• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Sacvi,tak to som zvedavá,kedy to u teba naozaj vypukne :slight_smile: držím palce

Jaji,ty si ma pobavila :slight_smile: ja si tiež na pipinku už nevidím a pekne dlho,nejako som to už natrenovala,nohy tiež s nejakou gymnastikou zvládam,inak by som už bola ako opička :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
konici tak ja zehlim teda ted sem si dala pauzu a jim :wink: ja se holim epilatorem nebo depilatorem :grinning: nohy zvladam a zbytek da se rict taky vzdycky sednu na bok vany :grinning: jinak nohy holim vzdycky az tak po 2 mesicich pac me to strasne nebavi :angry:

zehlila jsem ty malinky vecicky a je s tim vetsi prace nez s jirkovejma kosilema :grinning:
2. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Luci tak ještě jednou se omlouvám za kolegu...škoda že už nepracuju...to já bych se o něj j inak postarala:slight_smile:
Ale ono se určitě něco super najde...a třeba i ta Vídeň bude dobrá...hlavně že jsou nabídky a bude se mít mezi čím rozhodovat...Jára to měl loni stejné...vrátila jsem se z dovolené s kamarádkou a oznámil mi že ho propustili...no hrůza...a zrovna když jsme začali plánovat miminko...ale během měsíce měl ještě lepší práci než před tím a bylo to fajn:slight_smile: a ještě nám zbylo odstupné:slight_smile:Takže neboj on si Libka brzo najde super práci:slight_smile: všichni mu držíme palečky:slight_smile:
Holky já vím že spoustu věcí ze začátku nepotřebujeme...ale já mám nějak divnej pocit že jsem mu to ještě nestihla koupit:slight_smile: no ale to ještě stihneme:slight_smile:
No Sacvi...to jsou teda zprávy...tak to držím moc pěstičky pro štěstí...ať to je co nejjednodušší...až to příjde:slight_smile: a hlavně bez komplikací:slight_smile:
Holis...aspoň že můžeme kecat tady...jinak myslím že by z nás ze všech byly tydýtové...než se nám to narodí:slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Tak ja som ožehlila všetky resty,celkom som šikovná,nechala som si len 3Libiho košele,teraz si od ich žehlenia trochu odpočiniem :slight_smile:
Gábi,prosím ťa,ty si trdielko,nemáš sa za čo ospravedlňovať,holt každý berie svoju prácu inak,nepochybujem o tom,že ty by si si s Libim pokecala lepšie :slight_smile: tak,či tak znova ďakujem za pomoc :slight_smile: uvidíme,čo z toho všetkého výjde...ja viem,že nie som jediná,ktorá to zažila a tiež viem a verím,že si Libi nájde niečo lepšie,teda aspoň tak,aby si vážili jeho prácu :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Holky my jsme teda domací puťky:slight_smile: všimly jste si že se bavíme čím dál častěji o žehlení, vaření a pečení :grinning: :grinning: :grinning: měly bysme vyrazit aspoň na kafe nebo ještě někam do kina...nebo prostě udělat něco na co pak nebude asi tak 10 let čas:slight_smile: doufám že někdy v zimě dopadne ten srazík už i s miminkama:slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Holky my teď s Járou koukali na film Vévodkyně...a to byla teda síla...normálně mě to rozbrečelo...ale hezkej film...mě nějak pořád nedochází že nemusím ráno zase vstávat do práce...:slight_smile: pořád nějak mám naučeno že musím:slight_smile: už asi fakt magořím:slight_smile:
2. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Tak zdravím :slight_smile: Promoce za náma, ale byl to náročnej den, šíleně mě bolely nohy, ale teď už to přestalo, tak jsem si šla sednout k počítači... :slight_smile: A teď už asi pujdu konečně spát, i když se mi moc nechce...:frowning2:
3. črc 2009 v 00:56  • Odpověz
Krásné ráno holky,

k.ate, co tady ještě v jednu hodinu strašíš :grinning: Tak super, že se promoce povedla. My jdeme švagrové na promoci v úterý, tak jsem na to zvědavá.

Včera nám úplně vyplivl internet, tak už jsem se sem nedostala.

