• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
Holky, já snad ani dnes neusnu, z toho jak to dopadá. Kdyby holky, to nějak nevyšlo, tak to jistí Luhačovice na podzim, ok? http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=97064&vGroupOffset=0 Ach jo
23. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
Novi, ještě to zkus domluvit s D. Škoda, že už jsme prodali sedmimístný fáro, co jsme měli... :frowning2: Jinak by nebyl problém...
23. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz
nebo ještě třeba do auta bych mohla nacpat nějakou kabelu nebo tak, kdyby se Miruss nebo Novi vlezly do auta k někomu, ae to je naetaoyjako šlak...kdyby jela Miruss do UH za Lao, tak by stejne kabele uz vezly v autě...takže já v brně už to nevytrhnu, že bych přibrala nějaké krámy...chjo, to mě teda taky mrzí,takhle na last moment...blé fakt je, že holky slovenky jedou úplně jediné z toho východu, takže se nemůžou rozprsknout do ostatních aut...zbytek jede ze středu nebo západu,,,
23. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz
a vlakem to holky asi nezvládnete, co? že bychom vás vyzvedly na místě (asi Žďár) autama...?
23. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz
Sami, koukám, že taky ti "vaří hlava"
23. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz
Ježkovkovy vočišťata....
Tak to je pech teda, že je Lukýs nemocný , achich...Taky bych ráda nabídla pomoc, ale my zatím nevíme, zda pojedem a taky jedem z Prahy , což bychom teda nevytrhli...
Kurdec, snad holky něco vymyslíte!

Jinak u nás je to zatím tak, že v pondělí zajdu k Dr ohledně toho předoperačního vyšetření, jestli nám to vůbec vypíše, když Tobi marodil (v papírech dokonce je, jestli neměl průjmová onemocnění za poslední 3 týdny... :unamused: )... no, tak uvidíme, buď řekne, že operaci teď nedoporučuje, nebo nás pošle na krev, tak tam bychom zašli no a s MM jsem domluvená, že by došel z práce dřív, kolem poledního, nakrmila bych Tobíka a vyrazili bychom...cca za hoďku a půl bychom byli ve Ždáru, takže já to tipuju u nás tak na 15 hod. A uvidíme, jestli bychom zůstali do út nebo st...podle tobíka. Ale už je teď dobrej, dnes baštil krásně a vše v poho, byl moc hodnej.

Sami, ten vlak je dobrej nápad...ale asi je to dálka, jestli je vůbec nějaký spojení...
23. kvě 2009 ve 23:43  • Odpověz
Simčo, co se příjezdu týče, tak to máme stejný, taky dorazím nejpozděj ve 3
24. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz
Dievcata tak potvrdzujem, ze na 100% nejdeme :pensive: . Noc strasna, stale sa dusil, plakal, chrcal, nad ranom teplota 38,6 po odcitani, takze musime ist zajtra lekarke. Ja som to inak preplakala vcera cele doobedie, uz som mala vsetko nachystane na kopkach, v pase zapisaneho maleho, vybaveny zdravotny preukaz do zahranicia, zamenene ceske prachy :frowning2: .... strasne som sa tesila, ale to je nic oproti tomu, ze trpim s Lukaskom, zlaticko moje a ze to pokazim Novinke a Miruss, to je uplne najhorsie :cry: ......strasne sa ospravedlnujem babule, mrzi ma to, fakt som to myslela dobre, uz som aj trasu v GPS-ku mala nastudovanu, priprava perfektna a takto to zlyha. Inak mna to aj tak pred tyzdnom napadlo, ze keby sa nieco stalo, ze napr. maly tam ochorie a budeme sa musiet vratit skor a tak, rozmyslala som teda nad roznymi alternativami, ale nechcela som malovat certa na stenu..... a predsa :frowning2: , sakra prace, dufam, ze nieco vymyslite. Este raz sorry :frowning2: :cry: :pensive:
24. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
Lobi, je mi to moc líto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Lobka nech ťa to nemrzí, ty z to nemôžeš. A dúfam, že Lukáško bude čo najskôr fit. :unamused:
MM si pozrie trasu a buď ma tam dovezie, alebo pôjdem s Lao a spať po mňa príde v stredu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Miri, to jsem ráda, že jste to přece jen nějak vymysleli. :wink:
24. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Lao, mohla by som ísť tam s tebou a v stredu by po mňa prišiel MM? Kedy v pondelok vyrážaš. :confused:
24. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Teda holky to je pech :frowning2:
lobka - hlavně ať je malý v pořádku a nemusíš se omlouvat! ty přece absolutně za nic nemůžeš! nejdůležitější je teď hlavně Lukáškovo zdraví!

