• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Jani no to tě chápu já taky občas bulím i kvůli blbinám...to jsou prostě hormony:slight_smile: Ale přeju ať se dneska pohár vydaří a ať je to hezká malá oslavička:slight_smile:
a to autí chceme peugeot 407sw - combi...je to taky veliký auto...a já se bojím že s tím nebudu umět jezdit, no ale uvidíme...snad se to naučím...našeho malýho citronka si totiž nechá Jára, protože ten není klimatizovanej a je malinkej a nic by se mi do něj nevešlo...hlavně kočárek a tak...no a taky málo žere a tak s ním Jára bude jezdit do práce a já budu mít peugeotka...doufám že to někde nenabořím:slight_smile:

Jinak holky ten bazén...no paráda:slight_smile: jsem ráda že jste mi to tak hezky doporučili a že jsem se šla smočit...voda je úžasná...26°C no akorát teplá a přitom osvěží:slight_smile: no a 8 metříků na zaplavání je paráda:slight_smile: no moc hezky jsem se vyčvachtala..akorát jsem se musela smát...jak ta voda nadnáší, tak je člověk najednou lehčí...a když jsem lezla ven, tak jsem měla pocit že to břicho z vody nevytáhnu:slight_smile: byla jsem jako velryba:slight_smile: :grinning:

Kate a já tě úplně chápu taky dost přemýšlím, co koupit a co je zbytečnost...a taky přemýšlím nad korunkama...ale když chceme pro ty prcíčky to nejlepší...je to těžký:slight_smile: ale co...hlavně že budou krásný, zdravý a bude jim s náma dobře:slight_smile: to jak je budeme mít rádi je stejně důležitější než nová postýlka nebo kočárek :wink:
5. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
holis - mě nevadí, že by byl už použitej, ale to, že nikdo neprodává tu "moji" barvičku :grinning: Jinak i co jsem viděla starší tyhle kočárky, byly pořád v pohodě i ta sportovní sedačka je pěkná u všech, ale mně se nejvíc prostě líbí u toho kočárku ta barva, co mám v albíčku no :grinning: Jinak gratuluju k výročí. M za týden máme první výročí svatby :grinning: Ale asi moc slavit nebudem, no uvidíme...

grabu - já si připadám už jako blázen :grinning: Včera jsem tady manžovi brečela, kvůli tomu, že nebudu mít pro malýho krásnou postýlku a tak :grinning: Penízky na to jsou, ale mně se prostě nechce utratit všechno, ale zas mám záchvaty, že bych všechno chtěla to nejhezčí a nejlepší a vůbec :grinning: Nejvíc mě štve, že to jsou věci stejně jen pro mě. Malej se vyspí stejně v obyčejné postýlce jako v nějaké skvělé, která v tom pidi pokojíku, kde budem bydlet pořádně ani nevynikne a bude mu to fuk... Horší by bylo, kdybychom pak neměli pro něj na věci, který fakt potřebovat bude... Ale já prostě takhle blázním...

Jinak před chvilkou jsme měli na teploměru 46,4 °C máme sondu teda hozenou z okna a pere na ni sluníčko, ale stejně je to nářez. Tady uvnitř máme 28 °C asi tak jsem si pustila větrák a ležím většinu času přímo proti němu, protože k ničemu jinýmu se nedokopu :grinning:
5. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
konici hlasim z Olomouce peknou bourku :grinning: takze K.ate za chvili ji mate v Brne!!!

JInak pohar byl fajn, jenze! jsme pak jeli do tesca a me se udelalo zle! asi z te slehajdy nebo nevim no malem jsem posla :frowning2: takze jsme bez nakupu, ja bez kojici kosile, kratasu na leto, no nic nemam. Teda tak spatne me dlouho nebylo. Ale uz jsem byla na zachode a je to lepsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon me to pekne prohnalo :grinning: takze bych se sla rada i zvazit.