Gábi to víš, teď už to bude jen horší a horší. Za chvíli to nebude jen žehlení a praní a vaření, ale i ublinkávání, prdíky, bolení bříška, nevyspalost, ale i nové radosti a zážitky :slight_smile:

Lucí závidím vyžehlení, mě to čeká dnes. :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
Dobré ránko kočky:slight_smile:
doufám že tu někdo jste, protože já se právě vyvalila na zahradu...ještě je tady stín a mám tu notebook a tak je tady parádní odpočívárna:slight_smile: a chládek:slight_smile: ale chci si tady s váma povídat...ne že si tu budu psát sama se sebou:slight_smile:
Já se dneska probudila s hrozným pocitem...já jsem totiž v noci spala na břiše...nevim jak je to možný...ale normálně jsem Štěpánka zalehla a on ani neprotestoval...tak jsem na něm asi ležela docela dlouho...doufám že jsem mu nic neudělala...ale je teď otočenej naštorca nemá hlavičku dole ale na straně...tak doufám že se zase otočí...prdelka moje malá...to sem ale hrozná matka....zalehla sem vlastní dítě...ach jo...
Co máte dneska v plánu holky?
Já ani nic moc...oběd mi zbyl od včerejší večeře...a musím akorát odpoledne sbalit věci na moravu a zkrátit si kalhoty na kraťasy, protože jdeme v sobotu Járovýmu strejdovi na oslavu a Jára mi zatrhnul jít v těch mých modrých šatech...že prej v nich jsem jako balon :grinning: ale já nic jinýho letního nemám, tak musím zkrátit kalhoty:slight_smile: abych se neupekla...mají být pěkná vedra:slight_smile: to ještě ale nevím jak to zvládnu...nikdy jsem nic takhle sama nezkracovala...vždycky mi pomáhala mamča...no uvidíme:slight_smile:
3. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ránko krásavice, tak chcela som vás najprv dočítať ale vzdala som to. Takže ak mi niečo podsatné ušlo upozornite ma.

Inak super Luci, že už si doma.
Dnes som po dlhej dobe spala až do 8:00, bola som unavená z tábora, lebo tam som chodila spať až po polnoci,tak som dnes dospávala.
3. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Ahojda Aureli:slight_smile:
No pěkně si ponocovala teda na táboře:slight_smile: to já už tak dlouho vzhůru nevydržím:slight_smile:
S tím dočítáním...jen to že se nám vrátila Lucinka...ale to jsi postřehla...pak wacinka je snad taky v pořádku a leží doma...jen už tu teď dva dny nehlásila...tak snad je ok...vždycky ráno aspoň na chvíli koukne...no uvidíme...třeba se ozve:slight_smile:
A jinak ještě Sacvi má asi těsně před porodem...psala včera že na kontrole CS 5 a čípek skoro žádný...ale ona už klidně může rodit, takže pohoda:slight_smile:
jinak jsem ještě popisovala náš minulý kurz...byl o porodu..tak jen to kdyby sis chtěla přečíst, tak to najdeš někde pár stránek nazpět:slight_smile: jo a Jajčin Matko vyhrál 2 místo...ale to si tu myslím ještě byla, když to psala:slight_smile:
A Holis a Kate mají po promocích:slight_smile: holky šikovný:slight_smile: a co ty...jak to jde s prací? a kdy nám dáš odkaz na tu stránku abysme se mohly podívat?
3. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Holky já žehlím, tak nemám čas kecat :slight_smile: Odpoledne asi zajedu na návštěvu k bratránkovi podívat se na dětičky a dát si s někým příjemným kafíčko :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Gabi ďakuejm za zreferovanie.

Tak teda promovaným blahoželám a Wacinke a Sacvi držím palčeky. Teda Wacinka ty ešte drž a oddychuj.

Článok som si čítala ešte v práci - -je super a o Maťkovom super výkone tiež viem.

