• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
holky tady se zatahlo a bouriiii :wink: a neni dusno to je krasa...
2. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
Ahojda kočule:slight_smile:
tak na dnešním kuryu mazec...měli jsme prohlídku porodnice i šestinedělí a pak jsme probírali porod císařem a co dělat s mimi po porodě a jaký má mimi fáze dne...no pak až se vzpamatuju tak vám to zase popíšu:slight_smile:
2. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
Broučí i Lucí gratuluju k úspěšným kontrolám:slight_smile: já jdu až za týden a pak už mě asi taky čeká porodnice...nějak to letí čím dál víc...a já mám pocit že pořád nic nemám hotovo...ach jo...
Lucinko co Libor dnes na tom pohovoru...bylo to aspoň trochu k něčemu? ty si myslím říkala že jde na víc pohovorů ne? tak snad se mu aspoň něco trochu líbilo... :wink:
Jají já už se taky těším na tvoje fotky:slight_smile: a 6x do práce už uteče jako voda...jen si naplánuj co budeš dělat, ať pak nebulíš jako já:slight_smile:
2. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoj Gabi to se moooc tesime na dalsi pokracovani kurzu :wink:

Zanetko no ja uz na tu vahu moc nelezu radeji ale v pondeli jsem mela 10,5kg tak ja pujdu zas az se vyprazdnim :grinning: brisko mam furt maly rikaji vsichni tak ja nevim me prijde dost velky zitra sem hodim nove fotky.

Gabinko o te nude ja bych mohla vypravet, ted napriklad mam film na prime ale protoze tu bouri tak nejde signal od satelitu takze mam smolika :frowning2: rano kdyz muzu jit ven protoze odpoledne to nedavam tak je drahy doma tak jsem s nim a odpoledne tu sedim sama s kockou.

zitra ma drahy volno nebot je to den pred dikuvzdani :grinning: ale za to v pondeli posupajdi do prace, holt my slavime jen US svatky :wink:

Holky v nedeli mame s Jirkou druhe vyroci myslite ze mu mam neco koupit? nebo mame jit jen na pohar? ja teda nedostala ani nic v loni, ani vcera za promoci ale to on asi nevi ze se neco dava :fearful:
2. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
Jáji ty máš krásné bříško :slight_smile:

Libor šel dnes na pohovory? Sakra, to je to moje nedočítání, a pak jsem mimo mísu :sweat_smile:

Gábi ty doma bulíš? Proč pak? Já jsem teda zatím nebyla ani ještě den doma a nudila jsem se jen trošku včera, ale jinak si to volno užívám. Tak zajedeme na tu návštěvu k Lucince? Já ale můžu až po 16.tém. Mám každý den něco.
2. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
Holis tak to jsme na tom stejně...já taky nic nedostávám...a ani na svátek si obvykle nevzpomene....ale co já nejsem moc dárková tak mi to nevadí...ale jsem zvědavá jestli něco dostanu za Štěpánka:slight_smile: to totiž ví od mámy že se něco dává...tak jsem napnutá jestli něco vymyslí :grinning:
2. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
Broučí no už je to lepší...ale první den jsem probrečela...nikdo tu nebyl, Jára šel ještě ke všemu na squosh a nechal mě samotnou až do 23h a mě bylo nějak ouvej...ale už je to snad ok...na tu návštěvu za Lucinkou bych jela jen jestli 16. už nepojedeme za ní do porodnice :grinning: když pořád straší že už to vydrží jen 14dnů:slight_smile: teď si dělám srandu...doufám že se bude Samko držet jako klíště ještě dlouho:slight_smile:
2. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
Gabi no ja ti popisu jaky mam kazdy den fajn, rano vstanu kolem 7 hod, jirka taky a jde si sednout k pocitaci, ja se posbiram udelam snidani, a sedim u netu do 10 hod, pak zacnu varit. jirka se naji a jde do prace. ja sedim u pocitace do 13:30 pak si jdu lehnout do loznice k tv, a stridave chodim sem k pocitaci. v 20 hod se umeju a jdu do postele v 20:30 prijde jirka povida si se mnou chvilku a jdeme spat. chapes takovouhle nudu mam kazdej den!!!

takze ja te maximalne chapu. proto me ted ten konec prijde sakra dlouhej a nudnej. proto se tesim az budu mit Kristynku vyrazime spolu na prochazku na cele odpoledne, ale zase samy dve, ach jo... :frowning2:
2. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
Jé Gábi, tak to je mi líto, že jsi to takhle proplakala. Měla jsi zavolat, mohly jsme pokecat. Tak příště se určitě ozvi a nebuď sama.

