• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Tak jo Broučí napíšu ti až to na mě příjde a pojedeme spolu do porodnice a schválně kdo to bude mít dřív za sebou jo:slight_smile: Já už bych teda chtěla...ale malej má ještě čas...aby byl zdravej :wink: ale stejně je mazec jak to rychle uteklo :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
No Kate já myslím že tu nebyla už ani včera...taky na ní myslím jestli už někde netlačí :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
no jsem zvědavá, jen mě mrzí, že telefon na ni nemám :confused: Jinak už bych taky malýho chtěla mít u sebe, ale on má ještě dva měsíce čas, tak ať tam ještě pobude... :slight_smile: však mu tady na tom světě nic neuteče :slight_smile:
15. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Holky doktorka mi říkala, že mám vydržet do 36 týdne, pak že už se na to můžeme klidně vrhnout :grinning:

Holky Sacvi posílala číslo mně, ale nepsala, že by už rodila. Měla nakročeno? Jak jsem tady dlouho nebyla, tak nemám přehled. Mám jí napsat?
15. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
krásny večer babulky...
Brouči, ano sacvi nám povedala, teda napísala :grinning: , že tento týždeň si prinesie domov mimčo :slight_smile: . Lekár jej povedal, že to môže byť každú chvíľku, no neverím, že by ti nedala vedieť :sweat_smile:
gabi, šikulka, predsa si to auti vybavila sama
no k nám tá búrka prišla až teraz, bola len taká prťatá, už je aj po nej...na mňa teda nevplýva. Už som doma, no zajtra idem ku kamoške do bazénu, popoludní pôjdem opäť k našim a prespím v izbe u starej mamy...to je strašný rozdiel, vzduch u nás v spálni a u nej v izbičke..
aurelka, na ktorej stránke najčastejšie pozeráš vecičky z druhej ruky...ja na nič poriadne teda šťastie nemám :frowning2: . Tú odsávačku si kúpila fakt super.
15. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Takže budeme mít první miminko? No já myslím, že dá určitě Sacvi vědět. Teda, to jsem natěšená :slight_smile:
15. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ale Sacvi včera přidávala bříško, tak včera asi nic. :wink:
15. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj těhulky moje...moc poslední dobou nechodím, vůbec není čas...a dneska je takové dusno, že se ani nedá spát, hrůza...
Co nového? Já nestíhám pročítat, jen koukám, že sacvi už možná bude mít svůj pokládek u sebe na očích a nejen v bříšku, ta se má :slight_smile:
My byli dneska (tedy už včera, jak tak koukám na čas :grinning:) na kontrole, doktor maličké proměřoval a je to v pořádku, váhu máme nejspíš 1623g, prý ani obřík ani trpaslík, což mě těší, obříka bych rodit nechtěla :grinning:
Jinak nevím jak vy, ale mě gynekolog posílá na ortopedii, už sotva lezu, jak vstávám, tak je to příšerná bolest pánve nebo čeho to...doktor mi ten název říkal, ale kdo si má ty "sprosté" slova pamatovat :grinning:
Jinak snad koncem týdne už budeme konečně bydlet,u mamky mi už asi brzo hrábne :grinning: Takže o volných chvílích pracuju na bytě, no myslím, že kdyby doktor jen tušil, co všechno dělám, tak by mě asi přivázal :grinning:, nj, jenže kdo to udělá...
Tak já si jdu zkusit dát další sprchu a třeba konečně usnu...
Tak zatím papaa :wink:
16. črc 2009 v 01:54  • Odpověz
dobre rano chtela jsem byt dnes prvni ale calli me predbehla.

ja mam za sebou tedy noc, v noci bourka a dest az do rana, kristynka sebou fakt mlela takze se me spatne spalo, tak ani nevim zda to je tim ze jsme u nasich.

jinak je tu moc pekne vypada to na hezky teply den :frowning2: tak vyrazim do mesta pozdravit vsechny kamosky.

mejte se hezky konici pred obedem nakouknu. :dizzy_face:
16. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
ahoj holky moc vás zdravím, ty bouřky mi nedělají vůbec dobře. ale dnes jsme začali 33 tt jupí :grinning: mám z toho radost. Ale jsem strašně unavená, protože jsem v noci nemohla vůbec spát. tak to dospím během dne. Na oběd mám kynuté knedlíky s meruňkami, dělali jsme včera tak zbyly. :wink: tak aspoň nemusím vařit.
jestli chcete tak já Ivči napíšu jak to s ní vypadá.Že se tu neobjevila,mám na ní číslo :wink:
16. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
Ahoj holky, ste hodné že na mě myslíte :dizzy_face:

Já si od včera vyloženě užívám :unamused:
V 18h.poslíčci tak sem vytáhla manžu na prochajdu abych to rozchodila tak se to povedlo a přešli..Ve 20h.ale přišli zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale za hodinku znovu pohoda..Kolem 22h. opakování a trvalo to než jsem usla nějak těsně před půlnocí (to sem si nahrála takovej ten polštářek na záda pře ty mě děsně u poslů berou)..No díky polštářku sem teda usla a v 2.30 mě zase probudila děsná bolest zad a podbřišku :confounded: Nemohla sem ani ležet..tak sem se chvilu převalovala..pak šla "hopskat" na balón a nakonec sem v 3.15 vlezla do vany pře se to jako nedlao..a koupala sem se do 4.30 :grinning: No ale jako chvilkama se mně ulevilo a nakonec už to nepomáhalo tak sem vylezla a zase šla na balón a kolem 5.30 poslíčci přešli..Tak sem si aji mohla lehnout a kolem 6h.usla..no a v 7.30 co mě nevzbudilo?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslím že si to umíte představit..ale teď už je to zase lepší..pojedeme pro ten kočárek 40km tam a 40km zpět tak snad mě to pořádně natřese a pojedu už brzo do porodky :grinning: Ale jasný jak to člověk chce tak nic :pensive:

Ale jako esi by mělo být takových večerů a nocí víc tak to teda asi jen tak nedám :pensive:
16. črc 2009 v 08:27  •  3 děti  • Odpověz
Jéé waci teď zrovna čtu zprávu od Tebe :slight_smile: Děkuji holky ste hodné a nebojte..jak si mě nechají v porodce dám hned vědět..ale to bude bůh ví kdy :grinning:
16. črc 2009 v 08:38  •  3 děti  • Odpověz
sacvi já jsem ráda, že jsi napsala :wink: já jsem šla akorát do obchodu, tak jsem si říkala, že ti cestou písnu a ty jsi mezitím psala sama sem :wink:

sacvi teda lituji tě já měla poslíčky předevčírem byla u nás šílená bouřka, ale naštěstí to přešlo, ale vyplašilo mě to :wink: tak se hlavně drž a opatruj se.
16. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
Ahojda holky:slight_smile: no waci super...už 33tt to to letí a počkej jak budeš jako Sacvi přemlouvat malou ay se jí už chtělo ven:slight_smile:
A sacvi to je hrůza ty poslíčci...zlobidla jedny...tak ale cesta 40km tě určitě popožene..mě teda auto vždycky řádně naklepe a pak sem z toho hotová celej den...takže myslím že to máš po koupi kočárku jasný:slight_smile:
16. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Dobrý ráno :slight_smile:

sacvi - aa tak moje dedukce se nepotvrdily :grinning: Manža ze mě včera měl srandu, že přece když se někdo dva dny neozve, tak to nic neznamená, že jsem jak histerka :grinning: Ty poslíčky ti nezávidím...

Jinak malej byl při bouřce úplně v pohodě, asi bude po mně, protože já bouřku od mala hrozně milovala, šíleně se mi líbí ty blesky a tak :grinning: Takže já včera asi hodinku nebo dvě ležela a koukala na blesky a psolouchala jsem tu bouřku, co tady byla. U nás řádila řádně. Zatopila tady v Brně úplně některý ulice, že na nich stálo i 20 cm vody a víka z kanálů ta voda normálně odhodila... :confused: Auta nešly nastartovat prej a tak...

Ale jsem ráda, že dneska už malej zase řádí, včera byl hrozně hodnej, tak jsem o něj měla strach, jestli je v pořádku, ale dneska se už zas pořádně mele :slight_smile:
16. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Juuu holky já se přejedla obědem:slight_smile: asi prasknu:slight_smile: byla sem na zahradě se sousedkou na kafíčko a teď jsem do sebe nasoukala špagety:slight_smile: no mňamka...ale funím jako mašina:slight_smile:
Přemýšlím co budu vyvádět odpoledne...v tomhle vedru..co všechny děláte že tu nejste?
16. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
konici jsem zpet z mesta, teeda to je pekny kdyz potkam tolik znamych a ti me vychvalujou jak moc me to slusi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ze nemam brisko, ale ja mam jen mensi pravda ale asi si ani nedokazu predstavit mit vetsi vzdyt uz ted se citim jako sud.

