• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
Sami, pěkně jsi to napsala, dík :slight_smile:
Ríša se budí většinou 2x za noc, mezi 00-1 a pak mezi 3-4 hod.
27. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
Holky, jen pro informovanost: malá jí pořád 2x většinou a to kolem 1,30 a pak kolem 5, většinou. Vstáváme většinou kolem 7. Domluvenýho nikoho nemám
27. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
Jé Puzzi, tak to je super, na benzín samo přispěju :wink:
27. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
Paji, máš někoho k sobě, koukám že nám děti baští téměř stejně?
27. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
Marti, zatím domluvená nejsem :wink:
27. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
tak bychom mohly spát spolu, co myslíš? Ale pokud se nakonec třeba na místě domluvíš jinak, tak neva. Nechci tě nijak nutit
27. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
Sam: no já ještě nevím, zda by Jára nejel raději se mnou, ale já s dětma jedu. Večer dám vědět přesně co a jak :wink:
27. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
klidně budu na tom 3-lůžáku

v noci spí od 20-cca 3,30(5) jak kdy
27. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
já mažu ven, pak dojdu
27. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
weli a co s pospi, jste z OV obe, ale tim nechchi uvadet Pospi do rozpaku :sunglasses:
27. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
aj mne je ubytko jedno, Luky je kludas, kludne budem aj v 3 lozkovom :wink: ...ved sa uz nejako rozdelime, uvidime, ked odpisu, ake maju izby este volne.
27. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Hpajo, určitě budu ráda, když pojedeš se mnou, ve dvou bude cesta mnohem lepší, budeš navigovat. Kdyžtak vezmu MM auto velký a tam to naskládáme, tašky a spol. naházíme před zadní sedadla na zem, kočáry se vejdou do kufru a postýlky někam taky vmáčkneme.
27. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
Pospi ale tebe poveze manzel ze?
ja fakt nevim... jak to udelat a navic se mi to zda porad strasne daleko. 250km je celkem dalka. uvidim vecer jeste zjistuju mamku :unamused:
27. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
Som zvedavá čo odpíšu, Sam dobre si to napísala. :slight_smile:
Lobka ja tiež prispejem na benzín. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
holky ze SVK, to je jasné, vy to zaplatíte až na místě, já to pošlu za vás....tak se pak dohodnem přes ip... :wink:

budu tu navečer, ted valim ven :slight_smile: já to mám asi 200km, jsem ted koukala...

málina jí asi jako prckové od marti a hpáji, taky 2 krát za noc
27. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
Já myslím, že s tím ubytováním to stejně dořešíme až na místě, a hlavně podle toho, co nám odpoví. Ale dobrý, že aspoň víme, aspoň přibližně, jak se komu děti budí, ať se tam neboxujem.
27. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
Taky jsem nad tím uvažovala, že by jela Welinka s námi, ale Ríša nás poveze skrčkem Yarisem :unamused: Tam se nevlezem :frowning2: Snad ti to Weli dopadne s mamkou... :confused:
Jaňule se budí doma na kojo kolem 3-4hod a pak kolem 6h. :grinning: Večer usíná jak kdy, většinou trochu s brekem, ale připravím svaly a uhuštám v náruči :pensive: Myslím, že taky můžeme na 3 lůžkový. Normální tiché zvuky jí nebudí. Hlasité mluvení jo, ale 2 noci se dají nějakým způsobem přežít. Týden už by byl horší.
27. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
oki Miruss :slight_smile:
Andy dikes :wink: ...ja som tu vzdialenost tiez mrkla a mam to 210 km
27. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
Pospi, taky myslím, že ty 2 noci se dají, malá taky když průběžně pospává a vykoná i to svoje podvečerní spaní, tak usíná až tak v 21 hod, což není moc ok, ale když je unavená, tak s ní stejně nic neudělám. Je taky možný, že dětičky moc spát nebudou - změna prostředí atd., takže jaký to bude to uvidíme až namístě. V každým případě máme milující náruč, ta to nakonec jistí
27. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
....Marti to si pekne napisala :dizzy_face: ...aj ja si myslim, ze tie 2 noci v pohodke zvladneme, aj keby boli umrncani :wink:

kocky uz ste uvazovali nad tym, ako sa budeme oslovovat? Menami, alebo nickmi?
27. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
Lobi, já se přiznám, že mám v tom pěknej nhokej. U některých jméno vím, většinou ale ne, tak jsem si včera napsala vaše přezdívky, odkud jste a jak se jmenuje nejmenší dítě.... o moc chytřejší nejsem, koukla jsem na alba, musím pomalu, abych si pamatovala ksichtíky
27. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
Holky, já v tom taky budu mít zprvu zmatek. Ale si zvyknem. Oslovovat se budeme asi při osobním styku jménama, ne? Lobi, když tak přemýšlím, já neznám tvé křestní jméno :sweat_smile:
Marti, bys mohla být spisovatelka, normálně si mě chytla svým příspěvkem z 13:26 za srdce :sweat_smile: :wink:

Já dneska vůbec nestíhám koníkovat na Prosincovkách :confused:
27. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ja si tiež myslím, že dve noci zvládneme. :slight_smile:
Niektorých viem aj mená, ale veď uvidíme na mieste. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
Dobry den, som dalsia Jana tematu :slight_smile: ....Pospi predpokladam, ze aj ty, okrem Samicky :wink:
27. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ne, ne, ne, já jsem Lucka :grinning: Sis tipovala, Lobi, podle Janky, že? :slight_smile:
27. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz
Pospi, jasne :grinning: , ved aj Risku mas po Richardovi a ako to, ze Janka nie je Lucka?
27. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz
Koukám, že se to tu pěkně rozjelo :grinning: Mám teda někomu posílat tu adresu?
27. dub 2009 v 15:03  • Odpověz
Lobi, máme doma zmatek se 2 Richardama, si představ ještě 2 Lucky :grinning: To bysme se už vůbec nedomluvili. :grinning: Janu jsem dala, protože je to dle ČR kalendáře letní krátké jméno a moc se teď nedává. Není právě moc moderní, co si budeme namlouvat. :sweat_smile: Krásně se ale vyslovuje a má hodně obměn (Janka, Jaňula, Jája, Janinka, Janča apod. )
27. dub 2009 v 15:23  • Odpověz
lao, napsala jsem jí Andy :wink:
27. dub 2009 v 15:24  • Odpověz
co se týče srazu - tak nevím nevím, mně by to víc vyhovovalo až tak v to září - takže se mnou holky nepočítejte, kdyby mi to náhodou pak vyšlo, tak bych tam zkusila cinknout, zda mají ještě nějakou volnou postel a dorazila bych třeba aspoň na jednu noc! :wink: - rozhodně neříkám NE na 100% - ráda bych vás viděla, jen to prostě nedokážu hned teď říct, zda budu moci! :wink:
27. dub 2009 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.