• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
Mne sa páči aj ten Eden, ale dúfam, že tam nebude problém so stravovou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale už by sme sa mali dohodnúť a niečo zarezervovať, lebo nebude nič voľné o chvíľu. :pensive:
26. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
Holky, koukala jsem i na ceny, jídlo atd. Ta Vysočina je "za pusu" a navíc tam i píšou, jakou mají skladbu jídel atd. Ale samozřejmně se podřídím, pokud budete chtít do Edenu. Ale miruss má pravdu, už bychom měly dát do kopy, kolik nás je a zarezervovat to, at se tam vůbec dostaneme. Já jedu 100%
26. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
holky mě se líbí ta vysočina, je to sice skromnější, ale
stejnak budem pořád pryč....já už tak dám dost peněz za cestu a ještě zbytečně drahé ubytování
:confounded:

takže holky hlasujem vysočina nebo eden?????

add příkrmy, myslím, že ty skleničky ohřejou v restauraci určitě, ale můžem se při vyřizování ještě zeptat...
26. dub 2009 v 16:36  • Odpověz
hlasuju pro vysočinu
26. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
Čaute holky, mě je to úplně jedno pojedu, kam bude chtít jet většina :wink:
26. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
Napočítala jsem nás 12 maminek. A určitě 12 miminek, nevím, jestli bere Momou i Andulku a jestli berou svoje holky Bartalka a Lobka? To jsem možná v diskuzi přehlídla. Puzzi, Andy, Marta, Sami, Nikul, Lao, Lobka, Bartalka, Miruss, Momou, Welinka, Pospichalka. Je to vsjo?
26. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
hlasuju pro vysočinu!
26. dub 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
WELI hlasuje za Eden, nejde jí ´dávat na koně příspěvky
26. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
jsem pro cokoliv,taky mi neva, ze vysočina je levnější a skromnejsi :wink:
26. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
napadlo me, ze mozna bude pak lito Zuzafi, cifer a spol, ze jsme jim nedali vedet, ale zase, kdyz na nas prdi a nechodi, nebudem to hrotit a zbytecne si to kompikovat, pac cim vic lidi, tim hur se domluvi termin, tak souhlas, ze uz nikomu nebudem ted psat, jinak to nestihnem....

blbe je, ze tady o vikendu pro 12 lidi debatujem 4-5, zbytek nedojde nebo malo se zapojuje...no tak uvidíme.

tak deadline pro nazory do zitra 10h? pak píšem dotaz na Vysočinu,ju?
26. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Taky jsem pro Vysočinu :wink:
26. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
Hlasujem tiež za vysočinu a idem iba ja a Zuzka. :slight_smile:
26. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
Holky, to jsem ráda, že se snad pohnem. Ještě aby nás tam "chtěli" :confused:
26. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
tak vznesen dotaz na termín a počet plus nejake vychytavky, zda maji kocarkarnu nebo jsou ready na matky s detma a tak připadne at nam doporučí něco poblíž kdyby sami neměli kapacitu pro nás
26. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
Sami, líp bych to nesesmolila, si borec, tak pak nás informuj, jak zareagují :sweat_smile:
26. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
Čau holky, se mnou taky počítejte, poreferovala jsem o tom MM a odvezl by mě. Ten penzion Vysočina je fakt skromnější, ale myslím, že svůj účel splní... jsem pro Vysočinu.
A cestovní postýlku mám.
26. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
hpaja: budeš si ji brát? To mě taky napadlo, jak budeme spát, teda my to je jasný, ale dětičky. Snad Sami zjistí podrobnosti
26. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ja mám tiež cestovnú postieľku. :slight_smile:
26. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
Hpaji, jsem si na tebe vzpomněla cestou od našich v autě, že si taky psala, že dorazíš, tak se omluvuju, že jsem tě nepřičetla, a bude nás 13, to je šťastné číslo :wink:

Sami, super, jsi šikulka :slight_smile:
26. dub 2009 ve 22:46  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj holky,

ja se omluvuju, ze teda moc neprispivam, ale casu malo a 2 diskuze...