Kate, s tou barvickou ja jsem taky udelala kompromis, chtela jsem cernou ale ta stoji 22tis zaklad a zrovna maji lonskou kolekci ve sleve takze si beru barvicku jinaci, taky peknou ale holt neni cerna :wink: teda sportak jo ale korba ne. A bud rada ze mate aspon na vybavicku, ja nemit nase nevim kde bychom na to vzali :unamused: nerikam ze se mame spatne jirka vydelava dost ale ja nevim kam ty prachy jdou :confused:

Gabi teda to je veliky auticko to ja te obdivuju ja umim ridit dobre ale jen maly auto :grinning: ale pravda budu se muset naucit ridit Jirkovo jinak se k nasim s kocarkem nepodivam. Jako dopredu ridit jeste umim ale parkovat to musim nekde daleko od vsech :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
Jani - to tady ten stojí skoro 9000 (kolem 8700) i s taškou na rukjeť, jen pláštěnku bych si musela k tomu ještě dokoupit, takže by to nakonec dalo právě těch 9000 my jsme od rodičů taky příspěvek dostali :slight_smile: A máme trošinku skrytejch fondů, ale musíme myslet na zadní kolečka, protože netuším, jak to budem zvládat při tom denním studiu... Nechcem se vydat úplně z peněz... :slight_smile:
Pokud ta bouřka srazí dolů tu teplotu, tak sem s ní, nám tu pršelo dopoledne, ale asi jen pul hoďky, takže jak když plivne :frowning2:
5. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
hoky tak to na jihu moravy celej den peče slunko jako o závod:slight_smile: ale není takový to hnusný dusno co celej týden, tak se to dá...asi i ten bazén pomohl:slight_smile:
Kate to je přesně ono...my bychom chtěli pro ně to nejlepší...a při tom oni budou spokojení i v těch obyčejnějších věcech...ale to už hold jsou ty hormony a to že to jsou první miminka...ale jak říkáš, je lepší myslet na zadní vrátka...studium a mimi bude asi záhul...moc vás oba obdivuju jste fakt borci že to tak dobře zvládáte :wink: :dizzy_face:
A holis to je teda škoda že ten pohár takhle dopadnul...no ale tak třeba půjdete na nákup někdy v týdnu a kraťasy budou:slight_smile: A jinak auto to je veliký...ale my jezdíme skoro každý víkend k našim do východních Čech a nebo na moravu k Járovým rodičům a tak potřebujeme velkej kufr, aby se nám tam vešel kočárek a všechny ty krámy...no jak říkáš, couvat a parkovat se s tím bude asi hustě...no budu znova v autoškole no :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
holky tak prselo chvilku jen takova prehanka.
Ja sedela s jirkou 2 hodiny nad matikou, jenze ja uz si ty blby integraly nepamatuju tak je to boj :angry: ale musim s nim sedet jinak by se neucil.

Kate i s taskou to je super, ja si musim tasku dokoupit ale stoji dalsich 1400kc a to se me tuze nechce davat ale co nadelam, vy mate aspon skryty fondy my nemame nic :grinning: :grinning: :grinning: ted jsem koupila tu vestavenou skrin za moje posledni ulity korunky ale taky bych si prala mit vic penez ja te obdivuju jak to delate. my platime jen inkaso 4litry, a pak splatku na auto 3 tis a stejne nam nic nezbyva, asi holt neumime hospodarit :fearful:

Gabi jeee muj drahy je z vychodnich cech, ja su z moravy ale severni, ale bydlime v Olmu :sunglasses: na morave je stejnak nejlip :wink:
holky utikam na chalupare, zitra je uz pondeli ach jo, vy mate svatek ale jirka neee on musi do prace nebot v USA meli svatek v sobotu :frowning2:
5. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Hezký nedělní večer, já jsem ráda že nemusím kočárek řešit, určitě si nechám ten po BArče, je ještě zachovalý, protože Barča od roku, hned jak začala sama chodit, odmítala být vozena, chtěla chodit sama, takže my už používáme kočárek jen na spaní a občasnou procházku.
Je to dost peněz, i když kočárek stojí "jen" 9000Kč...ten náš stál 11 000Kč-korba a sporťák, vajíčko jsme měli půjčené a kočárek nám celý zaplatili naši, moc to chtěli, takže nám tím dost ulevili.

