• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
No to je jasný já se taky nechtěla vdávat teď když jsem těhotná...plánovali jsme nejdřív miminko a pak až někdy svatbu:slight_smile: přeci se teď nebudu vdávat jako sněhová koule:slight_smile:
To asi nevadí že tady nemáte trvalé bydliště...my taky chodíme na úřad do Úval a spadáme pod Škvorec...oni ti to asi vystaví kdekoli, jen tam budete muset napsat asi i adresu, kde jí bude mít trvalou i Samuelko po narození...a to je většinou bydliště matky...
14. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
luciiaa - podle mě je pro to vyřízení směrodatný, kde bude mít trvalý bydliště prcek, ale jistě to nevím... :slight_smile: Jinak s úřadama je to na prd. My když potřebujem s manžou něco vyřídit, musíme všechno dělat dvakrát (třeba potvrzení příjmů) a jednou to dáváme na úřad tady v Brně a jednou u nich, protože trvalý bydliště ještě máme každej jinde :grinning:
14. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
holky jdu si chvilku lehnout, naobědvala jsem se a jsem unavená, začalo tu pršet, což jsem nadšená :slight_smile: aspoň se pročistí vzduch :wink:
14. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
waci - tak nám tady v Brně prší taky... Achjo, to se mi nebude chtít nikam jet :frowning2: Vůbec nevim, co udělat k obědu, nebo jestli nezajít zase do menzy :grinning: Mám šílenou chuť na okurku, co tu máme,tak si ji možná nastrouhám s jogurtkem a pak uvidíme... :slight_smile: Manža se nějak zabral do dělání bakalářky a není s ním vůbec řeč, jak se soustředí... Sice odkejve všechno, ale jednak z toho pak neví nic a hlavně z něj nedostanu jinou odpověď než "jo" :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
k.ate jdeš na ultrazvuk do prenatalu nebo kam? :wink: budu na tebe myslet, ale určiět je srdíčko v pořádku. Nám ho zkoumali v prenatalu a v úterý si ho musel prozkoumat i můj doktor, jakoby genetikům nevěřil :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky, já se omlouvám, že tu nejsem, ale už mám konečně zase opravený počítač, tak snad to zase napravím :slight_smile: Koukám, že nová diskuze se zase hezky rozeběhla :slight_smile:
My máme dneska po kontrole a dopadla dobře :slight_smile: Mám hroznou radost a pro jistotu už zase ležím, protože mě začalo pobolívat břicho. Ale steh drží, čípek zevnitř je taky OK a doktor říkal, že to vypadá teď nadějně :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
martinko jsem ráda, že jsi se ozvala a že je hlavně vše v pořádku, pořád na tebe myslím a i holky tady se dnes ptaly kdepak asi jsi :wink:
14. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
wacinka - jo jo do prenatalu, jsem objednaná k dr. Jičinské... Já věřím, že je prcek v pohodě, ale stejně začínám být trošku nervózní... No za pár hodinek už budu vědět co a jak... Nám se právě na srdíčko koukala moje doktorka a říkala, že podle ní je v pořádku, ale že v tom prenatalu maj barevnej ultrazvuk a tak že na tom uvidí víc... :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Grabi,tak to sa fakt teším,pretože do konca roka by sme mohli mať za sebou svatbu aj všetci spoločné trvalé bydlisko,nechcem,aby mal malý moju adresu,potom to ísť opäť vybehať nanovo...už sa teším,to bude mazec...ale moc ti ďakujem za pomoc :slight_smile:

ach jo,behanie po úradoch fakt nenávidím...a najhoršie,keď človek sám nevie,čo má robiť...
14. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
waci, rozbil se mi ten počítač a po pravdě, jak tak přišlo to krizové období, tak jsem sem vždycky nakoukla a ani moc nepsala a radši si navlékala korálky, občas to tak na mě přijde, že je mi líp samotné. Ale snad to už bude lepší a lepší. Dneska jsem si říkala, že ještě tak tři kontroly u doktora, po 14ti dnech a už to bude dobré :slight_smile: a to už určitě uteče :slight_smile:

A doufám, že tady je u vás taky u všech všechno v pořádku :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahojky ch tela jsem vam napsat uz vcera ale nak sem se k to mu nedostala...vcera sem slavila sve posledni narozeniny pristi rok uz bude prcek vlastne prcina...jinak dnes mam za sebou test na cukrovku a nic horsiho na piti jsem v zi vo te nmela malem se po tom slozila... fuj tak snad vysledky budou do bre u vidime pristi tyden
az zmensim fotky tak sem nakou dam...
14. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
blackie, na ten test na cukrovku se teda netěším, ale hlavně ať je všechno v pořádku :slight_smile:

A holky, tak mě napadlo, že se vás rovnou zeptám. Nepřišla mi pořád únorová výplata. Ta už měla přijít od sociálky, jenže v práci jim to poslali pozdě a tak jsem pořád čekala, že třeba dorazí vždycky s tou další, ale ostatní choděj a takhle pořád nikde. Mám to vyřídit přes práci, ať oni to s nima zařídí a nebo rovnou na sociálce. Co myslíte?
14. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Tak jsem po obědě a po zmrzlince a je mi blaženě :grinning:

Lucinko s těma dokladama nevím, to ti neporadím. Ale asi bude nejlepší zajít na nejbližší úřad a tam ti poradí :wink:

k.ate neboj, odpoledne si písneme jak nám ty kontroly dopadly. Já jedu za hodinu a kousek do Gennetu :slight_smile:

Martí no super, to jsem moc ráda, že je všechno v pořádku. Tak jen tak dál :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
no ahojky marti,úplne ťa chápeme,hlavne,že si sem zase nakukla :slight_smile: uvidíš,že to bude tentokrát už naozaj dobré...
u nás je zatiaĺ všetko fajn s prckami,skor riešime také rodinné problémy a názory :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Marti u mě je asi vše v pořádku, čípek vše v je v pořádku, jen mi je sem tam těžko a nekdy mi tvrdne podbříšek, ale není to pravidelné je to třeba jednou za 3 dny, když udělám špatný pohyb, lékař říkal, že se to stává. Zítra jdu na ten test na cukrovku a nemám z toho nejlepší pocity :frowning2: ale snad to dopadne dobře. JInak malá je v pořádku má vše tak jak mít má:slight_smile: a na fotečku ultraszvuku z toho malého už s enám nevejde:slight_smile: tak tam máme jen hlůavičku a ručičku :grinning: a už to jde na té fotce hůře vidět.

blackie nestraš to já asi teda budu první kdo se tam složí
14. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
broučku, děkuju :slight_smile: A do Gennetu na utz? Jestli ano, tak se hezky pokochejte a ať je všechno v pořádku :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Marti,mne tiež ešte nič neprišlo a to som na marodní od 1.3.,ale je divné,že všetky ostatné ti chodia a toto nie...
No počkej,myslíš únorovú výplatu nebo už dávku nemocenského? Ja som písala priamo na sociálku podľa sídla zamestnávateľa...fakt majú v tom bordel!!!takže tiež držím palce :slight_smile:

blackie,mi ani nehovor,tá glukoza je fakt humus!!!fuj,už na to radšej nejdem ani myslieť...
14. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
luci, taky děkuju :slight_smile: Copak, neshody s manželem? Já abych pravdu řekla, tak jsem poslední dva dny byla tak protivná, že se divím, že to se mnou přítel vydržel :grinning: , ale už je to zase lepší, občas jsem ale nesnesitelná :sweat_smile: A ať jsem se snažila sebevíc, stejně to ve mě bylo.

waci, to jsem ráda, že jste v pořádku :slight_smile: My jdeme na ten velký utz příští středu, tak už se moc těším :slight_smile: a na cukrovku mě zatím neposlali, tak nevím, kdy tam půjdeme.
14. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
luci, já jsem to špatně napsala viď. Už jsem myslela peníze za nemocenskou od sociálky. Právě je mi divný, že další choděj a přece jenom jim teda jeden měsíc přece nenechám :wink: Mě za leden platil ještě zaměstnavatel těch 14 dnů a od února už sociálka a přišlo mi až za březen a teď už za duben a únor pořád nikde. Mají v tom asi fakt zmatek, ale u nás to spíš zavinili u mě v práci, protože jim to tam leželo dýl jak měsíc :frowning2:
14. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Martí řešila bych to se sociálkou, ale jak píše Lucinka - sociálce to trvá kolikrát i tři měsíce :angry:
14. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Brouči,tak si to užite v Gennete,uvidíš,že budeš zase vysmiata,aká je malá zlatá :slight_smile:

To vieš Marti,nie len s Liborom(zatiaľ ešte nie je moj manžel :slight_smile: ale aj s rodičom-otcom...no to ak chceš si prečítaj dozadu,ale nie je to nič zaujímavé...fakt som mala krízu...

