, Jana spí ve velké posteli.
17. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz
Caute kocky, tak uz za tyzden :wink: :sunglasses: :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
Pospi, já taky postýlku neberu, sice ji mám, koupila jsem ji od kamarádky, ale ještě jsme ji ani nezkusili složit, máme ji pro případ cestování atd. Malá je taky zvyklá spát v posteli. ... tak už za týden se budeme pakovat. Snad vydrží počasí, hlavně aby pořád nepršelo, jinak se to snese .... :sunglasses:
18. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Už aby sme začali pomaly baliť. :grinning:
Ja beriem aj postieľku cestovnú, Zuzka ešte so mnou v posteli nespala. :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
To chápu Miri, jak je který dítě zvykly, že jo. Já bych se ji musela snažit postavit už doma. Na místě bych s tím nepohla.
18. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
M1rti: Já sice postýlky beru, ale kdo je postaví nevím, a kdo mi je pak složí ........... :grinning: Asi si tu udělám nácvik.
18. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
Moni, já teď taky přemýšlím, že nabuntuju mýho, že ji zkusíme postavit, že bych si ji přece jen vzala. No uvidíme, jak se mu bude chtít, a hlavně kdy dnes dojede. ... už jsem dnes nakoupila plíny a sobě sprcháč
18. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
Holky, v kolik je vůbec plánovaný příjezd?
18. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ak sa nemýlim o 14:00. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
Holky, chystáte se už pomalu někdo? Já teda ještě ne,ale budu si muset hodit na papír, co sebou,nebo fakt doma něco zapomenu
19. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
marti ja sa chystam uz 2 tyzdne ale len v hlave :grinning: ako sa poznam, nakoniec to vsetko zbucham na poslednu chvilu :confounded: a kopu veci zabudnem lebo ani nemam cas si zapisovat postrehy do zoznamu.
19. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ja budem baliť v nedeľu a zoznam si nezvyknem písať, lebo mi často chodíme do Popradu, tak s balením mám skúsenosti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Holky, já taky balím "v hlavě". Ještě sháním holičku, to háro mi nějak narostlo, takle nemůžu vyrazit. Už bych si měla napsat pořádně, co sebou, ať fakt něco nezůstane doma.Ale to asi bude až ve čtvrtek, v pátek mám volno, nikam nejdem s malou tak abych dokoupila, co budu potřebovat.
Miri, v Popradu máš rodiče ty nebo manžel?
19. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
M1rti: Hlavně, když nezapomeneme děti :grinning: Já si věci chystám zatím v hlavě, balit budu až v neděli. :grinning: Jsem zvědavá, co tu nechám.
20. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
Já už snad začnu balit na ostro :slight_smile: Na seznamy taky moc nejsem tak snad nic nezapomenu...
20. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
Marti moji rodičia sú z Popradu. :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Holky, já furt nějak zapomínám, že máme i druhou diskusi :sweat_smile:
Ty jo, už jenom 4 dni a jedemeeee :slight_smile: Já si asi seznam začnu psát, protože jinak nechám doma půlku věcí :sweat_smile:
Postýlku určo beru, Ríša je zvyklej spát v postýlce a stejně tam budou úzký postele, tak by se mi s ním spalo blbě...
A plavky si neberu, protože mi jsou nahoře malý :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda ještě zkusím jedny starší, ale to bude asi "to samý v bledě modrým"... :grinning:
20. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Hpaja: Hlavně nesmíš doma nechat Rišku :wink: Zbytek Ti půjčíme :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Já s tou postýlkou pořád nevím, ještě o tom dám doma řeč. Je jasný, že to bude pohodlnější jí sebou mít. Zvlášť když nás veze MM, tak by neměl být problém, jen ji zkusit složit
20. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
taxem kukla do posledních emailů od paní a ještě jednou kopíruji:

Normální nástup do pokojů je ve14hod, ale budeme se snažit to uklidit dříve, a odstěhování Vám v tuto chvíli nemohu říci. Zatím po vás ten den nikoho nemám, takže by mi nevadilo, pokud by jste se zdržely,normálně se vyklízí do 10hod.
Ale pokud se nic nezmění není problém se zdržet.

jinaxem ji asi v pondělí nebo kdy to bylo psala o té nejisté Pospi a o možná další mamce Talls a žádná odpoved... :confounded: trochu mě ta paní sejří tím pomalým reagováním. Jdu jí napsat znovu, zda s námi počítají :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
já taky vemu radši krámů plné auto, však se to uveze, radši to táhnout tam a zpět než by něco chybělo nebo by se hodilo...aji tu postýlku potáhnu, třeba nebude potřeba,ale kdyby náhodou...
20. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
joještě...vemu si nějakou deku na zem, kdyby bylo hezky a nějaké hezké místo na válení se pod stromama, tak zkuste taky, kdo jede autem
20. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
Dobrý den, paní Holíková,

psala jsem před pár dny, ale píši raději znovu,abychom měly všechny mamky klid v duši, že s námi počítáte :slight_smile:.
Přijedeme tak, jak jsme si domlouvaly a platily zálohy, jedna mamča je pořád nerozhodnutá, ta by kdyžtak platila na místě vše- bude pro ni místo?
Máte po nás pak nějaký větší turnus nebo jak to bude s odjezdem-uvolněním pokojů? Některé mamky povezou tatínkové tam a zpět, tak by to chtěly vědět.

Nástup do pokojů je v pondělí kolem té 14hodiny?
Ptala jsme se v minulém emailu na možnosti parkování, zda jde na parkoviště dobře vidět nebo je přímo u penzionu, budu mít půjčené auto a ráda bych ho měla pod kontrolou.

Děkuji za potvrzení a odpovědi, už se moc těšíme.

XXX a spol
20. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Super Sami, hadam sa coskoro ozve.
Miruss, Novi , nezabudnite si zamenit ceske prasule v banke :wink:
Ja beriem postielku, kocik, manducu, elektronicku pestunku, deku na zem a ostatnych veci pomenej, ved na 3 dni toho vela na oblecko netreba.
Beriem aj caro a nejake vinko na vecer, hadam si tam budeme mat kde spolu sadnut :wink:
20. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ja už má zamenené, menila som keď me boli v ZOO v Zlíne. :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
super, Sami Ty nasa ministerka diplomacie :slight_smile:
jasne, deku mam v kociku uz nonstop, nie je tazka a castokrat sa hodi :sunglasses:
Slavko sa uz castejsie trafi do plienky, ale su dni ked ho aj 3x prezliekam (zo zaciatku boli dni aj 10x :grinning: ) ale zoberiem jadrove mydlo a preperiem, nebudem brat 10 obleciek, som neni vianocny stromcek :sweat_smile:
a loove uz mam nachystane, len do zmenarne sa dostat..asi vyšlem chlapa, moc sa v BA nevyznam.
uch, moje prso exploduje, boha odsavacku nesmiem zabudnut! toto mam v poslednom case kazdy vecer. ale radsej viac ako menej, ze yo?
Lobi Caro som chcela zobrat aj ja ale jak si ho tam zalejeme? a ako si to vlastne robite vy? (myslim CARO! :grinning: ) ja si ho nasucho zmiesam 1:0,5 so susenou smotanou a zalejem vodou. s cistou vodou mi nechuti
20. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz
Sami moc hezky jsi to napsala.
21. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
holky a ja zoberiem ušný teplomer a náhradné jednorazove krytky, keby nieco...
21. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.