• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
gabi, držím palčeky s tým autom...mňa podbruško nebolí, ale mimi tlačí tiež riadne, ale to sa dá...jediné čo ma naozaj veeeeľmi trápi je tá záha, neviem sa jej zbaviť, už aj ten gaviskon z čiech mi prestáva zaberať... s tým vážne bojujem o 106 a bohužiaľ, prehrávam...
tak čaute babulky, zajtra dám vedieť či som :grinning: alebo :frowning2: z tých fotiek...
6. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
tak papa Jají a neboj...fotečky budou určitě krásný:slight_smile: držím palečky ať se ti líbí:slight_smile: hezký večer
6. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
Jaji - zase manža říkal, že když budeme mít ten kočárek novej, už ho neprodáme nikdy za tolik, za kolik jsme ho koupili, kdežto u používanýho se nám to při trošce štěstí (a pokud kočárek nějak zvlášť nedorasíme), může povést za stejnou cenu nebo třeba jen o 1000 levněji, než jsme ho koupili teď :grinning: Což je pravda... :slight_smile: Navíc on je na úplně nový věcičky hrozně opatrnej a kdybych ten novej kočár někde škrábla nebo tak, byl by naštvanej :grinning:, ale když máme ten kočár starší, nebude na něm už tolik lpět a nebude to takovej stres, aby se někde něco nepokazilo náhodou, jako u toho novýho :grinning:
6. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
holky clovek chvilku spocine a vy toho tolik nakecate :grinning:

Gabi automat je super ja uz bych nechtela manual, ale jirka menil prevodovku asi pred 2 rokama a bylo to sakra drahy oproti manualu, taky olej je drazsi do automaticke prevodovky, ale me maximalne vyhovuje sice umim i radit normalni manual ale s automatem je to proste bozi :grinning:

Zanetko a nezkusila jsi se napit jedle sody s vodou? me teda zaha palila jen 3x ale tohle me hrozne pomohlo :pensive:

konici ja jdu do vany, musim se oholit nebot zitra jdu k doktorovi do poradny a snad uz me posle do porodky na nejaky monitor huraaa!!!

jo a co malinik? uz si ho mam koupit nebo jeste je cas?

tak se opartujte ja utikam, jo a na Wacinku mam mobil tak vite co ja ji napisu a jeste vam dam dneska vedet!!!
6. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
holky vzkaz od Wacinky:

Ahoj Jani, psala jsem Lucce, necitim se vubec ve sve kuzi, pne me podbrisek. zitra o pul 4 jdeme nakontrolu. prakticky od stredy jen lezim a ani jsem nebyla schopna sednout k pocitaci. uvidime jak zitra dopadneme. urcite podam zpravu jak jsme po kontrole dopadli, vsechny moc pozdravuj, opatrujte se, pa Misa

:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

budeme doufat ze je vse v poradku, zadny predbihani rozumite!!!! jdu do vany!!! :grinning: pa
6. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
držíme pěsti, ať jsou holky v pořádku :slight_smile: Já teď na aukru vyhrála dvoje dupajdy, moooc se mi líbí :slight_smile: Už se těším, až si je pojedu vyzvednout :grinning:
6. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Ahojda těhule:slight_smile: tolik hodin a já jsem první jo?
No teda kde se flákáte?

Waci pěkně se opatruj...a třeba jen občas písni smsku ono to sem někdo vyřídí...hlavně klid...doufám že dnešní kontrola je ok :wink:

Holis myslíš že se ty automatický převodvky ničí? že bysme to kvůli tomu neměli brát? Já pořád nevím...nám se to autí jinak moc líbí...ale pořád se bojíme abychom nenalítli...teď jel Jára do Peugeotu zkusit se zeptat, jestli by mu podle vin kodu neřekli kolik to má opravdu nalítáno a taky se zeptat, kolik to opravdu žere a tak...no jsem zvědavá jestli budou ochotní mu to říct...
7. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
No dobré ránko želám, tak ako tak pozerám vy ste skôr nočné vtáčice. KeĎ som tu cez deň, tak len ktosi čosi napíše a kým som chodila do práce bolo to opačne.

Žanetka zatiaľ sme nič ďalej nefotili, teraz to bolo všetko také hektické, ale určite si do pôrodu nájdeme ešte čas.