A čo ty,kedy ťa prejdu tie obavy Marti potom,čo si si zažila?alebo už je to najhoršie za tebou?a neboj,máme právo byť aj protivné po tom,čo si musíme prežívať...

ja sa teraz pchám nektarinkami a koláčikom :slight_smile: ešte si to užijem,keby náhodou ten test nedopadol najlepšie :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Marti,ja by som si to preverila na sociálke,či vobec dostali ten lístok za únor do zamestnávateĺa,pretože je divné,že keby ho tam mali,aby ti to neposlali a následne to potom riešila v práci podľa toho,čo ti napíše sociálka,že ti to zvorali a nech ti dajú do poriadku...
14. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Marti určitě bych volala na sociálku. mají v tom pěkný bordel, já tenhle měsíc taky nedostanu prachy protože se mi vrátil lístek na peníze zpět kvůli tomu, že tam není podpis doktora a než jsem to zase poslala zpět tak se tím ztratil čas :frowning2: tchánovi už dlužíme hodně peněz a mně to začíná ubíjet :unamused:
14. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
luci neboj to bude v poho s liborem, treba to vazne nic nebylo nemusis se stresovat.

jinak s bydlistem to mame taky dobry ja jsem v Zabrehu, pristi tyden se jdu prehlasit do olomouce i jirka, ale ya mesic me budou menit obcanku kuli titulu a pak v srpnu zas kuli kristynce.

broucek je to lahoda maso je krehke, jen jssem to musela dosolit trosku :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
občanku kvůli titulu si nemusíš nechávat měnit titul v občance povinnej není, tak to můžeš nechat až na srpen a udělat to zaráz. Ty jsi ze Zábřeha na Moravě????
14. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
waci aha tak to je fajn ja tam titul mit nepotrebuju to je pravda :slight_smile: jde mi hlavne abych tam mela zapsanou malou.
Waci jo jo ze Zabreha na Morave :grinning: muj rodny mestys. Strasne rada tam jezdim za nasima i za kamoskama.
to jsem se nadlabla, odpoledne pujdu koupit nejaky ovoce ale mame tu jen billu a alebert a tam se me ta zelenina a ovoce nelibi, nejradeji mam kaufland a lidl tam maji tohle vzdycky cerstve.

tak jdu vypravit jirku do prace dnes nema svacinku chudacek muj :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
ĺuci, já budu muset něco dočíst, abych byla v obraze :slight_smile: A doufám, že to brzy urovnáte, nebo už jste urovnali :slight_smile: Jestli mě někdy přejdou moje nálady, no nevím nevím :grinning: , ale naštěstí to nemám moc často. Akorát takové smutnění, jak říká přítel, to na mě občas padne, ale jeden den minulého potratu máme za sebou a další byl ještě až za 14 dní, ode dneška přesně a potom si myslím, že už to mu zase o kousek víc uvěřím :slight_smile: a třeba bude i nálada lepší :slight_smile: a obavy menší :slight_smile:

A děkuju za rady všem :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
Holis tak to jsem moc ráda. No já solím brambory vždycky za po podávání na stůl, protože jak se nasáknou tou smetanou, tak už nějakou chuť dostanou :slight_smile: Ale taky vždy dosoluju :slight_smile:

Lucí díky, snad bude malá hodná a ukáže nám ksichtíček. Copak dneska, ale zítra máme ten 4D, tak se snad trošku předvede. :slight_smile:

Marti tak to spíš nedostali správné podklady na sociálce.
14. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
dala sems e m nove foto tak juknete sem jak koule mam 10kilo nahore :angry:
14. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
holis já mám babičku v Leštině u Zábřeha na MOravě :wink: moje mamina tam odsud pochází a tatínka mám pochovaného v Brníčku, já tam ten kraj miluji, je tam moc krásně :wink:

Marti hanybany(kamilka) z 16 má už chlapečka narodil se 9.5. a jmenuje se Kubíček :wink: jsme teď koukala na 16 stěhujeme se :wink:

blackie to teda nejsi jak koule, moc ti to sluší
14. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.