• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Ahoj k.ate, huráá já taky fén neberu tak jsme dvěěěě :grinning:

Holky jdu se chystat k mudr a pak písnu..zatím páá :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:00  •  3 děti  • Odpověz
sacvi - u mě je to v podstatě zbytečný :grinning: (pokud teda neusnu s mokrou hlavou :grinning:), protože mám tak pitomý vlasy, že když chtěj mít nějakej tvar, tak je ani ten fén nepřesvědčí :grinning: A když tak třeba na 15 minut a pak je to zas stejný, prostě neposlouchaj no :grinning:
20. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Krásné ráno holky,

tak já se jdu za chvíli osprchovat a letím na sraz s kámoškou. Malá je dneska nějaká nespokojená a kope o 106. Ještě kouknu na jeden díl M.A.S.H. a pádím :slight_smile:

Tak přeju příjemné a kladné kontroly a večer zase kouknu :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
:slight_smile: holky tak všem přeju hezký den a ať všechno vyjde jak má...Kate kurz bude určitě fajn...já mám v sešitě popsaných asi 50 stránek...jen jestli i v té hlavě něco zůstalo...asi si to budu muset před porodem stejně pročíst:slight_smile:
Broučí pěkný poklábosení:slight_smile:
A Sacvi...tak ať doktorka řekne už konečně něco pozitivního...že už chce malý ven :wink:
20. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Dobré ránko, tak dnes som bola spachtoš, som dospávala tú chatu.

No ja veru neberiem ani fén ani šminky, ale ja to nepoužívam ani doma. Ja som asi jedna z mála žien čo sa nemaľujú. A najlepšie mám vlasy, keď si ľahnem s mokrými, potom sú také objemnejšie.

Ja som malému z kozmetiky kúpila olivový olej , rybaciu masť a kúpila som si už domov aj mydlo a šampón - od hlavy po päty, ale to budem používať až neskôr. No a ešte som zobrala lieh, vatu, Dm-vlhčené obrúsky, no a plienky nakúpim asi tiež tie z DM. Mám doma od sestry ešte nejaké pampersky a tesco, tak potom zistím čo sa mu bude páčiť, ale len na tie 3 mesiace. Potom začneme látkovať.
20. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Dobré ránko tehulky,
tak sa na chvíľku hlásim,urobila som si nové album,kde som vložila foto z nášho stretnutia na obedíku v piatok,tak sa pozrite,aké tri guličky vypadajú v originále a samozrejme som vložila aj svoj mega pupok,teeeeeda to je fakt už sila do akých rozmerov dokáže rásť...už by ale fakt stačilo!!!!včera sme boli na Zličíne,Libor si kúpil dva pekné obleky za super cenu a ja(keďže také mega veľkosti vypadajú na mne hrozne,tak si kupujem len nohavičky a podprsenky :slight_smile: ),tak som si kúpila spodné prádlo,mám pocit,že mám prdel ako kombajn!!!!!

Čo sa týka tašky do porodnice,tak ja už ju mám nachystanú dlhšie,včera sme ju kontrolovali,lebo Libor sa nechce stresovať,keď to príde,že by mi tam niečo chýbalo,aby len zobral tašku a mohli sme frčať a ja som mu povedala,že keď to príde,napr.praskne plodová voda,tak si dám pekne sprchu,natáčky :slight_smile: a make-up :grinning: :grinning: :grinning:

Ja to mám všetko v jednej taške-župan,prezuvky,kt.idú aj do sprchy,dve kojace košele(keď nebudem po porode moc krvácať,tak si dám,nech nevypadám pre návštevy ako zombie :slight_smile:,2 veľké tmavé osušky a 2 malé uteráky,ponožky,nohavičky po porode 4ks,4 ks tmavých bavlnených,Lactacyd na intimnu hygienu,sprchový gél,šampon,lak na vlasy,telové mlieko,3 kojace podprsenkybepanthen na bradavky,Vichy vodu v spreji na osvieženie,čaj na tvorbu mlieka,doklady potrebné k porodu a k menu malého,bebe sušienky,musli tyčinky,cola,hroznový cukor(keby porodné doby dlho trvali),pre drahého svačina a foťák,pre prcka-plienky to malé balenie,v porodniciach vetšinou dávajú,ale pre istotu,kozmetiku Sebamed pre malého,vlhčené utierky,zopár bodyčiek s krátkym a dlhým rukávom a pod.,oblečenie pre mňa a malého privezie potom taťko :slight_smile:

Inak sa už teším,keď to bruško bude preč,aj tie kilá sa dajú dohromady,oblečiem si,čo som nosila(aj keď to potrvá :sweat_smile: ) a nebudem po každej malej činnosti fučať ako lokomotíva :slight_smile:

Inak som rada,že sa máte všetky dobre,ja už by som malého chcela u seba :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
No a keď si budem brať svoju tašku,v ktorej mám peňaženku,mini kozmetickú taštičku,vlhčené obrúsky na ruky a intim.hygienu,sprej-antiperspirant,žuvačky,tak tiež sa dám v porodke trochu dokopy,nech sa malý nebojí a návštevy nezľaknú-trošku make-up a zvýrazniť líčka a nebude to také strašné,k mojím vlasom sa radšej nebudem vyjadrovať,s natáčkami chodiť po nemocnici by asi nešlo :slight_smile:,ale veď uvidíme ako nám bude,možno budeme happy,keď si chvíľu zdriemneme a postaráme sa o prckov,to ostatné nám bude fuk :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Sacvi,držím palce u dr,nech máš len pozitívne správy :slight_smile:
Brouči,téééda,ty takto stále "paříš",jo?tak si to uži a dávaj na vás obe pozor :slight_smile:
Gábi,a čo ty?
Kate,tak si uži predporodnú prípravu :grinning:
20. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
No Luci, ty sa fakt už pripravená.

No ja sa idem trochu poľudštiť a idem ešte do mesta pozrieť tie naše dvere do jednej firmy, nech mi urobia kalkuláciu, aby sme ich mohli dnes objednať. Nech ich stihneme spraviť do pôrodu.
Takže zatiaľ pa.
20. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
ahoj holky moc vás zdravím a jen nakukuji. Vidím, že všechny někam utíkáte.

Já si fén do porodnice neberu, jelikož mám velký a už s emi nevejde do tašky. tak mi ho kdyžtak manža doveze.
Ale jinak mám zhruba nabalen o to co Luciiaa :wink:

My jsme včera měli výročí 10let od seznámení tak jsme si užili byli jsme se podívat na místě, kde jsme se dali dohromady, koupili jsme si zákusky a večer jsme dělali na grilu dva pstruhy, které jsme dostali. byl to moc krásný den :wink:

jinak sje vám zapomněla říci, že dle lékaře a dle velikosti malé jsem prý údajně už v 34tt takže by to souhlasilo s PM, ale už to neřeším, jelikož rozdíl dle ultrazvuku a poslední PM by činil jen 5dní a to je zanedbatelné. prostě jednoduše řečeno je u mě asi těžké určit ve kterém týdnu jsem :wink: a těch pět dní zase takovou velkou roli nehraje.
Zítra jdeme zase na kontrolu, tak snad bude vše v pořádku a nic se nezhoršilo :wink: a čípek snad zůstal stejný, ale co i kdyby se náhodou zkrátil, tak teď už to nějak zvládneme :wink:
20. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
aurel - já se právě taky nemaluju, ani to neumím :grinning: Takže to prostě neřeším :grinning:

waci - no u nás je rozdíl ve velikosti od uz v prvním trimestru 8 dní, což už mi přijde docela dost, ale všude nechávám ty údaje z prvního trimestru a neřešim to, ten ultrazvuk je prej nejpřesnější, co se určení stáří prcka týče... :slight_smile: Tak jsem zvědavá, kdy na nás vykoukne :slight_smile:

Jinak mě tak napadlo, když budou řešit, že přenáším, jakým TP se budou řídit? Tím podle UZ z prvního trimestru nebo těma dalšíma podle UZ ve 20 a 30 tt (ty totiž vycházejí už stejně)?
20. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
k.ate u mě se právě stáří určovalo až ve druhém trimestru v 18tt takže to právě už tak přesěné není. Mateřskou mám napsanou dle PM takže termín porodu máme 5.9. a to mám napsáno všude. takže jsem taky zvědavá, kdy malá vykoukne, ale už to prostě neřeším.

