• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
jaji - ten novej pokojík má svoje všechno. Sprchovej kout, záchod a "kuchyňku", je to spíš takovej koutek v předsíni, ale je tam dvouplotýnkovej vařič, takže aspoň něco :slight_smile: Trošku mě mrzí, že tam není vana, ale nemůžu chtít všechno :grinning:
18. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
tak to budete mať fajn...ja som si len nevedela predtaviť, ako by ste s mmčom fungovali vspoločných sprchách. Ono zo začiatku by to šlo v izbičke, no časom by to asi bola fuška. Budem vám držať palčeky, aby sa vám naskytlo niečo ešte lepšie...každý musí nejako začať. My sme začínali v izbičke u svokry, potom v jednoizbovom byte a teraz máme trojizboý a posnažíme sa o štvorizbový, aby mal Maťko i Laura svoje súkromie...
18. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
.....ale tu je zas mlkvo.... :frowning2:
18. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky holky,
hlásím se po "svatební noci" :grinning: :grinning: Svatba byla super, moc jsme si to s manžou užili, zatancovali, popovídali s kamarády. Nevěstě a ženichovi to moc slušelo a svatba byla fajn. Domů jsme přijeli kolem jedné v noci a spát šli až před třetí :grinning: :wink: Opravdu dost náročný a divoký večer :grinning: :grinning: myslím, že kdybych byla na konci těhu, tak už mě dnes vezou do porodnice, pokud bych teda nebyla takový držát jako Sacvi :grinning:

Ráno jsme si poleželi, pospinkali a zase tuli a za chvíli snad už k našim na oběd...obávám se ale, že budu celý den nepoužitelná, i když moje obnova energie se neuvěřitelně rychlá, takže je možné, že si na večer ještě doma zatančím s BArčou :grinning:
Odpoledne jedeme na Veselý kopec, je tam jarmark, prodávájí tam krásné, ručně dělané výrobky, slast pro oči. Vždycky si tam musím aspoň nějakou maličkost (hrníček, ...) koupit. Tak doufám, že nebude pršet.

Holky, krásnou neděli :slight_smile:
19. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
dobre rano konici dnes jsem lezela dlouhoooo :grinning: jirka chtel nekam vyrazit ale ja uz nemuzu dlouho byt na nohach tak smula.

taky me stve ze furt vyhazujeme jidlo, takova skoda proste jirka to druhy den uz neji a ja furt nemam chut dojidat zbytky :cry:

Leni tak ty sis to tak uzila jee ja bych sla taky hned na svatbu, hlavne kuli veneckum :sweat_smile: :dizzy_face: mnam musis nam pak napsat jaky to je mit po sobe deti, ja bych taky chtela mit do 2 let druhe ale Jirka nechce kuli penezum ze az tak za 4 roky a tak dlouho ja cekat nechci :cry:
19. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Holis, jasně, dám pak vědět, jaké to je. Jinak si myslím, že je celkem jedno z finanční stránky, jestli bude mít člověk děti o 2, 3, 4, a víc let po sobě...třeba se ještě něchá ukecat :grinning: :wink: Až uvidí, jak jsou ty mimina bezvadný...

Jo a věnečky neměli, nebyla to taková ta klasická svatba, trošku novodobější...takže ani moc cukroví nebylo, neměli žádný dort...takže jsem si moc do kokosu nedala. Aspoň nepřiberu, no :slight_smile:
19. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
jaj svatba bez dortu??? :angry: to bych byla nastvana :grinning: neee hlavne ze se maji radi to je hlavni.
ja na me svatbe budu mit jen sladkosti mnam :grinning: :grinning: :grinning:

leni i ja bych klidne chtela dite hned nemyslim si ze se mame spatne ba naopak cim mene mame penez tim to zvladame lip :grinning: ale jirka by chtel nove auto, no je to slozite.... ja bych si prala poradne dovybavit nejdriv byt a hlavne koupit pozemek na dum!
19. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holkýýýýý! :grinning: Po dlouhé době se tu ukazuju. Občas jsem na net mrkla, ale nikoho známého jsem neviděla....Až teď. No musím vás dočíst, ať vím, co nového. Máte některá už miminečko? :wink:
19. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
kajra: kdes bylaaaaa??? my jsme porad stejna parta :sunglasses: zatim zadna miminko nemame ale Sacvi je horka adeptka! a co ty jak se dari??
19. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
My se máme dobře. Bříško poskočilo. Právě mrkám na fotky z albumů. Sacvi má už velký pupík... :grinning: Náš malý Daneček se hemží jak píďalka. Hlavně večer a v noci. Tlačí na žebra....auuuu. Máme objednaný kočárek. A taky si pomalu chystám kabelu do porodnice.Kámoška rodila předčasně a pak musela honem honem balit... :slight_smile: A co Ty? Jak je?
19. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Krásné nedělní poledne :slight_smile: ,
no néé kajra se našla :grinning: Jak se máš?

