• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Tak si Lucinko užij den a ať je vše parádní:slight_smile:

to autí jedeme koupit sami..ti kamarádi jsou na moravě...:frowning2:
Ale věříme že to bude dobrý:slight_smile:
8. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
holky tak už i na mě choděj poslíčci...musím to v pátek říct doktorovi...myslela jsem že to je jen nějakej pohyb střev...ale byla to normálně regulerní kontrakce s tvrdým bříškem..no už je vidět že se to blíží:slight_smile: to bude sranda...až to příjde doopravdy:slight_smile:
8. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
No ja mám stále strach, že to nerozoznám.
8. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Tak asi tu teraz nikto nie je, tak frčím obedovať a umyť to posledné okien. Inak musím povedať, že manžel bol včera veľmi vnímavý a hneď sa smial, že či to okno už nepočkalo. Tak som vravela, že by sa chúďa asi dlho na neho načakalo.
8. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
holky dnes jdu pozde mela jsem tu navstevu kolegynek z prace tak mam novou voskovku - kyticku huraaa.

Zanetko fotky jsou uzasne, manzel fesak a Matko, vzdyt to je chlap jako hora a ja myslela jakej on neni malinkej jeste :grinning: vy mate cela rodina tolik vlasu ja se budu modlit aby mela Kristynka vlasy po jirkovi pac ja jich mam jak safranu.

Na tu zahu jsem myslela jedlou sodu soda bikarbona nebo tak nejak se to pise fakt to pomaha :stuck_out_tongue_closed_eyes: staci pul kavove lzicky zamychat do vody, nejlepe vlazne a pak je klid :grinning:

Lucinko krasna postylka mas to moc hezky nachystano i ja jsem poverciva takze u nas taky neni zadna postylka nachystana to bude chystat Jirka nez prijdeme z porodnice. ani kocarek doma nemame nic, jen par plinek kosmetiku a oblecenicko.

Gabi s tim dortem to me mrzi :slight_smile: snad se ti dnes povede, me zas vcera na zem spadla metla od testa a cely me to zasrala tak jsem zaklela tak nahlas ze snad me sousedi neslyseli :grinning: nebot i zednik by se stydel.

Kate tak to jsem zvedava co to Epi-No musis nas informovat!!!
8. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Brouciii vitej zpatky to ti zavidim to ovoce a houby mnaaaam.... ja musim taky ke kadernici ale pujdu az 2 tydny pred porodem :grinning: radeji a ke kosmeticce taky :grinning: pak budu mit aspon 2 mesice utrum. stejne nevim jak to pak udelat kdyz u kadernice budu sedet vzdy 3 hodiny tak kdo mi to me dite nakojiiii :astonished:

Calli vitej zpatky to je mi lito ze vam vzali auto to je hruza co se deje.

jinak me pobavila diskuze o merunkach pry 5-6 kolecek to ja kdyz je otevru tak je sezeru naraz :sweat_smile: :sweat_smile:

Luci tak ty budes vecer celebrita to je mazeccc a hlavne se tam dobre najis, ja bych si dala nejaky dortik hned!!!

holky ja nestiham docitat jak dneska pisete
8. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Gabi ty me desis ja ani zadny poslicky nemam!!!! :astonished: takze zadny predbihani!!! to neexistuje a beda ti! :sweat_smile: :dizzy_face:

Calli ani ty prsa tvrdy nemam.

jen tak pro zajimavost jsem si dnes chtela zkusit vrch od plavek co jsem se do nich vlezla kdyz jsem nebyla tehu, ale teda to je jak na panenku ted mam tak o 5 cisel vetsi :grinning: :grinning: :grinning: mate to taky tak???

no nic nikdo nikde jdu si dat babovku a odpoledne vyrazim do lekarny pro ty cipky na ten hnusnej streptokok :fearful: jeste koupit porodni vlozky a malinnik jo a ten se pije od kdy???? me doktor nic nerikal
8. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Ahoj Holis:slight_smile:
Malinik mužeš pít už teď nám říkali tak od 34-36 tt že můžeme pít, tak klidně začni:slight_smile:

Já jsem právě povlíkla Štěpánkovi postýlku a je kráááásná:slight_smile: jen ještě doschne mantinel a už to bude mít úpně dokonalý a pak vám to vyfotím:slight_smile:

Neboj předbíhat nehodlám, to jen ti poslíčkové hlásí, že už se to blíží:slight_smile:
Dortík se povedl a už se chladí v ledničce:slight_smile: teď už jen vysát a vytřít a můžou návštěvy přijet:slight_smile:
Holky já jsem nervozní z toho že máme koupit to auto dneska...snad bude v poho:slight_smile:

Cali to je mi líto že vám ho ukradli...nemáte to pojištěný proti krádeži? to je dycky hrozný, když se něco takovýho stane...my ho tady u Prahy máme pojištěný na krádež...tady se krade šíleně moc...tak držím palce ať aspoň s tím bytem se to brzo pohne:slight_smile:

Jinak holis...plavky ani podprda co jsem měla před těhu haha...to by ses nasmála, kdybych si to zkusila...je to jak kdyby přikrývka jen na bradavky...ale prsa lezou celý ven...jsem zvědavá jak to dopadne ještě až se nalijou mlíkem:slight_smile:

Aureli vidíš jak máš všímavého chlapa:slight_smile: to ten můj si nevšimne ani když je uklizeno...natož oken:slight_smile:
8. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Gabi urcite nam hod fotecku jak to tam ma Stepanek nachystany, ja budu dnes zehlit zavinovacku no vlastne vsechno co jsem prala.
Malinik zacnu pit dnes pokud ho budou mit v lekarne. a v pondeli si nachystam kufr teda do porodnice kdyz vy uz ho mate! :wink: a rozhodla jsem se ze tam pojedu v teplakach :grinning: v tech je mi nejlip a vypadam v nich hezky ale me to stejne bude jedno.

Gabi s tim autem to se maaate urcite nam pak poreferuj jak se ti jelo s automatem, tam je citliva brzda tak bacha ale je to super!!!

JO a ty plavky to je fakt sranda, presne jak pises to je jen tak na tu bradavku :grinning: horsi co bude potom no. ja mam ted velikost 75 D :grinning:

Aurelko to mas super chlapa ja se dru vytiram vysavam, okno umeju a nic, nevsimne si. zadny ovace zadna poklona :pensive:
8. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
ahojky :wink: manžel ještě není doma, tak jsme využila situace.

Calli mně se takhle porjevil ten zánět ledvin a močového měchýře. Takže být tebou řeknu to doktorovi a ať ti pošle moč na kultivaci..
jinak s tvrdnutím dvorců zkušenost nemám. Mně jen praská ta jedna bradavka :wink:
8. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
holky tak tady byla ta paní měřit geopatogenní zony...a máme to docela v pohodě:slight_smile: žádný se nám nekřížej...Štěpánek má postýlku úplně čistou a akorát máme jednu takovou v kuchyni u sporáku...což říkala že můžu být u vaření unavená...což teda já jsem dycky...tak na tom asi něco bude:slight_smile: ale jinak nespíme nikde špatně...a i vím kam dát později děckám postele a tak...takže super...bylo to fakt zadarmo...jen jsem podepsala pak na konci formulář kam ona zapsala, jakou máme intenzitu a jak to máme dobré...říkala e máme dobrej baráček a zase jela...ale taky říkala že jedna paní v paneláku kde teď byla byla úplně nešťastná...protože tam s ní strávila asi hodinu a nevěděli kam co přestěhovat...že to měli jdnu zonu vedle druhý a že jedna holčina co na tom spala na křížení zon tak měla z toho rakovinu a to bylo špatný...tak jsem ráda že jsem to nechala kvůli malýmu přeměřit a jsem teď v klidu... že bude zdravej...prďolka náš malej:slight_smile:

No nic chtěla jsem vám to jen honem napsat...a teď už jedu pro to auto...a pak má přijet kamarádka...tak se k vám dostanu asi až zítra...tak zatím papa
8. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
Gabi super pak hod odkaz treba za mnou prijede pani do Olomouce :grinning:

tak jsem si byla koupit v lekarne ty porodni vlozky no cekala jsem ze budou vetsi a koupila jsem si ten caj z maliniku takze holky vecer si dam premieru :slight_smile: teda snad do rana neporodim, prede mnou je na rade Sacvi, Lucinka, Zanetka a pak ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kdo je za mnou???
8. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
Luci, nepočula som o refluxe v spojitosti so štikútkou v brušku. No reflux - nič-moc, znamená to, že keď sa mimino napapá, časť mliečka vygrcká späť, teda keď grckanie je opakované a časté. Mimino nemá dostatočne vyvintý zvierač medzi pažerákom a žalúdkom. To že niečo mimino vygrcká je ok, no ak toho vygrcká veľa, zostáva vlastne hladné, pri refluxe treba dávať pozor ako dávať mimino odgrgnúť, treba ho polohovať ináč ako mimino bez refluxu, netlačiť mu bruško.... Nemala som s tým skúsenosti osobne, no zhodou okolností kamoška čo má 6 mesačného chlapčeka sa s refluxom potrápila...
8. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
babulky, ten maliník, popíšte mi k tomu prosím niečo bližšie, na čo konkrétne to je, kde ho dostanem kúpiť, ako často ho piť...jediné čo o ňom viem je, že by mal urýchliť pôrod - no neviem či moje vedomosti ohľadom toho sú správne. A čo to vlastne je??? sú to malinové listy, ktoré sa uvaria ako čaj???
8. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
Luci, postieľka je peknučká - necháš si ju už takto??? Ja ešte neviem kedy ju zložíme a hlavne prioravíme...ja som sa bála, aby to predsa len nebolo zaprášené, kým príde mimino...

