• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Ale jinak chlebík se poved... Sice má trošinku tvrdší kůrku, ale jinak to je parádní :slight_smile: Už se těším na snídaní :grinning:
9. črc 2009 ve 23:33  • Odpověz
ahoj holky
huráááááááááááá dnes jsem začala 8. měsíc :grinning: mám z toho radost.
No nic jen jsem vás chtěla pozdravit a zase mažu lehnout. tak se opatrujte :wink:
10. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobré ráno tehulky,
ja už nespinkám,Libi išiel dať auto do servisu,na chvíľu do práce a čakám,kedy ho mám ísť vyzdvihnúť,aby sme zašli do mojej práce s tou materskou a on tam nemusel byť v práci dovtedy,kým mu auto dajú späť zo servisu :rolling_eyes:

Waciiii,moc gratulujem,no vidíš,už to máte skoro za sebou,už len kúsok a možeš byť bez takého strachu,aký máš už dlhú dobu kvoli tomu tvojmu neposlušnému čípku.Moc na vás myslím a pekne odpočívaj,ono to má niečo do seba :slight_smile:

Kate,tak to je holt tá smola,že na internátoch to tak býva,ja som to tiež zažila na ubytovni,takto mi ukradli nový hrniec,ale s tým nič nenarobíš :pensive: a manža je teda šikovný,nech vám chlebík chutná na raňajky :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
DObre rano konici,
ja mam za sebou noc vam povim. tak napred me jaksi boliva brisko tak nevim ale tim malinikem to preci nemuze byt :pensive: v noci jsem slapla na ubohou kocku nebot jsem ji nevidela :fearful: ale jen tak trosku a rano me bolelo brisko tak jsem se modlila at se probudi i kristynka a citim pohyby.

holky tak Jirka je ve skole jak moc bych mu to prala aby to udelal!!!!

Kate ja matiku nesnasela uz od skoly co me nasi dali " me matematickeho antitalenta" do matematicke tridy! ale verim ze kdyz mas fajn doucovani tak jde vse. my meli matiku na vysce 4 semestry ale fakt hustou musim rici ze to byl jediny tezky predmet na skole.

konici cetly jste? po vikendu nas cekaji tropy :angry: to snad neeee :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahoj Jani,
no teda,to si mala noc :pensive: už je to lepšie s bruškom? Ja som na to bolenie bruška už zvyknutá,može to byť tým,ako ti už tlačí dole a má tam málo miesta a samozrejme sa už Jani bruško pripravuje na porod,už sme totiž v takom štádiu,že to rýchlo ubehne a šup,máme prckov u seba :slight_smile:
No s tými tropmi mi to Jani nepripomínaj,ja som teraz nadšená z tohto počasia,úplne mi vyhovuje a tie vedrá ma asi ukameńujú :cry:

Jirkovi držíme palce,neboj,on to zvládne :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
lucinko no uz to neboli ale tak nejak me tlacila jakoby fakt dole :grinning: no a ty tropy to je hnus to fakt nevim co vymyslime, priste chci zimni miminko :grinning:

tak budu snidat a udelam si zas ten malinik me hrozne chutna mnam

a co vy dnes mate v planu? ja budu jen varit - kureci maso zapecene se syrem a slaninkou :grinning:
10. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobrý ránko všem

luci - no my na to právě nejsme zvyklí, tak si musíme zvykat, už se těším na ten pokojík, kde budem mít i tu minikuchyňku a nebudu tohle muset vůbec řešit... Ale na to mám ještě dva měsíce čas...

Jani - já mám matiku docela ráda a celkem mě i bavila (prostě asi se ty geny nezapřou :grinning: ), takže u babičky jsme byli párkrát ale spíš kvůlu úkolům navíc za extra body, na který jsme s manžou nemohli přijít... :grinning: Tak s tím nám pomohla... :slight_smile: Jinak s tím bříškem buď v klidu... Mě taky občas pobolívá a řeším to tím, že si vezmu magnesii do postele a ležím a nic nedělám :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
kate a co chlebik je dobrej??? ja mam moc rada kdyz do nej dame cesnek pred pecenim to je pak dobrota :fearful:
10. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
No dobré ránko,

tak aj som sa akurát dnes babule divila, že ako si som prestala priberať a to že má drobec teraz najviac rásť, tak asi berie z nejakých zásob.

