• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
caute, mne sa pacia aj Welinkine navrhy na Eden + Rotundu - blizke Lednice ma tiez lakaju, ale ta cena je dvojnasobna oproti Vysocine, tak to je asi dost velke minus :frowning2: . Tak sa pripojujem k vacsine a Vysocina, idem urco bez dievcat, iba s Lukym a mali by sme fakt este prebrat to stravovanie, ci polpenziu (110,- sa mi zda dobra cena), alebo len ranajky a potom si dame taku obedo-veceru ...nebolo by to menu, cize by si kazdy vybral podla chuti, s ohladom na kojenie.
Inak zalohu pisu, ze chcu 50% ( Andy kludne poslem :sunglasses: ) a je tam aj miestnost na lyze a bicykle, tak by sa hadam zmestili aj kociky - aj ked asi by som ho chcela na izbe, ak by sa zmestil.
27. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
Mou, ved vy by ste asi mali zvlast izbu s TM a tym padom aj 2 postielky v poho . ...to bude ako my bez chlapov, tiez sa nam musia 2 postielky zmestit :wink:
27. dub 2009 v 08:19  • Odpověz
Andy, takže adresu napsat tobě do IP? A prašule ti pošlu klíďo píďo, máš mou důvěru, plnou :wink:
Sami, překlep sem, překlep tam, stejně si šikulka :wink:
Včera Richard vyzvídal, jestli je to bez chlapů. Tak jsem mu říkala, že jo, ale jestli chce jet, tak klidně může. Tak to prý ne, že dá Rišku k babi a udělá si taky volno, sssssyčák jeden. A ochota sama, že mě odveze, ale jen do té doby, než jsem mu řekla, že to máme od nás cca 250km. Ale má smůlu, nic jiného mu nezbývá.
momou, my máme 13.6. výročí 11let od začátku vztahu. :dizzy_face: Vůbec mi to nedošlo. Ale to vůbec neva, oslavíme to jindy.
Add jídlo, jsem pro polopenzi :wink:
27. dub 2009 v 08:32  • Odpověz
Pospi, MM je to iste, co TM - este sme sa o tom nebavili, ale uz vidim, ako supne dievcata k babke a urobi si veget vikendovu jazdu na motorke :grinning:
27. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
Lobka: No přemýšlím, že bych tu Járu nechala a jela sama s dětmi. Potřebuje v bytě udělat pár věcí a pořád na ně není čas. Jen se bojím, jak to zvládnu. Přeci jen, ukočírovat ty zvířátka doma je něco jiného, než v cizím prostředí. A vím, že Anička v cizím prostředí spí špatně, takže bych opravdu i bez MM brala pokoj jen pro nás (já +Ančí+Kuba)

Jojo, já myslím, že polopenze bude stačit. Zvlášť, když bychom vyrazily někam na procházku.
27. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
já jsem taky pro polopenzi,
ok, takže to sami ulehčíme,takže mně teda jméno, příjmení, adresu, počet osob....polopenzi si možná vezmem asi všechny ne?????

Já vám pak až budem vědět víc, pošlu číslo účtu....ted budu dopoledne pryč, takže sem vlítnu odpoledne..

a až taky odepíšou sami co a jak....
27. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahojte.
Andy aj ja ti kľudne pošlem penieze, dúfam že sa do Čiech dajú v pohode poslať. :slight_smile:
Mne tiež vyhovuje polpenzia,. :slight_smile:
27. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
Polopenzi beru!
27. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
Miruss, Andy, je na vás jak se spolu dohodnete, nechci vám do toho kecat, ale za bezhotovostní platby ze SR do ČR, dle mých zkušeností se zákazníky ze SR na Aukru, si účtují celkem vysoké poplatky. Možná by bylo lepší vybrat od holek ze SR prašulky pak až osobně v hotovosti, aby se jim to ještě více neprodražilo. Záleží na Andy.
27. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
Pospi, to som nevedela, opytam sa v banke. A ja teda tiez polpenziu.
27. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
Ja som si to myslela, že je to dosť drahé, záleží na Andy.
27. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
Holky, až teď jsem se dostala k PC, malá je dnes děsná, i noc nestála za nic. Když budeme mít polopenzi, tak si přes den někde něco koupíme na jídlo? Asi se vybavím něčím sladkým na dojezení, když mám hlad tak je mi špatně... jsem hrozná co? Jinak s tou polopenzí souhlasím. Pokud se dohodnem, tak pošlu do IP nacionále i peníze na účet, není problém :wink:
27. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
Holky, jsem zvědavá, jak to budu s malou zvládat. Přece jen s malou jsem nebyla nikdy celý den venku atd. Je fakt, že pravděpodobnost uspání v kočárku stoupá. Ale vždycky jsme byly venku např. 2 hodinky a pak jely domů. Tak uvidíme. Určitě v této situace nebudu sama, tak se to zvládne. Těším se na pokec, snad nás dětičky nechají.
27. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Pospi, to je v pohodě :wink:
Tak já jsem taky pro polopenzi, ale teda na oběd si někam skočíme, né? Já jsem nenažraná, bych to bez oběda nedala :sweat_smile: Jinak s těma chlapama mi to taky trochu vrtá hlavou... sice mám slíbeno, že mě mm odveze, ale máme to 250 km a kdyby měl jet na otočku, tak budu asi trochu na trní jak dojede... :confused: no uvidíme co Sami odepíšou, jestli budou mít na ten termín volný pokoje... MM by si kdyžtak taky vzal kolo.
Andy, prašule ti pak taky pošlu :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
Holky, v rychlost jsem překukla tu vysočinu a dobrý, vypadá to fajn...jen teda je to od nás dost daleko, tak nevím, jak s dopravou....MM jsem se zatím neptala....nejede někdo z PHY, že bychom se skupily??? Snad bychom to zvládly 2 v autě...půjčila bych si od ségry sporťák (kočárek, ne auto :wink: ), jestli už nebudu mít svůj...
Termín taky myslím v poho, polopenzi bych brala....
Počítejte se mnou na 75%....dám vědět do večera, max do zítra rána.
27. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
aha, tak já tu chvílu nejsu a su bez práce :grinning:

andy- tak v tom pojedem spolu, pomuzu ti cokoliv !!! zas až tak jsem to nechtěla setřepat.
27. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
..no ja to bez obeda tiez nezvladnem :grinning: , ale predpokladam, ze budeme niekde behat, prechadzkovat a vracat sa do hotela na obed by bola otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takto kde budeme prave, tam si nieco kupime a ked tam nic nebude, tak beriem keksy, ako Marta :grinning: ...no dobre, aj ovocie :grinning:
27. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
tak já jdu psát dotaz a polopenze vypada vetsinou schvalena. Jen si ted musim rozepsat schema pokoju: pac zatim Mou vypada na rodinny pokoj
27. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
aha, budí se mi postylka, sakris, neva, jdu si to rozepsat a jeste to tu hodim
27. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
tak tady mam nasledujici:
moumou+2+1
andy+1
sami+1
nikule+1
puzzi+1
lobka+1
miruss+1
marta+1
pospi+1
lao+1
? talls+1
? hpaja+1
? weli+1

otazniky jsou osoby nejiste nebo nevi presne (doprava a tak), ale pocitaji se
27. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
Ja tiež bez obeda nevydržím, niečo si kúpime, to kojenie ma vysáva, aspoň sa pri prejedaní mám na čo vyhovoriť. :grinning:
Ja som sa dohodla s Puzzi, že budeme spolu na izbe. :slight_smile:
Lobka platí to že pôjdeme spolu v aute, aj vezmem len golfáče aby sme sa pomestili. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
hpaja: klidne si TM vezmi, pokud by chtel a zabavi se :wink:
27. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
Ano, Miruss, plati :slight_smile: , zmesti sa aj hlboky kocik - mam velky kufor (aj na aute :grinning: )...len sa budes musiet dopravit do Blavy, ak neva.
27. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Sami, ještě se zkusím domluvit s Puzzi, jestli bych se k ní vešla do auta a vzala by nás, kdybych měla golfky...
27. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Holky já zatím k sobě nikoho nemám,ale to se nějak domluvíme. Z naší strany jedu sama, tak mě můj zaveze. Už jsme domluvení
27. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
Dobrý den, jsme parta maminek s půlročními miminky a rády bychom se potkaly u vás v penzionku v termínu 12-14.6.2009. Rády bychom určitě polopenzi a dále bychom se chtěly zeptat na možnost uložení kočárků, jak je to s vybavením pokojů- případně dostupnost mikrovlnné trouby či varné konvice (maminky, které by potřebovaly ohřát stravu pro děti), zda je možno si zapůjčit aspoň pár kusů dětských postýlek nebo přivezt si svou, jak je to se zpoplatněním miminek na pokojích? Vzaly bychom si maximum 2lůžkových pokojů s tím, že na každém budou 2 maminky a 2 miminka. Podle toho, kolik nám jich nabídnete, tak bychom pak dobraly 3lůžkové pokoje. Jsme ve fázi finálního plánování a zatím to vypadá na 12 maminek+ 12 mimin a 1 paní si vezme asi manzela a 2 deti. proto jsem predbezne zaklikla vsechny 2luzkove a 2x 3luzkovy pokoj. Hned jakmlie zjistime vasi kapacitu a moznosti, takse domluvime na definitivni verzi. Moc Vám děkujeme za ochotu. V případě, že vaše kapacita bude plná, mohli byste nám doporučit jiný penzion v podobné cenové relaci v blízkém okolí? moc děkuji. JN

a ted uz musim makat, mam sraz s kamoskou za 40minut :confused: :confused:
27. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
asi by sme sa na izby mali dohodnut trosku podla toho, ako sa mimca budia. Luky spi vacsinou celu noc, ked-tak kojo nad ranom.
27. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
Teda teda, Puzzi už si zamluvila spící Zuzanku...
Holky, je už ještě někdo mezi sebou domluvenej na společným pokoji?
27. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
ahoj holky, konecne mi jdou vkladat prispevky.
mam problem s dopravou, je to dost daleko, a mm me neodveze a auto potrebuje na vikend tak nevim ale je to ohrozene. kdyby to bylo to znojmo dojela bych i vlakem, ale tam nevim, dam vedet vecer, ale nevim nevim ksakru :angry:

do toho ma mates hysterak zachvat pac nemuze usnout no des :angry:
27. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
hpajo, beru tě autem, zrovna jsem ti toi chtěla napsat.
mám golfky skladný, nějak se vejdem.
27. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.