No a odkaz an stránočku prihodím cez víkend. možno už zajtra.
3. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Dobré ránko tehulky,
tak ja som sa konečne vyspala...od rána mi vyvoláva PPL,že mi vezie balíky (už posledné-matrac do postieĺky,kolotoč,špirálku,náplne do koša :slight_smile: ),ešte dorazí postieĺka a budúci týždeň ten kočiarik a mám to v suchu :slight_smile:
Holky,ja som včera opuchla ako balon,nohy aj ruky,fakt hruza,to vedro mi nerobí dobre...prstienky už nenosím vobec...a to do utorka hlásia vedra ako prase...tak som nakázala tým cácorkam,čo dnes dorazia,aby si zobrali plavky,asi vyrazím niekam na to kúpanie schladiť sa...tak poraďte kde sa dá ísť :slight_smile:,inak počula som,že sa dajú kúpiť nejaké tampony,aby sme sa pri kúpaní vyhli nejakým výtokom a kvasinkám,nepoznáte to niektorá???
Aureli ahojky,tak ako bolo na tábore ?
3. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
No ja som sa na tier tampóny pýtala v lekárni a úspech som žiaden nemala. Teda fakt enporadím.

No a v tábore bolo super, len už fakt toľko nevládzem a nie vždy sa mi za nimi chcelo šľapať k ďalšj hre a tak som sa potom nudila v jedálni - -teda nudila ako nudila - -pripravovala som im pomôcky na ďalšiu hru.
3. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
No ja frčím do spršky a trochu nakúpiť niečo na obed - na toto si budem dlho zvykať, že už mi nevyvára jedáleň, ale že si musím navariť sama. Tak sa tu zatiaľ majte, ozvem sa ešte.
3. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Aureli,tak dobre nakúp,ja mám našťastie plnú chladničku aj s mraziakom,budem len kupovať pečivo :slight_smile:
Tak škoda,skúsim sa na to opýtať v lekárni...

Brouči,teda hneď od rána takto aktívna???ale zase keď nie je ešte také vedro,tak sa to dá :slight_smile:
Mňa to normálne teší,že Libora mám doma,dnes išiel sice na chvíľu do práce niečo odovzdať,ale potom ide vybavovať ten úver,tak držte palečky...

Gábi,tak čo,ešte si na zahrádke? Tehulky,snáď všetko dobre dopadne a potom si urobíme párty aj s prckami na našich záhradkach :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
konici uz i ja jsem tady ale ja uz byla ve meste :wink:
vitam zpatky aurelku!!!
3. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj tehulinky.

Zuzka, vitaj späť.

Gabi, u nás v BA teda dnes nie je počo na vyvalenie v záhrade, je pekne pod mrakom a pofukuje vetrík...úplne ideálne pre nás...počula som že budúci t má byť opäť 8 dní chladnejšie, no kým to nebude, tak sa radšej tešiť nebudem.

Jani, ušlo mi ako dopadli Tvoje nohavice promočné??? Zapla?? Obliekla??? Alebo to gumička istila :grinning:

Musím priznať, že sa teším, že mi dr. tú materskú posunula len o týždeň. Mám toho už dosť a teda teraz musím priznať, že nezávidím maminám v zahraničí, ktoré idú na materskú až dňom pôrodu...brrr, a najmä teraz v lete, ak by boli teploty dllllhodobo vysoké. Fúúúúú, zlatá materská. Keď dnešok nepočítam, už len 5 dní.

Gabi, koečne som sa dovolala na tú prípravu a cvičko priamo v pôlrodke tak ako chodíš Ty. Dúfam že budem rovnako spokojná, o tej pani čo to vedie baby u nás veľmi pekne píšu a rozprávajú, že je perfektná...takže budúci utorok o 13,00 fičím prvý krát.

Sacwi, aj ja by som brala takú vetičku, že to môže byť už o 1 tt, samozrejme keď budem na to mať tt ako Ty :grinning: . Drž sa a dúfam že máš s niekým t.č. vymenené, aby sme sa novinky dozvedeli ihneď :dizzy_face:
3. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Idem p r a c o v a ť .... ešte skúsim nakuknúť trošku neskôr, pri najhoršom večer.