gabi ja v tomhle vedru sedim v obyvaku u laptopu a pustim si film zas nebot nemuzu ven, taky se mi postestilo dnes slapnout do hovna :angry: fuj :angry: tak aspon budu mit stesti. :grinning: :grinning: :grinning:

jinak si preju at prsi a prsi je me lito zatopenych lidi ale me dest dela moc dobre :zipper_mouth:
16. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
grabu - my jsme teď dělali s manžou obídek :slight_smile: Cuketu zapečenou s bramborama, rajčetem a sejrem :slight_smile: Jsem zvědavá, jaký to bude, zatím to zapíkáme v Remosce :grinning: Ale voní to parádně, kdyžtak to dochutíme kečupem, kterej jsme dělali předevčírem :grinning:
16. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Kate no tak vy jste teda kutilové:slight_smile: tak tu bude určitě výborný:slight_smile: dobrou chuť:slight_smile:
Holis to bu štěstííííííííííííííí :grinning: to se teda máš:slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
grabu - tak mi ten oběd nějak nesedl, brambory jsme nedopekli uplně v těch spodních vrstvách, takže nic moc ... :confounded: No, ještě máme na zejtra, tak to budem dopíkat :grinning: Jsem zvědavá, jestli to bude lepší nebo ne... :slight_smile:
16. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj holky,
teda od nějak 11h.mě pořád tak bere ten podbřišek a záda že je to děs..kočárek je doma..a pak sem eště zvládla kadeřnici..sem úplně zapomněla že sme s tchýni obě objednané a teď sme dojely dom..ale uaaaaa ať už to přejde nebo ať rodím

Nejhorší že mě to bolí pořád a kontrakce mám jen občas takže to je o ničem.. :confounded:
16. črc 2009 v 16:16  •  3 děti  • Odpověz
sacvi tak to je mazec ja si ani nedokazu zatim predstavit co to ti poslicci jsou a moje mamka me rikala ze ani zadny nemela :grinning:
16. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
no kdyby aspoň byli trochu pravidelně aby to vypadalo na porod ale ono nic..a jako už toho mám dost :unamused:
16. črc 2009 v 16:34  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Sacvi...no to je mi líto že tě to tak trápí...tak zkus znova tu horkou koupel...nebo choď do schodů...nebo sex...to prej pomáhá urychlit porod:slight_smile: jinak kdepak jsou fotky novýho kočárku?
A jsi fakt dobrá že si zvládla ještě kadeřnici...to já už asi budu jako ošklivka až do porodu:slight_smile:
Tak přeju moc sil...a ať už to brzy začne naplno ať to malý už může ven:slight_smile:
16. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Díky grabu snad se to brzo opravdu spustí nebo aspon přestane..o sexu nechcu ani slyšet..spíš půjdu zase do vany a třeba se mi aspoň uleví..
16. črc 2009 v 16:39  •  3 děti  • Odpověz
autor
Nebo zkus střídat teplou a studenější sprchu na bříško...to prý taky pomáhá :wink: snad se ti brzy uleví
16. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
tak sem zase nakukuju :slight_smile:

sacvi - snad to přejde nebo prcek už půjde na svět, držíme pěsti...

Já se dneska objednala na první část předporodní přípravy do porodnice, půjdeme s manžou v pondělí... Doufám, že kurzy intenzivní přípravy na porod budou v nějakým rozumným horizontu (teď v pondělí byl prej nejbližší termín 18. srpna), aby to nedopadlo tak, že malej se rozhodne vylézt dřív :grinning: Ale tak jdu tam snad ještě celkem včas :grinning: Jsem zvědavá, co se tam dozvíme v pondělí :slight_smile:
16. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
holky já umírám vedrem... :unamused: normálně ze mě lije...ufff...ať už je zase chladno!!!
16. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky,

tak máme po další kontrole a po návštěvě kolegyň v práci :slight_smile: Lucinka má cca 2384 gramů, takže se nám holka pěkně zaobaluje tukem. Čípek se začal zkracovat, v průkazce mám "čípek na špičku prstu", tak nevím co to je, ale prý snad dobrý :slight_smile:

Sacvi teda to máš těch poslíčků celou armádu, co? :slight_smile: To si to teda vychutnáváš. Obdivuju tě, že se ještě někam trmácíš tak daleko :slight_smile: Ale co, viď? Do porodnice to stihneš, tak proč se trošku nenatřást :slight_smile:

Waci to je super, už 33 týden, to už za chvíli budete mít po starostech a ještě budeš přenášet :slight_smile:

K.ate tak ty taky na kurzy, ch jo, já budu asi úplně blbá. No snad porodím i bez kurzu :sweat_smile:

Gábi mně je dneska taky pořád hrozný vedro. Potím se jak vrata vod chlíva :angry: Zítra se moc těším na obídek, musíme zase podrbat. :slight_smile:
16. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
Ahoj broučí:slight_smile: tak to Lucinka pěkně roste...já vůbec nevím kolik má náš prcek...ale pořád sem jak koule a malej kope o 106:slight_smile: takže se má asi dobře:slight_smile:já mám teď šílenou chuť na čokoládu ale žádnou tu nemám...zítra si dáme něco dobrýho a pěkně pokecáme:slight_smile: už se moc těším...doufám že se neupeču než k vám dorazím:slight_smile:
16. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.