• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Gábi,tak to je roztomiloučké povlečeníčko :slight_smile: to je tak krásne,keď vždycky jedna z nás načančá tu postieľku a potom sa tu na nej možme kochať,každá ju máme inú a predsa tak rovnako krásnu a miminkovskú :slight_smile: a tí naši chlapi sú rovnakí,chodia sa na tú postieĺku stále pozeraŤ a hovoria,že by si tam hneď ľahli :grinning:
A až tam budú tí prďolkovia,tak to nebude mať chybu :slight_smile: Gábi,je super,že autíčko sa podarilo a tešíš sa,moc vám to prajem :slight_smile:
Ja si užívam chvíľu kľudu,bola som v tej poradni,stále je CS2,takže v kľude,doktor so sestričkou sa so mnou už rozlúčili a pojdem tam až po 6tinedelí :slight_smile:,zajtra sa musím objednať do porodnice :slight_smile:
Libi išiel s cácorkami zahrať bowling,tak ja odpočívam.
Zajtra musím ísť do práce vybaviŤ tú materskú,ku večeru budeme robiť racletty,tak sa teším :slight_smile:

Jajíííí,áno už si postieľku nechám tak ako je,ešte nalepím obrázky nad ňu Macka Pú a bude to. Nemyslím si,že by sa to nejako zaprášilo,báli sme sa praŤ dopredu veci pre prckov,ja som to mala vyprané hneĎ,schovala to do skrine a keď som to teraz vybrala,vonia to ako novo vyprané :slight_smile:
9. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
Tu pre istotu nikto nie je,tak ja idem niečo vyžehliť,aj keď sa mi nechce :sweat_smile:
9. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
Gabi moc krasne jsi mu to nachystala :wink:

ja se ucim s jirkou jenze toho taky moc nevim a on ma zitra zase zkousku z matiky a ja vidim ze to neumi tak mam strach ach jooo. Kate vy jste meli taky matiku ve skole??? u me to byl boj ale nakonec jsem to zvladla, teda az ve druhaku :angry:
9. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
grabu - Postýlka je super... Takovou nějakou bych chtěla, ale je na nás moc drahá, ale možná si ji prosadím, když kočárek máme levnější... :grinning:

Jani - jo jo, my jsme měli matiku 3 semestry... Pro mě to byl jeden z těch míň složitejch předmětů (myšleno tak, že jsme měli i mnohem horší předměty :grinning:), ale teď nás čeká ještě jeden semestr matiky na magisterským a to už taková sranda asi nebude... :frowning2: Ale je fakt, že moje babička byla učitelka matematiky na matematickým gymplu, takže jsem měla jistotu, že když něco fakt nebudu chápat, ona mi to vysvětlí... :slight_smile: I manžovi...
9. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Hezký večer holky,
teda mě už kolikrát táák bolí v podbřišku že si pořád říkám že se to tam už určo chystá a pokaždý to po nějaké době přejde :angry: :grinning: Ach jo no su zvědavá co mi řekne v pondělí..
Teda teď mě ten podbřišek bolí dost..ale to nic..brzo to přejde a rodit budu až na konci srpna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Jinak grabu postýlka krásná..a to povlečení se mi taky mooc líbí já na něj taky koukala.. :dizzy_face:
9. črc 2009 v 19:57  •  3 děti  • Odpověz
sacvi - No jo, tak vy už to máte za pár :slight_smile: Hele zkoušela jsi trénovat s tím epi-nem? Já už ho mám doma, ale ještě mám pár tejdnů čas... Ale stejně mě zajímá co a jak :slight_smile: A potom i reference :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jinak holky manža jde dělat chlebík, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :grinning: Odehnal mě od toho, že to chce mít udělaný po svým... :confused: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
k.ate ahoj,
jo zkoušela jsem to a teď sem nějak přestala :fearful: Mě totiž tak bolívá ten podbřišek a hlavně večer když chcu epinovat že na to nemám náladu ale pokuď mě dneska přestane aspoň na chvilu bolet tak jdu na to..a můžu teda říct že ze začátku nic příjemného :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 20:03  •  3 děti  • Odpověz
noo to je šikulka manža..vidíš :grinning:
9. črc 2009 ve 20:04  •  3 děti  • Odpověz
sacvi - já mám z toho strach, že to bude nepříjemnýýýý, ale zase si říkám, že pokud to pomůže... Prej to není zase tak bolestivý, jako masáž hráze,tak uvidíme :grinning:

A já mám radost, teď jsem poslala penízky za kočárek, tak už ho jen přepravit sem k nám, těším se na něj už moooooooc :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
oni píšou ty první 3cvičení že nejsou nic moc než si to trochu zvykne..a právě pokuď to aspoň trochu pomůže tak hurááá do toho :wink:
Já si jdu uvařit čaj z maliníku..eště sem dnes neměla
My máme už kočárek objednanej jak dlouho..chlap říkal že bude za 10dní a nic a pokuď zítra nezavolá tak v po volám já jemu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 20:12  •  3 děti  • Odpověz
Dík Zuzi, magnezko som dala okamžite vnoci a pre istotu ešte jeden dnes popludní. Napísané som ho mala 1 x denne, no bála som sa, aby stihl zabrať. Ešte teraz ma bolí noha.

