• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
grabu neplakej jinak i mrňousek bude plakat. Neboj nech hádat se manžela, nerozčiluj se :unamused: vím lehce se to radí, ale pro chlapečka to není dobré
14. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
a nešlo by třeba domluvit, že by jsi si vždy změřila tlak doma než půjdeš do poradny? někdy to jde, u nás třeba dávají i papírky na moč když maminka nechce vždcky brát moč
14. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
waci - no blbý je, že ten měřák na tlak nemáme doma, ale u té babičky... :frowning2: Uvidím, až tam přiště půjdu, tak se poptám, kdyžtak bych to nějak vyřešila :grinning:
14. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
zkus se pozeptat, protože to je jasné, že to máš ovlivněno fakt psychikou :wink:
jj ta naše psychika je fakt nevyzpytatelná :wink:
14. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
kocenky tak ja sem se zapovidala s kamoskama a vy toho tolik napsaly :wink:
grabu i tobe dikuy moc za recept. urcite ho taky udelam. muj jirka si prijde ze mu roste bricho tak po me chce abychom zacali jist zdrave a to ja nerada :slight_smile: me totiz nechutna nic zdraveho kureci maso je fuj :wink: tak to bude mit radost z desniho menu se smetanou. jinak jirka je podle me v norme neni hubeny a bricho nema ale ten jeho pocit tak mu vzdycky reknu se podivej na me jakej jsem soudek.

jinak kdyby me zakazali cokoladu nebo ovoce tak bych posla steskem fakt jsem hotova do sladkyho. planuju nektery den udelat poprve kynuty knedliky s jahodama :grinning: pospany strouhanym pernikem, nebo polit kysanou smeatnou oslazenou.

kate ja mam tlak kolem 112/66 a to tam vzdycky prilitnu protoze chodim pozde. no nic jdu oloupat brambory a udelat dnes papu ala broucek :grinning: uz se mooooc tesim.
14. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
holky já jdu taky vařit a chvilku natáhnout záda, jak sedím celý den u počítače, tak mě pak bolí záda :wink:
14. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
No právě prcek je ve stresu a pořád mě kope...je jasné že se mu nelíbí, že se stresuju...ale to se nedá, když jsou to takový magoři.
Přítel mi právě volal, že už se s nima hádal...a nedopadlo to moc dobře...prý mu tvrdili, že se nám snažili ty díly sehnat co nejlevnějc a že prej mě to říkali že to bude ještě s prací...a když jim Jára řek ať mě do toho netahaj...že vždycky když sme se bavili o nějakých cenách tak to bylo celkem...a že takhle by si mohli za práci napočítat třeba 50 000 a oni si klidně řekli... no to že mohli...haranti....já sem tak rozčílená!!! a Jára jim říkal že jak sme to mohli teda vědět, že to je teď bez práce a že si napálkujou tolik navíc...a že jsetli chtěj tak že se teda domluvíme na 30000 ale víc ani náhodou...a oni zase že na tom budou tratný...tak jim Jára řek že ať mu dají seznam dílů a že je vymontuje a že jim je tam doveze zpátky a ať si s tim dělaj co chtěj...a oni se zase cukali že co budou dělat s nějakejma starejma dílama... a že si zavolaj až se uklidněj...ale to se asi nikdy neuklidněj...a mě je z toho akorát blbě!!!
14. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Grabu s tím vyšetřením cukrovky máš pravdu, dělají to kvůli tomu, že pak miminko rychle roste. Jinak zkus se moc nerozčilovat kvůli tomu autu. Já vím, ono se to radí, ale nějak to dopadne a ty bys měla být v klidu.

k.ate taky jsem měla vždy vyšší tlak, teď mám 130/85 - 136/85, ale to mi posledně měřila po přilítnutí do čekárny a stresu, že nestihnu ty testy. Mělo by se vždy chvíli čekat v čekárně a mamina by měla být vydýchaná než jí změří.

