• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
waci - ahojky :slight_smile: Super, že se s malou tak držíte, moc na vás myslíme a držíme pěsti, ať malá zůstane co nejdýl u tebe :slight_smile:
8. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Tak dobré ránko.
Luci postieľka je peknučká - taká nežná. Ja mám moju v pracovni zloženú v krabici, keď príde matrac, tak ju hádam zložíme, lebo chcem na ňu navŕtať ešte nejaké dierky navyše, aby som ju potom mohla pripojiť k našej manželskej posteli.

No dnes som si ráno dala pidi vaňu - ponahrievala som si vodu, nech vyzerám a voniam ako človek. Manžel je otužilec, ten včera zvládol tú studenú sprchu, ale on takto zvykne v lete otužovať - tak je na to už zvyknutý.
8. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
:wink: Dobré ránko tehulky moje,
tak na chvíľku nakúkam,čože si tu píšete,Libor išiel na pohovor a tie dve cácorky ešte spia :slight_smile:,inak som v noci vobec nezakopla o postieĺku,bála som sa,že si nezvyknem :slight_smile:,dnes ideme pre ten kočiarik a sme pozvaní od oficiálneho sponzora Film.festivalu v Karlových Varoch,tak sa tam zastavíme,boli sme tam aj minulý rok a bolo to super,mali sme krásnu hotelovú izbu a limuzínu k dispozícii,tak nás ten kámoš pozval znovu,uvidíme ako to zvládnem,ale chodiť nebudem,tak by sa to dalo,hlavne Libor chce s ním hovoriŤ o práci...

Ďakujem tehulky za pochvalu postieľky,som z nej tiež nadšená a najviac ako si ju Libi chodí stále obzerať,tí chlapi sú z toho snáď ešte viac namäkko ako my :slight_smile:,už len pár dní a začne sa tu rodiť babenky :grinning: ja si to stále neviem pripustiť a neviem,čo ma čaká :slight_smile:

Jaji,fotečky sú moc milé :slight_smile:
Brouči,tak sa drž na krvičke :slight_smile:

Ja idem zajtra poslednýkrát do poradne k svojmu dr,potom už do porodnice :slight_smile:

Waci,to vieš,že na vás stále myslíme a vidíš ako to pekne zvládate a ešte zvládnete !!!!

Aurreli,viem si predstaviť,aké to s tou vodou je,tak nech už máte čoskoro zase teplúčku a ty si nemusela nahrievať.

Kate,tak robíš úspešné nákupy cez internet? :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Gábinko a vám moc držím palce,aby autíčko tentokrát vyšlo a nedočkali ste sa skrytých závad,my už budeme mať autí takto rok,dali sme si ho priamo overiŤ v autorizovanom servise a nenašli nič zlé a doteraz krásne funguje,ťuk-ťuk,tak nech sa vám podarí taká istá úspešná kúpa :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Takže Luci budeš takou hviezdou dnešný večer. :wink:

No ja dnes budem až do 19:30 sama,lebo v stredu chodí manžel z práce na volejbal, tak dnes sa tu budem celý deň nudiť. mala som ísť s kamoškou von, ale práve mi prišla správa, že bohužiaľ to nevyjde, takže asi umyjem to posledné okno. :wink:
8. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
luci - docela jo, teda uvidíme, jak to dopadne s tím kočíkem a dopravou k nám, budu muset té paní asi zavolat a domluvit se s ní, doufám, že to klapne... A pak už jen koupací kyblík a nějakou tu postýlku a uvidíme :slight_smile: Už se na malýho moc těším :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Aureli,hviezdou? Ja sa už ledva gúľam,je to už fakt mazec,Libor sa mi smeje,že som taký malý hroch :slight_smile:,už mám pocit,že ma bolí totálne všetko,to bruško je pekná záťaž na chrbátik,k tomu ma boli bedrové kosti,hlavne na tej ľavej strane ako mám ten pricviknutý nerv,stehná mám ako dve údené kyty :slight_smile:,fuuuuj,no poviem vám pravdu,že už sa celkom teším,až to budem mať za sebou :slight_smile:
Aurelik,takže nesmúť,ja som bývala doma sama takto doteraz,je pravda,že si to teraz užívam,keď mám drahého doma :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Ahojda holky mě právě dovezli to povlečení:slight_smile: a je tak krááááásnýýýý:slight_smile: už se těším až to vyperu a dám to malýmu na postýlku:slight_smile: no jsem úplně nadšená:slight_smile: už jsem byla v obchodě pro ten novej krtkův dort a teď ho musím upéct...pak ještě douklidit a pak už jen počkám na paní co má přijet měřit ty geopatogenní zony a pak koupit to autí:slight_smile: a pak přijede kamarádka která měla včera ty narozky...takže já mám o zábavu dnes postaráno...tak doufám že to všechno zvládnu...a to jsem ještě měla jet na předporodní kurz...ale nestíhám...tak si domluvím náhradní hodinu někdy příští týden:slight_smile:
8. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
holky já mám k tomu povlečení i mantinel a kapsař a tak...perete to všechno nebo jen peřinky a prostěradlo? mě to prijde trochu zbytečný...no ale nevím...zase aby v tom nebyl nějakej prach nebo tak...poraďte co jste s povlečením udělalz vy:slight_smile: dík
8. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Ja by som to vyprala všetko.
Luci, tak budeš obrovskou guľatou hviezdičkou :slight_smile: -no ja musím zaklopať, nejako nepociťujem zatiaľ bruško za záťaž, ale možno aj to príde.
8. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Gábi,tak ja mám mantinel taký,že som z toho bez problémov dala dole to povlečeníčko na ňom,vyprala ho a zase dala na tie výplne :slight_smile:,kapsár by som tiež vyprala,predsa len sa to určite hocikde váľalo,vyprala som skoro všetko,neverím tomu baleniu,v ktorom tie veci chodia a hlavne niektoré tie veci majú taký divný pach...Je to na tebe :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Aureli,ono je to aj o tom ako sa ti tam uložil prcek,(a to viem na základe UZV,kedy vždy bol hlavičkou dolu) a rastie mi do bruška,ja mám celé tehu také problémové,tým,že som mala rozne problémy,tak mi doktor nakázal len ležaŤ a nič extra nerobiť,Keď som to nedodržala,tak som sa dostala hneď do nemocnice...kríže ma bolia dosť dlho,preto,keď čítam ako vám je všetkým dobre,tak závidím :pensive: ja si to holt musím "vyžrať" všetko,preto už chápem,keď mi kámoška hovorila,že už chce maŤ porod za sebou,tiež si to svoje tehu takto problémovo užívala...
8. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
už je to všechno v pračce:slight_smile:

Lucinko no ty se budeš večer mít:slight_smile: paráda:slight_smile:
S tím autíkem nám nezbývá než doufat že je ok...ale snad bude...a máme domluvený s kamarádama co jsou automechanici že se na něj pak hned podívaj a řeknou co by popřípadě chtělo opravit...ale snad to bude aspoň nějakej čas jezdit bez závad:slight_smile: musím tomu věřit:slight_smile:
Tak já jdu péct ten dort...snad už ho nezkazím:slight_smile:
8. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Gábi, a nemože ísť s vami aspoň ten jeden automechanik a obhliadnuŤ ho priamo na mieste?my sme to tiež tak urobili :slight_smile:
Gábi,ty máš dnes ale nabitý program,tak nech to dnes všetko výjde a užiješ pekný deň,mám pocit,že sa každá snažíme si užiť ešte,čo to dá, s tými prckami to bude už úplne iné :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj těhulinky, dlouho jsem se tu neukázala a pročítat ty stránky dozadu by mi zabralo hodně času :grinning:
Mám dotaz, doktor mi předepsal hořčík (magnesium) v prášku, piju jeden ráno a jeden večer, ale od té doby, co ho beru, tak dostávám do lýtek takové křeče jako nikdy :frowning2: Nevíte, jestli to může být i něčím jiným než jen nedostatkem hořčíku?
8. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
calli - zkusila bych zavolat doktorovi a zeptala bych se ho... Při braní toho hořčíku bych čekala spíš opačnej účinek (já piju teď hodně minerálky magnesie, ale když cejtím, že mě začíná břicho bolet nějak víc, prsknu si ještě to "práškový" magnesium a je klid...) :confused:
8. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Calli,presne ako píše Katie :slight_smile:,magnezium sa dáva proti krčom,takže si nemyslím,že z toho by si mala tie krče,može ísť o krčové žily,tak si zavolaj k dr a opýtaj sa :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
No, jdu k němu za týden na kontrolu, mamka mi říkala, že to můžu mít i z nedostatku železa, tak nevím, ale bolí to jak prase :frowning2:

Jinak se u nás udály věci, byste nevěřily...K 1.7 jsme se měli nastěhovat do nového bytu, ale ještě není dokončená rekonstrukce, ptž zedníci se flákají a nic nedělají, takže už týden bydlím u mamky a už mi z toho hrabe :grinning:
Ae ve stejný den, kdy jsme se s Jirkou rozloučili s naším starým bytečkem, tak nám v noci nějaké hovado ukradlo autíčko :frowning2: Byla to sice jen felicie, ale byla naše :frowning2:
8. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Inak nám na gravidjoge poradila pani,že je dobré na krče vyrovnávať hladinu horčíku a vapníku,to znamená piť magneziu a papať sušené meruňky :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Jenže Luci, sušené meruňky mi přijdou hrozně sladké a já na sladké vůbec nemám chuť :frowning2: Ale tu magnesii začnu bumbat :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Calli,tak to sú teda udalosti,ono si to fakt nevyberieme a takéto nepríjemnosti sa nám nevyhnú ani v období tehotenstva :pensive: tak nech sa to dá do správnych koľají a tie meruňky nie sú až tak sladké a stačí tak 4-5ks denne,to zvládneš :slight_smile:, a nedostatok železa ti doktor zistí z krve,ale ja ho mám teda nedostatok a krče do lýtok nemám žiadne ani som žiadne nemala :sweat_smile: ale každá sme inak stavaná,tak to,čo nerobilo zle mne,može robiť zle tebe.
8. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Takže sušené meruňky, nu dobrá tedy :grinning: A ž rozchodím tu křeč, co mě dneska ráno přepadla, tak vyrazím :grinning:
8. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Calli,je to na tebe,nenutím Ťa,len nám tá cvičiteľka vysvetľovala,že sa lepšie horčík vstrebáva,keď si dáme zopár tých meruniek ako keby sme si dali pohár mlieka alebo jogurt a tej mangezie nebumbej na litre,myslím,že keď máš ten horčík v prášku,tak ti je zbytočné tu magnezku piť...
8. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Já vím, že mě nenutíš, ale já to chci zkusit a když to nepomůže, tak už nevím :grinning:
8. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Calli,to máš ako ja so zácpou...trpím na ňu,od kedy papám aktiferin na nedostatok železa a vyskúšala som už všetko možné,ale aj tak si to robí,čo chce a výjde von,kedy chce :grinning:
8. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
To já mám zase někdy problém jít na malou, atrašně se mi chce, ale když přijdu na wc, tak nic...a pak sotva chodím... nevím, co to je...
Jo a stalo se vám některé, že by vám tvrdly bradavky? Teda ne přímo bradavky, ale ty dvorce...
Luci a záýcpu ti teda vůbec nezávidím
8. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
No tak ja som na chvíľu odbehla vybrať korunky a kúpiť salámku.
Calli - no keď a darí tak sa darí.
8. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak tehulky,Libi sa mi už vracia späť,idem pobaliť a vyrazíme pre kočík a potom do tých Karlových Varoch :slight_smile:
Tak sa mi tu opatrujte,nech máte krásny deň :grinning:
8. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Tak Ti Luci prajeme pekný dník.

Calli mne našťastie nič nikde netvrdne.
8. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Slyšela jsem o tvrdnutí bříška, ale o bradavkách nic, tak jsem z toho zmatená...Za týden máme kontrolu, tak se doktora zeptámů...
A Luci, taky přeji hezký den, i když u nás je deštivo
8. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.