• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
novi :cry: :cry: :cry:

jen pro info třeba pro Miruss- cestovní postýlka se tam dá pujcit za 60.-/den, tak terba at to nemusíš táhnout

jinak mi psala Andy, tesi se a je mirne nervozni-asi jako vsechny tady
24. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
jo a Domi se nááááádnehrně schrupnul (sice tomu předcházela asi hodinvá scénka :sweat_smile: ), ale super, vynynaný dorůžova a já stihla snést do auta krámy a za chvíli pujdem auto hodit do garáže a snesu další krámy :sweat_smile: , no tak doufám, že na zítra mi zbyde už jen taška s oblečením a bude to. prostě faaakt plné auto :confused: :zipper_mouth:
24. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
Holky, já žehlím věci, malá teď jedla, bylo mi vedro tak jsem byla do pasu holá, jak jsem ji držela na brknutí, udělala mi cucflek, tak mám parádu na cestu
24. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
ty jo šest večer a já ještě nesbalila nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: budu muset sebou hejbnout, ale věříte, že já ani netuším, kolik spotřebuju za den plín :fearful: prostě peru podle toho jak je kýbl plnej a vůbec to nějak nevnímám kdy a jak a kolik....
uff to bude rozhodování co vzít...a taky se trochu bajim jak ten penzion najdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Soňule už bude třeba vzhůru a řvoucí a já se budu někde motat - uáááá!
24. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Já taky ještě nezačla balit...už se vidím, jak pak budu loudit, aby mi někdo půjčil tu něco tam něco...jinak beru UV 30 krém pro prcka, hrací deku, hračky a takovýhle hovadiny...je, to bude krámů...
No, já si to tady maluju do růžova, snad mne pediatrička zítra nevezme úsměv, že nás bude posílat někde po vyšetřeních nebo co...a nebudeme moct jet...tfuj, snad to tak nedopadne...
24. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz
Čau holky, Lobi, to je mi líto, že Luky onemocněl... :frowning2: hlavně ať je co nejdřív v pořádku... že nemůžete na sraz, to je blbý, ale zdraví je přednější.
Novi, takže nakonec taky nejedeš... :frowning2:
Jinak já si nic samičkovskýho neberu :wink: Sami, Jumi a vy si berete ty samiččí oblečky jako na prochajdy? Já myslela, že budeme chodit po polních cestách nebo v lese :confused:
Jumi, já jsem zatím taky nezačla balit... mám tady na návštěvě ségru s manžou a za chvíli by měli dorazit naši... mám to jakž takž sbalený v hlavě, tak snad to půjde pak rychle... :slight_smile:
No nic, jen jsem nakoukla, tak zatím pa :slight_smile: už se těšííím...
24. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
Hpaja....já taky nebudu samičkovaná...jen teda nějaký patladla na ksicht si beru, bez nich nevylezu ani z košem...takže něco jako řasenka tak , to jo...hadry ne, beru sportovní sukni, 3/4 džíny, normoš džíny, trika, mikču....jedny pantofle kdyby bylo vedro, kecky...
24. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
Taky jdu teprve balit, samičkový věci neberu, možná na cestu něco polosamičkovýho, předpokládám válení se s dětma po zemi a chození s kočárem v přírodě :slight_smile:
24. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
baby mam taky napad :dizzy_face:
kedze to ubytko musim zaplatit aj ked nejdem, napisala som Bartalke nech ide namiesto mna, bude ju to stat len cestu a doplati si stravu 360,- Kc, ja tak strasne chcem aby isla!!! uvidime, co napise :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky a mam pre vas tie podkovy, ako ich dostanem k vam? jedine keby Miruss stavila....sa to komplikuje, kurnik! :angry:
24. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
Simčo, já nápodobně, jsem před chvílí ustřihla jedny starší rifle, tak už mám taky 3/4 rifle, malá mě toho nenechá moc dělat, můj je na fotbale. Ještě jsem malovala tu zídku s plotem, večer sesmolím žádost a ráno musím ukecat sousedy, aby nám to podepsali :angry: snad nebudou dělat krky.... :angry:
24. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
Novi, dobrý nápad, uvidíme co Bartalka?
24. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
takze Bartalka nejde aj tak... :frowning2:
ideme na zmrzku, zatim paaa
keby som uz neprisla, uzite si to a moc vam prajem aby ste to vsetko zvladli v pohode, aby boli miminka v pohode a vsetko klaplo :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
Tak jsem začla balit a Samičkovatý věci zůstávaj doma..už tak se mi to do tašky nevejde..jedna taška budou asi jenom plíny..takže reiker botky zůstávaj doma i s patladlama na ksicht protože kosmetická taštička praská ve švech i bez toho..no holt budete odsouzeny k pohledu na mé modřinaté promodralé hnátky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
novi já chtěla jeste napsat, že kdyby tě brzdily jen peníze, tak já nemám problém tě založit, ale vím, že je to komplikované obecně...

