• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
Marti, můžem se předběžně domluvit :wink: uvidíme, jestli se za 1,5 měsíce spací a baštící návyky nezmění... :slight_smile:
Trošku se taky obávám změny prostředí, když jsme byli na Moravě před 3 týdny, tak se budil po 2 hodinách :astonished: ale tam to bylo na h.vno, protože ten "hotel" byl na náměstí, starý okna a v noci tam řvali vožralové :stuck_out_tongue_closed_eyes: (no kdybych věděla jak to tam bude vypadat - nebylo tam ani čisto :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak tam nejedu - objednával to mm strejda).
Puzzi, já jsem taky ráda, že jsme se domluvily :slight_smile: Golfky koupíme abych je měla už na sraz.
Jsem zvědavá, co Sami odepíšou...
27. dub 2009 v 15:56  • Odpověz
m1rti: :grinning: :grinning: Tak to jsem s tou pamětí na tom stejně jak Ty. Potřebovala bych nějaké album :grinning: a jmenovky.
27. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
holky, jsem doma, zatim nic, jen mi prisly 2 emaily jako automaticka odpoved. ze pozadavek je zpracovavan a pak ze pozadavek byl prijat. Jinak nic..
27. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
Lao napíš je Andy.
27. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
tak odpoved je zde.... :pensive:

Tento termín máme již 3měsíce zálohovaný, Ozvěte se, snad najdeme jiný termín, vše na www.cyklistika-vysocina.cz, Tam najdete i ceníky a fotky pokojů a také přímé spojení - email na nás . Tel: 602 770215
Půlroční miminka jsou zdarma, volná lůžka na pokojích se neplatí. Na miminka jsme vybaveni, lednička a konvice na pokoji, kočárky se dávají do salonku a hoteloví hosté jsou v nekuřácké restauraci. Jistě u nás budete spokojeni. Holíková.
27. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
takze navrhy?
drivejsi termin o tyden nejde-to holky hlasily akce a kveten je uz za dverma, moc brzy, ne?
27. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
Sami, hmmm, tak ten vybranej termín je pasé... :unamused:
Ten další víkend bych nakonec mohla - původně jsem psala že nemůžu, protože mm pojede na Šumavu na kolo a neměl by nás kdo odvézt... ale když pojedeme s Puzzi, tak můžu :wink:
27. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
pani jeste psala:
Prosím, pište mi přímo na tento email, vy jste nás našla přez email-cestovku hotel.com.
Budete mít potom ten pobyt dražší, zvyšuji jim nyní pobyty o 50Kč na den, a to je jejich provize. Když máte ty malé děti, nechcete přijet ve všední dny, to mám volno dostatek, nebo mám volno ještě 28-30.6.2009. Holíková.

Odepslaa jse ji, ze jsme z cele CR a ze jsme puvodne zvazovali vsedni dny,ale ne vsem to vyhovuje a posledni vikend, ze nevyhovuje (psaly jste tu, ze uz zacinaji prazdniny, vy co mate vetsi deti a ze uz mte akce).
To je velka skoda, ze nemuzem vsichni vsedni den, bylo by to idelani jak kvuli dopravni situaci, tak klid vsude, vsichni v praci, penzion prazdny beztak a tak....skoda prevelika.
nedalo by se to nejak vyřešit?těch co se to týká? asi blbě...chápu
27. dub 2009 v 17:03  • Odpověz
To je škoda, že by nešly ty všední dny. Kdo vlastně nemůžete a proč?
Hpaja může všední den, jelikož by jela se mnou.
Ale asi by nemohla např. Pospi?
27. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
já můžu ve všední dny a kterýkoliv víkend...
27. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
A co třeba od neděle odpo do středy? V neděli by mohli i manželé a ve středu, že by si to nějak zařídili? Asi ne, co?
27. dub 2009 v 17:10  • Odpověz
Jj, já můžu i přes týden, kdykoliv :slight_smile:
My razíme ven, kouknu večer co se vymyslelo :wink:
27. dub 2009 v 17:16  • Odpověz
já můžu ve všední den :wink: Richard je OSVČ a když mu dám nůž na krk bude muset :grinning:
27. dub 2009 v 17:18  • Odpověz
to jo, fakt skoda ty vsedni dny, bychom tam byli sami, klid a tak, o vikendech ja rusno vsude
ale planujem tu dovcu...teda MM a furt nejak nerozsekl termin, rikal, ze snad do patku tento tyden bude jasno, tak ja bych cim driv v cervnu, tim lip :sweat_smile:
27. dub 2009 v 17:19  • Odpověz
Takže kdo nemůže ve všední dny?
27. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
Ja som chcela cez víkend, aby mal kto strážiť Kubka. MM je cez deň v práci. Ale skúsim to s ním nejako dohodnúť. Od nedele do stredy to by šlo. V nedeľu by ma odviezol do Blavy, kde sa stretnem s Lobkou a v stredu by si hádam nejak zariadil, by mohol prísť pre mňa. A prehovorím svokrovcov aby sa cez deň postarali o Kubka a na noc ho bude mať MM. Potom dám vedieť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 17:30  • Odpověz
devcatka, ja bych jen moc rada podotkla, ze kdyby to bylo od te nedele 14.6. dal, tak to uz su v ohrozeni ja... :confounded: :rolling_eyes:
27. dub 2009 v 17:38  • Odpověz
A termín od 31.5. do 3.6. by Vám vyhovoval?
27. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
pani pise:

To je hezké že chcete zvolit jiný víkend, ale já již nemám nic volného, až na konec září a i ten 25-28.9 je již zálohován, nožná víkend před nebo po. Jedině v týdnu, nebo před prázdninama. Je mi to líto, na jaro jsem rezervovala v lednu....Ještě to promyslete,Holíková.
27. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
takže holky fakt víkend neklapne...psala jsme jí, zda neděle-středa by šlo, čekám, zd aodpoví,ale myslím, že to už problém nebude.
mě by se moc hodilo 7.-10.6. (ne-st), ale mluvím jen za sebe
27. dub 2009 v 17:53  • Odpověz
My ideme 6.6. na vadbu do Popradu a vrátime sa v nedeľu, to by veľmi nešlo. :confounded:
Mne skôr ten termín 31.5.-3.6. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 17:56  • Odpověz
hm.... :angry: zde dalsi odpoved:

Dobře, pokusíme se přesvědčit maminky, aby si to nějak zařídily a abychom jely třeba neděle až středa, to by se něco našlo?

Ok,celý květen ano,červen jen 14-20.6-volno Těším se. Holíková
27. dub 2009 v 17:56  • Odpověz
dřívější taky muzu, pozdeji, ten,co pise pani, tak uz asi budem v čudu
takže kveten píše celý...
27. dub 2009 v 17:57  • Odpověz
zkuste se domluvit, já nic tak důležitého nemám, vlastně jo, 21.6. má narozeniny Riška, na jeho oslavy musím být doma a další týden v neděli je u nás pouť, ale to už jsou prázdniny
27. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
Od 3.5.-6.5. by bolo veľmi na rýchlo čo? Lebo 9.5. odchádza MM na tú jachtu a Kubko zle znáša noci bez nás. :unamused:
27. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
tak to nemůžu já, 7.5 odjíždí Richard na týden na ryby, nebude mít čas hlídat Ríšu, bude mít frmol
27. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
Já nemůžu 17.-20.5., jinak jo. Co třeba konec května? Aby to nebylo teď tak narychlo. 24.-27.5.? Miruss, to už máš TM doma?
To bude ještě zapeklitý, takhle měsíc dopředu si mylsim, že má už každej nějaký plány, uvidíme. Kdyžtak začneme domlouvat termín v září, všechny si to dopředu zarezervujeme v našich akcích a uděláme rezervaci pobytu.
27. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
24.-27.5. good, zalezi jak zbytek, nebo i ten termin jak navrhla miruss 31.5.-3.6.

ten posldni navrh od miruss je za tyden, to asi nedáme :grinning:
27. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
Ten konec května začátek června by byl fajn. Půlka května je dost fofr...
27. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
tak ja urco nemuzu 31.5-3.6. ale sel by termin 24-27.5 jen teda jenom na 3 dny. 4 dny uz jsou moc.
27. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.