Jinak Adámek je divoch, dnes jsem po obědě ležela na zádech a mlel se tam jak hrom, uplně se mi hýbalo břicho, že i manža to viděl i cítil...
Tuhle jsem seděla na gyndě a čekala jsem tam 2,5h než jsem přišla na řadu a to jsem myslela, že mi snad proskočí bříškem :grinning: :grinning: , jak vyváděl :grinning: :grinning: Úžasný, už jsem to asi zapomněla, jaké to bylo u Baru, teď si to užívám jako kdyby poprvé :wink:

Taky mi na gyndě říkala, že mám trošku trvdé břicho, ale já jsem zrovna ten den předtím dost cestovala, asi 4h jsem řídila auto a bylo děsné vedro, tak to asi bylo z toho...bylo to dost náročné. Tak doufám, že se vše urovná, říkala, že si mám kdyžtak koupit magnezium, ale já nepoznám, jestli mám břicho tvrdé nebo měkké...mě přišlo měkkoučké a ona řekla, že není...máte na to nějaký fígl, jak to poznáte?

Hezký večer, pá
5. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
grabu - no uvidíme, jak to budem zvládat :grinning: Pokud ne, tak se nebude dát nic dělat, ale aspoň to zkusíme :slight_smile:

Jani - No nás podporujou rodiče, co se financi týče. Bydlení a část jídla mi vlastně platí táta s jeho ženou, ale to nevim, jak bude teď, když budem mít malýho. A manža je na tom stejně - jeho rodiče nám toho dávaj ještě víc, než mně táta, takže na konci měsíce plus mínus jsme tam, kde na začátku, i když je fakt, že na jídle nešetříme, takže občas se tak úplně nezadaří a jedem i z těch zásob, ale zatím se to pořád dá. Malej bude větší záhul, tak uvidíme :grinning:

Leni - já tvrdý břicho taky nepoznám, ani nepoznám, jestli mám nebo nemám oteklý nohy :grinning: Vždycky si připadám jak trubka, když se mě v poradně ptají :grinning: Jinak Kubík je nějakej hodnej, občas sebou pořádně mele, ale jinak ho moc necejtím, ale to bude asi i tím, že jsem vycpaná špekama, který to tlumí :grinning:

Jinak holky, teď jsem našla inzerát na ten "náš" kočárek, sice v jiné barvičce, ale oběma se nám s manžou celkem líbí, navíc je i s autosedačkou a adaptérem za 5000 (plus teda poštovný... :confounded: - nevíte na kolik to může cca vyjít?), jen k němu asi není pláštěnka, ale to už je to nejmenší. Tak držte pěsti, ať to vyjde :grinning: Kdyžtak bych asi fakt koupila tenhle... Než čekat a stresovat se :slight_smile: Takhle bych nemusela řešit tu autosedačku o které se s manžou furt dohadujem :grinning:
Jinak ta barvička je takováhle:
http://www.mp-market.cz/files/images/Kombinovane_kocarky/Roan_Marita/Kombinovany_hluboky_kocarek_Roan_Marita_-_vzor_Z-110.jpg
6. črc 2009 v 00:06  • Odpověz
Dobré ránko krásavice, tak dnes som sa po dlhej dobe v noci nezobudila okolo štvrtej, inak to mám vždy ako pravidlo.
Chystám sa dnes zaniesť tu moju prácu, tak som zvedavá čo mi povedia a potom asi zbehnem pozrieť k nám do družiny, kolegyňa tam má vyrábať výrobky pre budúcich prvákov, tak jej asi pôjdem pomôcť, nech sa doma len tak nepoflakujem.
6. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Zdavím po ránu, venku ještě není takový vedro, tak asi zajedem s manžou do tesca kouknout na něco pro malýho :slight_smile: Jinak jsem objevila další inzerát na ten Roan :grinning: Taky s autosedačkou :grinning: Ale u toho má sporťák jen tří bodový zapínání, což se mi nelíbí... Já bych chtěla pětibodový, co mají ty novější typy, tak uvidíme :grinning: Barevně se mi líbí víc ten ze včerejšího večera, protože není tolik tmavej :grinning:
6. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
ahoj holky tak jsem vas docetla :wink: tady zacina zas byt dusnoooo co si tu pocnu, jinak dnes peru opet velke pradlo pro kristynku uz to mam v susicce :grinning:

Leni vitej ty za nama moc nechodis ale omlouva te ze mas malou princeznu a ta urco vyzaduje pozornost! to tvrdnuti briska ja taky nevim co to je ted mozna to pocituju protoze je podle me moje kristynka moc blizko jakoze nalepena hned pod kuzi :grinning:

Ja se holky strasne tesim na miminko :grinning: :grinning: :grinning: ale fakt strasne moc. dnes se me zdalo ze se narodila ale byla tmavovlaska take po jirikovi :grinning: no nechame se prekvapit zda bude tmava po tatinkovi nebo po me bila jako stena :grinning:

Kate barvicka se me libi i ta bezova, a ta druha je jaka? ja vim ze tobe se libi modra, hm?