Holis tak dej pak vědět jak to chutnalo :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Holky teď jsem četla diskuzi váha miminka v bříšku. Psala tam holčina, že v 25+1 měla její holčička 800g. Odpoledne jdeme na ten UTZ, jsem taky 25+1, tak jsem zvědavá, jestli nám řeknou váhu a kolik to bude :sweat_smile: Se bojím, že budu mít macka, když já měla porodní váhu 4 kila :grinning:
14. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
grabu to je hrozne chovani, je mi te lito, me ted jirka volal ze nas bude stat soud 1000kc zaloba a 10tis bez DPH pravnikovi takze to je uplne na hovno taky napred rekl ze 10 tis a ted ze to je bez dane. Grabu a co se poradit s nejakym jinym autoservisem jak se to resi jinde... hlvne se tim netrap at je miminecek zdravej a neni nervozni.

broucek uz mam v troube, jsem musela to maso nakrajet to byl horor delala jsem to poprve v zivote pac jirka vzdycky kraji a klepe masiko. :slight_smile: uz se me sbihaji sliny, tak jsem si dala aspon kefir.
14. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky tehulky,

tak ja som konečne po dlhej dobe vyspala,celú noc sa budím ako chodím čúrať a prevaĺujem sa,tak sa to snažím dospať po ránu a dnes som sa zobudila až teraz :slight_smile:
Včera nám Liborovo kolega vybavil Motol,tak v utorok tam mám ísť za tou pani doktorkou,ktorá ma bude rodiť,na ultrazvuk,aby vedela údaje a tak. Mám jej doniesť nejakú peknú kytku a dobré francúzske víno :slight_smile:
ty jo,v živote som nedávala nejaký úplatok...ale na druhej strane,vo všetkých Pražských nemocniciach,keď sa nezaregistruješ v 12tt,tak ťa už nevezmú,tak uvidíme,na čom sa dohodneme. ....

Grabu,prosím ťa,hlavne sa ukľudni,spapaj aj naraz jednu veĺkú čokoládu alebo zmrzlinu,trochu sa ukľudni,nechcem ťa strašiť,ale mne stres moc ublížil a ohrozil prcka...máš predsa schopného chlapa a on to porieši!!!viem,že to je na nervy,takí magori,ale nechaj to chlapovi...

tehulky,neznamená,že keď niektorá papá samé zdravé jedlá v tehotenstve,že nemože mať cukrovku,nemusí dokonca ani jesť moc sladké,ale telo je tak zmenené,že nemusí stačiť odburavať správne cukor...
tiež som zvedavá ako mi to dopadne,a keby mi dali dietu,tak ma porazí...ale čo by sme pre prckov neurobili,však?
14. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
luci ahojky a jak se mas ? jak to dopadlo s liborem??

uplatky heh ja vcera nesla moje vedouci bakalarske prace bonnosku a sampansky za ochotu :wink: tak doufam ze me napise dobry posudek :grinning:
14. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj Lucinko,

tak ty budeš nakonec rodit v Motole? To je super, to by byla sranda, kdybychom se tam sešly :slight_smile: Musíš rodit později a já dřív :slight_smile: K jaké doktorce jdeš?
14. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Holis držím palce, aby se to povedlo a aby to chutnalo. Se mi taky úplně sbíhají sliny :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Holis,no s Liborom to je...pozri,naivná nie som,ale ak hovorí pravdu,tak je to fajn,ak nie,tá pravda výjde najavo a možem ju zistiť úplne nenáhodne a to ho už nezachráni nič...tak som sa rozhodla...

Brouči,pravdepodobne ano,uvidím,čo sa dohodnem s doktorkou,ale v utérí tam preto idem,aby si založila moju kartu. Volá sa MUDR.Špálová :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
holky, mně přijde, že se mi ten tlak právě zvyšuje tím čekáním v čekárně :grinning: No nic, vypadá to, že mě navštívila po dlouhé době paní migréna, tak padám do postele :frowning2: Napsala jsem dva odstavce bakalářky, ale mám pocit, že to nemá hlavu ani patu, acho :frowning2:
14. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Brouči,tak to by bola teda náhoda,ale potešila by,keby sme sa tam stretli :slight_smile:
Inak ja dnes budem sama celý deň,Libor ma zase nejakú pracovnú večeru a pod.
Ja by som si zašla do toho Grosseta,ale človek nemá ani s kým...
Holis,takto nám tu robíš chute???
14. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Tak to by bylo fajn, kdyby jste se pro Motol rozhodli a třeba tam na sebe narazíme :sweat_smile: Jinak s Liborem máš recht. Člověk nemá rejpat zbytečně moc a pokud je vše v pořádku, tak to poznáš :wink: A ono to určitě v pořádku je. :wink:
14. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Holky já vím že se nemám trápit...ale ono se to nedá...pořád na to musím myslet...je to i tím, že za to můžu já že jsem to auto nabourala...a teď na to nebudeme mít a ani pak už nekoupíme nic pro prcka protože budeme muset zplácet nějaký debilní auto...který sme stejně chtěli prodat a koupit si jiný..prostě mě to štve!!!
Ale už tady tím nebudu otravovat a zkusím se uklidnit...máte pravdu že musím teď hlavně myslet na prcka a aby mu bylo dobře...stres mu nepomůže!!!

