• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Holky prave ja mam z toho radost ze muzu darovat ty veci tem teenagerum do detskyho domova. Nemam komu jinemu bych to dala pac je to velikost S a muj drahy ted nosi L :grinning: pekne jsem si ho vykrmila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabi kocarek mam CasualPlay S4, korba, autosedacka, fusak, nanoznik, plastenky + taska cca 20 tis :fearful: prijde me to hodne ale co tatka nam na to dal tak sem nesetrila. tasku maji v barve korbicky za 700kc jenze ja chci cernou pac tam se daji vymenovat barvy podlozek ve sportacku, jenze cerna taska uz stoji 1400kc :angry: zalohu nechteli ze staci pak den dopredu zavolat ze si pro to jede jirka au dela se faktura.

Luci ja bych si prala pracovat v pekarne s cukrarnou to bych byla ve svym zivlu. :grinning: jinak mam nahore 11kg dnes jsem se vazila jen tak pro zajimavost.

Gabi koupat se podle me muzes, ja se koupu i ve vane s jirkou zadny infekce nemam, na bazen chodi tehulky normalne vsak ono do "ni" nenatece neboj :grinning: my mame taky doma bazen jeste teda letos neni napustenej ale v domacim se bat nebudu vubec pac ten je mnohem cistejsi a bez tolika chemie jako je ve verejnym. takze bych se vubec nebala, vsak tehulky se koupou i v mori a tampony neresi. to podle me tak na ten verejnej mozna ale jinak bych se nebala.
3. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
Broučí tak to je super s tím vaším domečkem a korunky ušetřené se pak dycky na něco hodí:slight_smile: takže paráda:slight_smile:
A kdy je plánovaný že by to mělo stát?
Jinak to grilování nám nevyšlo...začalo lejt jako z konve a v 9h když přestalo už se nám jíst nechtělo...takže nic...a teď jsou pryč a mám po srandě...ale příští týden se zase vrátí:slight_smile:
Jinak na kino bych klidně šla...ale nevím co se teď vůec promítá:slight_smile: Jára dycky všechno stáhne domů tak máme kino doma...a do opravdovýho chodíme tak jednou za půl roku:slight_smile: aby byla změna:slight_smile:
3. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Jani a jakto že nemáš obrázek kočárku v albíčku...ať se můžeme pokochat?:slight_smile:
3. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Holky já našla na netu podobnej sterilizátor na lahve jako má avent...a přitom je jen za 400 tak ho asi koupím...protože já si neumím představit že bych to vyvářela v hrnci 15 minut každej den každou lahev...no to by mě asi mrsklo...jinak včera jsem se probudila a teklo mi z prsou...to jsem se ale podivila...no ale snad aspoň bude mlíčko, když už se prsa chystaj teď :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Gábi pokud všechno půjde hladce (o čemž pochybuju), tak bychom příští rok slavili už Vánoce v novém :slight_smile: Do konce roku bychom to rádi měli pod střechou.
3. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
No tak to je fajn Broučí:slight_smile: tak to je akorát...a neboj ono to půjde...uvidíš jaká to je zabava vybírat kachličky a podlahy a tak:slight_smile: já jsem si to moc užila...ale to jsem ještě neměla prcka...to asi bude trochu jiný...ale to zmákneš:slight_smile:
3. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
No na to vybírání jsem fakt zvědavá. Mě tohle strašně unavuje, protože toho je všude strašně moc a já si neumím vybrat. A to co se mi líbí stojí vždycky jmění. :unamused:

No já se pro teď loučím. Jedu na tu návštěvu a nevím, kdy se vrátím.

Tak všem přeju krásný víkend a kdybych to už nestihla dnes ani zítra, tak se ukážu až ve středu. :slight_smile:

papa
3. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
Tak si užij víkend:slight_smile: návštěvu:slight_smile: i rodiče:slight_smile: a měj se hezky:slight_smile: já jdu něco zdlábnout a pak na ty kraťasy a na žehlení:slight_smile: tak papa
3. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
No už som späť.
Tak Bručku pekný víkend prajem.
Gabi ja som chodila na plaváreň - keď mali detská plavecký a všetko bolo v pohode. Takže ja by som sa išla na tvojom mieste okúpať.
Noja si už musím tiež kúpiť tie prsné tampóny, lebo sa to mazivo púšťa čím ďalej tým viac.