Inak manžel mi oznámil, že bude musieť ísť v auguste natýždeň do Švédska an služobku, tak som úplne nadšená. Iba mu to šéf nadhodil, a zdrhol na dovolenku, tak s ním musí ešte podebatovať, ženech to nejako popresúvajú na začiatok augusta. Má tam ísť prevziať nejaké veci po švédovi čo končí a on bude na SVK robiť tú jeho prácu. No a čuduj sa svetu vyšlo to tesne pred mojim pôrodom a viete aký sú chlapi nechápaví. Šéfovi nedochádza také, že rodiť sa dá aj skôr ako v termíne a to bez varovania. Tak dúfam, že sa mu to podarí presunúť na začiatok augusta.
7. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
teda aureli...to je šéf opravdu natvrdlý...ale snad to pochopí a posunou mu to...jen aby si pak nerodila ještě dřív a zrovna když bude manža pryč...já už nenechám Járu jet v srpnu nikam...teda ještě na začátku srpna jedeme ještě k našim, ale to snad přežijeme...no a pak už udu jen doma čekat až to příjde...tuhle se mi ale zdálo, že jsme právě jeli od našich a mě na dálnici z toho šílenýho drncání chytly kontrkce...a druhej den byl malej venku...no hezkej sen a bylo to o 14 dní dřív než termín...tak jsem zvědavá jak se mi ten sen vyplní:slight_smile:
7. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
dobre rano konici ja uz jsem z mesta doma byla jsem v poradne, mame streptokoka :angry: :angry: :angry: tak jsem dostala na zavadeni tablety a u porodu musi byt antibiotika, ach jo, nevim kde jsem k tomu prisla kdyz zadny potize nemam :fearful:
jinak za 2 tydny posledni kontrola v poradne a pak me odeslou do porodnice.

Gabi, automat je fajn, z hlediska oprav je ale o neco drazsi. ale zadnej extrem, soucastky tusim ze i udrzba. Rozhodne bych sla na nejake forum o Peugeotu ( urco takovy existuje) a tam se zeptala skalnich fanousku na + a -. Ty kilometry si muzete zjistit i podle servisni knizky. Gabi my takhle skoro o auto prisli, VIN byl prevarenej a ted v zari zacina soud o auto takze bacha :frowning2: urcite bychom uz nekoupili auto bez servisni knihy!

Aurelko tak snad muz bude doma na tvuj porod ale ty ho mas az koncem srpna tak to snad vyjde, ja si nedokazu predstavit ze by muj Jirka nebyl se mnou :grinning:
7. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
No veď keď to človek nevie, celý rok nikde nebol a zrovna teraz musí ísť. na porazenie. Už som ale informovala švagrinku, čo býva o pár panelákov ďalej, že budú musieť byť nonstop pri telefóne, že keby niečo.
7. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
no Jani to je smůla s tím autem...ale ten vin je tam vsude to by asi nepřevařili na oknech a na karoserii a tak...no ale stejně jsme zjistili jen to že to nebylo havarovaný a kradený v ČR ale ono je z Itálie a tam už to nezjistíme jestli to není čorka...a vy ste ho kupovali taky přes bazar? to naše je z Itálie prý z nějaký aukce...vypadá dobře,jen je na zadním nárazníku trochu škráblý..ale to asi všechny ojetý auta...no a kdyžtak koupíme tu voskovku a přemalujou se ty škrábance...ale já to stejně někde odřu...je to velká kráva a bojím se že to nebudu umět řídit...no uvidíme...spíš se bojíme, jestli to není nějaký šunt a hned se neporouchá, protože to my lajckým okem nepoznáme...no bude to asi překvápko:slight_smile:
7. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
No s jazdeným autom je to fakt ťažké, tiež by sem nevedeli zistiť, že či je naozaj v dobrom stave.