Inak ako som včera pozerala na tie ľanové semiačka, tak sú dobré aj na zápchu, tak tie čo ste s tým mali problém, tak možno by vám to pomohlo.

U nás je akási hnusná hmla, ale už cez ňu prekukuje kde tu slniečko.
No a v kuse čakám a čakám, či nehodí poštárka lístok, že ej tu odsávačka alebo matrac a nič, tak uvidím dnes či sa dočkám.
Ako sem pridávate tie postieľky, tak už chcem aj ja svoju ozdobiť a teda hlavne rozložiť, ale ešte nemám matrac a ani pošité oblečenie do nej, lebo švagrinká ešte musí teraz dokončiť nejaké faktúry a hádam po víkende sa do toho dáme.
10. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Krásné ráno holky,

tak se zase hlásím :slight_smile: Včera jsem byla u kolegyně na návštěvě a bylo to super. Vykoupaly jsme se v bazénu, pokecaly (byly jsme tam 6 hodin) a já mám po tomhle týdnu pocit, že už ze mě nikdo nedostane ani slovo. :slight_smile: Pořád někde s někým kecám a musím říct, že jsem vykecaná až až :slight_smile:

Wacinko to je super, moc vám držím palečky. Ještě chvilku a budete v devátém :slight_smile: To se přehoupne raz dva :slight_smile:

Jani teda koukám príma noc, co? :slight_smile: Co číča, mluví s tebou, když na ní šlapeš ? :grinning: Jinak o tropech jsem četla a jsem z toho pěkně vopruzelá, páč to zase budou slasti. :angry:

Lucinko tak jak si užíváš návštěvu? :slight_smile: Jak jsi psala, tak se pořád držíte a to je dobře. Mně doktorka říkala, ať vydržím hlavně do 36. týdne, pak že už můžu klidně rodit :slight_smile: Ale to prý u mě nehrozí, že jsem pěkně zavřená. Jen malá už se pěkně tlačí a cítím jí každý den víc a víc. Mám pocit, že už jí mám snad napůl vylezlou ven. :sweat_smile:

Gábi jak se máš? Já vůbec nestíhám dočíst. Už se ti vrátili sousedi? Nechceš příští týden se mnou zajet za Lucinkou?

K.ate u nás v práci se taky hrozně kradlo. Jak člověk něco nechal v kuchyňce, tak to tam druhý den nebylo. Přitom to byl třeba otřískaný hrníček. No hrůza ty lidi, fakt. Aby jim prsty uhnily :angry:

Holky letím zase pryč. Jedu do Spořky, pak nakoupit, pak chci uklidit a navařit na víkend, abych byla jen s manželem a nezabývala se zbytečnostma. :slight_smile: Tak se zase zatím loučím a odpoledne ještě mrknu :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Ja som si včera dala prvýkrát tie ľanové semiačka,s jogutrom sú super a tak ich budem jedávať,maliník idem uvariť teraz a uvidíme,čo to urobí :slight_smile:

Aureli,tak uvidíme,či mi to na tú zápchu pomože :slight_smile:,inak ťa úplne chápem,ja som tiež vždycky vyčkávala poštárku a keď neprišla,tak som bola sklamaná ...

Kate,tie dva mesiace to už zvládnete a potom budete mať svoje súkromie aj s kuchynkou :slight_smile:

Broučiiii,vitaj,no teda,je super,že si sa ukázala...ty si si teda poriadne týždeň užila,tak načerpaj novú silu,aby keď sa uvidíme,si mi mala čo povedať. Inak,možme vyraziť niekam bližšie kvoli Gábinke,neboj,ešte vám neporodím :slight_smile:
návštevu si užívam,aj keď musím puberŤačky trochu krotiť,predsa len sú v období,kedy musia mať na všetko posledné slovo a oni majú vo všetkom pravdu :slight_smile:,tak dobre vybav a navar :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
No ja ešte s maliňákom a semiačkami počkám do stredy a potom sa na to vrhnem už aj ja. Inak neviem prečo každý vraví, že tie semienka sú hnusné, mne to tiež chutí.
Inak Broučku to je super, že máš takto kde behať a užívať si dni, ja som sa smiala, že ako som bola včera celý deň doma, tak som bola pažravá, aj som si musela večer uvariť puding, čo som mala mlsné chúťky. Dnes sa aspoň pôjdem prejsť ďalej do obchodu na chlebík a tak, aby som sa neunudila. No a večer možno pôjdem aj medzi ľudí, lebo drahý má basketbal a asi pôjdu zas von aj baby s drobcami, tak pôjdem s nimi.
10. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Aureli,tvrdia to preto,pretože si z tých semiačok robia nejaký odvar a ten odvar je potom taký slizký :sweat_smile: ja to budem papkať pekne s jogurtíkom alebo len tak chrumkať,chutí to aj Liborovi :slight_smile:
No neboj,o tých mlsnotách dobre viem,teraz už ale fakt cítim,že mi stačí krajec chleba a som najedená akoby som zjedla hrniec gulášu :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Jani - chlebík je dobrej, jen se blbě krájí .-) Ale dala jsem si ho s domácí marmeládou, tak to bylo výborný :grinning:

brouci - já taky nechápu, co z toho ty lidi maj... A jsem ráda, že jsme koupili ten nejlevnější za asi 50 korun, další koupíme, až nebude ta kuchyňka společná...

luci - jo jo, ale už se stejně těším, až to bude všechno u sebe a ne přes půl chodby :grinning:

aurel - tak to u nás dělal včera puding manža :grinning:
10. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Neboj K.ate, čoskoro to bude tu. Aj nová izbička a a aj drobček.

Luci mne jeden chlebík teda veru nestačí.

Inak sa smejem manžela pochytil ovocný ošiaľ, iba by zamrazoval a zaváral. Takže teraz ideme kúpiť marhulky a budem ďalší týždeň zavárať, robiť drobcovi výživu a ešte budeme robiť džem. Tak sa budem hrať na gazdinky, veru takéto ho pochytilo prvý rok, hádam mu to zostane. :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
No idem pozrieť do toho obchodu. Tak zatiaľ sa tu majte.
10. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahojky holky,
u nás to dnes vypadá na celkem hezký den, tak jsem zvědavá...i když trošku zataženo je, tak uvidíme, jestli dnes budeme moci jít ven aniž bychom nezmokli.

Jinak jsem si dala na Vaši radu něco sladkého, ale upřímně, bohužel já mám něco sladkého každý den, mám na to chuť, no...co nadělám, že? Proště ta nabraná kila pak budu muset zhubnout.

A další, ne moc příjemná zpráva je, že mého manžu vyhodili z práce, kvůli krizi nerozjeli projekt, na který manžu vzali, takže musel firmu opustit :frowning2: Snad si práci brzy najde, jedinou útěchou nám je 5 odtupných platů plus eníze z pracáku k tomu, tak snad hlady nezemřeme a brzy si najde práci, nejdéle však do 5.měsíců. V pondělí jde už někam na pohovor, tak nám držte pěstičky.
10. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
aureli ty se mas ze nepribivas, ja pribrala za 14 dni 1kg!!! jinak zapcha = zacpa??? :fearful:

broucii no ty ses jakasi furt zaneprazdnena :wink: tak zadny predbihani s tim rozenim :sweat_smile:

leni s tim sladkym si nic nedelej ja taky mam kazdej den neco, ted mam tvrdy broskve takze je nejim za to mam cokoladu od stredy a uz jen 2 posledni pasky :grinning: do toho jsem pekla babovku ktera uz neni a jeste jsem si vcera koupila buchticky plneny povidlama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze na me nikdo nema. ja bych bez sladkyho umrela. Leniii to je mi lito s tim manzelem, doufam ze najde brzy praci, jaj to je hrozna situace!!!!

holky tak drzte palce memu drahemu, ma za sebou uspesne pisemnou cast ted uz jen ustni!

