• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
Novi, Puzzi berie rychlovarnu kanvicu a myslim aj mikrovlnku, tak sa prizivime :wink:
21. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
Jj, mikrovlnku a konvici beru.
21. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ja si beriem aj kojo čaj a panadol, nasivin a nezabudnite vigantol. :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
Miri, co je to vigantol? PS: už máš někoho k sobě na pokoj?
21. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz
Marti Mirka bude s Puzzi
Vigantol uz mam v zozname, Marti je to vitamin D na predpis lekarky :wink:
Lobka juchuu, len ci jej to dovolia pouzivat.. :confused: som zazila hotely (skoro vsetky) kde to zakazovali a bola za to pokuta :confounded: musime zistit kym to zverejnime pred personalom :wink:
a beriete si aj uteraky? ja si zoberiem asi 2, ale keby tam boli tak by som si zobrala len 1.
21. kvě 2009 ve 23:27  • Odpověz
M1rti: Vigantol mají všechny mimča asi do 2 let
22. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz
Moni, vlastně vždyť jo, mě ten název hned nenaskočil
22. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz
Marti ja budem na izbe s Puzzi. A Vigantol máš určite aj ty. :slight_smile:
Hádam im mikrovlnka nebude vadiť, keď máme plnú penziu, je jasné že ju budeme využívať pre deti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
jestli se nepletu myslim, ze pani psala (a ja to tady kopirovala), ze na kazdem pokoji je lednice a konvice? ja uz nevim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Když balím pro Honzíka, tak to vždy beru, co se za den dělá. Takže věci na spaní, pleny a spol., koupání, jídlo, oblečení, hračky. Mně to přijde skoro snazší než u dospělýho, tam už mě takhle ty oblasti nenapadnou tak snadno.
Doufám, že nám mikrovlnku povolí. Nebo bude personál v kuchyni i přes noc, abychom si příp. ohřály mlíko? Myslim, že to pochopí, že to bude pro děti.
22. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla kočár a věci na ven k těm věcem pro Honzíka.
22. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Nakonec asi beru hlubokáč, Honzík se v něm líp uhoupá a usne. Jsem to s golfkama v poslední době trochu přehodnotila, že fakt na denodenní ježdění do není. Akorát mám dilema, jestli sporťák budu mít ten můj, i když se s ním blbě jezdí, nebo jestli mám koupit nějakej novej.
Jo a taky mě poveze na sraz MM nakonec asi a ve středu pro mě možná dojedou naši. Budete některá v tu středu na sraze třeba i do odpoledne později?
22. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Puzzi, já určitě pojedu později. Musím počkat, až dojde můj z práce a dojede pro mě. Počítám že do 14 - 15 hodin tam budu určitě
22. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
teda holky! vy balíte jak divé! jsem si řekla, že už taky budu muset přemýšlet co vezmeme..ale teda nějak netušim :stuck_out_tongue_closed_eyes: kolik potřebuju plín a kolik jakýho oblečení..hádám, že Soňule bude mít tašku narvanější než já :fearful:
a co si mám vzít proboha na sebe já..abych tam pak vedle samiček a Andrejek nevypadala úplně jak z jiný (neobydlený) planety :zipper_mouth: :wink: :grinning:
22. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Jumi, já si vezmu rifle a 2-3 trika, lehkou bundu a větrovku a nějakou mikinu asi, pantofle a boty na ven. Já zase tolik věcí nemám, tak ono není moc co řešit. Neboj, kdyžtak budeme dvě z neobydlený planety :grinning: Jinak plíny beru celý balík, radši.
22. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Nojo, co si vezmu na sebe já? Asi nějaký pěkný tepláky :grinning: Tyjo, sbalit sebe bude fakt horší než Honzíka.
22. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Jojo, plen a oblečení beru hodně. Já teda oblečení zas tak moc nemám, v současný velikosti asi 4 body s dlouhým a 7 body s krátkým, ale na tři dny by to mohlo stačit.
22. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: :confused: puzzi Ty mas 4 body? tak to mi potom asi neuveris, ze ja mam !!! 67 !!! bodyniek! :sweat_smile: vazne... :rolling_eyes: ale niektore su uz trochu male, ja som rozmyslala, ze by som vam ich dala :wink: (to som mala v plane uz niekolko dni predtym, nie preto ze puzzi ma 4 :dizzy_face:)
baby kolko cm dlzku bodynka nosite? ak by nieco bolo, dam vam, ale vazne! vela som si zaobstarala uz ako tehu a vela som ich potom dostala.

beriem si rifle (budem mat na sebe) a nejake pohodlne gate, tricko s kr.ruk. (na sebe), s dl.ruk., mikinu na zips, bundu nie. obuv crocsy (po hoteli) a sportove sandale na von. plienok 20, myslim ze bude stacit. keby nieco, kupit sa bude dat urcite.
22. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Puzzi, o personálu v kuchyni v noci silně pochybuju... Myslím, že mikrovlnka jim vadit nebude, jak píše Miruss, když máme plnou penzi, tak je jasný, že bude pro děti...
Já zatím nevím do kolika tam budu, mm si bere dovču na po i st, prý aspoň dodělá bránu... takže buď hned dopoledne, aby mohl odpo pracovat, nebo až odpo, aby mohl pracovat dopo.
Marti, ještě nezapomeň na pyžamo pro sebe... :wink: na to já vždycky zapomínám a pak spím v mm triku... :slight_smile:
Já si vezmu na sebe taky cca co Marta.
22. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Pavli, já většinou spím v triku i tak, mám dvě pyžama s kalhotama, tak pokud si vzpomenu, tak poberu :grinning:
22. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Novi, teď na léto mám s dlouhým fakt jen 4, protože i kdyby bylo zima, tak stejně peru obden obdva a máme sušičku, takže suchý je to hned. A v teple nosí Honzík body s krátkým, těch mám 7 a je to až moc, peru rychleji :sweat_smile: Body, co jsou malé Slávkovi, asi Honzíkovi na 100% nebudou :sweat_smile: Já bych vám někomu darovala dvě body tílka vel. 74, beru je na sraz. KOupila jsem je před měsícem, až bude horko, takový horkon ještě nebylo a mezitím už má Honzík vel. 80.
22. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
puzzi ja som myslela take cu su mu siroke.
mame kopu takych, co mu sadnu tak tieto vam prinesiem a vyberiete si. a chcela som vediet, ci niektore babo nosi napr.dlzku 36, takych by sa naslo. nech to neberem zbytocne.
22. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
Novi, délka 36? Tohle číslování vůbec neznám.
22. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
to je moje cislovanie :grinning: vacsinou to cislovanie vobec nesedi, tak si to meriam na centimetre. bodynko meriam rameno-rozkrok. :wink:
22. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
baby a este som chcela ze davate malym aj tricka? ja len bodynka, prip. na to mikinu, bundicku, tricka nie ale mam ich dost tak aj tie by som pretriedila :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
novi - týýý jo to je sbírka! já tuhle měřila a my máme vel. 40 sneslo by se i kratší ale teda 36 to už je krátký až dost...
já taky dávám bodyčka, ale tuhle jsme jeli v autobuse vedle skoro stejně staré holčičky a ta měla tričko a vypadalo to fajn..já tu nějaký mám tak si říkám,že až bude vedro tak je zkusim dát a uvidim jak se to osvědčí..ale myslím, že bodýčko je prostě bodýčko :wink:
22. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
já mám trika dvě a honzík je ještě na sobě neměl, vlastně jednou jedno ven na body s dlouhým. to ho schválně změřím rameno-rozkrok.
22. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
Novi, já trika nedávám ze všeho to leze. body je lepší
22. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
já dávám tricka na body když není uplne teplo, ze kdyztak se triko sundá

holky, mám zavolat tdo toho penzionu jestli jako je vseOK? zatim fakt zadna reakce na 2 emaily... :angry:
22. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
Sami, já nevim, jak myslíš. Já věřim, že vše je ok, akorát paní neleze do mailu. Kdyby byl problém, tak by se určitě ozvala.
22. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.