Aurelko hodne stesti s praci!! vy dnes nemate statni svatek???

jdu si hajnout jsem KO z toho vedra jeste jsem smazila kvetak :sunglasses:
6. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
sviatok sme mali včera - Cyrila a Metoda, dne s sa pracuje. No a práca je už odovzdaná, takže môžem doma vegetiť.
6. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jani - ta druhá je tmavě modrá, ale už jsme se s manžou dohodli, že koupime ten béžovej :slight_smile: mně se víc líbí světlý barvičky :slight_smile: Takže ten muj první favorit byl světle modrej, mám ho v albíčku. Jen mě mrzí, že se na něj nemužem jet kouknout, přece jen bruntál máme z ruky :grinning: Ale tak věřím tomu,že to bude všechno v pohodě :slight_smile:

Jinak holky dneska jsme s manžou vykoupili pul tesca, sice na malýho nic pěknýho, co bychom chtěli, neměli, ale manža si koupil 5 kalhoty a 3 trička :grinning: A já jsem hrozně uchozená :slight_smile:
6. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Aspoň niekto si nakúpil. JA som bola omrknúť v DM, že čo všetko u nás majú, lebo pôjdeme pomaly na veľký nákup. Tak musím všetko spísať.
6. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
holky prave jako ja koukam na ten muj pas a 35 tyden jako to neni prdel :pensive: zvlast kdyz spoustu veci ani nemam :confused:

jinak tady to vypada na dest co u vas??
6. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Jani - tady je celej den zataženo... :slight_smile: Takže celkem příjemný počasíčko... :slight_smile: Uvidíme, jestli bude pršet, mohlo by...
6. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
No tak u nás celý deň svietilo slniečko, ale už sa zatiahlo, takže večer asi niečo dohrmí.
6. črc 2009 v 17:13  • Odpověz
konici zas je svatek tak tu nikdo neni ach jo :frowning2: ja chvilku koukala na Beana ale uz sem to videla 100x. Asi se vrhnu na tu matiku.

Holky budete teda kupovat monitor dechu??? ja furt vaham :pensive:
6. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahoj holky,
holis já už ho mám doma :slight_smile:

Jáá už chci rodit :frowning2: ach jooo..Holky taky Vás někdy bolí v podbřišku jako při ms??
6. črc 2009 v 18:16  •  3 děti  • Odpověz
Jani - my koukali na jak utopit doktora mráčka, ale seká se nám tady telka, kterou máme přes kolejní internet, takže jsme to vzdali s manžou :grinning: Monitor dechu si asi vezmem po manžovým bráchovi mladším (snad to bude ještě fungovat :grinning:) :slight_smile:
6. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
Ivetko ahoj, no uz jsme si rikaly kdepak jsi.... ja bych taky sla rodit hned ale nemam sebemensi priznak :slight_smile: nebot ani mliko netece a jak vypada cipek se dozvime zitra :grinning:

tak ja ho koupim taky ten monitor, nebudu lakotna at mam klid :wink:

jinak jedine co je pozitivni ze ted nemam takovy hlad uz vubec :grinning:
6. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
ahoj kočky :wink:

Gabi, veď práve, že na mňa to prišlo keď som sedela, pekne v chládku a prefukovalo...no fakt ako toprišlo, tak to odišlo...no asi si netrúfnem chodiť na to kupko sama, aj keď som sa chystala pod stromy do chládku...

ale počo snáď tento týždeň bude podľa predpovede do 25 stupňov, trošku nám to snáď pomôže.