Jani to záleží na tom, jestli to normálně slavíte. Jestli ne, tak bych zašla na dobrou večeři a hotovo. My měli taky první výročí svatby, tak jsme zašli na oběd, já dostala kytičku a bylo to. :slight_smile: A to dostávám normálně dárky ke všemu, ale tyhle výročí se mi zdají být na oslavu málo :slight_smile: Já budu jednou slavit 10. let, to je takové hezké, kulaté výročí :grinning:
2. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
Kaci ja ani nevim zda slavime v loni to bylo poprve a nebot se tak hrozne den pred tim opil tak cely nas slavnostni den prolezel s bolesti zaludku a hlavy. Letos nevim, zda mu mam neco koupit, ale co???

jinak o darku za Kristynku tak to se necham prekvapit ale tak nejak ani nedoufam, vetsinou se dava prstynek ale o tom si muzu nechat nejspis zdat. :sunglasses:
2. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
No tak to Jirka oslavil, vidíš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Kup mu špunty do uší, to bude za chvíli potřebovat :grinning:
2. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
Jeeej, babulky, ja som zobrala do ruky knižku a ani neviem ako som pri nej zadriemkala :slight_smile:

Brouči...10 rokov výročie ha-ha-ha, my sme oslávili už 16. Ja dostanem vždy krásnu kytičku a občas je k nej pripnutý i malý balíček s nejakým šperkom a ja Milanka každý rok pozvem do nejakej lepšej reštiky...celkom sa mi tento rituál pozdáva...

Za Laurinku mám sľúbený pravý swarovski prsteň, len mám radšej prekvapká a tak drahý prsteň si Milan netrúfa kúpiť sám. Mám len swarovskeho komponenty no túžila som po jednom pravom šperku, tak mi ho Milanko ponúkol k Laurinke :slight_smile:

Gabinka, v čase po robotke bude všetko ok, to sama nebudem,no cez deň si neviem predstaviť, že pôjdem sama na kupko, ešte ani na slniečko by sme nemali veľa chodiť... Budú to istiť knižky, teda najprv poprať, požehliť, dám celý byt do poriadku a potom.....no uvidíme, či a ako to zvládnem. Obchody zvládam sama, dokonca je to lepšie ako s Milanom, ale to vybavím maximálne na 1-2 x a snáď už bude všetko doma. Ešte návšteva lekárne a naozaj len čakať, kedy miminá začnú prichádzať...

