• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
jooo a tak penzion je na hlavní Avenue tech Skrdlovic :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Sam - jo jo koukala jsem :wink: že kudykoliv vjedu tak pokaždý rovně..už mám vytisklou mapku, tak snad nebudem se Soňulí moc kufrovat
na to že jedeme na 3 dny toho mám fakt nějak hodně :fearful: :zipper_mouth:
24. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
no, na 1 nebo 3 dny, vzdy beres zaklad, takze toho bude stejne hodne :wink:

ja si dam dneska asi frtana, abych usnula, jinak mi bude srotovat hlava :grinning:

nic jdu obhackovat tu deku, át mam cim prikryt Domču, spinka jen pod tenkou dečkou, peřiny už mame v aute :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
MM prý ví přesně, kde to je, takže já se jen vezu :grinning:
Jo, já jedu na den a něco a mám toho taky nějak privela.. :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Tak ja už som pobalená a veľmi sa teším. :slight_smile:
ešte mi treba zbaliť ochranný krém pre Zuzkz, ale je v Kubkovej detskej, dúfam, že ho ráno nezabudnem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lao mohli by sme prísť medzi ôsmou a deviatou? Napíš mi do IP adresu a tel. číslo. MM si to nájde na mape. Díky. :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Miruš, pak dej teda vědět, kde a v kolik tě budeme nakládat :wink:
24. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Holky, plín mám celý balík - 50, mám zatím jen zhruba věci, s malou se to moc nedalo, zbývá drogérka a další věci. Ještě sepisuju žádost na tu zídku pro sousedy atd. Dnes půjdu spát asi hodně pozdě.
24. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Á koukám, že jsme psaly ve stejný moment :slight_smile:
Jej, tak brzo se mi to nehodí, máme s MM ještě nějaké vyřizování a tak nevím, jestli nedorazíme na posl. chvíli a hned nepojedeme dál. Mylslela jsem, že bys dorazila tak kolem jedenácté...
24. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Holky tak koukam, ze jsem jedina nepripravena. jeste jsem nic nebalila. No prijeli jsme od nasich pozde a jak jsem byla celej den na slunci, tak me nejak nebylo nic moc, tak se me totalne nechtelo. Tak zvedam linej zadek od PC a jdu aspon neco pobalit ... :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Lao to nevadí, MM sa ponáhľa do práce, tak ja si niekde sadnem na kávu. :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
Čauky, tak já mám sbalený věci kromě oblečka - to mi ještě pár kousků visí na šňůře a drogerky :slight_smile: ale to jenom ráno "smetu" do tašky :grinning: Taky si musím připravit paralen a rennie.
Šminky si taky beru, ale asi se tam stejně nebudu malovat, tak jenom pro sichr :slight_smile:
Cestu už jsme s mm nastudovali, tak snad pojedeme na jisto...
Plen beru skoro celý balík, něco přes 70 :wink:
24. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Sami dakujem, uz aj Lobka sa mi ponukla ze mi žičá prachy ale netrufam si ist busom alebo vlakom ked by som musela minimalne 1x prestupovat :confounded:
a moooc by som sa tesila, keby si prisla do BA, bola by to taka náplasť na toto :wink:
Baby uzite si to a aj mimčá nech si uziju kamosov a v noci poriadne hajaju :dizzy_face:
Kludne obsadte moju postel, ved je zaplatena :grinning: ozi, este musim pisnut Andy nech mi da cislo uctu.
pa pa vyhajajte sa do ruzova :dizzy_face:
24. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
Tak já mažu ještě něco vyžehlit a nakouknu na skok ještě ráno :wink:
Dobrou a spěte klidně... :wink: teda já možná taky nebudu moct usnout, jak budu přemýšlet jestli mám všechno :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
Dobrú noc a teším sa na Vás zajtra. :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
Holky, mám dopapírováno. Teď piju s manžou pivko a jak dopiju, jdu ještě balit. Mám jenom základní oblečení pro mě a pro malou, chybí drogérka atd. Malování beru - jen stíny a řasenku - jinak byste se mě taky mohly leknout. Hlavně mám obavu, ať doma nenechám antikoncepci, manikůru s nůžkama pro malou - rostou jí rychle nehty, škrábe jako kocour, Nutrilon a vodu, moje bandasky s vodou atd. Markétka navečer testovala cestovní postýlku. Měla jsem dojem, že se jí tam líbí.Beru jí i její peřiny a medvídka na spaní atd. Mám problém, kam ty věci dám, no nějak to dopadne, že jo. Asi toho moc nenaspím...
24. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
Dobrou Miri
24. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
Tak jdu dochystávat, zítra ahoj holky !
24. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz
holky, my jsme tam měly jet na týden :grinning: :grinning: :grinning: , aby se to balení vyplatilo :grinning: :sunglasses:

nic, tak já už na všechno prdím, jdu si namíchat nějaký drink a přivstanu si ráno a v klídku to doházím do tašky
24. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
tak ja mam zaklad pobaleny, ale rano budu muset dobalit a tak si holt rano vstanu driv, tak dobrou vsem :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 23:14  • Odpověz
TAk já mám sice +- zbaleno, ale cestovní horečka se zatím nekoná, protože spíš mám strach, jak u té Dr zítra...kam nás všude bude posílat ...Krámů mám sbaleno taky hafo...jet někam na 3 dny je mazec, stejně toho člověk musí brát jak na 14 dní...
Já jsem na sebe tak nakrklá, tloustnu,ale k večeři jsem do sebe nalifrovala rohlík s tuňákem a pak ještě jeden s nivou a zajedla jsem to milkou.....!!!!! Budu jak machna za chvíli...musím s tím něco udělat sakriš už....musíte mi říkat, jak jsem rozkydlá, abych měla motivaci s tím něco udělat :grinning:
24. kvě 2009 ve 23:19  • Odpověz
gaunerko---ty mas apetit:slight_smile:, joo, nejvic chutna vecer, pac prdolove chrapoší a my nevíme, co roupama delat, pres den nejni cas myslet na mlsani... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ja fakt vypinam, neco si "kopnu" a jdu bzzzz
24. kvě 2009 ve 23:43  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Krásně tu svítí sluníčko, ovšem na cestování nic moc, snad nebude pařák jak včera...
Měli jsme budíček v 5,50 :confounded: (ale kojo jenom 1x ve 3,30 :slight_smile: ), teď už zase spokojeně chrupká i s mm a mě začíná šichta... jdu do sprchy, musím se odchlupatit a umýt vlasy a pak posbírám prádlo z balkonu, trochu přežehlím a dobalím :wink:
25. kvě 2009 v 06:53  • Odpověz
Dobre ranko cestovatelky,
Luky spal nadherne, tak sa tesim, ze sa mu trosku ulavilo.
Chceli sme vas iba pozdravit, zapriat stastnu cestu a Luky posiela pusinku Malinke, Nikolke, Sonulke, Zuzanke a Marketke a dava tap Honzikovi, Dominickovi, Tobiskovi, Viteckovi a Risulkovi.
So Slavkom, Jankou a tiez Matyaskom a Hanyskom sa snad uvidime na jesennom zraze :wink:
Uzite si to, majte sa krasne :slight_smile:
25. kvě 2009 v 07:07  • Odpověz
Jaaaj, zabudli sme na Kubika a Anicku, tiez pozdravujeme :slight_smile:
25. kvě 2009 v 07:09  • Odpověz
Dobré ránko. Tak my jsme od 5,40 vzhůru. Máme otevřený okno, tak nás probudily auta pracujících, jdu dobalit. Lobi, měj se hezky
25. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
Tak holky, jdu balit :sweat_smile: Snad tu něco nenechám. Ještě uvidím co s Aničkou, až se vrátí s manžou od dr.
25. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Moni, já mám jakžtakž pobaleno, v poledne dojede MM složí postýlku - mě to ňák nejde a můžem jet
25. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
No já to teď postupně odnesla do auta a pojedem. Ale jak to pak všechno vynosím ............. :sweat_smile: Anička podle dr může jet taky, tak v poho. Ale jak já začínám panikařit :grinning:

Tak holky, zatím se tu mějte hezky a my jedem. A omlouvám se už teď, jména si nepamatuju :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahojte holky, jsme doma a už vykoupaní. Doufám, že i zbytek jste dorazili v pořádku !!!! Bylo moc fajn, je to dobře, že jsme jely a poznaly se osobně. Už jsem se dlouho tak nezasmála :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
ahoj téda to mě mrzí,že jsem o tom nevěděla, taky bysme jeli. Nechtěli byste to někdy zopakovat?
9. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.