K.ate, nezvažovala si, že keď teraz ten kočík kúpiš nový (aj keď aj podľa mňa je používaný v pohode, ak natrafíš na zachovalý...)...potom ak bude situácia taká ako predpokladáš že ho nebudeš hneď potrebovať, tak ho môžeš tiež streliť a cena Ťa v konečnom dôsledku bude stáť rovnako, ako by si kúpila z druhej ruky ty... U mňa práve pre toto vyhral nový...použijem a potom postúpim ďalej :dizzy_face:

Janka, tak šlahačka je fajn na zhadzovanie kilečiek?!?!?!?!...no asi pouvažujem :grinning: , super že všetko dobre dopadlo...a cesnak už je dokúpený??? :grinning: mne sa tiež po obchodoch už moc nechce. Maťo nepretekal, to bol svetový pohár dospelákov, vaše babenky tam pohoreli...

Oblečko už asi mám kompletné, ešte poprať a požehliť...posledné 4 dni v práci a potom sa do toho pustím. staré veci poprala a požehlila stará mama, nové mám v skrinke a čakajú na mňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby, už aj tašku asi pripravujete...že???
6. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
sacvi, kam sa ponáhľaš, vydrž ešte minimálne 2 tt :angry: . Budeme Ti skoro závidieť, že to máš za sebou a že už máš miminko...ono fakt by bolo najlepšie, keby tam vydržalo do termínu, čo je od toho 38 tt - 42 tt. Ale priznávam, že sa tiež nenahnevám, ak to bude na konci toho 38 :wink:

..........baby, wacinku som prehliadla, alebo nepodala správičky??? verím že všetko OK, tá sa naozaj nemá kam predbiehať :confused:
6. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
....an ešte niečo, zajtra idem koooooonnnnnnneeeeeččččččne pre fotky, strašne sa obávam, aby som nebola sklamaná, keď sa na ne tak teším.....tak džte palčeky................p r o s í m :dizzy_face:

Zuzka, ako ste postúpili doma s fotením???
6. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Zanetko vitej mezi nama!! to je divny ze vy dnes nemate svatek to neslavite upaleni jana husa? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cesnek jsme koupili az dnes drahy vzal preventivne jen jednu palicku :pensive:

Zanetko moooc se tesime na fotecky, urcite budou moc krasne ja bych chtela taky hned :confused: jen kdyby se mnou muj drahy sel :frowning2:

jus se natahnout me straaasne boli zada kdyz sedim s laptopem na kline a to mam nohy natazeny na sedacce :frowning2:
6. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
a sledujete???? Jajka opäť kecá sama so sebou :frowning2:
6. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
Ahojda:slight_smile: no my monitor budeme mít od sousedky předpokládám...pokud ho ještě neprodala...
Jinak už bych štěpulu taky klidně vyprdla...protože už tlačí úplně všude...občas už ani nemůžu dýchat...a Sacvi taky mě někdy bolí v podbříšku...někdy to je pocit jako bych měla MS a někdy to je jako bych měla zánět močových cest...ale obojí to je prý tím že tam malej tlačí...teda podle doktora...protože nenašel nic, co by tam mělo vadit...takže nevím no..snad je vše ok:slight_smile:
jinak já už mám z výbavičky skoro všechno...jen ještě chůvička...kosmetika a lehátko chybí...tašku do porodky už mám taky sbalenou...bojím se že kdyby to přišlo dřív, tak aby Jára nemusel shánět ty věci všude možně...jak se říká...štěstí přeje připraveným:slight_smile:
Mě se už taky zdálo že se nám Štěpánek narodil...dokonce i kdy...4.8. tak jsem zvědavá jak to nakonec bude:slight_smile:
Jinak jsme se dnes byli podívat na další autí a moc se nám líbilo...dokonce je s automatickou převodovkou...tak jsme si ho zamluvili a doufáme, že nám ho zase někdo nekoupí nějakým omylem :confounded:
6. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
Jéééj, Janka, Tvo príspevok sa mi objavil až teraz :dizzy_face: ...bežkaj, aby sa nedostavili krče, ja som tiež zrelá do postieľky, no našla som si čas, tak som si vás dočátala a čo-to popísala....pačko

PS - veru, my sme dnes zarezávali...voľno nehrozilo....teším sa na piatok popoludnie :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
nene já jsem ještě chvíli tady jajiiii:slight_smile: teda než půjdu k sousedům na opíkaný buřtíky:slight_smile:
6. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
no a nemáte někdo na Wacinku telefon? napište jí někdo co je s ní že se neozvala už nejmíň 4 dny...prosím...ať víme co s ní je nebo kde je...má opravdu ještě čas...
6. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.