Inak toho streptokoka je mi ľúto - teda teba, nie jeho.
7. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
holky teda co mě v poslední době prcek vyvádí v břiše to je šílený...taky vás miminka tak kopou...ten náš je nějakej živej...a normálně se tam pořád kutálí jak na spartakiádě...já nevím jestli ho tam něco trápí či co...ale to jsou někdy tak bolestivý kopance, že už si i přeju aby byl venku...taky vás kopou bolestivě?
7. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
No ja našťastie necítim tie kopance bolestivo. Neviem či je to kvôli tej placente vpredu alebo je malý natoľko inteligentný, že mi neubližuje. Hmýri sa tam o 106 a zatláča pod prvé rebro, ale nikdy nie tak, aby to bola nečakaná bolesť. Ale veru teraz sa hmýri celé dni.
7. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Zdravím po ránu :slight_smile: grabu - s tím autem to je těžký, to věřím... My jsme taky přemýšleli, jestli nějaký nekoupit, ale nakonec to necháme být, před dvouma rokama jsme měli parádní možnost a prošvihli jsme ji :frowning2: Tak si teď asi nějakou dobu počkáme... Ale co naděláme :grinning: Jinak s tím kopáním. Občas se prcek trefí blbě tam "dole", takže to docela zabolí a občas trochu dloubne do žeber, ale že by to vyloženě bolelo to neee... Ale tak on je zatím ještě šmudla malej, až povyroste , bude to asi větší rodeo :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
No já se zkusím zmínit doktorovi v pátek v poradně že to dost bolí...páč já nejsem žádná citlivka...ale někdy mi až vytrysknou slzy jak to bolí...včera dokonce kopal do ledvin a to jsem myslela že nedám...fuj to byl hnus...ale spíš mě děsí že se tam ještě v 34tt pořád obrací jak se mu zachce...aby se pak neotočil prdelkou napřed a já nemusela na císařák:frowning2: no snad mu nic není...prďolkovi malýmu a jen je to divoch :zipper_mouth:
7. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
No mám chuť na sprchu, ale neviem či to zvládnem. Nám odstavili teplú vodu až do 10.7.,tak to asi idem skúsiť do studenej, aspoň sa trošku osviežim.
Takže čoskoro som znova tu, lebo studená sprcha nebude trvať dlho. :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
ono to autí má i servisku...ale kdo ví jestli se tomu dá věřit...no čekáme až ten pán zavolá...měli by nám slevnit kvůli trochu poroucanýmu displeji na palubovce, kterej bysme museli opravit...a tak uvidíme...no ale jinak ho asi vezmem, protože se nám líbí a pořád vybíráme vybíráme a nic z toho...a mě už to neba...snad vybereme dobře:slight_smile: a bude autí vpořádku:slight_smile:
7. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Ááááááá -tak hrdinstvo skončilo po pustení vody na nohu. Fakt tečie len ľadová. Brrr. Takže zo sprchy nie je nič. Asi budeme musieť večer zbehnúť k svokrovcom, lebo ani švagrinke nejde teplá voda. Normálne mám zmrznutú tú nohu, čo som na ňu pustila vodu. Verím, že ako vždy nebude odstávka trvať celý čas, čo napísali.
7. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Gabi my jsme kupovali to auto tehdy pres " znameho" ze to je dovoz z Nemecka, fajn cena, vyborny stav, automat, kuze, xenony no nejlepsi vybava :grinning: po 3 letech se nakonec prislo na to ze je kradeny, puvod Slovensko. prevarenej VIN, neslo to ale poznat VIN byl tak jak rikas vsude i na skle vyleptanej, projeto cardetectem nic nenalezeno proto ho tehdy koupil Jirka. No a nakonec tohle tak jsem zvedava ted si na nej dela narok Jirka i slovenska Alianz pojistovna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aurelko no me ten streptokok taky stve ale co nadelam hlavne aby se to vylecilo rikal pan doktor ze to ma hodne maminek :pensive:

A kopani no Kristynecka kope o 106 ja se tak moc tesimmm
7. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Inak Jani ešte k tomu mliečku čo sme kedysi písali. Ono nie že by mi tieklo mliečko, to len to mlezivo (kolostrum). Ale som na tom tak, že bez tampónov na kojenie do podprsenky medzi ľudí už nemôžem. Takže akonáhle idem von, tak si musím dať tampóny do podprsenky.
7. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky, se omlouvám že sem včera jen napsala a zmizla :sweat_smile: Ale ona nám zrovna došla návštěva a byla tu až do večera tak už sem neměla kdy sem nakouknout..

A co u Vás nového?? Jako jak sem psala včera o tom podbřišku tak mě takhle bolí už každej den a skoro každou noc (jako při ms a docela dost)..a navíc nevím estli sem si nějak nenamohla nějakej sval na břichu :unamused: ..Od včera mě bolí břuch napravo navrchu a jak se pohnu tak je to eště horší..kor když vstávám nebo něco..ani spát sem nemohla pře na tom boku sem ležet nemohla jak to bolelo a na druhým boku mě to taky bolelo dyž sem ležela takže super noc.. :confounded:
7. črc 2009 v 10:09  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi a k doktorovi s tým nejdeš?
7. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
asi ne aureli..navíc můj má tento týden dovču a zástup nemá..a zase abych někoho hledala a oni že mám jen namožený břicho..budu jak blázen..
7. črc 2009 v 10:12  •  3 děti  • Odpověz
No veď možno to prejde. No aj musím zaklopať, našťastie zatiaľ nič také nemám.
7. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Babule čo budete obedovať, vôbec netuším, čo mám spraviť. Na to si budem teraz ťažko zvykať, že už nenavarí jedáleň v škole. :frowning2:
7. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Ale už viem, asi uvarím to brokoto -teda rizoto z cestoviny. To mám rada aj aj a j manžel.
7. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
Gabi pokud ma servisku tak se nemusis bat! :wink:

Aurelko, ja asi ani to mlezivo nemam :angry: pac ja ani nemam zadny vlozky do podprsenky jeste, mam tam furt sucho :confused: jinak CS mam opet 1 takze ani cipek se nezkracuje nic tak ja fakt nevim snad porodim v cas :grinning: me totiz ani to brisko neboli, me teda nebolelo nikdy ani pred MS ale proste ja zadny priznak :angry:

Sacvi, jee hlavne davej na vas pozor, my se tak tesime az nam napises ze uz mas konika domaaaa :wink:

Aurelko i nam netekla voda tepla 10 dni jsem se umyvala jen v hrnci, to byla aspon spotreba vody minimalni :pensive:
7. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
No našťastie bývam v malom meste a svokrovci majú teplú vodu na plynový kotol, tak tam pôjde. Len neviem či ho nevypli, lebo išli na liečenie a netuším, koľko jej treba na nahriatie. Inak si budem variť v kanvici alebo v hrnci na dno vane. A do umývadla na hlavu.
7. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.