Holky jinak my se máme dobře a pořád eště nerodíme.. :grinning:
19. črc 2009 v 11:59  •  3 děti  • Odpověz
Tož to víte. Pěkné počasíčko, tak jsem pořát někde lašovala....Teď už to moc nepřeháním. Poprvé v životě mi natekly kotníky, jak byly ty vedra :grinning: Koupat se nechodím. Hodně jsem chodila do lesa na hřiby. Teď už sama nejdu. Hraju se občas u našich s pejskama, dokoupila jsem věcičky pro mimišo. Už mi zbývají jenom podprdy na kojení a noční košula. Tak já se mám. A co vy? Jak prožíváte závěr těhotenství? Spíte? Provádíte masáž hráze?
19. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Holky, mám takovou indiskrétní otázku. Co vy a sex? Mě to přes těhu moc nelákalo, tak jsme spolu moc neto. Teď mě to začíná bavit a lákat, ale mám strach , abych prďolu nevypudila. Od kdy by se nemělo sexovat?
19. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Kjaro já spíš nespím než spím pře mě už všechno bolí a ani se nemůžu pořádně v posteli převalit :sweat_smile: Jinak sem už pořád dost unavená takže už nic moc nedělám a hlavně odpočívám :grinning: Jinak masáž neprovádím pře sti tam přes břicho nedošáhnu :sweat_smile: A mužík zkoušel jednou a to mu asi stačilo :grinning: Ale piju čaj z maliníku a dělám si odvar z lněnýho semínka..A sex nemusím celé těhu (ale samo občas se překonám :grinning: ) no a podívej na mě..sem úplně nachystaná na porod podle mudr tak sem myslela že by sexík tomu mohl pomoct a nepomohlo nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já si myslím že se může až dokonce..opatrně ale jo..kdyby ne tak by mudr řekl ať si už dáš bacha.. :wink:
19. črc 2009 ve 12:43  •  3 děti  • Odpověz
Už jste se dohodli na jménech? Podle foteček to vipadá, že každou chvilku porodíš... :wink: To čekání je asi šílené, co? Ty čajíky mají usnadnit prod?
19. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
kajra tak otekly ti nohy jaj to je neprijemne ja nastesti neotikam :slight_smile: zatim a tasku stale nemam nachystanou :confused: vcera jsem ofiko zacala 9 mesic pac ten zacina 35+5 mazec. ale fakt tu tasku musim poresit tento tyden, teda ja tasku ne e ja budu mit muj krasny ruzovy kufr :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
sexovat se podle me muze az do konce, me to tedy nelaka ale obcas se dam premluvit :grinning: ja teda planuju ze od pristiho tyden tu intenzitu trochu zvysime pac ja bych sla rada rodit drive, malinik taky piju ale tam dole zatim nic na porod to nevypada.
tak uz mam po obede vsechny zbytky dojezeny to je aspon pohoda a zas prazdna lednicka :pensive:

jo taky jsem na mimibazaru zacala shanet kocarek na terasu, maji za cenu 350kc tak to je krasny, nebudu si nicit muj novy krasny na terase a stejne bych musela pres cely byt a tak bych musela furt vytirat tak koupim nejaky sice osklivy ale veeelikansky :grinning:
19. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Já vařím kukuřičné klásky. Včera jsem je koupila v Kauflandu a dostala jsem na ně chuť. Taky bych ráda rodila dřív. Ideální bych to viděla na ten 38 tt. Tak jsem zvědavá. čekáme chlapečka a ti se prý rodí dřív. A taky už mě to břicho pěkně tlačí a to máme ještě před sebou pěkný kus.....Ale zatím mám břicho tak akorát. Obvod 93 cm. A olejuju seč můžu, aby mi nepopraskalo. Doktorka mi však říklaa, že někdy tomu člověk nezabrání, pokud k tomu má sklony. Nahoře mám 12 kg. Jak jste na tom vy,
19. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
kajra ja mam uz 96cm pres brisko :slight_smile: nahore mam 11kg, myslela jsem ze vic ale po ranni ociste mam 11 a jsem spokojena. brisko mam akorat ale i tak me prekazi ackoliv me bude chybet je to mile kdyz vidim jak se ostatni divaji :dizzy_face:
no holcickam se moc pry nechce ven tak uvidim snad nebudu prenaset ale hlavne at je zdrava nic jinyho si nepreju.

