• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Já předbíhat nechci, já to chci hezky popořádku :slight_smile: Navíc musím počkat do půlky srpna na svou doktorku, která teď na začátku srpna odjíždí na dovolenou. :slight_smile: Jen malou fakt strašně cítím v podbřišku, ale to je asi normální. Já nevím, jsem blbec, který nikam nepůjde, abych nebyla za blázna :slight_smile:

Já budu balit pomalu tašku tenhle týden - jistota je jistota :slight_smile: Musím jen ještě dokoupit veškerou drogerii potřebnou jak pro mě do porodnice, tak pro miminko. :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
leni tak to je super taky bych sla hned na jarmark ale uz toho tolik neujdu.

brouci ja balim ted a jako do jedne tasky se me to fakt nevejde takze! v jedne budu mit jen kosmetiku :grinning: a v druhe obleceni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

berete si sebou napriklad fen nebo zehlicku na vlasy?? :pensive: jako nejsem zadna barbie ale kdyz se na me prijde nekdo podivat tak chci vypadat pak hezky :grinning:
19. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
ahoj maminy :wink:

brouči, mne odpísali z lehátka, že bude až koncom júla, tak snáď ho stihnem mať, kým sa mimino narodí....to ho ešte musím dopraviť z čiech na slovensko...Tebe niečo napísali???? a pupik máš akt malinký :wink:
hovorí sa, že keď sa medzi prsia a bruško zmestí celá dlaň, tak je mimino natoľko zostúpené, že je pripravené vykuknúť na svt. No myslím že sú to tiež len povery, lebo mne už v polovici tehulkovania kočky hovorili, že mám nízko bruško :grinning:

janí, ty už máš taškuuuuuu zbalenúúúú, tak ja ju balím už druhý týždeň, no neviem sa k tomu dokopať...ale mala by som, človek nikdy nevie :sweat_smile:

leni, aj ja počas tehulkovania ťuťu-muťu môžem od začiatku až doteraz :grinning:
19. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
jani, tak ja asi nie...ak mrkneš do môjho albumčeku, tak na posledných fotkách mám vlasy v cope, vzhľadom na teplo čo je mi to tak vyhovuje. A pri kojení mimina si určite vlásky vypneš hore...takže ja budem v pôrodke fičať na copíku. Nie som tak ako strašidlo a je to šikovné. No minky sa priznám, že tých sa nevzdám ani tesne po pôrode :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
sacvi, prosila som ťa aby si mi tých poslíčkov opísala, som zvedavá aké to je, lebo ich nepoznám, asi si prehliadla...alebo som prehliadla ja tvoju odpoveď?? :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
a mám dnešné bruško v albumčeku, teda brušisko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj Jajko, no zrovna jsem se tě chtěla zeptat, jestli už máš to lehátko. Taky mi napsali, že se zdrželi s dodáním, ale nenapsali, kdy to lehátko bude. No to mě teda pěkně štvou, ale zase konec července je za chvíli : )
No taky jsem o té dlani slyšela, ale povídá se toho tolik, že uvidíme jak to bude :grinning:

Jani já si fén vezmu, taky nechci vypadat jak jezinka bezinka. A buď ho využiju nebo ne :slight_smile: Sbalím si asi malý kufřík, on je takový nafukovací :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jajko krásné bříško, já ho mám proti vám všem fakt nějaký malý :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
jani, tie minky majú byť šminky :grinning:

brouči, daj vedieť ak by si mala niečo nové s lehátkom :wink: . červené že majú, ale to naše naturálne je úžasné a určite ho za červené nevymením... a moja dokina má dovču od 17. a ja mám termín 16. :cry:
19. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
No oni mi taky nabízeli hned to červené, ale to taky nechci. Ne, že bych ho malé nemohla koupit, ale chci ho i na druhé a ta natural barva je prostě lepší a hezčí :slight_smile: Určitě dám vědět hned jak mi přijde. :slight_smile: No já mám termín 26. a doktorka přijede 13. Ale prý už mě radši představí doktorovi v porodnici, kdybych se náhodou rozrodila dřív. Prý už se mi zkracuje čípek, tak nevím nevím jestli se nebudeme chtít dřív ..........
19. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Holky prosím můžete mi ještě poradit jakou kosmetiku jste kupovali pro prcky? Nemyslím značku, spíš co všechno - olejíček na tělo, čistící ubrousky atd. ............
19. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
nám vypadla elektrina a už je opäť naskočená :sweat_smile:

brouči, ja som v lekárni poprosila aby mi poradili všetko, čo potrebujem do pôrodky a pre mimi. Povedali mi, že teraz sa pre malinké mimino vôbec nepoužíva olejček ani mydielko (priznávam, že jedno i druhé mám pripravené...). Ďalej mi predali lieh a sterilné gázy na vytieranie pupiku, rybaciu masť na prdelku, a pre mňa krém od aventu na bradavky, ktorý netreba pred kojením umývať... z drogérie všetko...teda snáď som nič nezabudla :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
ešte mi ponúkala krémik na bruško - že na prdíky no to sme sa rozhodli, že ak by problémy boli, tak pre to skočí manžel kedykoľvek keď už bude miminko doma...
19. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
fičím do postieľky, mám rozčítanú dobrú knihu, tak sa jej idem povenovať. Krásne sníčky, mamičky...
19. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Tak jsem se trochu prospala:slight_smile: nějak mě ta procházka unavila:slight_smile:
Jani já si budu brát fén...možná i kulmofén...já jsem na to tak zvyklá a neumím si představit že bych byla v porodnici jako šáša...já mám strašně jemný vlasy a jak si je nevysuším fénem tak mi střílí na všechny strany a jsem jako tydýt...no pak už jedině ten culík jak navrhovala Jajka...ale na to nejsem moc zvyklá a tahá mě to...
No a ta taška jo...no povím vám že jsem původně myslela že budeme mít s prckem jednu dohromady...ale když jsem tam postupně přidávala ty věci...tak jsem musela ty jeho věci vyndat a máme každej svoji...já větší cestovní tašku a Štěpula má malou cestovku kde má pár bodýček(projistotu kdyby mi ho tam olíkli do něčeho s čím nebudu souhlasit) pak pár plínek, věci na cestu domů a zavinovačku:slight_smile:
No a řeknu vám že půl mojí tašky zabírá župan:slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
No je fakt, že ten župan zabere strašně moc místa. :angry: Pak dva ručníky, to je další objemná věc :angry:
19. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Broučí k té kosmetice...do porodky pro prcka nic nepotřebuješ...všechno ti tam dají...ale na doma si kup 60% líh...pak ophtalmoseptonex do očiček a ty buničitý čtverečky...kosmetiku co nejmíň parfémovanou a pokud možno se doporučuje bez heřmánku...ale to je docela těžků, protože oni to cpou skoro do všeho...já jsem koupila vzorečky od Bubchen...mycí gelík a mastičku na opruzeniny...a pak od Sebamed jsem koupila mycí emulzi a krém extrajemný...pak uvidím co malýmu sedne a podle toho se rozhodnu co budu používat...jinak mám Bepanten krém...ten se může taky na bradavky a dost pomáhá a nemusí se utírat...miminka ho můžou klidně olíznout a nic se jim nestane...doporučuje se po kojení namazat a před dalším kojením mimi nic nepozná...nemají se dávat žádný ty umělohmotný bradavky nebo chrániče...protože prý miminko taky vysílá do prsou signály a hormony a to mlíčko se tím přizpůsobuje na další kojení...takže asi tak... jinak ubrousky mám vlhčený od Pampers...uvidím jestli malýmu sednou...
Jajko díky za info, taky jsem slyšela, že mýdlo se už nepoužívá. Tak kdyby něco chybělo, tak to tatínek dokoupí :sweat_smile:
autor
Broučí já mám 4 malý ručníky:slight_smile: takže hrůza...plná taška!!!
19. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Gábi díky, musím si to někam poznamenat :slight_smile: Zase začínám chytat nerva, že to ještě nemám všechno nakoupené a připravené. No snad už se taky k tomu dohrabu. Zítra mám zase sraz s kámoškou, takže celý den v prčicích a v úterý chci jet na nákup na Zličín /mamka svátek, taťka narozky, bráška narozky, dvojčátka už půjdou domů......../.
19. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
No ty budeš mít nakupovací den:slight_smile: to je hezký:slight_smile: já už mám všechno doma...protože jsem srab a bojím se že bych to pak nezvládla...a nechat to na Járovi, no tak to můžu rovnou poslat na nákup moji tříletou neteř a dopadlo by to stejně:slight_smile:
Já jdu zítra konečně zaregistrovat se k obvoďačce a na prohlídku do průkazky...a taky sehnat doktorku Štěpulovi...tak doufám že dobře pochodím:slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
No já taky musím tenhle týden k obvoďačce. Jsem fakt lempl, vůbec nestíhám :unamused:
19. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Nic si z toho nedělej já nemám ani kontrolu u zubaře:slight_smile: a myslím že se svým flákačským přístupem to ani nestihnu...i když vím že bych měla...
19. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
holky tak ja budu muset mit ten kufr neni teda malej ani velkej ale 2 tasky nemame :grinning:
jinak ja si beru i kuchynsky uterky papirovy oni je doporucuji se tim utirat po porodu abych si tam nezaspinila rucnik. taky jsem si nabalila bepanthen a dubovou kuru.