Pááááááčko t e h u l i n k y :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
No jsem pořád na zahradě...ještě sem nevlezlo sluníčko tak je tu parádně:slight_smile: ale vidím to ještě tak na hodinku a budu muset zalíst, nebo bych se upekla :grinning:
Já jsem teď objevila na netu super obchod kde mají skoro všechno co chci a mohla bych to tam objednat najednou a platit jen jedno poštovné:slight_smile: tak mám radost:slight_smile:
Luci je super že máš Libora doma...já jsem tu teď pořád sama...všechny sousedky jsou na dovolené...ale na víkend jedeme na moravu a příští týden už by se snad měli vrátit:slight_smile:
Tak držím moc palečky ať úvěr výjde...myslím, že pokud to neberete na celý baráček, tak že by neměl být snad problém:slight_smile: no a už se moc těším až budeme mít prcíčky venku a budeme s nima moct vysedávat u kafe na zahrádce:slight_smile: a houpat je v kočárku:slight_smile: i když nevím jestli na naši malinkatou zahrádku 8x7m bysme se všechny vešly...ale co:slight_smile: lepší malinká zahrádka než žádná:slight_smile:
3. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Jinak jsem se rozhodla udelat dobry skutek jelikoz muj drahy odrostl svym "detskym" obleckum nebot co je se mnou se z nej stal muz a pribral 10kg, jsem jeho obleceni ( vesmes vse nove a znackove) chtela darovat na charitu ci cerveny kriz, ale nakonec jsem koukla na stranky detskeho domova tady v Olomouci a berou i obleceni tak doufam ze jim to udela radost, co myslite? nechci to vyhazovat pac je to fakt pekny a moderni ale nemam to komu dat a nez to dat bezdomovcum :slight_smile:

jinak jsme byli koupit kocarek, ale nechteli ani zalohu nic, samo ze jsem vzala i fusak, jen nevim jakou mam vzit tasku no. taky balik latkovejch plinek a 2 lahve od aventu.

Zanetko pekne si uzij patecni pracovni den, mas muj obdiv ale zas kdyz je ti fajn!
jo a kalhoty jsem mela na gumicce pac to nebyli tehu kalhoty ale ucel splnili. mela jsem pres ne delsi halenku dnes dodam fotky :wink: a ja se jdu balit jedu k rodicum huraaaa, snad to beze me drahy prezije.
3. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Jaji no tak super:slight_smile: tak to si budeme vyměňovat zkušenosti z kurzu a budeme zase chytřejší:slight_smile:
3. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Jani a Luci a jakej máte nakonec teda ten kočárek?
3. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Jinak Luci myslíš teda že se můžeme koupat v bazénu? já se teda radši nekoupu ani ve vaně...jen se sprchuju...má z té vody nějakej respekt...ale zase nemám žádný problémy, ani potvůrky...ale na moravě u Járových rodičů mají velikej bazén a já mám pořád chutě do něj hupsnout...jen se trochu bojím...ale o těch tamponech jsem taky slyšela...ale nikde jsem je neobjevila...a asi normální tampon ničemu nepomůže co?
hoky chodíte se někdo někam koupat, nebo neriskujete?...zase si říkám, když je to domácí bazén, tak bych nemusela chytit nějaký potvory...co myslíte? Jára se zase bude čvachtat a já budu jet tiše závidět...já už to vidím....:frowning2:
3. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Jaji,ja by som v týchto teplách nemohla pracovať už u nás v práci,je to najväčšia pekáreň v Čechách,my sme v jej priestoroch a poviem vám,tá moja kancelária je úplny mazec na vedro...fujjj,minule som ich bola pozrieť a hneď som išla preč...nedalo sa tam ani dýchať...tak to už nejako doklep :slight_smile:

Jani,myslím,že je to super vec,ja tiež keď niečo vytriedím,ta sa pýtam známych (takých,čo sú na tom horšie),či by to kámošky nechceli pre svojich chlapov,tiež má Libor len značkové a kvalitné veci,vždycky to príjmu a ja nemusím byť smutná,že by som to vyhodila a ten detský domo je super nápad,určite sa nenahnevajú a keď tam budú mať nejakých urostlých chlapov,tak ich to poteší :slight_smile: my sme tak do detského domova dávali tie tony hračiek,ktoré nám každý týždeň posielal otec...

Gábi,presne tak,a neobj,dobrých ľudí sa zmestí všade veľa,aj na malú zahradku :slight_smile: hlavne sa mi páči to vedomie,že sa nebudem musieť báť Samka dať v kočárku na záhradku a keď bude väčší tak sa tam bude hrať na pieskovisku a tak a nebudem sa musieť strachovať,že by nám ho niekto ukradol.
S tým bazénom Gábi,tiež som opatrná,ale na druhej strane veľa tehotných chodí na tehu plávanie celé tehu a sú v pohode,tiež sa nekúpem ani vo vani,ono tá teplá voda nie je dobrá,ale v bazénoch majú vodu akurát,keby som mala možnosť sa čvachtať u našich v bazéne,tak neváham,je to predsa len niečo iné,ako keď sa v bazéne čvachtá milion ľudí...