to přenášení právě taky nevím, ale říkám si že v 9 měsíci je mimi už plně vyvinuto a když kouknu kolem sebe tak většina mojích kamarádek teď rodila třeba o 14 dní dříve, nebo i o 3 týdny. Myslím, že asi nejde přesně určit v kolikátém která jsme :wink:
20. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
waci - no já podle PM bych taky měla TP 5. 9. :grinning: Ale dr. mi ho do prukajdy ani nepsala, protože si ms dělala poslední dobou, co chtěla...
20. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
tak u mě MS je právě taky šíleně nepravidelná a to šíleně někdy 32 dní někdy 60dní někdy 80dní a k ovulaci u mně docházelo jen občas :wink: je vůbec zázrak že jsem otěhotněla :grinning: ale nikdo neobjevil proč. Všechny testy jsem měla v pořádku, tak se potom v tom prase vyznej. Ale jsem ráda, že se nakonec zadařilo. Možná budu šťástná, že máme aspoň jedno mimi. chtěli bychom dvě až 3 děti, ale uvidíme. Kdžy vidím s jaké problémy jsem měla poprvé tak si moc nadějí nedávám, že bych jen tak otěhotněla znovu :wink:
20. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
ahoj konici jsem zpet od pani doktorky obvodacky delala me EKG to bylo trapne tam lezet bez podprsenky :fearful: jinak me sahala na bricho a pry je miminecek moc vysoko na porod to nevypada :unamused:

taky mam konecne novou obcanku, stejne budu potrebovat za mecis zas novou kuli kristynce no jinak to neslo kdybych si ji nevymenila ted napsali by me kristynku s trvalym bydlistem do zabreha a to jsem nechtela.

jdu vas docist
20. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
holis mně ani EKG doktorka nedělala :wink: jen mi do průkajdy napsala na co mám alergii a že jsem zdravá :wink:

my budeme občanky měnit taky jak se malá narodí
20. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
ahoj babulky :wink:

tak ja viem presne v ktorom týždni som vďaka IUI :dizzy_face:

prvýkrát som tiež v pôrodnici mala fén...no keďže som ho nepoužila a naozaj pri kojení išli vlásky vždy do culiku, tak to tentokrát vôbec neriešim...a plus aj to teplo, ako som písala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, obvoďáčka je ale múdra :sweat_smile: . Mne robili EKG s podprdkou, bola tam veľmi milá dokina a to som si celý čas myslela, že je to sestrička. Celý čas so mnou kecala, že či vydržím ležať na chrbátiku, či to zvládam, čo to bude....no fakt vôbec nie ako neosobná lekárka, ale ako ľudská bytosť :dizzy_face: .Až keď mi dala EKG aj s popisom som si všimla, že je MUDr. :dizzy_face:

luci, krásne fotečky ste porobili, určite po vás kopec ľudpoškuluje, keď niekam vyrazíte :wink: . Hneď by som sa k vám pridala, keby som bývala bližšie...

gabi, to cviko s pokecom kam chodím teraz je asi rovnako superné ako to Tvoje, neviem si ho vynachváliť, dúfam že ešte pár dobrých tém stihnem :grinning: . Zajtra idem tiež
20. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Luci krasne fotecky dekujeme, moc vam to tam slusi!!! a pupik mas peknouckej nahodou :pensive:

kate aurel to mate vyhodu ze se nemusite malovat ja bez namalovani vypadam jako decko :grinning: nikdo by me nerekl ze mam 25 let takze ja se musim trochu zkraslit :pensive: aspon kdyz jdu ven :confused: jirkovi se libim tak i tak :slight_smile:

Waci 10 let to je mazec my se zname s drahym tak dlouho jak spolu chodime tudiz 2 roky :slight_smile: tak se hlavne drz a je fajn ze se citis dobre ale jeste nerod, my bychom ti tu tajne zavidely :pensive: ze uz to mas za sebou.

holky co varite ja mam hlaaad a nevim co si udelat...
20. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
holis já dnes nevařím děllai jsme o víkendu žampionovou omáčku a ještě zbylo, takže si dám omáčku s knedlíkem. a ještě tu mám jablečný závin mňam a manžel dělal jablečnou přesnídávku, takže jídla až až :grinning:
20. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
no nic my si jdeme ohřát tu omáčku a chvilku natáhnout záda. Zkusím odpoledne ještě mrknout :wink:
20. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
waci zampionova mnaaam tu jsem nemela od zakladni skoly :slight_smile:

Zanetko, a co ty dnes delas cely den?

