• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
holisko mně taky z prsou nic neteče..aspoň sem si nikdy ničeho nevšimla..
7. črc 2009 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz
No frčím kúpiť cestovinku, zeleninku mrazenú a kúsok kuracieho mäska, nech potom nemusím letieť pred obedom. Kým začnem variť asi času dosť, lebo pečienku mám zmrznutú, ale už som ju vybrala.
Ozvem sa keď sa vrátim. V tomto mám šťastie, lebo obchod mám hneď vedľa paneláku.
7. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
aureli brokoto?? to jako ze stejna smes ale misto ryze testovina?
ja varim polevku co dum dal :grinning: takze kvetak, mrkev, brambora... vajicko :grinning:
a druhe mam bolonskou omacku s ryzi :wink:

me taky nebavi furt varit ale musim se starat o draheho a taky mu chystam svacinu kazdy den do prace na odpoledne :angry: + veceri.
7. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Sacvi tak to jsem rada ze nejsem jedina komu netece mliko :slight_smile: pac tady tece uz vsem :grinning:
7. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
Sacv a co do porodnice...tam by ses nemohla jít zeptat jestli to je normální a aby tě prohlídli? pořád lepší tam jít zbytečně než aby se něco zanedbalo...

Holis já dneska po probuzení našla na prostěradle malej mokrej flek...začlo mi týct z prsou minulý týden...ale jen malinko...a taky to není žádný mlíčko...jen to mlezivo...a v porodnici říkali, že to je normální a když ti nic neteče tak taky...že to je hrozně individuální a že se nemusíš bát že by si neměla mlíko...to se stejně udělá až hormonama po narození:slight_smile: takže kaine panik :wink:
7. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Já dneska nevařím nic...je mi nějak blbě...tak asi budu ohladu...max nějakej chlebík...ani tady nic moc nemám...budu muset zaukolovat chlapa až pojede domů z práce...
7. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
holky já budu dělat zapečený brambory jinak dneska nehodlám dělat nic esi mě to nepřestane bolet..ale mimčo je v pohodě..hezky si kope tak je mu asi fajn. Možná mi tam uskříplo nějakej nerv..zkusím si trošku zacvičit třeba to pomůže..

:astonished: všem už teče mlíííko :grinning: Já to furt zkoumám a nic nikde..
7. črc 2009 v 10:54  •  3 děti  • Odpověz
Jani hej miesto ryže tam ide taká okrúhla cestovina a zapekám to v rúre. Nakoniec tam kuracinka nebude, lebo v mäsiarstve sa nedá platiť kartou a peniažky v peňaženke nemám. Takže bude len s pečienkou. Ale to nevadí. no ja dúfam, že keď navarím, tak to vydrží aspoň na dva dni a keby aj na 3 tak sa nepohnevám. Ja manželovi nerobím ani raňajky ani desiatu, len sa musím postarať o obed pre mňa a večeru pre oboch. Na raňajko desiatu si drahý berie jogurt a bebe keksy. Takže to len vytiahne z chladničky a obed má v práci.
7. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Holky a vy nechystate svym drahym nic do prace??? :astonished: to oni si sami koupi???

pac ja musim nachystat vzdy 3 rohliky, jogurt, ovoce, kokinko a jeste veceri pac drahy pracuje od 12:00 do 20:30
7. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
No jogurty a keksy nakúpime a on si to už sám zoberie z chladničky a obed má v práci, takže o to má postarané. Už mu len niečo doma dať. Keď som chodila do práce, tak bola suchá večera, ale ako som doma, tak on má rád navečeru aj varené, takže bude vypapávať moje obedy.
7. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Jani myslím že drahýho dost rozmazluješ:slight_smile: ten můj si koupí ke snídani po cestě koblihu a to mu stačí...a pak chodí na oběd s kolegama do restošky...a doma má teplou večeři tak dvakrát za týden...možná teď bude mít častěji když sem doma..ale to se uvidí...
holis - manža když chodil na brigádu, chystal si věci vždycky sám :grinning: To by mi mohlo vstávat kvuli tomu v 6 ráno :grinning: Teď je to s brigádama na prd :frowning2: Jinak teda díky tomu, že ho mám doma, pomáhá mi i s vařením (hodně toho navaří on nebo mu třeba trochu pomůžu, ale pokud jsem utahaná nebo tak, dělá oběd on sám a mě nechá odpočívat... :slight_smile: ). Když to tak vezmu, tak vlastně nedělám skoro nic a všechno dělá jen on, až mi to je občas blbý... Vypere (abych se nemusela tahat s věcma dolů do prádelny), pověsí prádlo (abych se nemusela natahovat při věšení) a pak ho jde posbírat... No však až najde nějakou brigádu, zas mu budu dělat aspoň ten oběd, aby měl baštu, až se vrátí domů :slight_smile:
holky tak já manžovi vždy chystala snídani a sváču do práce..oběd má v práci..ale teď se z něj stal šikula a ráno si vezme na co má chuť a nají se dost že ani nechce do práce sváču pře oběd má v 11h.takže já vlastně nechystám nic..to až pak dojede tak sváču a večeři..Ale teď už má prázdninky a je doma tak musím vařit a vařit.. :sweat_smile:
7. črc 2009 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz
No K.ate s tým prádlom je to u nás tak, že ho radšej k tomu moc nepúšťam, lebo ak si prádlo vyvesím sama a hlavne aj poskladám, tak nemusím polovicu veci žehliť, ale keď to poskladá on, tak sa nažehlím. Minule začalo pršať - taká riadna búrka, tak som išla zvesiť prádlo, čo zavesil on a som sa namakala - ponožky boli prehodené tak na polovicu a každá zvlášť zaštipcovaná. JA si ich rovno párujem a mám pokoj pri skladaní.
7. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
aurel - tak my jsme ze začátku právali spolu (naštěstí manža vždycky měl zájem se to naučit), takže teď ani nepoznáme, jestli to věšel on nebo já :grinning:... Si říkám, že si toho kolikrát ani nevážím, že je takovej jakej je a když na věc přijde, nemusím se starat fakt absolutně o nic a všechno udělá on... :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Kate ty máš ale šikovnýho chlapa...to mě se může jen zdát...Jára je strašnej flegmouš...takže to tam nahází a pak jak říká Aurelka to je vícke škodě než k užitku...příjde mě že to dělá schválně abych to po něm už příště nechtela...no ale co...trocha žehlení nikoho nezabyla:slight_smile: hlavně že je na mě hodnej:slight_smile:
7. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Tak to ti K.ate fakt závidím. No ja verím, že raz mu to vysvetlím a on to konečne pochopí. :slight_smile: Hlavne tie ponožky. Minule napríklad zbieral on prádlo, ktoré som zavesila ja a všetky ponožky dal na jednu kopu a teda z môjho párovania nebolo nič. :wink:
A zdá sa mi že pomalými krokmi sa učí. Ale len pomalými.
7. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Holky, no me prijde ze jedna kobliha by Jirkovi nestacila na snidani a bebe susenky taky ne, to spis jako kokinko po snidani :grinning:

no uz jsem si ho tak rozmazlila, me to nastesti nevadi mu to chystat nebot vim ze kdyz to neudelam nejedl by a vypadal jak z koncentraku. takze to delam kazdy den plus teda teply obed co sbyde i na veceri.

jo a s pomahanim jirka kdyz vidi ze uklizim koupelnu se chopi vysavace, ale to nejsem rada pac to je vysaty jen tak na oko ne systematicky takze smitka tam zustavaji a nedej boze kdyz reknu at to dela poradne :slight_smile:
ale zase dobre vari, takze omacky dela jirik a ne ja.

holky jak je u vas? tady zatazeno ale dusnoooo :angry:
7. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
No ale inak mne ten môj pomáha aj pri upratovaní, ale to sa nám najprv musí chcieť upratovať.

U nás sa už tiež zaťahuje, ale stále je teplo a dusno.
7. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
u nás teda psorvítá slunko a aspoň mně je teda vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 11:50  •  3 děti  • Odpověz
Nou nás je to každú chvíľu inak, už napríklad zase svieti pekne slniečko a je tam teplo a teplejšie. No doma mám tiež cez 25 stupňov, takže teplo aj tu.
7. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Inak včera som v DM pokukala čo majú a nemajú a majú kefku na vlásky s prírodnými vláknami - síce je taká trošku väčšia ale hádam nebude vadiť. Taká peknučká drevená.
7. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
no tak já hlásím že u Prahy je krásně, svítí slunko a je vedro:slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
no nic holky...já musím jít uklízet...jinak to dneska nestihnu svým šnečím tempem...a musím ještě upíct dort pro kamarádku, která ma narozky a zítra přijede:slight_smile:
No a snad dobrá zpráva...zítra si jedeme pro autíčko...Za ten trochu porouchaný displej nám slevní 7 000 a jinak je v poho...tak ho bereme...snad ho do zítra podrží a nic se s ním nestane:slight_smile: no ale ještě se moc neraduju...dokud není naše:slight_smile: no a snad bude vpořádku:slight_smile: tak zatím pa já jdu uklízet...pak zase mrknu...nebo v pauze až budu ufuněná:slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Tak príjemné upratovanie a držím palčeky s autíčkom.
7. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ja idem teda variť, chcela som aj okná umyť, ale má pršať, tak sa mi už moc nechce, tak ešte uvidím - ako moc sa budem nudiť. Tak pa.
7. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
já si jdu dát polívečku a chystat ty brambory..muž je v Brně tak s obědem nespěchám stejně dojede až někdy později tak to bude mít aspoň teplé. Zatím ahoj holky :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:00  •  3 děti  • Odpověz
konici kdepak jste? ja seim doma u facebooku abych se nenudila :frowning2: ale pujdu asi pict babovku venku zatazeno ale dusno no hnus
7. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
holis - já jsem spala :slight_smile: Manža mezi tím šel nakoupit věcičky na obídek a nějaký ovoce a zeleninku... Inspirovala jsem se a budeme mít rizoto :grinning: Masíčko a rejže už se nám dělá v parním hrnci... :slight_smile: a manžílek teď jde dělat pokusy s polívkou, jsem zvědavá, jaká bude, ale jemu se vždycky povede, tak se těším :grinning: Jinak dneska chcem konečně udělat ten chleba, tak uvidíme, jestli se k tomu dokopem :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
jo holky a manžu to občas taky štve, když ho přepadne pocit, že mu vůbec nepomáhám, tak je pořádně protivnej, ale zas já to mám stejný... :grinning: Nějak jsem si zvykla, že se většinou o starosti dělíme plus mínus napůl, tak mě taky štve, když třeba jen sedí u počítače a nic nedělá :grinning: Pořádně si mě rozmazlil :slight_smile: :grinning:
7. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.