• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Blackie máš to všechno jen v bříšku a moc Ti to sluší. :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
blackie - takhle bych taky chtěla vypadat, když bych přibrala 10 kilo, co blázníš? :slight_smile: Jseš pořád hubená jak lunt... :wink:

Jinak já si do občanky nechám zapsat asi až inženýra, pokud se zadaří :grinning: A nevim, jak to udělat s prckem, přece jen se ješětě budem stěhovat, měnit bydliště, tak nevim, jestli to pak "nesfouknu" najednou, než takhle postupně...
14. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
však ani mimi tam psáno mít nemusíš jsou to nepovinné údaje :wink: takže když to pak necháš vše zaráz tak se nic neděje :wink:
14. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
jen pak nesmíte nikam cestovat za hranice :grinning: aby si nemysleli, že jste to dítě ukradli :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
blackie tobe to slusiiii neni na tobe videt zadnejch 10 kg, holky ja se zvazim zitra rano a povim pac si dnes opet musim dat cipek abych mohla na zachod.

waci lestina tam to znaaam :wink: samo ze i Brnicko, tak to je fajn ze se ti tam libi i ja to tam mam hrozne rada. a jak jsi se ocitla az v Blansku?
14. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
broucek většinou jsou s tím problémy a stejně musí mít mimi svůj vlastní cestovní doklad či-li pas

holis taťka byl od Polska mamka z Leštiny a seznámili se ve vlaku, když mamka jezdila do Ostravy do školy :grinning:
pak chvíli bydleli u mamčiných rodičů, ale nakonec začali shánět bydlení a jediné co se jim naskytlo právě bylo na okrese Blansko, tak se rozhodli, že se přestěhují a tak jsme se zde ocitli :grinning: docela náhoda bych řekla :wink:
14. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
waci to si nejsem jistá. Když budeš cestovat po EU, tak by měl stačit zápis v tvé či otcově občance. Ale to fakt nevím určitě :slight_smile: Stejně nás dovolená čeká maximálně za dva roky, takže mám dost času to zjistit.
14. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
mam to v brisku a mozna trochu na stehnech...snad to bude dolu...ale do zadnejch veci se nevejdu ..
14. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
broucek - tak ono teoreticky když jedeš za hranice v rámci Shengenu, neměli by tě stejně kontrolovat (teda třeba němci kontrolujou, ale jinak Rakousko, Polsko nic... :confused: ), takže to je fakt jen "kdyby náhodou"... :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
no dle našich úřednic na pasovém je prý nutný pas. naše chtěla jet s roční holčičkou na sloveńsko k příbuzným a byla se ptát a úřednice jí řekli, že i když jí má v občance tak to nic neznamená, protože tam není fotak dítěte a i v zemích Eu mohou být kontrolováni. Nevím mně to připadá taky jako nesmysl, kdžy jsou hranice volné
14. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Holky s tím pasem to nemusíte...stačí mít miminko zapsané ve své občance či ve svém pasu...ten samostatnej pro prcka se dělá jen pro případ že byste ho poslali někam třeba s dědečkem a babičkou...ale to se ze začátku nepředpokládá, takže stačí ta vaše občanka:slight_smile:
Já plánuju si Prcka nechat zapsat do občanky až jestli si mě náhodou Jára příští rok bude chtít vzít:slight_smile:
Protože jsem si teď měnila trvalý pobyt, právě abychom ho měli oba s Járou stejný a prcek nemusel být někde ve východních Čechách...ale ty úřady...to je šílený to oběhat...
Jinak Marti...gratulace že je vše ok a nesmutni...přeci už teď musí být jen líp:slight_smile: A tu nemocenskou bych řešila rovnou se sociálkou...oni tam bývají docela ochotné paní a najdou ti to co potřebuješ:slight_smile: a kdyby to tam neměli, tak ti vždycky poradí kam se obrátit a co s tím dělat...
14. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
No právě, kdyby si tě náhodou vyhmátli, nebo se někde něco stalo, tak by měl člověk prokázat, že je dítě jeho. Ale říkám, ještě jsem se tím nezabývala, takže o tom nemám žádné info.
14. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
holyk tady tak krásně prší, že mě to uspává a to jsem už před hodinou psala, že si jdu lehnout,ale asi půjdu aspoň natáhnout záda, manžel přijede za půl hodiny a jedeme k jeho babičce opravit elektriku, teda spíš manžel ji jde opravit já jen abych nebyla sama doma a tak se půjdu stavit k mamce, než on to opraví :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
No ale v pase taky máš jen zapsáno že to dítě je tvoje...když ji máš jen ve svém pase...a žádná další fotka tam není...tak by mělo stačit mít ji i v občance...ale s pasem a v něm zapsaným dítětem jsme už cestovali...tak to musí jít i s občankou po EU.
14. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Holky jdu čůrat a jedeme do toho Gennetu. Večer se přihlásím a podám podrobné info :slight_smile:

papa
14. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
tak hodně štěstí broučí...papa
14. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
waci, jé já jsem na 16 dlouho nebyla, musím se tam podívat a hannybany gratuluju :slight_smile:

blackie, krásné bříško :dizzy_face: To se mi líbí, že jsi pořád hubená a roste ti jen to bříško :slight_smile:

broucku, taky přeji hodně štěstí :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
tak ja uz mam i strudl hotovej, :grinning:
waci tak to je hezky jak se vasi seznamili. a kde jsi se potklala ty s manzelem?
my jsme se s jirkou potkali v praci, on byl jeden ze supervizoru jednoho pribuznyho tymu a ted uz je mym manazerem, ja sedim furt tam kde jsem sedela :grinning: teda ted uz nesedim v praci ale doma :grinning: ale i tak strasne rada vzpominam na zacatky a to stydeni
14. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
ja tred zblajzla strudl je vynikajici? taky sou uz u vas melouny a tresne? po tom snad uz neztloustnu :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Jsou u nás melouny ale třešně teprve kvetou:slight_smile: ale už se na ně taky moc těším...na moravě budou dřív a u našich na horách zase později...tak je budu moct dlabaat dostatečně dlouho...:slight_smile:
14. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
melouny se v obchodech už objevujou,a le třešně ještě mají čas :slight_smile: Jinak už odkvetly dááávno (1. května jsme tady už žádnou třešeň, která by kvetla nenašli :frowning2: )
14. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
fuj nejim meloun :grinning: ale tresinky mam moc rada, a hrusky, jinak jsem byla sama od sebe na zachode tak mam hroznou radost :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
Kate tak u našich na horách měly třešně sotva pupeny a někde už kvetly...tak sme měli ještě pusinku pod třešní s kvítečkama:slight_smile:
14. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem dnes byla na kontrole na gyndě, vše je ok, ale už se nemůžu dočkat velkého UTZ, na který jdu asi za 14 dní. Už aby to uteklo, těším se na pořádné popsání mimíska, případné prozrazení pohlaví :wink:

holky, hezký den, pokusím se Vás dočíst :wink:
14. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
leni tak to je dobre ze jste dopadli dobre, holky dneska jdou taky na UTZ tak drzime palce.

jdu se ucit konici ale budu nakukovat
14. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
Tak jsem zpět :slight_smile: Melouny miluju a zrovna jsem si jeden koupila :grinning:

UTZ proběhl v pořádku, všechno co máme mít máme a Lucinka má už 770 gramů :slight_smile: Zítra ještě to 4D, a pak až kontrola 1. června - na den dětí :slight_smile:
14. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
Broučí tak to je super že je všechno jak má být:slight_smile: mám radost:slight_smile:
14. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
Gabi já taky :slight_smile: A dokonce nám Lucinka mávala :grinning: To je hrůza, jak je z toho člověk úplně vedle :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
zdravííím :slight_smile: Tak jsem zpátky z ultrazvuku a Kubík má srdíčko v naprostým pořádku, jen byl dneska hodně klidnej a jak do něj tou sondou doktorka trošku tlačila, začal mě nakopávat :slight_smile: Ale je to zlatíčko :slight_smile:
14. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
holky velka gratulace k UTZ hlavne ze dopadli dobre ja jsem spala hodinku :wink: asi me unavilo uceni. :confounded: neleze to do hlavy vubec ach jo :cry:
14. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.