Kočky, mňa bolia nohy a nepamätám si to z prvého tehulkovania. Pozná to aj niektorá z vás??? Proste ako keby som bola na dlllllhej túre, nožule ma bolia, cítim to posledých pár dní...asi to bude normálne, no zatiaľ o tom nepísala žiadna z vás, tak sa pýtam....
9. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
sacvi - no já už ho mám zaplacenej, jen nevim, kdy ten kamarád pojede domů, aby mi ho pak cestou zpátky vyzvedl a vzal do Brna :slight_smile: Ale tak stejně ho pořádně nemáme kam dát, takže to zas tak nevadí :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
jaji mě bolí kyčle ale jako nohy to ne..
9. črc 2009 ve 20:38  •  3 děti  • Odpověz
Gabinka, postieľka je krááááásna - keď si spomeniem na to prvé povlečeníčko pre ktoré si sa rozhodovala :grinning: :grinning: :grinning: ,tomuto sa teda mojimi očami zďaaaaaaaleka nevyrovná. Toto je nádherné :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
to my sme platili jen zálohu ale tak snad už příští týden bude..taky pro něj musíme jet 40km ale co se dá dělat hlavně že ho budeme mít a aspoň to bude výlet :wink:
9. črc 2009 ve 20:42  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi, micka, veď Ty si už o chvíľočku v normálnom termíne :astonished: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No bude to iná prča, ak Ťa niektorá predbehne. Tiež ťa totiž podľa toho čo píšeš považujem za favoritku na tú, ktorá to tu rozbehne :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
jaji však mi mudr posledně řekl že už mám nález jak v termínu takže já už jen čekám kdy to dojde..no zatím nic :grinning: Ale kdyby to už došlo vůůůbec bych se nezlobila :grinning: :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 20:44  •  3 děti  • Odpověz
sacvi - no my ho máme odsud asi 140 km :grinning: Tak to je docela blbý :grinning: Ale tak já mám do porodu snad ještě času spoustu :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
sacvi, aj ja by som sa potešila, keby to boli tie dva tt pred hkavným termínom...ja idem na kontrolu v pondelok, takže som zvedavá či stále nález CS 0, alebo či sa tam niečo konečne pohlo..... Ty máš aké to CS od poslednej kontroly???
9. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Holky tak já teď udělala na netu nákup za 2300 pro prcíčka:slight_smile:
No už máme skoro všechno...už se to hromadí:slight_smile: objednala sem mu zavinovačku do autosedačky, odsávačku na vysavač, podhlavníček do autosedačky...hodně cestujeme, tak ať má pohodlí:slight_smile: pak ještě sterilizátor do mikrovlnky, krásnou deku do kočárku, pak ještě závěsný lůžko do skládací postýlky a takovou hračku...co je složená jako housenka a různě to šustí a píská a rozkládá se:slight_smile: no mám radost:slight_smile:

Jinak děkuju za pochvaly postýlky...opravdu z ní máme radost:slight_smile:

Jají mě bolí nohy taky dost...hlavně po ránu, což je divný, když v noci odpočívají...ale normálně mě bolí chodidla zespodu když došlapuju...no mazec:slight_smile:

Sacvi ty už to máš za pár...já ti tak závidím:slight_smile: neboj nebude to konec srpna :wink:

Lucinko jsem ráda že na kontrole je vše ok:slight_smile:já jdu zítra tak uvidíme co mi řekne na ty bolesti v podbříšku...je to čím dál horší...snad se ještě nechce prckovi ven...
9. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Holky já pořád nevím jaký mám to CS...ach jo...mě to nikdy neříkaj:frowning2:
9. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
jaji já jdu taky v pondělí a CS mám už 5 a čípek téměř zaniklej.
9. črc 2009 ve 21:11  •  3 děti  • Odpověz
no grabu tak dej vědět co Ti řekne na ty bolesti..já je mám čím dál častěj tak sem taky zvědavá co mi v po řekne..ale já podle něj můžu rodit už kdykoliv takže to asi k tomu patří
9. črc 2009 ve 21:13  •  3 děti  • Odpověz
grabu a v průkajdě to napsané nemáš??
9. črc 2009 ve 21:13  •  3 děti  • Odpověz
autor
právě že nemám:frowning2:
9. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Tak třeba máš eště CS 0..mně to tam taky dlouho nepsal až dyž sem měla 1-2 tak mi to tam napsal..třeba se zítra dovíš víc :wink:
9. črc 2009 ve 21:45  •  3 děti  • Odpověz
autor
Asi jo...ani mě nic neříkal...tak asi mám pořád 0:slight_smile: holky no nic jdu do hajan...jsem nějak mrtvá...ještě se musím zkultůrnit na zítra abu se mě doktor nelek:slight_smile: tak dobrou noc všem ají miminkům
9. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
grabu - já tu už psala, mně doktorka píše CS do průkajdy pokaždý, minulou středu jsem měla 1.. Tak uvidime, jak to bude příště :slight_smile:

Jinak chlebík se peče, jsem zvědavá, jaký to bude :grinning: Manža to dělal podle svýho a čistě jen z celozrnný mouky, tak uvidíme... :grinning: No v nejhorším to skončí v koší... :confused: Ale snad ne :grinning:
9. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
Achjo, tak jsem se naprdla :frowning2: Manža nechal v kuchynce cedník na těstoviny (kupovali jsme ho tenhle tejden v tescu) a někdo nám ho ukrad :frowning2: Fakt paráda :frowning2: Jak jsme se teď přestěhovali, tak tu ty lidi neznáme, tak kdo ví, kdo to byl... U toho minulýho pokoje se nám to nikdy nestalo, že by nám někdo něco čmajznul... :confounded:
9. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.