verím že si všetkiy pomôžeme a spolu to zdarne zvládneme. Aaaaa, už aj u nás počuť hromy, zatiaľ neprší no hrmieť hrmí hooooodne.
2. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
Broučí ty seš moc hodná...ale já nechtěla otravovat když si nakupovala s maminkou a pak měla véču s manžou:slight_smile: a vůbec...co jste s maminkou koupily? něco pro Lucinku?:slight_smile: mě ty depky dycky pak přejdou když se Štěpánek začne mlít a já si povídám aspoň s ním:slight_smile: je takový zlatíčko...už aby byl s náma:slight_smile:
Ale teď s těma špuntama to si mě pobavila...to je výbornej nápad:slight_smile:
Jani tak to koukám že máš taky zábavný dny...já musím trochu něco vymyslet...abych se nezcvokla:slight_smile:
2. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
Jaji,ahojky,ver mi,že aj ja som rada,že možem byť ešte domka :slight_smile:
Gábi,ty naša smutná princezna,platí to aj u mňa,keď budeš smutná,stačí zavolať,na človeka to holt všetko niekedy padne a je mu smutno :frowning2: ale nebojkaj,máš nás a všetky sa vždy podržíme :slight_smile:
S tou návštevou to beriem,myslím,že sa možme niekde stretnúť tak,aby si to Gábi nemala ďaleko,ja zoberiem Kačku po ceste a dorazíme za tebou :slight_smile:
Gábi,ty si lumpík,už by si chcela za mnou do porodnice,čo? :grinning:
Mne prišiel domov unavený chlap,tak mi tu spí,pomohol mi navariť,upečieme bábovku a tak...no na pohovoroch bol,ale Gábi,bol dosť sklamaný z tvojho kolegu...že mu prišiel akoby ho tá práca nebavila,že s ním urobil len nejaký dotazník a nič mu neponúkol :confounded: inak včera sa Libimu ozvali zo spoločnosti-personálnej,ktorá má sídlo vo Viedni a to sa im sám neozval,ale oni majú už 4roky jeho životopis a ako keby tušili,že nemá prácu alebo čo,tak mu zavolali a ponúkli pozíciu,že Libor zostal vyvalený,že nevie,ani koľko by si mal za tú prácu vypýtať...bola by to preňho fakt výzva...ale uvidíme,teraz si fakt začal užívať tie"prázdniny",inak sme urobili tú rezerváciu na ten domček,zaplatíme 50tis.Kč a dá sa to do pohybu :slight_smile:
2. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
Inak to máte doma fajn,ja mám doma chlapa,ktorý má rád prekvapenia,takže len nejakou večerou by som ho nepotešila,je ako malý chlapec...ale za to on ma obdarúva stále a prekvapuje,či mám meniny,narodeniny,alebo len tak,takže už začínam mať dilemu,čo mu kúpim na meniny,má ich 23.7. a potom máme 2.výročie :slight_smile:
2. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
Lucí no super, takže to máte jistý. :slight_smile: Všechno zlé je pro něco dobré a věř, že Libor si teď nebude moc vybrat z nabídek :slight_smile: Určitě je to kluk šikovná a chytí se rychle. A ta Vídeň - super. A nemusel by tam v týdnu být?

Gábi maminka mi koupila dárek a Lucince krásné capáčky :slight_smile: Došly jsme si na oběd a hlavně jsme skvěle poklábosily :slight_smile:Já jsem se zařekla,že už žádné oblečení nekupuju. :sweat_smile:

Jajko už 16? NO, vždyť máte 15-ti letého syna, tak co se divím :slight_smile:
2. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
Lucinko tak to je mi líto, že se Liborovi u kolegy nelíbilo...no on je tam celkem nový, tak byl z něho asi nervozní...ale já ani nevěděla o jakoj má jít pozici...no někdy se to hold nepovede..tak promiň, že ho to zdrželo...ale ta Vídeň no fajn...ale jen aby ste se tam nemuseli stěhovat...nebo aby tam nemusel Liko být přes celý týden...to by bylo zlé...
Broučí tak to já se taky zařekla že už žádný oblečení nekupuju...ale ještě pořád nám chybí takový ty věci jako lehátko, cestovní postýlka...chůvičky a tak...no ještě mm co dělat...ale musím počkat až příjdou nějaký korunky..:slight_smile:
2. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
no nic holky jdu vařit večeři..Jára je tak za hoďku doma...tak ať mi nesupí hlady...tak zatím pa já se pak ještě mrknu...teda jestli mě pustí k počítači...chce dneska řešit to auto...pořád žádný nemáme...než se rozhoupem dycky nám to co se nám líbí někdo koupí:slight_smile:
2. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Gábi já tohle právě teď dala všechno do toho krámu, kde mi to všechno objednají, a pak zavolají, že si pro to mám přijít. Pak už jen lékárna a hotovo :slight_smile:
2. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
No to se někdo má:slight_smile: krutě závidím broučí:slight_smile: já to mám všechno vybraný na netu...takže už jen čekám na kornky a objednám to a taky bude hotovo...jenže to není tak jednoduchý...no snad to zvládnem než se malej narodí:slight_smile: Jára měl dostat prémie teď v červnu ale posunuli jim to na srpen...no takže znáte to...člověk musí počkat:slight_smile: a náš malej hold musí mít trpělivost...když já už nic nevydělávám:slight_smile:
2. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
Gábi neboj, spoustu věcí stejně ze začátku nepotřebuješ :slight_smile: Já jsem malé šetřila od svatby a dostali jsme od našich k vánocům pár tisíc, takže jsem to všechno dala na výbavičku. Nastřádala jsem jí 50 tisíc, takže teď se to rozhazuje jedna radost :slight_smile:
2. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
Gábinko,neber to zle,to nebol nejak stratený čas,mal tú cestu po ruke,len je zvyknutý na iné jednanie,čo sa týka jeho skúseností a všetkých možných certifikátov a pod.,no škoda... :pensive:
Tá Viedeň,nie nemusel by sa tam sťahovať,len by chodil na služobné cesty,ale to všade,takže uvidíme,chce to vyskúšať,tak uvidíme,aký bude maŤ z toho pocit.
Brouči,to máš tak fajn,že si takto výjdeš s maminou,ja sa o radosti a starosti delím s vami,nemám komu inému...
Gábi,neboj,ten základ máš a to ostatné dokúpiš postupne,neboj prckovia nás budú milovať s alebo bez tých všetkých serepetičiek :slight_smile:
2. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
Luci je fakt, že já mám skvělou maminku a hrozně ráda s ní klábosím :slight_smile: A hlavně jí mám blízko, takže za ní můžu kdykoliv zajet. Ale i můj taťka je super, taky si s ním ráda povídám :slight_smile:
Tak to držím Libkovi palce, aby dobře vybral :slight_smile:
2. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
No tak drahý mi práve odišiel s kamarátom na večeru,ten kámoš má tiež veĺa kontaktov,tak ide vyzistiť,čo by mu ponúkol ten kámoš...ono,čím viac bude mať na výber,bude to len lepšie preňho...
Takže som tu zase sama ako puk :unamused:
zajtra mi prídu tie cácorky,tak uvidíme...idem naložiŤ asi kuriatko,chcela som upiecť tvarohovú bábovku,ale došlo mi máslo...tak až zajtra...a mám tu peknú kopu na žehlenie,tak sa do toho asi pustím...
čo robíš ty Kati?
2. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
Jinak manža chodí až na Šárku?My sme teda nadšení aj tu z Beřovic :slight_smile: to len keby sa niekedy moc nudil,tak z domu by to mal blízko,my by sme dali s prckami obed,procházku a naši partneři by si to mohli spolu rozdat :grinning:
2. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
konici tak ja uz fakt nevim co z nudy delat. :frowning2: jeste tch 46 dnu budu muset nejak vydrzet ale fakt me zacina hrabat. Aspon jsem si z nudy oholila nohy :grinning: a pujdu uklidit koupelnu :unamused: vyzehlim a pak prijde jirka.
Luci doufam ze Libi brzo neco najde uvidis zas bude lip! :wink:
2. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Jani,ty si komedie :slight_smile:
Škoda,že si tak ďaleko,hrabalo by nám spolu :grinning:
Ja idem tiež na to žehlenie,fuuuuj,aj keď sa mi tak nechce,ale nikto za mňa neurobí...o holení mi nehovor,ešteže ma nikto nevidí,inak by praskol smiechom...
2. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak píšu co sem se dnes dozvěděla v poradně. Tak : hlavička miminka naléhá hezky na vchod. Čípek je na špičku prstu..CS 5. Říkal že klidně můžu už kdykoliv rodit.říkal klíďo za týden a problém to nebude. Jinak vše ok
:dizzy_face:
2. črc 2009 v 19:59  •  3 děti  • Odpověz
holenie...holenie....nohy a podpazušie zvládam, ale tam kam si nevidím ani keď neviem akú polohu hodím, tak tam to nezvládam :grinning: . Milan mi to robí krémikom, no ja sa tam i strihám a toho sa akosi obáva...to ešte nerobil..... neviem, neviem ako to dopadne kým porodím :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Tak já zase utíkám. Páá holky..až budu doma tak se určo ozvu..sem u sestřičky :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:02  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.