• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Dobré ránečko,
je víkend a já jsem tu první :slight_smile: Calli, Tom, hezká večerní diskuse :grinning: Docela jsem se pobavila, jak je to u těch chlapů podobné, i když my teď máme máme manžu,taťku doma, když nemá práci, ale jinak...

Nechtěla jsem věřit, že se opravdu ochladí o 10stupňů a ono jo...docela zima teda. No, tak musím vymyslet nějakou bundičku a ten deštník určo s sebou :confused:

Hezký víkend :slight_smile:
18. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj Leni, dneska se fakt ochladilo. Ale ani mi to nevadí. Jen by nemuselo pršet.
Tak jak jsem předpokládala, dneska "jako by se nechumelilo". Ráno pusa na hezký den a pak jel s tatínkem pro stavební materiál. Předěláváme pokoj. Jen mi slíbil, že každý večer budeme chodit na procházku. Tak jsem mu za to udělala kafe :grinning: Já zase nakouknu během dne a večer. Snažím se pomáhat, přenáším lehké věci (oblečení apod.). Je mi trapné na ně koukat, jak pracují. Tchýně mi nabídla, že mi přijde každý den večer umýt podlahu, aby se u nás neprášilo. Mám fakt úžasné všechny rodiče, ale setřít si ještě dokážu. :slight_smile: Kdybych možná nemohla chodit a musela ležet, tak jo, ale tohle by mi nedělalo dobře. Sedět a dívat se na ni, jak uklízí. Máme jen 4 menší pokoje a chodbu, tak to není tak strašný. Naštěstí :slight_smile:
18. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky,
Ti chlapy sou snad všichni stejní :grinning:
U nás včera proběhlo po hooodně dlouhé době tuleníčko tak sem si říkala jak to pomůže a že určo pojedem a vidíte to..pořád 2v1 :grinning:
Jinak se v noci krásně ochladilo a ráno sme měli doma úplně zimu :slight_smile: Ale je to příjemná změna po těch pařácích :wink:

A kdo chce vidět jak si s mimouškem lebedím doma tak tady :grinning: :
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3037661&vReferer=
18. črc 2009 v 10:07  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi, hezká fotka :slight_smile: Já ještě takové bříško nemám. Poslední dobou hodně vyrostlo, ale pořád ještě má čas. Ale musím říci, že máte hezkou sedačku. Je hodně podobná naší. Ale líbí se mi, že ji máte "až pod hlavu". Jestli nevadí, že se ptám, kde jste ji koupili?
18. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Já totiž teprve začínám 29 týden. Na koníku mi to háže o týden více :grinning:
18. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Tomi díky :slight_smile:
Právě ta sedačka až pod tu hlavu je super..krásně se na ní sedí a eště dyž si člověk může opřít hu hlavu..no prostě paráda :wink: :grinning: Já takhle sedávám pořád :grinning: A koupili sme ji mám dojem ve Sconto nábytku..ono už to bude dva roky tak si přesně nevzpomínám ale myslím že je to ono :slight_smile: A eště byla v akci že ten potah už se nebude dál vyrábět tak byla i za dobrou cenu..No ale přitom sme se tam s mužem byli onehdá podívat a mají je tam pořád i se stejným potahem :grinning:

Jéé to počasí je úplně na spaní.. :sweat_smile:
18. črc 2009 v 11:08  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky, moc pekna diskuze vecer. ja jsem taky furt doma sama, jirka je porad v praci nebo sedi v pokojicku u svyho kompu :wink: prochazky nehrozi to jako jednou mesicne takze ja pohb veskery zadny :grinning:

tak jsme byli v hornbachu rano a takovy vedro ze sem litovala ty prodavace ze tam nemaji klimu nebo co a pak nakoupit jidlo a k obedu budou palacinky zapeceny se sunkou a syrem dnes premiera mnam!

Sacvi jak spis v noci? ja mam teda mensi bricho ale strasne me prekazi a ja uz nevim jak spat?
18. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Vypadá opravdu dobře. My máme jen opěradlo pod lopatky a stojí to za prd. Ale dostali jsme ji do začátku. Pohovka je stará asi cca 20 let. Chceme si koupit novou až našetříme a to už bych chtěla vysoké opěradlo na záda. :grinning: Teď musím odpočívat jen vleže nebo v křesílku. Ale teď má přednost mimčo a věci na něj. To by bylo několik sedaček :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Holisko ahoj :slight_smile: ,
já spíš nespím než spím.. :sweat_smile: Na zádech ležet už nemůžu a na levým boku jen málo pře tam má mimi nožičky a jak mu je přilehnu tak chudáček kope a moc příjemné to není takže převážně ležím na pravým boku..ale bolí mě kyčle takže nic moc..a otočit se pomalu v posteli nemůžu natož z ní vylezt :fearful: :grinning: A navíc se v noci dost potím :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nebo mě eště bolí břich takže noci si užívám parádně :grinning:

Tomi to věřím..to by bylo sedaček že byste je neměli už ani kam dát :grinning:
18. črc 2009 ve 12:08  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi no ja jsem taky jak velryba v posteli a kdyz se otacim tak u toho vzdycham az se Jirka divi :slight_smile: no ja na boku nemuzu ani na levym moc ani na pravym pac to strasne kope a na zadech me to nebavi lezet ale nic jineho me nezbyva.
Ja se tak tesim, vlastne jsi jedina z nas co nechce vedet predem pohlavi tak ja se tak tesim az nam napises co jsi nosila v brisku :dizzy_face:
Jo a s tim pocenim to i ja se potim rano jsem koukala na teplomer tak venku bylo 23 stupnu a u nas v loznici 27!!! malem me jeblo.
18. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
to je hrozný to teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Eště že teď je (aspoň u nás) krásně přííjemný chládeček :slight_smile:

Holisko já už se taky tak těším až se dozvím esi to je klučík nebo holčička :dizzy_face: ..ach jo už nechcu čekat :grinning:
18. črc 2009 ve 12:18  •  3 děti  • Odpověz
ahoj maminky, len šup-šup nakuknem, dočítala som vás včera večer :wink:
tak mám prvý t materskej za sebou a celkom v pohode...tie teplá by sa vrátiť nemuseli, no už v stredu i štvrtok u nás hlásia 33 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dve noci som spala u rodičov, včera do muža nabúral chlapík čo mal 2 t nové auto- on bol chudák spredu na totálku a aj na vine bol on..., manžel bol našťastie služobným a čo je najhlavnejšie, nikomu sa nič nestalo...
Teraz ideme na oslavu, tak som ani neobedovala, lebo by som tam nič nevládala a to by som si vypočula...že nič nejem :grinning:
večer skúsim mrknúť dlhšie
ja našťastie na boku jednom i druhom ležkám úplne v pohodičke, ale pretočiť sa z jedného na druhý - presne ako píše Janka :grinning:

...a sacvinka, ako krásne si to dotiahla do 38 tt :wink: ,takže si v termíne :dizzy_face: ..... bruško máš riadne, to bude úľava, keď z nás razom opadne toľko kilečiek...ešte wacinka aby to dotiahla aspoň do 37...v tomto tt už veľa lekárov považuje mimi za donosené...tak som to teda aspoň čítala....
18. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Zdravím "po ránu" :grinning: dneska s manžou půjdem na nákupy, je na to uplně parádní počasí tady u nás je suprovejch 17,5°C :slight_smile: Jen nevím, co udělat k obědu, nic tu pořádně nemáme, takže oběd bude asi až nakoupíme, což je za dlooooouho a nebo budou zase těstoviny (chudák manža, tomu lezou pomalu už i ušima, i když teď jsme je celkem dlouho neměli :grinning: )

Jinak k tomu spaní, já kdesi četla, že ve vyšším stádiu těhu se na zádech spát nemá, protože mimčo tlačí na ty velký tepny a žíly v břiše a zhoršuje to krevní oběh u maminy a tím i výživu prcka... :confused: Takže já se snažím spát na boku, naštěstí mám břicho ještě malý, tak mi nepřekáží...
18. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj k.ate :slight_smile: ,
já taky právě četla že se na zádech spátek nemá..utlačuje to prý dolní dutou žílu..no ale já stejně ležet na zádech ani nemůžu takže to je u mě jasný :wink: :grinning:
K.ate ty chceš rodit na Obilňáku?? :wink:

Jaji a to v úterý (pokuď vydržím 2v1 :grinning: ) začnu 39tt :slight_smile:
18. črc 2009 ve 14:01  •  3 děti  • Odpověz
sacvi - chci a nechci :grinning: Ale je fakt, že jsem tam byla kouknout na dnu otevřených dveří a udělalo to na mě vcelku dobrej dojem :slight_smile: Hlavně to máme blízko, takže i kdybych začla rodit v noci a jela pro mě třeba sanitka, manža tam je do 15 minut pěšky u mě... Což je oproti bohunicím nebo milosrdnejm obrovská výhoda, když nemáme autí... :slight_smile: Hlavně je docela velká pravděpodobnost, že tam se nějak zvládnu přepravit sama, jinak je to cestování přes půl Brna... :slight_smile: Jinak bych se rozhodovala mezi Bohunicema (tam mamka dělá, sice na transfuzce, ale i tak by to ke mně měla kousek) a právě tím Obilňákem (tam to zas bude mít za mnou blíž manža, ať už budu rodit, když budem bydlet ještě tady nebo na těch druhejch kolejích :grinning: )
18. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
No jo tak dyž to máte blízko tak to určitě velká výhoda je :wink:
18. črc 2009 ve 14:13  •  3 děti  • Odpověz
sacvi - jediný, co mě tam štve jsou společný sprchy na šestinedělí, ale zase si řikám, že když to celý těhu přežiju tady na kolejích v těch sprchách, který tady, kde jsme teď ta pokojská skoro neuklízí, tak tam už mě těch pár dní taky nezabije :grinning:
18. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
jo tak dyž si člověk veme nějaký boty do sprchy tak se to nějak vydržet dá.. :slight_smile:
18. črc 2009 ve 14:20  •  3 děti  • Odpověz
sacvi - ty budeš rodit kde?:slight_smile:
18. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
já u Miloušů :slight_smile:
18. črc 2009 ve 14:23  •  3 děti  • Odpověz
sacvi - tam jsem se narodila ja :grinning:
18. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
no vidíš :grinning:

Oni všechny moje kamarádky co děti mají tam rodily a chválily si to tam..a moje babička bydlí hned za rohem. Tak snad budeme obě spokojené..jééé já už bych jela klidně dnes :grinning:
18. črc 2009 ve 14:36  •  3 děti  • Odpověz
Jdu dělat ty vdolečky tak snad budou výýborné :grinning:
18. črc 2009 ve 14:37  •  3 děti  • Odpověz
konici ja se hlasim, mame dve nove policky v koupelne na kristyncinu kosmetiku :grinning: jeste jsme museli do obi pro hmozdinky nebo co to je, ale uz je to navrtany a vyskladala jsem ji to tam, no potrebovala by jeste jednu co si budeme vykladat :grinning:

kate tak ja vam zavidim 17,5, u nas je 22 stupnu a jako vypada to na bourku to je jedine dobre, holky ja nevedela ze nemam spat na zadech tak ja nebudu :fearful:

jajka ty porad nekde litas :frowning2: a na oslavu mnam bych sla taky dat si vetrnik nebo venecek mnaaaam....
18. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
já už papám vdolečky..mňáám :grinning:
18. črc 2009 v 15:41  •  3 děti  • Odpověz
Jani - u nás j eted 15,4, ale prší, takže nikam zatim nejdem, ani obídek nemám :frowning2: :grinning: A na větrník jsem teď taky dosala chuť, ale mám smůlu aspoň až do pondělí :frowning2: achjo :frowning2:

sacvi - tiše závidím :grinning:
18. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
kate my mame pod barakem cukrarnu ale ja jsem lina slizt i tech 5 pater :grinning: chtela jsem pict babovku ale mam jen olivovej olej takze zitra az koupim normalni, tak si jdu udelat aspon puding
18. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
u mě zase poslíčci.. :confounded:
18. črc 2009 v 19:11  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj mamči, už som doma z oslavy, prvý sme prišli a prvý odišli...bolo nás tam veľa a na mňa toho bolo dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes:. U nás je dnes tiež úžasné počo, síce dážď, no mne to neva, ale normálne že 14 stupňov nám ukazoval teplomer v autíčku....aaaaa, to je úľava aspoň na chvíľočku :dizzy_face:
Jani, aj ja som čítala že na chrbáte by sme spať nemali, no ja sa tak občas dobre natiahnem, je mi to veľmi príjemné...ale zaspať by som tak nevedela, ja len na brušku /to teraz len sem-tam relax za pomoci kojeneckého vankúša/ a na boku. Ináč spať neviem ani mimo tehulkovania...

sacvi, veď píšem, že si to krásne zvládla až do finišu :dizzy_face: , šikulka :dizzy_face:

k.ate, Ty si mi tuším neodpísala, že v čom bude výhoda tej väčšej izbičky, ktorú máte dostať...tuším budete mať samostatný kútik na varenie, no pýtala som sa, či aj wc a kúpelka bude len vaša....
18. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
sacvi, ako dlho trvá jeden poslíček??? Nepoznám to, takže neviem.... a micka, nemôže to byť už predsa len začiatok??? Veď v posledných dňoch ich máš skoro stále :confounded: . Kedy ideš na kontrolu?
18. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.