jo a ja se mazu tak 1x tydne nebot na to vzdy zapomenu :grinning: ale nepopraskala jsem tedy vubec tuk tuk.
kukuricku bych si dala taky mnam, letos ale na polich jeste neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
TROŠKU MĚ DĚSÍ V NOCI, JAKO BY MI BŘÍŠKO TUHNE. aLE ŽÁDNÉ KŘEČE, NIC TAKOVÉHO, JEN TAKOVÝ DIVNÝ BLBÝ POCIT. tAK NEVÍM, JESTLI JE TO NORMÁLNÍ....
19. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile:
No vy mě teda bavíte...myslím že s těma chlapama je to všude stejný:slight_smile:
Sacvi ty si teda držák...už aby to bylo co...já už bych taky chtěla...
Kajro no ítej zpět...Jak si nás mohla nevidět, když si koukala na net...my sme tady pořád:slight_smile:
No a se spaní mi ani nemluvte...ještě že mám půjčenej kojící polštář od kamarádky...s ním jediným se vyspím když si podložím bříško...na zádech se spát nemá a na bokách mě malej kope...tak ho musím vždycky povyložit polštářem a je to dobrý:slight_smile: ale to vedro je šílený...Dneska sem v noci měla taky poslíčky a teda nebylo to nic moc...sem z toho unavená ještě teď...ale aspoň vím že se porod blíží...no a s tím že se klukům chce ven dřív to teda nevím nevím...mýho bráchu máma přenášela 14dní a pak ho rodila skoro dva dny než vylezl ven...a já jsem chtěla ven o 3týdny dřív a prý jsem z ní málem vypadla už na chodbě...tak nevím nevím...ale taky tajně doufám že náš malej bude chtít ven dřív...když už ho napájím těma maliníkama a semínkama...tak snad se mu půjde ven dobře...hlavně aby byl vpořádku a nic mu neudělali:slight_smile:
Jo a Kajro sex...no já bych si i dala někdy říct...ale přítel se bojí...takže nic není...tuhle jsem to i obrečela že už se mu nelíbím a že už mě nechce...on totiž ztratil veškerou chuť na všechno...ani mě moc nepohladí...ani mě moc nepolíbí...no jsem prostě taková chudinka opuštěná...mám pocit že jsem jen inkubátor...no snad se to zase spraví až bude po všem a bude zase vše ok:slight_smile:
No a s kilama mě neštvěte...já jsem tady ze všech zatím přibrala asi nejvíc...mám nahoře 17kg a přes bříško 116cm...takže jsem jako sud:slight_smile: no ale co...to zase shodím...o to strach nemám...
19. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahojky, tak už som doma, lebosom včera poobede odišla an chatu, tak vás idem rýchlo dočítať.
19. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
Tak sa mi podarilo vás dočítať.
Vítam medzi nami zase Kajru.
No naši včera odišli domkov a ešte ma zaviezli za manželom na chatu - on tam išiel na bicykli, tak sme tam nocovalia dnes obede sme sa vrátili domov.
Inak aj mne začali opúchať nohy, tak ich musím mať viac vyložené. No a od stredy som už na materskej dovolenke, takže už sa len teškať na to kedy príde pôrod.
Veci už máme skoro všetky, ešte ale treba ušiť oblečenie do postieľky a čaká sa na kočík, ale ten netuším, kedy príde - to bude tak na tesno. Teraz mi akurát maminka doniesla od sestry autosedačku, tak už je tu toho halda.
19. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Jéé holky se musím smát dyž čtu kolik máte přes pupík..ste oproti mně úplný žabařky :grinning: Jako já mám přes pupík 122cm!!! To je teprve číslo :grinning: :sweat_smile:

Jinak nevím kdy se sem zítra dostanu..jedu na 10.45 do poradny a ráno to asi nestihnu a pak eště než s mužíčkem něco pokoupíme to bude taky trvat takže fakt nevím. Ale jak budu doma tak písnu co nového :wink:

Teď jdu žehlit pak vysaju a budu zase něco vymýšlet na véééču :slight_smile:
19. črc 2009 v 17:18  •  3 děti  • Odpověz
ahoj konici my jsme byli ve meste ze pujdeme do tradicni "komunisticke" cukrarny a voni ju zavreli!!! :rolling_eyes: takze jsem si nikde nevybrala vetrnik ani venecek tak jsme jeli domu a uz mam upecenou babovku :pensive:

ja jdu zitra konecne k obvodni lekarce taky jsem to jeste nestihla no mam zitra fakt vyrizovani novej ridicak :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyzvednout obcanku, a vyridit ceskou pojistovnu pac me zamestnavatel prestal prispivat prispevek :cry:

aurelko vitej zpatky!!! :wink:
19. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
Holky tak jsem zase zpět...byli sme s Járou na výletě v Průhonickým parku...no procházka to byla dost dlouhá...tak doufám že jsem Štěpánka moc nentřásla:slight_smile: ale myslím že mu to jen prospělo...aspoň si uvědomí že má ležet pěkně dole a sklepat se co nejníž aby věděl kudy ven:slight_smile:
Jdu se teď něčeho nadlábnout...mám nějakej hladík:slight_smile:
19. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím vás po příjemně prožitém víkendu u našich. Malá mě pěkně tlačí, tak snad se jí už nechce ven. Dneska mi pořád tvrdlo bříško, tak nevím co se jí nelíbilo. Teď už odpočívám doma a čekám na manžela až se vrátí ze služební cesty.

Kajro no paráda, že jsi taky zaskočila :slight_smile: Vítám tě zase mezi námi :slight_smile:
19. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
brouci vitej zpet od rodicu to mas urcite brisko plny ze?

gabi i ja natrasam kristynku a stejne je podle me furt vysoko uvidime v utery po prohlidce :pensive:

jinak dnes si me Jirka vubec nevsima, vytvari nejakou webovou stranku pro nekoho tak je dulezitej jak ..... :confused: a ze ho rusim ustavicnym volanim ze si me nevsima :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
No Jani musím říct, že jsem od našich jak balon. Hned jsem to vyfotila a hodila do albíčka :grinning: Maminka mě pořád láduje, ale já už toho prostě tolik nesním.
Jinak mě začalo bříško nějak klesat. I lidi mi hodně říkají, že mi jde bříško dolů. Tak nevím. Já stejně nakonec budu přenášet :slight_smile:
A toho nevšímání si nevšímej :grinning: Jak chlapi něco vytvářejí, tak jsme na druhém místě :grinning:
19. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
brouci, zadny predbihani!!! ja uz mam jen 29 dni do terminu! :grinning: jinak ty mas jeste male brisko :sunglasses: ja jsem oproti tobe soudek :wink: koukam ze ses opalovala :grinning:

no to nevsimani me maximalne vytaci ale ja se nebudu doprosovat pozornosti :pensive: jdu uklidit kocce kotec pac je tu smradu jak v carihradu mimo jine to je Jirkova prace, ale musim ho pochvalit dnes mi vytahl tasku do porodnice a zabalil ji, sice tam dal veci co tam byt nemaji ale ta snaha se ceni. :slight_smile: ja ji musim jeste dnes zabalit zitra zacinam 37tt tak at to nenechavam na posledni chvily.
19. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahojky, tak jsme zpět z jarmarku, tam zase měli tak krásné věci-jsou to originální dílny-keramika všeho druhu, látkové věci, no nádhera. Koupili jsme Barče ručně dělané hodiny do pokojíčku, ale ještě ho nemá hotový, tak jsme si je zatím pověsili do kuchyně, tak se kochám :slight_smile:

Baru dnes usla úplně úžasně, takže už máme s manžou veget, asi budeme odpočívat ještě po té včerejší svatbě. A asi kouknu na Cestu z města.

My a sex, já se musím přiznat, že při Barče jsem se většinou přemáhala, ale po porodu se mi fakt zvýšila chuť a i v tomto těhu je to super, užívám si to a vůbec se neomezuju. Manžovi bříško nevadí, takže ok.
Ale Vy co teď strádáte nebo nemáte chuť, nebojte, ono se to zase vrátí do starých dobrých kolejí :slight_smile: A pak si to vynahradíte :slight_smile:

Tak jdu na ten odpočinek, ještě juknu...
19. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.