• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
Tak toho 24.5. nemůžu, jsme pozvaný ségře na narozky....já bych byla pro září...už i prcci budou větší a tak...
27. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
holky, asi to už nedomluvíme teď takhle narychlo. Co si rezervovat rovnou 3 dny v týdnu v září a nebudeme si na tu dobu nic plánovat
27. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
Souhlas se zářím. Naplánujeme teď pár dní v září a všechny s tím budeme počítat a nic nebudeme plánovat. děti už budou větší a líp budou spát v noci, snad!
27. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
To je dobrý nápad. :slight_smile:
MM sa vráti z jachty 24.5. Takže mne vyhovuje ten 31.5.-3.6.
27. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
no, je o narocne, tolik lidi a tak
takze zaří to jistí :grinning:
ale dokud jedem na vlně plánování, pojdme to fakt domluvit uz ted...pani psala, ze i zari je dost obsazene, krom. posledniho vikendu nebo jak to tam psala a na ten uz snad taky nebo co.
ale zkusme zachovat ten prelom nedele-streda, bylo by to fakt super
27. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Holky písněte mi tedy nějaké termíny a já se kouknu do kalendáře :wink: Mám ho nějaký plný narozenin a dalších oslav.
27. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Tak co vy a září konkrétně. Kdo může kdykoli, napište kdykoli, kdo někdy nemůže, napište a něco nám z toho vyjde.
Já kdykoli.
27. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
ja bych jela spis zacatkem zari at je jeste teplo a pak nebudu moct kvuli praci. No a jak jsem psala ne teda na 4 dny. Tak bych jela s vama treba od nedele do uterka. Ja pracuju, tak si nechci brat tolik dovci.
27. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
pospi, to jsem vylila momentální osobní pocity... jsem ráda, že tě to oslovilo.... a též dneska prosincovky zanedbávám, nestihám se tak ani kouknout a ted odpoledne jsem tady měla kamarádku a pak koupání uspávání, tak jsem tady až teď
27. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
Možná by všem stačily tři dny, co myslíte?
Nikule navrhuje 6.-8.9., co vy na to? Já jsem pro.
27. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
Tak holky, než jsem dočetla ten dnešní půlden, tak je úplně jiná situace :angry: Jsem trošku zklamaná, že se nedokážeme domluvit aspoň na ten přelom květen-červen nebo ten týden předtím. Vyhovuje mi obojí termín.Ale chápu, že je nás moc a to se domlouvá špatně.

Mluvila jsem s manželem, pokud by platilo neděle-středa, tak bych mohla. I pokud by hrál v neděli navečer fotbal, tak by mě prostě asi zavezl dřív, protože se nemám s kým svézt. Ale co bude v září, to nevím. Teď s výhledem měsíc dva dopředu je pro mě čitelnější situace, i kdyby to bylo v týdnu. V září domluvte jak chcete, já se podřídím, max kdyby se něco vyvrbilo, tak nepojedu. Ale hrozí leda nemoc, nebo to, že můj nebude doma a nebudu se mít jak dostat. Ale věřím, že když to jen trochu půjde, tak to nějak udělá :wink:
27. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jo, ještě jak jste psaly, jestli by stačily ty 3 dny. Ono to nejsou ani tři dny. V neděli dojedem, celý je jen pondělí, vyspíme se a jedem domů, že jo. Ale podřídím se, ať je nás tam co nejvíc, ať se poznáme. :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Takže jak chtěla puzzi: já píšu KDYKOLIV :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
Mne by tiez vyhovovali iba 3 dni ( 2 noci) a nie som za september:
1. zacina skola, zabeh byva narocny ( naopak, v juni je uz v skole flakacka - chapem vsak, ze skolopovinne deti mame iba ja a Bartalka),
2. prckovia budu uz cez den menej spat, budu mat vacsi rezim a najma budu lozit po styroch - bude tazke zabezpecit tam cistotu podlahy a najma po
3. uz som sa hrozne tesila :frowning2:

mne sa paci napad cez tyzden a mozem hocikedy
27. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
Já kromě 16.-20.5. taky můžu kdykoli. Ani tomu květnu se nebráním.
27. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
Lobi, já se připojuju ke všem tvým třem bodům, líp bych to nenapsala. Sice starší děti nebydlí se mnou, ale tou dobou stejně zařizuju spoustu věcí, který se jich týkají, navíc mladá nastupuje do 1.ročníku, tak to bude náročnější. Spousta věcí se dá pořídit až nastoupí, ne předem.
Ale jak říkám, přizpůsobím se, ale zahltilo mě to zklamaní, že teď asi nic nebude, páč jsem se strašně těšila!
27. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
Kromě začátku května taky můžu kdykoliv. Richard odjíždí 7.5. návrat teda asi za týden. Nevýhody září, které uvádí Lobka jsou fakt na pováženou. Všechny :wink:
27. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
Děvčata, dočítám prosincovky a nalila jsem si černý pivo na žal :confused:
27. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ja om sa tiež už veľmi tešila. :cry:
Tak to skúsme dohodnúť na ten máj.
Ten 31.5.-3.6. komu nevyhovuje? Lebo MM príde 24.5., ale neviem presne o koľkej. :cry:
27. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
a co se zkusit podivat po necem jinem ve stejnem terminu? treba bude nekde volno nebo uz je to tak pase? Jsem se taky tesila... :slight_smile: ale ja teda na rovinu rikam, ze asi nebudu mit cas nic hledat. Musim behem dne delat neco i do prace..
27. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
Uvidíme, co Sami a Andy na to řeknou. Mě ten termín miruss vyhovuje, vlastně oba.... na té vysočině se mi to líbilo, navíc můj ví, kde to je, a je to dost levný, přece jen si na rodičáku většina nebudeme moct vyskakovat a když ještě přičteme cestu atd. No nějak to rozseknem. Hlavně abychom se vůbec slezly. To by mě fakt mrzelo
27. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
Jinak ja mam 30.5. svatbu, teda ne moji :slight_smile: a 31 se budu vracet, tak bych se asi nezucastnila. Mozna pokud by to slo, tak bych dojela treba v pondeli a v utery jela zpatky.
27. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
Niky, nějak se domluvíme. Každopádně snad to klapne, buď ještě do prázdnin, nebo v to září. Já bych moc ráda.
Je fakt, že pak budou dětičky běhat a bude to dost náročný. Moje starší v 8,5 měsících chodily, tak uvidíme, co bude zač Markétka.
27. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
no jo, holky to je fakt s tim zarim, sakra, decka rostou a porostou zuby, lezeni, chozeni...ajeje...

tak co termin 25.-27.5.? je to ale Po-ST

kdyz nektere jsou omezene tim 24.5.

nebo se nevazme na ne-st, ale proste v tom tydnu 25.-29.5.???
27. dub 2009 ve 23:16  • Odpověz
mistoje to fakt hezke a ceny lidove, pani v emailech moc mila...ja po pravde cekala, ze se zleknou bandy 13 mamin s miminama....a ona byla privetiva, ze v pohode...lednicka, varna konvice atd...kocarky, nekuracka restoška...

nechchu,abychom se tu nepohadaly,ale chodime to tu resit fakt jen par lidi živě, zbytek pozoruje a pak kdyz se neco navrhne a skoro schvali, tak se objevi pozorovatele a nabouraji nam to tim, ze nemuzou a navic treba ani nejsou 100% jisti, ze pojedou. sorry Simčo :sunglasses:

tak ja to udelat, sakris jinak???
27. dub 2009 ve 23:18  • Odpověz
když se t dmluví ted, narychlo, urco toklapne a bude to fajn...kazdy vyhledove vi, ze za mesic bude moct...

jenze v zaří...je to daleko...budem muset dat zalohu a je to naslepo, muze se stat spousta veci, zmenit rodinne zalezitosti tim nechchi nic privolavat!!!), je fakt, ze budem mit uz rodicaky a pocitime financni krizi -ted dobirame posledni materske...budou se blizit vanoce a bude nam treba lito neuzit si posledni pekne teple vikendy ci dny s manzeli....

tak to zkusme domluvit teda ted!
pak se to rozplizne, sejdou se soukrome hruby zrna a zadny sraz uz neprobehne....
27. dub 2009 ve 23:21  • Odpověz
autor
sakra holky a já se těšila na ty peníze, co mi budete posílat,....takže až v září :angry:

jdu vás dočíst
28. dub 2009 v 07:19  • Odpověz
autor
Mohu KDYKOLIV

jestli může většina, tzn aspon deset maminek, tak bych sraz nerušila.
holky tak sem dnes napište, co se vám nejlíp hodí, je fakt, že je jasný, že vždycky nějaká nebude moct...
28. dub 2009 v 07:23  • Odpověz
tak ja jenom pisu nez zacne shon, ze kdyz se pojede v tydnu, tak nevim jestli pojedu a pripadne se domluvte a ja pak treba kdyby to slo prijela aspon na jednu noc. Takze do terminu vam uz mluvit nebudu....
28. dub 2009 v 07:29  • Odpověz
No já až do června nemůžu neděle večer a středy. :frowning2: Tak to asi udělám jako nikule, když mi to vyjde, tak se přijedu podívat. To září je hodně daleko.
28. dub 2009 v 07:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.