podkovy-no tak to zatím nech u sebe a MM občas do Blavy jezdí, sice častěji vlakem,ale kdyby v brzku jel autem, přismolím se k němu a potkáme se :wink:

škod,a že Bartalka nejede...

já samičkový věci nosím klidně aj do lesa :grinning: :grinning: :grinning:

talls doufám, že to klapne, čííítám s tebou. kdyby něco, dej mi echo smskou plíís, páč tam budem mezi prvníma a s paní domácí to řešit, říkala, že kdesi musí po dochtorech a že nám dá asi všechny klíče ať si to pořešíme samy, jk chcem, tak ať vím, kolik nás nebude...kdyžtak se podle toho rozhodí pokoje, když už jsouzaplacené...co říkáte? tak velcí vzteklouni můžou být na samotkách :grinning: ...no a s holkama až se někdy uvidíme, taxem ji to nějak třeba revanžuje...holt by to propadlo, tak to přece bábě nedáme jen tak...souhlas? :confused:

jumik- plín mám kabelu...snad vystačím, počítala jsme to tak nejak zhruba...no kdyžtak holt sednem do auta a sjedem nekam pro papirovky nooo, v klidu,ale myslim, ze vystacime
24. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
joooo a baba mi psala, že uklízet budou pokoje až ve čtvrtek,tak kldie ve stredu se muzem zdrzet, kdo bude potrebovat
24. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Sami, kdyby bylo potřeba, já tahnu plín 32 - půl balíku...kdyby u vás (a u ostatních látkovek) došlo na papír...jsou zásoby :slight_smile:
Hele a myslíš, že těm, co nejedou by tu zálohu nevrátila? Když se týká nemoci dětí??? Může být ráda, že tam bude mít bandu ve všední den, to by určo nikoho neměla...
Já pobalila pár Tobíkovin a mám plnou tašku a to tam nejsou chůvičky, vyvařovačka, lahvičky, mlíko...asi budu mít tašky 3, jak to tak vypadá.... :grinning: Hruůůůůůůza....
Berete si na sebe letnější věci, nebo i něco "zimního"...beru jen mikinu, snad to bude stačit...tobíkovi fleecku...a teplejší deku, kdyby se jako chtělo ochladit...
24. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
talls - já se vyletnila i Soňuli..má být 27°C tak snad nezmrzneme...
24. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Cože, tolik???? Kurvajz hurvajz...to abych šla přebalit celou tašku... :sweat_smile:
24. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
Tak já samičkoviny taky neberu, jen šminky a Vítečka :grinning:
Jj, pokud nebude možnost zálohu vrátit, tak jsem pro aby se pokoje rozházely-možná budu jedna z prvních, která se bude stěhovat-nebo od které se bude někdo stěhovat, protože to co dneska ten náš kluk předváděl, to byla hrůza... :confused: Nemohla jsem ho ani na chvilku položit, okamžitě ječel jak pavián... Naštěstí se zklidnil kolem 15té hodiny a pak už byl ok.
24. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
hehe, to bylo dobry, kurvajz hurvajz...ty gaunerko, ty musis s tim ganerem prijet, jasny????

hele, jestli jedes autem, uvezes kramu dost, vem radsi vic, hlavne teple...vsak svliknout se daji vzdy
24. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jen nakukuju, ale vidim ze se tady resi sraz, tak k tomu nemam coby :wink:
takze kdyz tak dojdu pozdeji
24. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Já beru plen plnej balík, tzn. 64 :sweat_smile: Kdyby něco :grinning:
Zítra a pozítří má být fakt horko, až ve středu ochlazení.
24. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
ahaaaaaaaaaaaa jsem hlupon, ja myslela ze jsem v normos nasi diskuzi, tak se omluvuju ze jsem vam sem vlezla :dizzy_face:
24. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Já beru taky celej balík Alan :wink: Jsem zvědavá, co zapomenu... Vidím to na Vigantol a chůvičku :grinning:
Weli :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Laus a ja pry ze se tady resi sraz :grinning: no co jineho taky ze? tak at nic nezapomene, ani nevite jak me mrzi ze nemuzu jet s vama :frowning2:
24. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Tak jsem to nalifrovala do tašky...pak jsem na to koukla a teda asi mi to nebude moc ladit, já se totiž do půlky hader ze skříně nevejdu, tento týden jsem přibrala kilo ještě...se poseru snad...
Tak budu za strašidlo...až půjdem na prochajdu, nejdu vedle Samičky, bych si připadala jak oškivka Katka :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
děte do dža fuurt stou samičkou :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
jdu studovat cestu, musim napsat Nikuli, kde se pockame, kurvajz hurvajz :slight_smile:))
24. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
jo jinak je to Škrdlovice 194 taxi to najděte an mapě a přibližte, at víte zhruba kde na konci vesnice to je...jsou taa le asi jen 3 penziony, takže Vysočina fakt najdem ne?
24. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Tak máme sbaleno snad....já myslím, že my jsme také adepti na samotku..Soňule opět straší a myslím, že zalehne zase v těch deset jak si poslední dny navykla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.