No aniekde čo som vás dočítavala, tak ste písali o kvetáku a ste ma nakazili, tak aj ja ho varím. Teda u nás - pre jazykové okienko - je to karfiol a bude zapekaný v rúre so zemiačkami a syrom.
3. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Tak práve som objednala matrac. nakoniec som zobrala kokos-molitan-pohanka - dúfam, že budem spokojná.
3. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Tak kalhoty už mám zkrácený a musím se pochválit...na to že jsem to dělala poprvé...tak jsou z nich fakt pěkný kraťasy:slight_smile:
no aureli já mám dneska ten květák taky ještě k obědu...od včera zbyl z večeře a je mňamkozní:slight_smile: hned jdu na něj:slight_smile: tak dobrou chuť:slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Tehulky moje,tak ja som sa tak nasmiala...povedala som Libimu,aby mi pomohol v kuchyni,že si má vybrať...buď pripraví kuriatko a ryžu alebo upečie tu tvarohovú bábovku a si predstavte,že si vybral tu babovku :slight_smile: no to bola taká komédia a keby ste videli tú babovku ako sa mu podarila :slight_smile: teraz chodí dvojmetrový s nosom nahoru :slight_smile:
Medzitým nám prišiel balík z PPL-matrac je fakt super,mám tiež kokos-pohanka,tak uvidíš aureli,že si si vybrala dobre,ten kolotoč so spiralkou je úplne super,už sa teším až to bude na postieľke :slight_smile: a dokonca aj tie náplne do toho koša sú super :slight_smile:,ďalšie pozitívum je,že úver na domček dopadol super,splátka by vyšla na necelých 10tis.Kč,čo v podstate teraz platíme za nájom :slight_smile:, do toho za 2hod prídu tie puberŤačky a nesú mi tašku plnú domácej zeleniny a ovocia :slight_smile:,nejdem sa moc tešiŤ,aby nás niečo neprekvapilo...
Brouči,tiež ti prajem krásny víkend a odpočinok a na to kino sa určite dohodneme,snáď to ešte stihneme 3x 2v1 :slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
Tak a ja mám tiež v chladničke nachystaný karfiolik-květák :slight_smile: a budem ho robiŤ zapekaný s takou fajnovou omáčkou a so zemiačikmi,ale zajtra chceme ísť niekam na to kúpalisko,aby mali puberŤáčky nejakú zábavu,uvidím aká bude voda a poprípade sa budem len vyvaľovať pod tienikom :slight_smile:

Tak sa dobre napapkajte pupkaté :slight_smile: a pohlaďte drobčekov za mňa od tety koníkovky :slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Lucinko tak to jsou super zpravy:slight_smile: já mám taky jednu...teď jsme našli s Járou na netu autí...co se nám oboum líbí...nemá žádný nedostatky a má zatím najeto jen 88 000km takže taky fajn a vypadá moc hezky...tak Jára pojede dnes dřív domů a pojedem se na něj podívat...já už ho tam viděla dřív...ale bylo dost drahý...ale dneska ho zlevnili...na cenu která je pro nás už přijatelná...tak jsem zvědavá jak bude vypadat ve skutečnosti:slight_smile: no taky se radši moc netěším...aby se něco nepokazilo:slight_smile: ale uvidíme:slight_smile: tak já se jdu konečně najíst..už o tom mluvím 3 hodiny a ještě jsem neobědvala...a pak du balit ať to stíháme:slight_smile:
3. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
No tak to je super, že sú tu samé dobré správy, ja už som po obedíku a idem opraviť chyby v tej mojej práci, necj ju vytlačím a zajtra ju pôjdem dať zviazať a v pondelok konečne odovzdať.

No a bola tu akurát poriadna búrka, už sa začína vzďaľovať, ale ešte stále tu prší, dúfam, že to čoskoro prejde, lebo manžel mal ísť dnes hrať s kamošmi basketbal - von na ihrisko na jednej ZŠ a boli sme zavolané aj manželky s drobcami, tak som sa na nich tešila.
3. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Holky tak já mám sbaleno vyžehleno uklizeno a jsem připravená na cestu:slight_smile: držte nám palce s tím autem...pak se ozvu jak to dopadlo...už se těším do toho bazenu večer:slight_smile: když jste mi to všechny tak hezky schválily tak tam hupnu bez obav:slight_smile: tak všem přeju krásný víkend a užívejte pohody:slight_smile: papapa :dizzy_face:
3. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Pekný víkendík aj tebe.
3. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
čo-to, čo-to.... v robotke som už nenakukla a teraz večer tu už nikto nie je???? Asi sa zvíkendnieva :slight_smile: , takže preto sú všetci fuč. Gabinka, ja by som sa tak hodila do toho bazéna...ráno som písala že tu bolo super počo, no ten vetrík to rozfúkal a bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No ten budúci - posledný týždeň v práci má byť počo pre nás opäť ideálne, Tak dúfam, že tá predpoveď je správna teploty budú naozaj od 24-27...