Gabi, drž sa s tým autíčkom a určite napiš ako ste pochodili...

plavky - podprdky mám dve požičanéod švagrinky...lebo tie moje sú rovnako ako vaše len cez bradavky. Nohavičky sú mi ok, lebo sú na šnúrku a dajú sa posúvať :grinning:

Jani, ja budem chodiť ku kaderníčke i k manikérke s Laurinkou a hotovo. Ak bude hladná, dostane papať a pokračujeme v skrášľovaní :wink: . Už som si to s nimi dohodla, že si na mňa budú pre istotu rezervovať o 1/2 hoďky viac - pre istotu...
8. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
a kočky, V E Ľ M I P E K N E Ď A K U J E M za pochvalu fotiek, aj v práci sa všetkým páčili, kopec ľudí si vypýtalo kontakt na tú tetu fotografku...škoda že mi ich sem manžel nedovolil vložiť viac :sweat_smile:
8. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
Zdravím a přeju hezkej večer :slight_smile: Tak už mám epino doma, i když času na to, abychom začli používat je sopoooousta :grinning: Jsem zvědavá, jak to dopadne :slight_smile: Jinak na malinník se taky chystám...

jajka - pokud jsem to dobře pochopila, tak malinník pomáhá lepšímu otevření porodních cest při porodě :slight_smile:
8. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
No tak som opäť tu. Na to okno som sa nakoniec vykašľala, lebo zavolala kamoška, že je s malým pri našom paneláku a od druhej som bola von do šiestej a to ma ešte prekvapil manžel a on bol už tiež doma.
No a s tou všímavosťou je zlatý aj dnes i všimol, že sa chystám an druhé okno, lebo som dala dolu záclonu, tak ma sprdol, že prečo leziem na stoličku, ale vôbec nepokračovalo, že by ich on umyl a teda mi zostane na zajtra, Teda asi tak. Lebo on povedal, že má ešte čas to okno, ale už sa cez neho nedá pozerať a to myslím teraz vážne.takže asi tak.
8. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
Holky jen vás jdu pozdravit. Dnešní den byl úžasný na potkávání skvělých lidí :slight_smile: Zítra tu zase nebudu - jedu ke kolegyni do bazénu (mají krytý, takže bude teploučko :slight_smile: ).

Tak krásný večer a krásný zítřejší den :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
zanetko ten malinik se da koupit v lekarne, maji sypanou smes nebo v sackach, stoji asi 30kc a ma mit nejaky ucinky na pripravu porodnich cest. ja si ho jdu udelat dnes poprve tak uvidime jakej bude.

z temi fotkami te chapu i muj drahy by se zlobil kdyby zjistil ze mam v albu jeho foto :grinning: nevim proc jim to vadi asi maji radi byt inkognito.

brouci uzij si den v bazenu moc ti zavidime my co se nevlezeme do plavek :grinning: ale nebudu si kupovat na poslednich par tydnu vrch :grinning:

holky ja zitra budu balit tasku teda jeste me toho hodne chybi ale pro pripad ze zabere ten malinik :grinning: :grinning: :grinning:
sem vtipna.

porodni vlozky me prijdou maly tak vam nevim. no jdu se vykoupat a za chvilku prijde muj drahy z prace tak trochu poklidim.

papa zatim jeste prijdu si vas precist
8. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
holis, jajka - tak to mě manža sprdnul, že na společné fotce, kterou mám v albu, vypadá jak blbec :grinning: Včera jsem tam ještě dala dvě fotky ze svatby... :grinning:
8. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Zuzka, s tými oknami je to u nás rovnaké...my bývame na 9. poschodí a naozaj umývať okná mám strach. Keď sme prerábali byt a dali plastové, tak Milan povedal že sa tak dobre umývajú, že ich kľudne bude umývať i 1 x za mesiac. Naposledy som ich umývala ja, keď som bola asi v 20 tt :grinning: . A teraz tiež čakám, čakám, no asi sa do nich pustím ten budúci tt, keď už nebudem chodiť do práce. Ja keby som trošku podržkovala, tak by mi ich naveľa umyl, no mňa to nebaví, ukecávať a prosiť ho, umyjem si ich pomaličky, postupne, a možno sa v niekom ozvú výčitky...xixi
8. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Holky, mně spousta lidí říkala, že na mytí oken, ať zapomenu, když jsem těhu, že jak má člověk ruce nahoře, může se prckovi potom zamotat pupeční šňůra kolem krku... :confounded: Proto mě právě manža nenechá ani věšet prádlo a tak... :confused:
8. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
K.ate, no tak mu povedz aby sa s Tebou pofotil a aby foto vybral sám :sweat_smile:

Janka, skúsim sa na to popýtať u nás v lekárni, ešte mi daj vedieť, ako často sa má piť... a sú to teda listy z malín??? Keď maliník???
8. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
jajka - no on se se mnou chce fotit, to spíš já se fotím hrozně nerada :grinning:
8. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
dámy, ešte 2 dni v práci a mám padla :grinning: . Prajem vám krásne sníčky, zajtra skúsim mrknúť i cez robotku, aj keď finišujem, odovzdávam veci...robím poriadky. No trošku oddychu pri koníku mi neublíži že??? AAAAAAA aj Laurinka súhlasí, práve sa mrví o 106 :dizzy_face: . Dobrú nôcku :pensive:
8. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
kate nahodou vam to tam moc slusi, a ty svatebni fota moc pekny :dizzy_face: jee brzo budete slavit vyroci co?

zanetko jj jsou to listy maliniku, jdu si ho prave udelat. pit se to ma 3x denne tam pisou ja zatim budu jen tak 1x denne a od toho 37tt zacnu to pit po litrech :grinning: uzij si posledni 2 dny v praci, to musi byt fajn.

jinak ted sem zehlila kristynceny veci nekolik latkovek presne jich mam teda 20 a jsem rada ze nebudeme latkovat pac s tim je prace :angry: prezehlit z jedne strany, pak z druhe slozit...
jinak uz jsem jirkovi nachystala co bude povlikat do postylky tak snad to zvladne me upozornil ze neni blbej aby neumel povlict postel, tak jsem zvedava zda nezapomene dat podlozku proti pocurani :pensive:

jdu spat taky se dnes kristynka nejak hlasi no uz ji to tam asi nebavi :dizzy_face: ale jeste musi pockat.
kocenky dobrou noc.
8. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
holis - no manža mi řekl, že tam vypadá jak debil... Ale mně se tam líbí :grinning:

Já dneska zase řádila na aukru :grinning: Tak zas máme o pár věciček víc... Kočárek mi snad nakonec doveze kamarád do Brna, tak by to taky mělo být v pohodě... Takže ještě vyřešit postýlku a ještě dokoupit nějaký hadříky na malýho a pak budu muset začít řešit i věci pro sebe :grinning:
8. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Holky, moc dík za podporu, auto bohužel proti krádeži pojištěné nebylo a v bytě se to snad konečně posunuje do finiše a začátkem týdne bychom už mohli bydlet...jak já se těším :grinning:
Jajka, opravdu nádherné fotěčky a Maťo je chlapák :slight_smile:

Jinak my už máme půjčenou postýlku, jen je trošku větší, tak máme problém sehnat kvalitní matraci a mnolitanovou nechci kvůli roztočům a tak. Hned jak budem moci konečně bydlet, tak začneme aktivněji nakupovat...už nám chybí jen látkové plínky, věci na koupání a do postýlky...kočárek zatím taky nemáme, ale to je opravdu až to poslední, co budeme řešit... A taky nemám nic do porodnice, tak to bude zas peněz :grinning:
No nic, vyběhnu se psem a jdu do hajan. Mějte se krásně, kdybych to tu opět nestíhala a já se na vás zase mrknu :slight_smile: Dobrou
8. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
No dobré ránko.
Holis ono to nie je tak s tými látkovými plienkami - tie nové sa už nežehlia. Ja veru teda do nich idem, tak potom popíšem, že čo a ako, ale na prvé 2 mesiace budeme určite v papierových a potom šup do látkových, už ich mám pár doma. Dostala som od sestry a maminy. Náročnejšie by to malo byť len o to pranie a prať sa to dá už pri 40-tke, takže uvidíme.
Sestra si ich nevie vynachváliť a malý jej tiež neprotestuje.

No veru, že sú chlapi na foto hákliví, môj najprv protestoval, ale už sme to riešili keď som dávala na moja svadba naše svadobné a teraz už mu je to jedno. Vyrovnal sa s tým :slight_smile: .
On si zo mňa hlavne uťahuje, že zase som na tom trójskom koňovi, že čo za vírus je tá stránka.
Žanetka uži si posledné 2 dni, ja som vtedy nevedela čo skôr kam zbaliť a tak, dúfam, že ty budeš mať menej stresov.
A inak ešte som počula čosi, že by sa mali papať ľanové semiačka k uľahčeniu pôrodu. Tak musím ešte preštudovať čosi o tom.
9. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.