jo a ja cumim na milionar z chatrce holky kdo nevidel to si fakt stahnete nebo pujccte na dvd je to mazec fakt strasne pekny!!!
10. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
holis, díky, snad se brzy zadaří, jo to sladký, to je mor :confounded:
Tvému manžovi držíme pěstičky
10. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
leni - tak držíme pěsti, ať si manža co nejdřív práci najde... To můj si hledá brigádku na léto a stojí to taky za velký prd... :frowning2: Po vánocích brigádníkům u nich ve firmě neprodloužili smlouvy, tak se pak soustředil jen na školu a tak a teď nemůže nic kloudnýho sehnat... Tak uvidíme... Blbý je, že na hlavní pracovní poměr jít nemůže a i kdyby tak všude u elektra chtějí komunikativní znalost angličtiny... :frowning2: Což on bohužel nemá... :confounded:
10. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Jani - přítelovi držíme palce :slight_smile:

Já si teď byla pro tričko, který jsem včera vyhrála na aukci :slight_smile: Je parádní :grinning: Mám ho v albíčku je to to oranžový s duchem. Já myslela, že tam bude jen otisklej a ona to je normální nášivka je to fakt parádní :grinning: Až budu mít doma všechny věcičky z aukra, vyfotím je pohromadě a dám tam jen jednu tu fotku, ať to tam není po jednom :grinning:
10. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
k.ate tričko je fakt m,oc pěkné :wink: já koukám na ebay a mám tam spadeno na věcičky s medvídkem pú :wink: my dnes jedeme do města potřebuji na chvilku vypadnout.
10. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
waci - já právě hledala jen věci z Brna, abych nemusela platit poštovný, protože to je vyšší, než ty věci samotný kolikrát... :slight_smile: Manža moc medvídka Pu nemusí, ale občas se mu taky něco líbí. Já mám vyhlídnutej spací pytel, kterej se dá použít i do autosedačky (má díry na pásy), tak uvidím, jestli ho nakonec zkusím koupit :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
mně se líbí jen ty postavičky, jinak jsem snad žádnou pohádku ještě neviděla :grinning: to máš výhodu to Brno, já i z brna platím poštu, jelikož teď už jsme v brně nebyli pěkně dlouho:( ale až se narodí malá, tak tam zase budeme hodně často. :wink: vždycky jsem se aspoň odreagovala... teď mi to fakt chybí. Nakupuji jen přes net a prostě není to až tak ono, jako když si to můžeš ptrohlédnout a hned si to vzít domů :wink:
10. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
waci - to já "živě" toho koupila taky zatím málo :slight_smile: Ale to nakupovaní přes net má v tomhle docela výhodu, jen mě mrzí, že mi dneska utek v jedný aukci koupací kyblík... Ale ta cena potom vylezla už moc nahoru :frowning2: :confused: Ale to neva :grinning: Jediný, co manža nechce kupovat přes net je postýlka, tu chce napřed vidět a zkontrolovat :slight_smile: Původně to chtěl udělat i s kočárkem, ale ten nakonec je koupenej přes net i když cestu k nám bude chudák mít složitější :grinning: Ale aspoň si nás pak bude vážit :grinning:
10. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
holky uz perete? ja se k to mu nemuzu nak dokopat
10. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
blackie - já ještě ne, ani nevim, jak budu prát a kdy :confounded: protože s tím stěhováním a tak to potom bude hezky na prd :frowning2:
10. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
však on se k vám nějak dopraví :wink:

ono to u mě asi dělá už to že jsem dlouho zavřená doma a nikam se nedostanu, tak mi to chybí vyrazit někam... ale dneska prostě na chvilku razím směr město, protože jinak tady za chvilku začnu kousat nábytek z nudy :grinning:
10. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
waci - no doufám, už je rozpracovanej plán, máme ještě dva měsíce :grinning: Tak snad se to nějak povede :grinning:

Já bych zase pořád jen ležela, ale zas manža je pak z toho nervozní... Každopádně psisku začlo týct z jednoho oka, tak se musím stavit k mamce a nakapat ji tam ophtalmoseptonex, aby se to té mojí obludě srovnalo trošku... To bude zas přesvědčování, že má nechat to oko otevřený a ne ho zavírat :grinning:
10. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
jj s pejskama jsou starosti. my máme po operaci tu mamčinu kolii, tak jsem z toho byla taky špatná, ale už se hojí. tak snad bude vše v pořádku.-
NO nic já si jdu ještě na ty dvě hodinky lehnout a pak vyrazíme :wink: tak se zatím opatrujte :wink:
10. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.