já jedu v autě sama, ale bohužel teda z prahy takže to je v tomhle případě taky k prdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Holky, tak jsem na terase vydrhla cestovní postýlku - má jen jednu polohu - dole - ale beru ji. Skládání jsem snad zvládla, tak ji suším na sluníčku, ať voní, asi se dlouho nepoužívala
24. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Miruš, takže jeli bychom kolem poledne. Znáš trošku UH? Nebo kde dáme sraz? Zeptej se TM, kudy pojedete a musíme se nějak domluvit.
24. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Přihodila jsem do alba fotku cestovní postýlky a Markétku v kočárku na chatě (trochu jsem jí podložila záda aby se jí líp koukalo)
24. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Lao, díky. Dohodnem sa s MM a dám ti vedieť. Ale prídem asi trocha skôr, lebo MM ide v pondelok do práce, nevadilo by to?
24. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
ahojky, lobi, fakt smůla,ale nevadí, příště :dizzy_face:

koukám, miruss našla variantu, co Novinka?Co vymysli?
24. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
*********taxem volala paní penzionové a vše platí************

toz jsme klidnejsi. Komplikace jsme ji zatim nerikala, proste se uvidi, kdo dorazi, sice vime, ze Pospi 100% ne a Lobka taky ne,ale bude se to resit na miste, pac treba Talls neni nahlasena a mozna dojede a tak,ju?

rikala ze uz nam prevlika postele a spol, my s Nikulema jsme se rozhodly, zetam prijedeme trochu driv, tak rikala, ze jestli nembudem vsichni driv, tak v poho, ze pokojicky budou nejake a muzem si dat obed atd.¨

tak my uz tam budem asi cca ve 12h
24. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ja som sa rozhodla, že vezmem jednorázové plienky, aby som sa k Lao z zmestila do auta. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Sami, to je ok, že tam budete dřív. Aspoň to okouknete a budete nás čekat.
Vidím, Miri, že pro sraz děláš co můžeš, abys tam byla. Bude to náročný, ale zvládneš to!!! :sweat_smile:
24. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
baby :frowning2: ja nejdem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
nielenze som nenasla nikoho kto by ma takto narychlo hodil ale nastala aj dalsia komplikacia...menila som si nedavno banku a neviem sa dostat k peniazom, lebo mi este nevystavili kreditku a pobocky u nas nemaju :unamused: a tie co mame doma, by mi asi nestacili lebo sme mali ooobrovsky nedoplatok za elektrinu (denné pranie, vela zehlenia...) a prevod cez IB na iny ucet (z ktoreho by som mohla fyzicky vybrat) trva 2 dni...
a vlakom si aj tak netrufam ist, Slavko je ako poblazneny :stuck_out_tongue_closed_eyes: + veci naložiť, fakt nie...
neviem, mozno na jesen ale nehovorim to na 100%. uvidim ako ho budem zvladat :rolling_eyes:
24. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Novi to mi je ľúto. :frowning2:
Baby beriete niektorá fén, aby som nemusela ja, lebo už mám plnú cestovku a ešte golfky a cestovná postieľka a nechcem aby sa Lao zľakla. :grinning:
24. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
Novi, to je škoda. Ale chápu, že je to takle narychlo příliš složité a každý máme i jiný starosti kromě srazu, že jo. třeba ten podzimní sraz bude pro vás ze Slovenska blíž ,a nebude to tudíž tak komplikované :frowning2:
24. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
ja by som strasne rada isla ale aj keby ma Lobka vzala, asi by som nebola schopna nechat doma Davida bez penazi :unamused: proste smola, zbehlo sa to tak naraz... :unamused:
24. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
Novi, to tak někdy bývá. Mě se něco podobnýho s tou bankou stalo, když jsem kupovala kočár. Neměla jsem kreditku a kočár čekal na poště a já se nemohla dostat k penězům. Taky pěknej trapas. Holt to tak někdy je. My ti poreferujeme, jak to všechno probíhalo. Jsem zvědavá, kolik se nás tam nakonec sjede. Moc na nás mysli, určitě to budeme potřebovat Novi
24. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
Novi - jéé to mi je moc líto :frowning2:

Sam - tak to je supe!r..nevim teda v kolik dnes půjde mládě spát a tudíž vstane ale kdyby neponocovala tak bych to právě viděla nějak na desátou odjezd a tudíž nějak po poledni tam, tak jsem fakt ráda, že tam nebudu první :wink:
24. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
Novi, to mě moc mrzí... :frowning2:
24. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
Miruš, jj, pak dej vědět, jak by ti to pasovalo.
24. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
Novi, Lobuš, mrzí mě, že taky nemůžete jet :frowning2:
24. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.