Broučí s tou velikostí miminka teda nevim nevim...ale náš prcek měl už ve 20tt 620 g a to pořád roste...tak abych pak nerodila rovnou 10 kg pucka:slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Jinak Broučí a Luci já taky miluju italský jídla...tak až půjdeme někam posedět co to takhle spojit do nějaké italské restaurace a dát si nějakou mňmku:slight_smile:
Doufám teda že nám všem ta cukrovka dopadne dobře a nic nám nezakážou
14. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Ja som tiež zvedavá,koľko už má malý váhu,keď som bola v tom Gennete,tak mal nad 500g,tak som zvedavá,snáď to tiež nebude 5kg macek :slight_smile:
Grabu drž sa,to je fakt síla,že práve,keď máme byť v kľude,tak sa nám nahromadí plno nepríjemností...

Broučí,nemá zmysel,aby som sa tým stresovala,v každom prípade si to poriešim po svojom :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
Luci a kolikaty to byl tyden? kdyz ste byli v tom gennetu?
14. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Tak to beru, klidně si do nějaké italské pizzerie zajdu :slight_smile: Na Václaváku chodíme do Václavky, tam dělají dobré těstoviny :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
Teď na to koukám a asi sem to popletla...to asi neměl náš prcek v 20tt tolik...to by byl asi fakt velikej...nebo ne?aaaaaaaaaaa já si nepamatuju ani údaje o svým miminku...sem hrozná matka!!!
14. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
grabu - tyyyyjo 620? A já si řikala, jakýho máme obříka, když nám dr. odhadla v 21tt 400g :confused: :grinning:
14. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Grabu,bola som tam 20+4tt,takže neboj,ono záleží na tom,že nemusí byť "tlustej"ale ako v našom prípade,bude dlhý,ma dlhé nožičky :slight_smile: tak uvidíme :slight_smile:

holky,ja sa z vás zbláznim,asi idem zájsť niekam do pizzerie...
14. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Babenky,viete mi poradiť?keďže nie sme zobratí,na akú matriku treba zájsť,aby mal malý meno po Liborovi?čo všetko k tomu treba..
14. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Luci zajděte na úřed pod který spadáte svým bydlištěm...tam potřebujete oba dava rodný list a občanku a tam už vám dají vyplnit formulář, že Libor souhlasí s tím že je to jeho dítě a že se k němu hlásí a tobě dají vyplnit papír o jménech...tak asi tak nějak...taky nás to čeká...ale naše mimi se bude jmenovat příjmením po mně:slight_smile: ale v rodným listě Jára bude tak to musíme taky na matriku oběhat
14. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Grabi,ale teraz,kde bývame,nie je ani moje ani Liborove trvalé bydlisko,on má na Morave a ja na Slovensku...takže som z toho jeleň :slight_smile:
aspoň nie som sama,ktorá tu nie je vdaná :slight_smile: nechcela som na rýchlo kvoli tomu vydávať...
14. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
holky tak já mám na sporáku a pomalu dodělávám rýži čínu už mám. :wink: já si dám na oběd jen rýži a salát, prostě to maso nemůžu pořád ani vidět :grinning:
já váhu ani míru naší malé nevím, pan doktor mi řekl, že to jeěště teď dle jeho ultravzuku nezjistí až tak ve 28tt, spíše se mu nechtělo :wink:
14. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.