• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
holky, já uvažovala s MM, on už projezdil celou ČR po různých hotelech, motelech v rámci práce¨

napadla mě LEDNICE, VALTICE, ZNOJMO- jsou tam krásný zámky, zahrady na procházky, spousta zahrádek, vinných sklípků, penzionku, cyklostezky a tak...tak že kdo by si přece jen bral MM, že by ho poslal jezdit na kole nebo se ožrat :grinning:

ale chápu, že to je nejblíž tady k nám

zkusím mrknout na ceny

nebo Vysočina, to bude hezký, tam jsem nikdy nikde nebyla, to je taky tak nějak uprostřed ČR
25. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahojte.
Mne vyhovuje víkend, aby MM mohol strážiť Jakubka. 6.6. ideme na svadbu, ale ten druhý júnový víkend by bol super. Už som si pozháňala aj cestovnú postieľku. :slight_smile:
25. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
nebo BLANSKO, TELČ a tak, tam by se hezky prochazkovalo, musime myslet na to, že až vyjedem s kočarama, že nas bude moc a bude to chtít nějaké hezké trasy...

hledám tady na tom odkazu:
http://ubytovani.aspweb.cz/ubytovani-vysocina.aspx¨

nebo místo Vysočina zadat cokoli z výběru
nevím, jak moc se řídit cenou...možná lepší penzion než hotel, aby to bylo takové víc domácké, ale zase u hoteluje větší parkoviště, výtah do pater atd...holt musíme hodně uvažovat!
25. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jižní Morava, Vysočina, souhlasím. Je to docela blízko i pro holky ze SR. Poveze nás totiž Richard na otočku, a kdyby to mělo být na úplně druhý konec republiky, nevím, jestli by se na mě nevybodl. :sweat_smile:
Holky jen mám obavu, aby už nebylo pozdě na rezervaci místa. :unamused: Rišku neberu. To bych si s váma moc nepokecala.
25. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
Nejde mě sem vložit odkaz. :rolling_eyes: Co říkáte: Penzion Vysočina, Žďár nad Sázavou. Našla jsem ho na odkaze, co si sem dala, Jani.
25. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
25. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
Aha, tak jsem zase o něco chytřejší, konečně vím, jak na to :wink:
25. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
Pospi to vyzerá dobre. Mne by to vyhovovalo. :slight_smile:
25. dub 2009 v 16:21  • Odpověz
Hm, akorát teda nevím, jak by si holky s UM klohnily baštu pro děcka :unamused:
25. dub 2009 v 18:13  • Odpověz
Však zásuvka tam bude, stačí vziať rýchlovarnú kanvicu a príkrmy si myslím, že bez problémov ohrejú v reštaurácii. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
koukam, jo, to vypada docela dobre, jeste zjistit, co je kolem, ale snad nejake trasy na prochajdu by se nasly a ceny taky dobre
25. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ad chlapi. MMmu by se asi nechtělo a nudil by se tam. Pro mě by to bylo lákavý, že bych měla pomoc a na cestu, ale zvládnu to a bez chlapů to fakt bude lepší! Jsem na to zvědavá, to bude masakr s dětma :grinning:
Co se týče UM atd., nabízím, že vezmu mikrovlnku. Máme doma dvě, jednu obyč v ložnici kvůli nočnímu Honzíkovi žrádýlku. Na pokoji bych byla třeba s někým, kdo taky v noci ohřívá a přes den by byla mikrovlnka pro všechny i na příkrmy a tak.
vysočina by byla fajn, to není zas tak daleko. Třeba Znojmo apod. už je z Plzně trochu dálka, ale taky bych to zvládla.
25. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
ahoj zlaticka, takze ja sa tez pripajam a dojedu kdekolvek a kedykolvek mne je to jedno ja do teho moc kecat aj tak nemozu a dopravim sa s malym aj na konec sveta len nech od tato na chvilu vypadnem :grinning: takze se mnu prosim pocitajte a teda jedine bez chlapu, to da rozum ja bych aj tak nemala jakeho zebrat a byla bych smut :grinning: :sweat_smile:
25. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
Bartal to je super, že pôjdeš aj ty. :slight_smile:
Puzzi to by bolo super s tou mikrovlnlou, lebo o už budeme väčšina prikrmovať. :slight_smile:
25. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
Tak ja jenom honem pisu, ze 6. jdem na svatbu, tak to nemuzu. Co se tyka chlapu, tak je me to jedno s i bez. Prizpusobime se. Bude to zvlastni poprve takto vypadnout. Jsem teda pro pokoje max. po dvou i tak si to umim trochu obtizne predstavit, kdyz si vzpomenu, jak me treba ted pred spanim brecela. :slight_smile:

a zitra juknu na odkazy. :slight_smile:
25. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
Budeme muset dvojice na pokoje vybrat nějak vhodně, aby měly děti podobný režim. To nějak nakombinujeme.
25. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
Takže zatiaľ všetkým vyhovuje ten termín 13.6.-15.6. a ten penzión na Vysočine? Ja som tiež za izby po dvoch, to nejako skombinujeme. :slight_smile:
Už a teším, že vypadnem z toho stereotypu a konečne sa spoznáme osobne. :slight_smile:
25. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jj, Vysočina vypadá dobře :dizzy_face:
25. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz
Prebehla som vsetky 3 strany a vyzera to, ze zatial vikend 13 - 15.6. vyhovuje vsetkym :slight_smile: , aj ja sa uz velmi tesim :wink: , super, ze pojde aj Bartalka. Penzion vysocina od Pospi taky jednoduchsi, ale vsak moc toho nepotrebujeme vnutri, vsak? Asi iba kupelna aby bola cista, pekna a izby s priestorom na postielky. Este sme vlastne nepreberali, ci chcete varit ( predpokladam, ze nie), alebo budeme mat stravu zabezpecenu.
25. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz
Holky, penzion vypadá super. Ale nevím, jestli zvládnu se zúčastnit. Nemám řidičák, a nemůžu spoléhat, že můj bude v pátek doma aby mě zavezl - jinak Vysočinu mám v malíku, v kamenolomech je jako doma a na vysočině je jich požehnaně. Zkusím to s ním probrat, jak se bude tvářit. Vzhledem k tomu, že pojedu s jedním dítětem, tak když by mě zavezl, tak bych to mohla zvládnout. Fotbal hraje v sobotu, tak by pro mě mohl v neděli dojet...
Holky ten termín je od soboty do pondělí ? Není to špatně?
25. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz
Jestli to nemá být 12.-14.6 ? :wink:
25. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz
Ježiš píšu nesmysly, manža má Vysočinu v malíku, já ne.... :confused:
25. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
marti zatim je vse prednezne, ale termín se zda byt vsemi uz akceptovan
mel to byt radsi všední den ale pár mamin s vice detma potřebuje, aby MM hlidal tak to bude asi víkend
taky myslim, ze lux vybaveni neni potřeba, a kombinace na pokoje snad taky vyberem :slight_smile:
jen se modlim aby ta dovolená byla fakt v terminu az po srazu nebo abych aspon 1 den s vama mohla byt

Tak co zbytek?
melo by se napsat na ten hotel jak jsou volni a jestli nam treba nedaji hromadnou slevu :slight_smile:))
26. dub 2009 v 00:44  • Odpověz
Sami, mě jen přišlo divný, že je to od soboty do pondělí. Že se většinou víkend jezdí pátek - neděle, tak proto se ptám
26. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
Jinak to mám domluvený a JEDU !!!! Koukla jsem na ty stránky, je to tam super a i rozumný ceny.
26. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
Sami, berem kočáry normál, jo? Asi blbá otázka, co?
26. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
marti: jo urcite, co bychom tam 2 dny delaly bez kocaru, bysme zcvokly :slight_smile:, takze kocary nebo nosítka s sebou, at uz hluboke, sportaky, golface, kdo jak chce.

welinka mi poslala odkazy, ktere se ji zdaji fajn a nejdou ji vlozit, tak to zkusim ja.

http://www.ubytovani.cz/jizni-morava/znojmo/penzion-eden/14137/
http://www.ubytovani.cz/jizni-morava/breclav/penzion-rotunda/119/
26. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
hm, ten Eden vypada fajn a pokud ctu, ze ceny jsou za pokoj na noc, tak to je nejakych 500 a kousek na hlavu u 2luzaku..je tam bazen a jak pisou, kousek od Znojma jsou lazne LAA a ty jsou vyhlasene...bysme mohly zkusit plavčo...le to prostě jen ty myslenkove pochody ted pisu, vubec se na to nemusite ohlizet

ten druhy je taky hezky, co dala Weli, ale pisou tam ze v letni sezone pouze tydenni pobyty od SO do SO..tak nevim
26. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Sami, ten Eden není špatný. Mě se ta Vysočina zdála lepší. Uvidíme, co ostatní, jak se jim to bude líbit. :wink:
26. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
Na Vysočinu to mám 250 km, do Znojma 300, takže Vysočina je pro mě lepší, ale 50 km navíc už bych taky zvládla.
26. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.