jako me nastvali ze sem se musela vysliknout i z podprdy chapete to je trapnyyyy :angry: dostala jsem do prukazky razitko zacalovala 30kc a jeste me vytiskli takovej graf nicnerikajici :pensive: ale mam to za sebou jen me rekla ze uz mam 2 roky mit dalsi davku tetanovky :astonished: :astonished: :astonished: tak az pry prestanu kojit :grinning: tak doufam ze kojit budu dlouho :sweat_smile:
20. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Jani, dnes mám deň leňoškovania. Včera sa mi vrátil Maťko, takže som veci roztriedila a postupne ich hádžem, do pračky, pochválený buď ten, kto práčku vymyslel :grinning:

dnes ráno s ním bol Milan u kožnej, lebo sa vrátil s otrasnou rukou a dostal na to antbiotiká - lieky i masť. Práve išiel za svojou babenkou, volal ma že idú na Harry-ho, no trvá cez dve hoďky a na to kreslo v kine si na tak dlhý čas netrúfam....takže zapnem poslednú pračku a budem sa venovať knižke a vychutnávať si príjemný vzduch :slight_smile:

a že by som sa pustila do balenia tašky?!?!?!?!?!? :sweat_smile: - nechce sa mi
20. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
zanetko :wink: on ma porad to starsi devce??? :grinning:

no tu tasku uz bys mohla ja mam jen kosmetiku nachystanou a cekam nez vyzehlim tmavy rucniky :pensive:

holky ja mam porad na neco chut ale nic tu nemam dobryho :rolling_eyes:
20. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
ano, stále tú 17-tku. No už som ju trošku spoznala, pár krát som s ňou kecala a pôsobí na mňa veľmi dobre, rozumná, inteligentná....až nechápem, čo na mojom puberťákovi vidí. Teda feši je, o tom potom, ale rozumčekovo je fakt 15-ročný pubiš. I keď určite je iný s ňou ako pri nás :grinning:

idem mlasť, no chute Ti robiť nebuem, lebo žltý melón nemáš rada :grinning: . Dnes som ani ja nevarila, z víkendu zostala pečienka a kuriatko...
20. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Holky tak jsem zpět od doktorky...
Lucinko fotky jsou parádní...jsme jako tři kuličky...musím se smát:slight_smile: už se těším až budeme mít další fotečky i s prckama:slight_smile:
Waci vidíš jak to pěkně zvládáš a nám taky říkají že je mimi větší...ale termín neměnili...tak nevím...až bude chtít tak vyleze:slight_smile:
Jinak jak jsem teď byla u tý obvoďačky...tak jsem z toho trochu vyděšená...protože mi taky dělali EKG...taky bez podprdy...ale já jsem na to zvyklá...chodím na kardiologii už dlouho na EKG po 1/4 roce takže mi to nevadí...ale ta doktorka na to pak koukala a říkala mi že se jí to nelíbí...že jestli nemám problém s dýcháním a dušností...což teda mám odjakživa...kvůli tomu jsem i chodila na tu kardiologii...protože mám respirační aritmii srdce...no ale ona najednou říká že to vypadá jako bych měla někdy embolii plic...o čemž teda já nevím...no ale vyděsila mě...napsala mi doporučení na EKG ještě před porodem...tak uvidím...no ale snad kvůli tomu nebudu muset na císaře...prý abych to udýchala...no hrůza...tak snad jo no...ach jo...
No ale pozitivní zpráva je že sem našla pediatričku pro malýho a vypadala moc sympaticky...tak snad bude ok:slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky holky smím se k vám přidat?
Jmenuji se Lucka,jsem z Havířova,mám 21 měsíční dceru Julinku a jsem ve 31.tt těhu-čekáme holčiku Amálku.
Těhotenství mám v pořádku a bezproblémové.
20. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
:wink: Ahoj určitě se mezi nás můžeš přidat :wink: moc tě tu vítám a docela ti závidím to bezproblémové těhu :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
konici ja koukam na film. u toho pojidam vse na co prijdu, jako varenej kvetak, brokolicova polivka, malinovej jogurt a ted jeste trochu krupek :grinning: varit budu az vecer dnes prijde drahy uz o pul 5 tak neco nachystam.

Gabi snad budete v poradku!!! ja teda v pohode, me dnes namerila tlak 120/60 ale neverim tomu pac na elektronickym mivam tak 105/60 nekdy i 94/54 pritom jsem v poho.

Upirecek vitej mezi nami dalsi zkusena mamina a zase to bude devcatko to je krasne!! musis nam pak ukazat fotky!
20. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj jsem ráda že neobtěžuju a snad i zapadnu :slight_smile:
Termín porodu mám 27.9. tak snad je nás tu více :slight_smile:
Není tad yněkdo z okolí ostravy,havířova?

Tentokrát mám těhu bezproblémové-u Julinky jsem si vytrpěla dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
holis mně ten tlak taky lítá jak něco, ale naposledy jsem ho měla pěknej :wink: naštěstí ho mám většinou nižší. Vysokej se mi zatím vyhýbá :wink:

upirecek určitě zapadneš :wink:
20. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.