Zanetko ani ja bez makeupu nehodlam odjet z domu, jenze ja toho mam tolik, cocky, roztok, bryle. fen si teda vezmu ackoliv me od nej doma odrazuji ale ja prave mam taky tak blby jemny vlasy ze bez fenu budu vypadat jak beran proto mozna i tu zehlicku :grinning:
taky si musim koupit neco na jidlo pro sebe tak jsem si rekla ze si vezmu ty slany tlusty tycinky ty ja rada a bebe dobre rano. a coca colu a vodu neperlivou ci caj a hlavne zabky nebot jsou tam sprchy a vany a jeste jeleni luj.

musim koupit ty bunicny polstarky to jsem zapomnela :frowning2:

jo a kosmetiku na miminko pry je fajn jit do lekarny maji tam vzorky kosmetiky na miminko a podle toho co bude vyhovovat si pak nakoupit! to me poradila kamaradka, ale ja mam nakoupeno tak nejak normalne jsem neresila proste jsem vzala co si myslim ze je dobry a dalsi kamoska me rikala at nekupuju nic ze detska predepise nejaky specialni na miminka.

jdu za drahym uz haja v posteli, tak papa
19. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
Holky přijel mi manžel, huráááááá. Tak dobrou noc a díky za rady :slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
jinak jaji ty mas taky uz brisko :wink: ja donutim draheho me zitra vyfotit taky dnes jsem pridavala taky ale ne brisko :dizzy_face:

kocenky dobrou noc, ja jdu taky zitra poprve k obvodacce :sweat_smile: pry to melo byt do 20 tydne tak to jdu jen o 17 tydnu pozdeji :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pa zitra
19. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
No tak jste mi všechny utekly...tak já jdu taky spát...dobrou noc maminky a miminka:slight_smile:
19. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
Dobré ránko:slight_smile: nechtějte mi namluvit že i já tady budu někdy první :grinning:
Jen zatím nakukuju...musím za chvíli k té doktorce:slight_smile:
20. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj Grabu, já taky už jakou dobu nakukuju a tady nikdo až teď ty :slight_smile: Jinak k mudr frčím za hodinku takže se brzo už půjdu chystat.. :slight_smile:
20. črc 2009 v 08:47  •  3 děti  • Odpověz
Dobrý ráno :slight_smile: Tak já si připadám jak E.T., když si nebudu sebou brát do porodky fén... Nemaluju se normálně, takže to změna nebude a fén používám taky jen v případě nouze :grinning:

Já dneska musím na poštu a ve 13 hodin nám začíná ta předporodní příprava, tak jsem zvědavá, co se dozvíme :slight_smile: Už mám připravenej sešit, do kterýho to plánuju všechno psát :slight_smile:
20. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.