Gábi,ja mám ten v albíčku-Mutsy,už je rezervovaný od dubna :slight_smile:,korbička-sporťák-doplnky-autosedačka nás vyšiel na 21tis.Kč
3. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Babenky,inak som sa len tak postavila dnes na váhu a mám o 3kg menej,fakt je to tou vodou a ako moc nateklá...
3. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Jani a nemajú tašku priamo k tomu vašemu kočárku?Ja som si vybrala takú,aby som ju mohla mať ku korbičke aj ku sporťáku,pretože korbu aj sporťák budem mať v iných odtieňoch(odtieň hnedá na korbe a na sporŤáku taká kávova :slight_smile:,už ju mám aj naplnenú a Libor sa mi smial,že budem mať peknú kabelku na pekne dlho,žiadne moje serepetičky,ale plienky,kozmetika,dudlíky a pod.takže dáma ako sa patrí :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Holky mám dožehleno jsem splavená jak kůň.

Gábi, Luci to bude jednou sranda až budeme mít ty naše děti pohromadě. To bude mít malá hned dva ženichy :slight_smile: Jinak u nás bude místa dost, máme 1106 m pozemek, takže až bude hotovo, tak pohoda :slight_smile: Plánujeme i bazén, ale to bude asi až budou děti chodit do školy :slight_smile: Jinak co dát kino? Nechcete někam zajít?

Jinak jak to tak holky vypadá, tak 15. 7. začínáme stavět :slight_smile: Zatím jsme i finančně překvapení, že je to trošku míň, než jsme předpokládali :slight_smile: Teda zatím víme jen hrubou stavbu, ale počíitali jsme tak o půl milionu víc :slight_smile:

Luci to je paráda mít zase chvíli chlapa pro sebe, co? Já si užívám každou minutu když mi přijde Radek domů. Všechno si přes den udělám, takže pak mám čas jen na něj. Včera mi řekl, že vypadám moc spokojeně a že mi to moc sluší, tak mi to asi doma svědčí :slight_smile:

Gábi až budou sousedky doma, tak to bude zase paráda a na nudu nebude čas, uvidíš :slight_smile: A co to grilování, nepršelo vám?

Jani s tím oblečením - super nápad. Já to dávám vždy do těch kontajnerů na charitu, nebo to odvezeme do jižních Čech známým rodičů manžela. Ona jim před rokem umřela maminka a nejsou na tom moc dobře. Takže když já té holčině dám nějaké "modernější" věci, tak je úplně paf :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
No tak já si sbalím spodní prádlo navíc:slight_smile: (do plavek se už totiž nevejdu) a hupsnu si do bazenu s Járou:slight_smile: snad se mi nic nestane a prckovi se to určitě bude líbit:slight_smile: ude mít dvojitou vodu:slight_smile:
Jo jo už si vzpomínám na ten tvůj kočárek:slight_smile: je moc hezkej...já už ani nevím jak ten náš vypadá...už je to doba co jsem ho schovala k sousedům:slight_smile:
My bychom rádi v pondělí až pojedeme domů z moravy omrkli 3 auta co se nám líbí na netu a doufám že už nějaké vybereme, že se nám bude nějaké líbit, protože už mě to nebaví to pořád rozhodovat a nakonec ho dycky někdo koupí dřív...a sme dycky zase na začátku...ten pán co nám měl něco doporučit nás docela naštval...protože mi poslal nabídku na jedno auto, co už jsme viděli na netu a on si za něj řekl o 40 000 víc...tak jsem mu napsala jestli se nezbláznil, že si to měl s tím co ho prodává nejdřív domluvit ať ho nedává na net a možná bysme mu tu cenu sežrali...ale takhle teda ne...nebudu dávat zbytečně někomu 40 000 navíc za to že mi poslal jedem mail s nabídkou...to ty prachy radši narvu do oprav auta u kterýho si nebudu úplně jistá, ale bude se mi líbit...no to je sebranka okolo těch aut...pořád nějaké rozčilování :angry:
3. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.