• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No taky jsem si říkala, abychom se u toho oběda neroztavily :slight_smile:

Já včera zbouchala celou čokoládu ani nevím jak. :sweat_smile: My máme doma pořád zásoby, takže to není vůbec problém jít a šáhnout do šuplíčku. :grinning:
16. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
Ty se máš...mě Jára všechnu čokoládu snědl:frowning2:Já to zítra vidím jen na nějakej salátek...z těstovin bych se asi přehřála:slight_smile:
16. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
No já se zase těším na masíčko :slight_smile: Nebo na pizzu :slight_smile: Prostě na něco mooooooooooooc dobrýho :slight_smile:
16. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
Mňam už te%d se mi sbíhají sliny:slight_smile: a jakto že Lucinka vůbec nechodí na koníka? nevíš?
16. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
chtěla sem se podívat na jejich stránky...ale nic sem nenašla...nevíš jestli mají webovky...abych se třeba už natěšila co si zítra dám?
16. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
Jejda, tak to nevím, podívám se jestli nějaké webovky existují. :slight_smile:
Lucinka už si užívá poslíčků a odpočívá. Asi se jí nechce na počítač - taky mám občas takové období. Jinak jsme včera říkaly, že nám snad neporodí na obědě - to by byly titulky v novinách - DVĚ TĚHOTNÉ PŘIVEZLY DO NEMOCNICE TŘETÍ, KTERÁ UŽ RODILA :grinning:
16. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
16. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
:slight_smile: no to nestraš...to by byl pěkně vtipnej titulek:slight_smile:
děkuju za ty webovky mrknu na to:slight_smile:
16. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
Jdu večeřet, tak pak zase kouknu :slight_smile:
16. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
Tak jsem si vybrala salátek na zítra...teda dva a zítra se rozhodnu:slight_smile: abych zase nezdržovala:slight_smile:
16. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
ahoj konici hlasim se uz z Olomouce, maminka me nabalila merunky a knedliky a jirik me orestoval masiko co nalozil :wink:

Brouci tak to je krasna vaha miminka me taky zajima kolik muze mit ta nase ale netusim vubec :pensive: snad me ji v pondeli prevazi.

holky ja uz to vedro nechci to je hnus. ja jsem pernamentne spocena :rolling_eyes: fuj :rolling_eyes:
16. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jani kdyby nebyla má gynekoložka známá mého taťky, tak bych tolik UTZ taky neměla. Dneska mi taky dělala UTZ jen ze známosti. :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Holky tak jsem pávě uvařila dobrej blivajz:slight_smile: ale dá se to líp než samotný:slight_smile: svařila jsem si lněný semínko a nakonec jsem do toho dala vylouhovat maliník...pak jsem to scedila a má to zajímavou konzistenci a chuť ale dá se to líp než samotný lněný semínko:slight_smile: ještě sem to teda osladila trochou medu:slight_smile:
16. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Tak a už jsem to i vypila...teď jsem zvědavá co tomu řekne malej:slight_smile: doufám že tohle celý snažení v pití blivajzů není zbytečný a že pak půjde porod sám:slight_smile: jsem zvědavá co nám poreferuje Sacvi...ale ona to bude mít lehčí v tom že mrňous půjde asi ven dřív tak bude mít i menší hlavičku:slight_smile: no každopádně nad tím teď v poslední době dost přemýšlím...asi to je i tím jak nemám co dělat...tak přemýšlím nad blbinama:slight_smile: no ale pořád jsem přesvědčená že to nebude bolet a budu rodit úplně v pohodě:slight_smile:
16. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
gabi ty mas teda chute takovy lektvar :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

brouci no ja jdu v utery naposledy na gyndu tak jsem zvedava jak me posle do porodnice zda me znovu udela UTZ nebot posledni byl v 30tt.

JInak holky dnes me rikala mamka ze kdyz rodila poprve ( segru) ze mela jen velky boleni bricha ze cekala neco furt horsiho ale ze to bylo vse. a kdyz rodila me tak to stejny jeste lepsi ze to bylo jen 2 hodiny se vsim vsudy tak uvidime, to by se me taky libilo.

jinak stale nemam zabalenou tasku tak snad pristi tyden :grinning:
16. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Teda Gábi, ty jsi odvaha :grinning:

Jani taky nemám ještě sbalenou tašku, ale už se na to chystám. Přeci jen štěstí přeje připraveným :grinning:
16. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
No holky tak to jste teda ostudy :grinning: neee dělám si srandu:slight_smile: já jsem zase pošuk a tašku už mám sbalenou asi 3 týdný:slight_smile: už mi chybí si koupit akorát aromaolejíček do aromalampy a jsem spokojená:slight_smile:
A ono to nebylo tak hnusný...fakt ten odvar z toho semínka je lepší s tím maliníkem naráz...ono to přebylo tu chuť a maliník mi chutná:slight_smile: takže dobrý:slight_smile: a jestli to pomůže tak já budu jásat:slight_smile:
16. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Gábi to semínko se dá i jíst, nemusíš z toho dělat odvar. Já to teda nejím ani nepiju, ale prý je to lepší na jídlo než na pití :slight_smile:
16. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
No ale já zase co jsem četla tak to je lepší to pít...protože to vytvoří ten správnej sliz:slight_smile: bavila sem se o tom i se Sacvi a taky doporučovala to pít...že když se to jí tak to spíš je na dobrý začívání...ale ty porodní cesty ti to nenaklouže:slight_smile: tak jak má...tak když už sem se dala na boj...tak to budu pít:slight_smile: a ono se to fakt dá...není to tak hrozný...a dokonce musím dát Sacvi za pravdu že už taky cítím první náznaky fungování:slight_smile: tak uvidíme u porodu:slight_smile:
16. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Holky já teď sedím s notasem na zahradě a takhle kdyby bylo přes den tak si libuju...teď je úplně krásně...teploučko a přitom už svěží noční vzdoušek a nefouká a je přitom už trochu chladněji...no parádní letní večer...škoda že nemůžu jet někam pod stan:slight_smile: to bych byla teď nadšená:slight_smile: pěkně u ohýnku s buřtíkem:slight_smile: parádá...ale o té představě si můžu nechat jen zdát....
16. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Gábi já bych vynechala ten buřtík, ale jinak souhlas. Já se potím doma, je mi pořád hrozný horko - asi návaly nebo co. :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Jinak broučí jak vůbec pokračuje tvoje plánovaný nakupování u vás v obchodě? ještě ti to všechno nesehnali? já pořád čekám až mi příjdou ty věci co jsem si objednala na internetu minulý týden a nějak jim to trvá...holomci...měli tam psaná všechno skladem a pak mi napsali mail že to nemají a že mi místo šedomodrý zavonovačky do autosedačky pošlou béžovou...no co s nima člověk nadělá že...měli štěstí že ta béžová bula druhej favorit...jinak bych jim tu objednávku asi zrušila...ale stejně...už jsem zažila i lepší komunikaci na eshopu než u nich...no příště asi zvolím jinej:slight_smile:ještě nám pár věcí chybí...ale to se uvidí až jestli příjde v srpnu mateřská...jinak bude muset Štěpula na lehátko počkat:slight_smile: co vy...už máte všecičko doma?
16. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Já ještě pořád čekám. Mají teď všude dovolené, tak to trvá trošku dýl. Ale čas máme, tak se nijak nestresuju. :slight_smile: Příští týden dojdu do lékárny a dokoupím mastičky a tak, na zbytek musím počkat z toho obchodu. Ale zase to pak budu mít jedním vrzem všechno.
16. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
No nic holky..začíná mi stávkovat net...nějak je to pomalý...tak já už stejně půjdu zalíst do postýlky...zítra nečekaně brzo vstávám a teď jak jsem rozespalá a můžu vylíst kdy chci...tak to bude zítra zase problém:slight_smile: tak se tu mějte hezky a zítra se Broučí těším na ten obídek s Lucinkou...doufám že to ufuníme:slight_smile:
Tak krásnou dobrou noc a pusinku miminkům :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Dobrou noc Gábi, taky už dneska končím - mám vypálené čočky :grinning: Pohlaď za mě Štěpánka a krásně se vyspinkejte :slight_smile:
16. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
brouci - já si říkala, že nevim jestli na ten kurz pujdu, ale mám hruzu z toho že u porodu nebudu něco vědět a voni mě sprdnou, že jsem tam nebyla :grinning: I když je to hovadina, ale prostě z toho budu mít lepší pocit,když tam půjdu, to taky přesvědčilo manžu, že tam půjdem :grinning:
16. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
a jééé další poslíčci jsou tu.. :confounded:
16. črc 2009 ve 22:10  •  3 děti  • Odpověz
k.ate, já chodím na kurz, je to i s plaváním, je to moc fajn, člověk (těhule) si odpočine a dozví se nové věci :slight_smile: Ale shánění plavek byl pro mě horor :grinning: Ale sehnala jsem a dokonce ve slevě, takže super :slight_smile: Ale z toho, co tam slyším od sestřiček mám hrůzu...já se už tak dost bála porodu a teď vůbec netuším, jestli to zvládnu...ale tak snad to půjde, když to zvládly jiné :grinning:

Sacvi, budeme držet palečky, ať se poslíčci změní v pravé kontrakce a rychlý porod :wink:
17. črc 2009 v 00:25  • Odpověz
Krásné ráno holky :slight_smile:

Sacvi teda už aby se ti poslíčci přehoupli do kontrakcí, co?

K.ate chápu, člověk má aspoň pocit, že se dozví co a jak. Já myslím, že ve finále to stejně bude všechno nějak jinak, ale vždycky je lepší být připravená. :slight_smile: Já sháním info na netu a říkám si, že toho zase nechci moc vědět. :sweat_smile:

Holky dneska má být na chcípnutí :angry:
17. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
dobré ráno holky a miminka, moc vás zdravíme. My jsme se v noci krásně vyspinkali, jak nebyla bouřka a nic. Museli jsme mít teda otevřený dokořán celý balkon, aby se dalo dýchát, protože v podkrovce je hrozně, ale jsem krásně vyspaná a odpočatá :wink: ale stejně jak se znám tak ještě běhěm dne vytuhnu :sweat_smile:
JInak vidím, že se bavíte o porodu. Já strach ze samotného porodu nemám, ba naopak se na něj těším, jsem asi šílená. Spíše mám strach , aby něco nepokazili oni :sweat_smile: ale snad dopadne vše v naprostém pořádku už se strašně těším až tu princezničku poprvé uvidím. :wink:
17. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.