...a Gabi, držím palce s tým autíčkom, ja som teda bez auta úplne bezmocná, tak som si na neho zvykla že by som na mnohé miesta nevedela ísť autobusom, lebo neviem kam aký de. Len trasu jedného od nás do mesta poznám :grinning: . A keby som mala napísač že kedy som išla naposledy busom, tak by som si nespomenula, leboé fakt neviem :confused:

Zuzka, čo ťa ten matrac vyšiel, ja chcem kúpiť presne taký istý, v obchode kde sa na neho chystám by mal stáť okolo 1000,-, tak ak máš lacnejší, pošli prosím link....že díky :dizzy_face:

broči, z lehátka sa stále neozvali, švagrová tam chce napíšať že halooooo, čo je s vami???? - ani tebe ešte nič?

krásne sníkčky a pokojný príjemný víkend - žiadne prírastky zatiaľ, podľa možností - sacwi :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahojky holky,
tak už máme konečně opravený notebook, tak Vás jdu konečně pozdravit.
Máme se dobře, dnes jsem byla na gyndě na kontrole, vše je snad ok, cukrovka dopadla prý úplně ukázkově, tak jsem ráda, jen mi dr. říkala, že mám tvrdší bříško, ale já si myslím, že je to z toho, že jsem teď byla od ponělí do čtvrtku u kamarádky ve Vyškově a jela jsem sama s Barčou a řídila jsem skoro 4h tam a pak zase to samé zpět...takže sezení, brutální vedro a tak...říkala, že by to s toho opravdu mohlo být a kdyžtak ať si koupím nějaké magnesium.

A jak se máte Vy? jstě dobře, jak jinak, že? Teď ještě nějsem schopná všehno dočíst, ale doufám, že už se některá z Vás nerozpadla :grinning: :grinning:

Já dnes byla zase v porodnici, další kamarádka porodila, holčičku, krásnou, úplně už se na to naše mimi těším...
3. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
konici dobry vecer ja jsem se k vam dostala az ted jsem u rodicu v Zabrehu a je mi tuze smutno po Jirkovi. koupila jsem odpoledne kristynce kartacek na vlasky tak mam hroznou radost :wink: u nasich je fajn ale obcas me prijdou jak duchodci jak do sebe rejou ach jo :frowning2:

jdu spinkat zitra papa :wink:
3. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Konici tak jsem dnes prvni,,, dobre rano vsem.

Holky ja jsem vas pekne docetla, holky me zadny mliko ale netece :unamused: to snad nevadi ne?
Tak muj drahy uz se vratil z akce domu, si predstavte ze spat sel v 23hodin takze se ani neopil :grinning: tak sen a nej moc tesim.
4. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj Janka, ty si bola prvá a vyzerá to tak, že ja budem posledná :grinning: . Ja tiež nemôžem pobedať že mi mliečko tečie... je to len to mlezivo ktoré mierne vyteká a zaschýna na bradavkách, takže to odmáčam aby to ľahko išlo preč...
Dnes mám nemilú skúsenosť, bola som na slniečku, len cca 20-30 min. a to som bola po kotníky vo vode...zrazu som cítila že niečo nie je v poriadku, utiahla som sa do chládku kde ešte aj príjemne pofukovalo a zrazu len nevidím...nepočujem....je mi na vracanie, neviem ako somn ledva zavolala milana mobilom...okamžite bol pri mne ja som picla, chvíľu poležala a zrazu bolo všetko ok... Stalo sa mi to na tribúne pri Svetovom pohári ako ináč - v slalome na divokej vode :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Všetko v pohode, no uvedomila som si, že moje plány tráviť teplé dni materskej pri vode s knižkou asi nie sú najvhodnejšie...

