• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
ja si taky rikam, ze vse potvrzeno,vsichni urco zalohu zaplatili...no kdyby se neozvala, tak tam asi pro zichr v nedeli brnknu, maj i mobil, tak jen pro klid duse :wink:
ale jako štve mě to...nemám to ráda, když druhá strana nereaguje :confounded:
22. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
Sami, máš pravdu. Já bych tam v neděli asi zavolala, pro klid na duši. Já taky nemám ráda, když "mluvím do zdi"
22. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Sam je to od nej dosť neprofesionálne, že neodpovedá. :rolling_eyes:
ja si vezmem rifle, capri nohavice, tapláky, tričká, bundu a pyžamo. :slight_smile:
Zuzke najaké body, dupačky, pančuchy, šaty, plienky, kozmetiku, príkrmy, lieky. A ešte vody, čaj, Caro a najaké drobnosti na vyjedanie. :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Miruss, jasně, dobrej nápad, drobnosti ke žraníčku pro nás maminky, jasná věc, musim si taky něco přibalit.
22. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Holky, můj měl včera záchvat smíchu, když jsem mu řekla, že si musím nakoupit hodně horalek, abych od večeře do snídaně neumřela hlady :grinning: Já to takle pojídala i v nemocnici, když jsem tam ležela s Markétkou, měla jsem pořád hlad.
Miri, máme to od tebe pěkně přehledně. Tepláky si beru taky. Už jsem to dnes dala prát. Seznam jsem si napsala, pořád něco připisuju, snad se to všechno vejde do auta :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Holky, tak já tam nakonec budu teda jen do úterý. Ale lepší než drátem do voka... :slight_smile:
Jakým způsobem se budeme srážet?
22. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
lao, jak to? ... jinak s příjezdem ... můj jde ve 12 z práce a jakmile budu s malou nachystaná, tak vyrážíme. Pokud prý vyjedeme ve 12,30 (já myslím, že spíš pozděj), tak tam do 14,30 určitě budeme.
22. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Marti ja som tiež v pôrodnici stále niečo vyjedala. :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
lao to je pecháč, ploooč :frowning2: ? abys nemusela vlakem a Tm tě mohl hodit?

jinak jaxte tu zmínily, že tam budou samičky a Andy, jsem se chlamala,ale holky, musíte mě chápat,já prostě každou příležitost vypadnout mezi lidi beru jako příležitost vytáhnout samičkoviny...přece tonenechám ve skříni sežrat moly.. :grinning: jo a ještě něco, nechcu, abyste si myslely, že su nějaká pipka- na VŠ mě soudili bohužel podle 1. dojmu (vzhledu), = jakože jsem jako typická holka z přírodovědy neměla manšestráky, batoh a nějaký škrpále....ale střevíčky, kabelečku a výstřih :sweat_smile: ...no ale naštěstí přehodnotili,když mě poznali. :pensive: A tím MM fárem přijedu z nouze, páč svoje bazarový autí nemám...tak abyste si nemyslely, že hraju machra...jasný?
22. kvě 2009 ve 23:37  • Odpověz
Sami, to neokecáš :grinning: :grinning: :grinning:
Jj, kvůli tomu, abych nemusela zpátky vlakem... Potáhnu krámů, jak když nasere, tak proto... Ale jinak jsem moc ráda, že vás aspoň poznám :dizzy_face:
23. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky..no já právě asi taky sukénku potáhnu..mám ouplně nový boty od reikra a fakt je miluju, akorát je nemám u nás moc kam nosit..do lesa se psem se přeci jen nehodí, tak že bych jako alespoň takhle na "dovči" byla alespoň trochu hozená do gala... :wink:

Sam - to máte ale divnou přírodovědu u vás! u nás chodí na PřF docela dost samiček..ale teda i dost Jumiku a ještě i dost mančestrákovek :wink:
23. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
se z vás poseru :grinning:
23. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
Babulky mam smutnu spravu, vyzera to, ze nebudeme moct ist na zraz. Lukasko ochorel. V noci zacal strasne chrcat a fakt tazko dychat, dala som mu kvapky a vela vetrala, ale rano sa zobudil, teplota 38 po odcitani a sopliky zlto-zelene. Isli sme na pohotovost na Kramare a lekarka mu dala Pamycon - antibioticke kvapky do nosa a Sinupret - sirup na zapalene dutiny. Teplota sa mu nastastie cely den drzi do 38, ale je strasne chudatko mrzuty a nemoze poriadne spat, ani dychat, tak stale placka :frowning2:
Novi, Miruss, je mi to strasne, strasne luto :angry: :cry: , verim, ze vas bude mat kto odviezt.
Andy, zalohu ti samozrejme zaplatim.
Babulky este sa zajtra ozvem, ako na tom sme, ale velku nadej tomu nedavam - hlavne by sme samozrejme nechceli nakazit dalsich 12 mimin, tak preto skor nie :cry:
23. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Lobi, to je škoda, snad se nám to nakonec nerozesype ta sešlost. Hlavně, aby Lukášek byl zdravej, to je mrzuté :angry:
23. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Lobka to je blbé, prajem Lukáškovi skoré uzdravenie. :frowning2:
Ja sa budem musieť dohodnúť s MM či ma tam a späť dopraví, ale bude to problém, lebo on chodí do práce a to by si musel brať 2 dni dovolenky a teraz nebol v robote dva týždne. Takže neviem či si bude môcť brať ďalšie a je to dosť ďaleko, neviem či bude ochotný ísť hore-dole. :frowning2:
23. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Alebo nebývate niektorá mne po ceste smerom na zraz, aby ma MM nemusel viezť až tam?
23. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Miri, držím palce, ať jedeš. Je mi jasný, že je tu nečekaný problém, ach jo :frowning2:
23. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Miruss, přes co byste jeli?
23. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Miri, my jsme na cestě, ale já beru hluboký kočár, tak nevím, jak bychom se do Cordoby nacpali. Malou budu mít v sedačce, podvozek v kufru a korbu na předním sedadle. Ještě to tady probíráme, sakra nevím jak ti pomoct :frowning2:
23. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
ajéje...troubles...sakriš sakriš, ať je luky zdravučký!!!

no a s dopravou, to taky bude trabl, holky tak rychle asi neseženou náhradní řešení... a novinka nakoukne kdovíkdy a to už nestihne vymyslet vůbec. S Miruss je mi to jasné, že JM se vrátí a hned aby strávil 2 půldny na cestách.
Holky, já jedu plná až pod střechu, prostě nepraktická limuzína, kufr tak tak zavřu, podvozek vzadu na sedadle, vedle sedačka, postýlka a ještě kabele s věcma...proto jsem se ani nesnažila nabídnout někomu cestu, páč bez dítěte nebo max. s dítětem a taštičkou, ale bez kočáru...ted absolutně už ani mikrogolfáč...
:confounded:
23. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jejda, Lobi, hlavně aby byl Luky zdravý, to je důležitý!
Miruss, Novi, to je zapeklitý, já se omlouvám, že nenabídnu řešení, jedu z druhý strany.
23. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Holky rada bych pomohla, ale do auta se 2 kocarky nevejdou a navic jedu zpatky uz v utery :frowning2:

Jo a mimichodem a ja teda prijedu peknou rachotinou, tak doufam, ze se neleknete... :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
Holky, začínají problémy, koukám průběžně. Strašně ráda bych pomohla, ale není to v mých silách. Jinak bych moc ráda. Na to, že jsem myslela, že se mě sraz nebude týkat(nemám řidičák, tak jsem to ze začátku odsunula, až mi manža řekl, že nás klíďo zaveze), to vypadá, že fakt pojedu.

Sami, co napsat Novi sms, máme na sebe přece mobil.čísla!!
23. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
Koukala jsem do diskuze pozpátku, Mirka bere "jen" golfák.
23. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
Lao ja sa dohodnem s MM ohľadom trasy, ale trasu by sme prispôsobili.
Ja beriem len golfáče.
Ja sa zajtra porozprávam s MM. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
My bychom Miruss i s kočárem naložili, pokud teda bere jen golfák. Pokud by tě TM hodil do Uherského Hradiště, tak bychom tě vzali. Bohužel taky problém se zpáteční cestou, MM mě bude vyzvedávat v úterý kolem 18.00-v jeho případě +2 hodiny :grinning:
23. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
Jj, Miri, dej vědět. Pro jistotu i na prosincovou diskuzi, kdybych se sem zapomněla juknout...
23. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jinak samozřejmě přeju Lukáškovi brzké uzdravení a mrzí mě, že se s Lobkou a malým nesetkáme...
23. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
Mě štve, že nevím, jak to do toho auta směstnat, jinak bychom si dali scuka někde v Brně a vzali je. Fakt nevím...
23. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ahojte holky, ja nakukujem, vsak ma poznate.
Mam dnes za sebou vyse 100km bajkovania a som cela spalena tak nemam energiu pisat ale riesim to. Je mi strasne luto Lukiho, chuda male...:frowning2: nech sa z toho rychlo dostane.
Dopravu riesim ale nevidim to ruzovo. David nepojde, je to daleko a musel by ist 2x tam-späť 300 km. prave sme mali reč. Neviem holky, zajtra snad nieco vymyslim...a ked nie, nuz tak zaplatim Andy zalohu prevodom a zrazite sa aj bezo mna. :frowning2: skoda, ale aj Lobka je z toho urcite velmi smutna.
23. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.