Kazdopadne se mnou pocitejte. Dojedu vysocina nebo zlin. Mozna by me vic vyhovovala vysocina. :slight_smile:
26. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz
Jo a Weli diky za odkazy. Me napadlo, ze si tam mozna udelame vylet s MM a zkusime ty lazne, jak psala Samicka... :slight_smile:
26. dub 2009 ve 22:54  • Odpověz
ježíš...jedno písmenko v překlepu a tolik chvály sklidím neoprávněně..chtěla jsme napsat , tak vzneseM dotaz...hehe, jeste sme nepsala...cekam do deadline zitra do 10h rano, jestli jeste nekdo nebude vylozene proti a pisnu jim tam... :wink:
26. dub 2009 ve 23:21  • Odpověz
nikule: jasnacka, do LAA urcite vyrazte, jezdi tam hooodne lidi z Brna a okoli, my tam byli 1x s tchanama, ale uz si to moc nevybavuju, vim, ze tepla voda a ze maji i venkovni bazen v zime atd...
26. dub 2009 ve 23:22  • Odpověz
holky, zkusila jsme predbezne klikat na rezervacni formular, abych vedela, co se po nas bude chtit?

takze je nuten vyplnit typy pokoju a pocty osob na nich, nejmin maji 2luzkove, tak jich vezmu maximum, co bude, ale nabizi mi to jen 5...pak 3luzak...je tady nekdo, kdo by vylozene chtel pokoj jen pro sebe a mimi???
sńad se rozumne domluvime a nebude bitka
:grinning:

termin je teda PA-SO-NE? 12.-14.6.2009?
pak chteji detaily o hostech: Jmeno prijmeni, adresa-snad to pujde jako predbezna rezervace bez toho, kdyztak bych vyplnila nejake jmena, co vim a zbytek si vymyslim pro zacatek :slight_smile:

a zeptam se na: kocarkarnu, parkovani, vybaveni pokoju (mikrovlnka, varne konvice, kuchynka), moznost zapujceni postylek a jejich zpoplatneni, zda se plati za mimina, co a jak se stravou- co dal?
26. dub 2009 ve 23:31  • Odpověz
no a jinak 100% budou chtit nejakou zalohu a tak...takze na to mysleme...ne ze bych nebyla organizacni typ, ale prece jen me ceka asi na 99% ta dovolena tesne po srazu, tak abych to neresila vsechno sama a taky bych ne uplne extra rada se chtela angazovat do vybirani zaloh, penez a tak...no ale nevim, zd atu bude nadseny dobrovolnik :sweat_smile: :confused:

a dal..kdyby to zjistil MM, ze to nakonec organizuju,asi by me zabil, dnes jsme si zas vyslechla prednasku na tema"ukonceni meho studia, jak si to predstavuju, kdy si na to sednu, jak to hodlam sepsat a ukoncit" :rolling_eyes:
26. dub 2009 ve 23:34  • Odpověz
autor
sami add zálohy, klidně si to vemu na paškál,asi poslat peníze na účet co...no jestli mi teda věříte, že se za mou skrytou identitou neskrývý nějaký švindlíř :sunglasses:

holky tak viděla bych to na tu Vysočinu, zatím, jasná převaha...
27. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
Holky, koukám, že jste tady toho napsaly strašně moc. No Termíny mi vyhovují a jak jsem koukala tak Weli by jela s chlapama. Já asi spíš taky, přeci jen dvě děti ..... doma je to pohoda, ale když se někam jede na dýl, nevím jak bych to zvládla. Chlapi by si mohli vzít kola a trochu si zasportovat :grinning:
27. dub 2009 v 08:04  • Odpověz
Co kdybychom každá napsala Sami do IP jméno, příjmení + počet osob + příp. preferovaný počet osob na pokoji? Kvůli tý rezervaci. Díky Sami!
A díky Andy, tobě klidně pošlu na účet cokoli :grinning:
27. dub 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
puzzi ty voe tak jo, jen houšt :grinning: :grinning: :grinning:

momou tak kdo chce at bere chlapy....

puzzi super nápad, nebo jestli se to samičce nehodí to organizovat, aby pan Samec neměl co do krámu, tak se toho zhostím :slight_smile:
27. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
Tak teď jsem to dočetla celé. Termín mi celkem vyhovuje, i když tam máme švárovo narozeniny :sweat_smile: a tchýně pak svátek. No a s manžou máme 1. výročí svatby :dizzy_face: přesně 14.6. Mám jen jeden problém. Postýlky na cestování budu m ít dvě, páč pojedu na 100% s Kubíkem i Aničkou.
27. dub 2009 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.