dobrú noc a krásne sníčky všetkým :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahojky, tak po delší době zdravím, nějak v tom vedru ani nevím, co vám sem psát, tak jen čtu, co přibude... Včera jsem byla úplně mrtvá po té promoci a celým dnu na nohách, už ve čtvrtek večer mě chytaly křeče do nohou a včera jsem pořád nebyla moc OK... Ale dneska už dobrý... :slight_smile: Každopádně prcek vypadá, že to bez problémů ustál... :slight_smile:

Jinak pořád řeším kočárek, manža nechce novej, že je to hoodně peněz, když pro druhý mrně ho nebudem schovávat, jenže já nemůžu nikde najít starší v tý barvičce, kterou bych chtěla... Tak asi bude nějaká jiná... :-/ Nějak to na mě všechno padá, že nic nemáme a brzdí mě finance... A taky tlak z rodiny, že novej kočárek je zbytečná ztráta peněz.... Každopádně jsme se s manžou domluvili, že pokud se nám starší do srpna žádnej nebude líbit, koupíme ten novej v tý mojí barvičce, aby ho stihli dodat :grinning: Tak uvidíme :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Pro k.ate: My máme kočárek koupený nový, přeci jen čekáme první mimčo a plánujeme pak i další, tak se určitě využije. Vyšel nás na 8.000,- což v dnešní době není zrovna málo, záleží jaká je vaše finanční situace. Zase si vem, že kočárek budeš využívat denně, není to jen tak nějaký krám, co použiješ třikrát a pak skončí někde na půdě. No a co babičky a dědečkové? Nepřispějou na kočárek pro vnoučátko? :wink:
4. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
macik.hl - já mám vybranej kočárek za cca 9 tisíc... Je parádní, manžovi se taky líbí, jenže abychom ho schovali pro další mimčo, na to nemáme prostory :frowning2: Kdybychom je měli a plánovali bychom druhý mrně v dohledné době po tom prvním, koupili bychom novej, ale takhle nevím no... Jinak babičky a dědečkové přispěli na mimčo, i na ten kočárek... Ale my potřebujem za ty penízky toho koupit víc :frowning2: Přece jen oba studujem, tak těch penízků nazbyt moc nemáme... :frowning2: No uvidíme, jak to nakonec vykoumáme :slight_smile:
4. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
Dobre rano konici tak jsem opet prvni :wink:
Zanetko to opatrne... nastesti ma byt leto celkem chladne! tak snad to nejak prezijeme, ty dnes zacinas 35tt ze jo??? :slight_smile: sakra ono se to nejak blizi :grinning: :grinning: :grinning: tak pekne odpocivej a co Matko vcera nemel zadny zavod?

Kate vitej zpatky, preji hodne stesti s kocarkem, i ja jsem puvodne premyslela o pouzitem kocarku ale nasi me to nedovolili ze si mam koupit novy, ale chapu pokud ho nemate pak kam dat tak se da koupit slusny za pekne penize, stejne pristi jaro uz budou chtit byt v golfaci :grinning: a ten je skladnej.

macik tebe mezi nami vitam!!!

holky jakpak je na tom Wacinka ze se nam nehlasi? snad je vsechno ok a venuje se manzelovi. ja dnes pridam fotecky v patek jsem opet nakupovala uz mam i kartacek na vlasky :grinning: :grinning: :grinning: a babicka koupila ponozecky :grinning: ale fakt musim zacit neco delat nemam sbalenej kufr ani nic do nej, tak dnes budu opet prat.
5. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojky, tak ja som včera bola skoro celý deň na záhradke, robili sme grilované mäsko na obed i na večeru. Dnes to dávame doma trošku do poriadku a zamrazujeme malinky a hrach, čo sme včera nazbierali, no a ešte sa ide dnes na nejaké malinky a ríbezle. Ale bolo nutné rozmraziť mrazák, tak manžel tam okolo neho pobehuje.
Žanetka veru dávaj pozor na slniečko - už môžeme byť len v chládočku.
5. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Ahojda holky:slight_smile: tak nejdřív vám poreferuju jak to dopadlo s tím autem...já ho měla u toho pána zamluvený, že se tam přijedeme kolem 17h podívat...jeli sme až do Kolína...což je od nás asi 40 km, takže ještě to jde...a pak jsme pokračovali na moravu...no ale...přijedeme tam...a ten pán nám říká...já se strašně omlouvám, ale já jsem asi na hodinu a půl odjel a paní účetní tu zůstala sama a nevěděla že ho máte zamluvený a ona ho zatím prodala...takže jsem se na něj jen koukli zvenku a jeli sme dál...takže smůla...pak jsem to obrečela...taková pitomá náhoda...že ho koupili hodinu před náma...no ale co...nebylo nám souzený a snad bude jiný...už jsme si na netu zase dvě vyhlídli...tak snad aspoň jedno bude hezký:slight_smile: jsou to trable s tím autem pořád...nejhorší je...že člověk nikdy neví co kupuje...když na nový nemáme a u staršího můžou být stočený km...no i když to má servisní knížku...tak u nás se prostě těm prodejcům aut nedá věřit...no snad na nás někde čeká nějakej krasavec a bude vpohodě:slight_smile:

Tak jinak Jaji...ty na sebe dávej pozor kočko...já mám s tlakem a s omdlíváním taky problémy...ale už poznám, kdy to na mě jde a radši si sednu...opatruj se...takový žuchnutí v našem stavu není nic moc!!!

Kate s tím kočárkem tě úplně chápu...ale je fakt že ten hlubokej budeme používat tak do zimy...a na jaře už bude ta sportovní verze a pak už bude golfák...a pokud ho nemáte kam schovat, tak je asi škoda vyhazovat za novej...já včera taky přišla o naději na krásnou cestovní postýlku s přebalovací podložkou...protože Járova ségra řekla že oni tu po Adélce mají doma a že nám jí půjčí...ale ona nemá ani to vyvýšený dno...co jsem chtěla, protože budu mít prcka v obýváku...tak abzch se k němu nemusela sklánět až na zem pořád...no ale Jára řek že novou kupovat nebudem, že si půjčíme tuhle...tek mám taky útrum...no snad se do toho dá aspoň to vyvýšený dno koupit...musím to prozkoumat...

Holis a jak dopadla ta oslava? co jsi nakonec vymyslela za dárek? nebo oslava teprve bude...nějak jsem zapomněla kdy přesně:slight_smile:
5. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
grabu - no on manža říkal, že když bych z toho měla bejt smutná, tak koupíme ten novej :grinning: Ale já sama nevím... Je to hodně peněz a starší se dá koupit kolem 4000, což je o polovinu levněji, než novej... Taky si říkám, že bych měla myslet dopředu, že pak nám ty peníze třeba někde budou chybět, ale hormony jsou asi hormony :grinning: Prostě mi to sem tam je hrozně líto, tak uvidíme, jak to nakonec vymyslíme :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Gabi, jee to je me lito s tim autem. a co vlastne chcete koupit? :slight_smile: ja bych si taky prala pro sebe auticko ale na nej jen tak mit nebudeme takze mam smulu a s jirkovym nerada jezdim nebot je na me velky a ja neumim parkovat.
A to ze nebudete mit novou postylku vsak aspon muzes treba koupit neco jineho pro Stepanka, ale ja vim jake to je se tesit na neco...
My mame dnes 2 roky vyroci, tak zatim jsme se nepohadali ale uz jsem brecela protoze jirka vari gulas a vyhodil cesnek ze je plesnivej ( beztak nebyl plesnivej) no a tak jsem brecela ze nemam cas chodit nakupovat ze furt cekam kdy se mnou pujde a nechci ho rusit od uceni ( ma delat jeste zkousku z matiky) jenze furt sedi u pocitace a hraje si s telefonem no tak ja zurim protoze na to cas ma a ja ho nechci furt uhanet at se jde ucit nebot to se mu nelibi. no tak jsem brecela ze proste to nezvladam a ze potrebuju aby se mnou sel nakoupit :grinning: no hormony :grinning: jinak oslava bude takova ze odpoledne pujdeme na pohar :slight_smile: moc se tesim, darky si asi davat nebudeme,hlavne ze se mame radi.

Kate na pouzitym kocarku nic neni stejne na zimu potrebujes jen hlubokej a na jare je na tobe zda si poridis nejakej cool sportak nebo spis skladny golfky. Tak bych to udelala ja, my dali za kocar hodne, ale jen proto ze nam na to dali nasi, jinak bych fakt brala taky jetej a pak si koupila sikovny golfky, ( beztak si je koupim pak taky uz je mam vbybrany :grinning: )
5. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.