• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
ahojky babulky. Dnes ste toho popisali neúrekom. Ja mám jednu prosbu...hoďte mi sem nejaké zaujímavé linky na tehotenské/na kojenie vankúše, ak ich niektoré máte doma. Ja sa už v posteli neviem uložiť a počujem na ne len samú chválu. No sú molitanové - taký nechcem, potom guličkové, no tie guličky sú rôzne. A ja si neviem vybrať :frowning2: . Kočky čo ste si ich kúpili, odporučte mi nejaké P R O S Í M.

Tešim, tešim, že všetky UTZ sú ok.

Holis, minule si písala ko super Ti to ide..., ja som sa nikdy za jeden deň nenaučila toľko otázok ako Ty, tak hlavu hore, občas si treba i pospinkať. Keď som vyšla zo štátnic, ten kameň čo mi spadol muselo byť počuť v celej BA :grinning: . Je to krásny pocit, keď to máš úspešne za sebou..... uvidíš aj TY :slight_smile:
14. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
prečo ja mám takú smolu, že tak často tu nikto nie je, keď sa sem dostanem ja :angry:

asi máte viac času cez deň, no ja som stále v práci a tam sa mi moc na net ísť nedarí...nemôžem si to dovoliť, tak maximálne sem-tam nakuknúť k vám :wink: . A to potrebujem byť v práci čo najdlhšie, takže neviem kedy na materskú nastúpim a budem mať čas i cez deň :grinning:

prajem krásne sníčky, ak by ste mi niektoré poslali ten link, 100 x díííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííky :slight_smile: , pačko
14. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
jajka - já tu jsem , ale utírala jsem nádobí a teď jsem doloupala brambory, manžílek bude dělat pstruha na másle a kmíně, tak se těšííím :slight_smile:
14. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
A ja som dnes už konečne tu. Od kedy som prišla domov, tak upratujem, lebo zajtra z práce frčíme rovno do BA a potom sem prídeme aj so sestrou a jej malým, tak nech je poupratované.
14. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
holky já usnula jak špalek :sweat_smile:

K.ate moc gratuluju ke zdravému srdíčku :slight_smile: Taky nám dneska šťouchala do Lucinky až mě pak bolelo bříško :slight_smile:

Jaji další jazyková bariéra, co to je vankúše? :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
To ju hrôza koľko ste toho dnes zapísali asi vás ani nedočítam.
14. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
aurelko taky někdy nemám sílu to číst zpětně. :slight_smile: Taky jsem chtěla uklidit, ale jak jsem se natáhla, tak jsem vytuhla a teď už nic neudělám.
14. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Inak som tam čítala, že píšeš aká bude malá veľká, takaj som bola vlasten na začiatku 25 tt a malý mal 728g
14. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
A teraz som našla že vážite 770, no veru možno aj my už máme toľko.

Inak dnes som Alexandrovi kúpila krásnu hrajúcu plyšovú hračku, tak som mu ju doma hned pustila a on si začal potom kopkať.
14. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Fakt, jak to je maličký klučík :slight_smile: Já jsem psala tu váhu i do diskuze Váha miminka v bříšku a nějaká holčina tam měla v 25+1 800 g taky holčičku :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
No hrajúcu včeličku som pridala do albumu.
14. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jé aurelko to je krásná včelička :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
No úplne mi pstačí ked bude mať malý okolo 3,2kg
14. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
jo jo, taky jsem ráda, že zatím není Lucinka žádný puclík :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
brouček :slight_smile: vankúš - polštář /teda neviem ako sa to píše :grinning: /.

Pa babenky, nejako mám potrebu ležkať tak idem na ordináciu do spálne :pensive:
14. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Já si to myslela jaji :slight_smile: Taky už si ho chci koupit, začíná se mi špatně spát. Tak papa a pěkně si polež :wink:
14. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
No ja ho mám od sestry a keď ležím na pravom boku, tak bez neho to už neviem, ale na ľavom boku to zládnem aj bez vankúša.
14. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
Já si pořád zvedám nohy do výšky, ale občas už mě z toho bolí v kříži a v noci si zase dávám rošt u postele dolů.
14. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
no ja musím frčať ešte do sprchy a pobaliť si veci k sestre, tak sa tu majte krásne. Netuším či sa sem cez víkend dostanem, takže pekný víkend.
Pa
14. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
ahoj kocenky, tak ja jsem maximalne na nervy z toho ze se ucim a nic si nepamatuju ach jo dnes jsem najela na otazky z managementu a to je organizovani a planovani strategie a ja tomu nerozumim tak mam strach ze kdyz si to vytahnu nebudu vedet nic. jak jste to mely vy??? umely jste vsechno fakt na 100%?

jajka ja nemam zadny polstar na kojeni, ted jsem si prinesla jeste jeden ale normalne spim s perinou mezi kolenama to me vyhovuje.

broucek vankus je polstar a paplon perina, ja jsem se naucila rozumet slovensky az v anglii :grinning: nezlobte se na nas holky slovenky ale cesi sou lini se divat i na slovensky pohadky, ja sem treba nemohla koukat na perinbabu protoze me rozcilovalo ze nerozumim vsemu :frowning2:

totiz na slovensku je hodne filmu i v cestine a holt my jsme lini se slovenstinou prijdeme do styku mimimalne, ale na konikovi oprasim moje znalosti :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Inak tu je link na to koľko váži plod v ktorom týždni, tak podľa toho majú Brouček naši trošku viac. :slight_smile:
http://www.alinka.sk/c/priemerna-dlzka-a-vaha-plodu-2266.html
14. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Holis neboj, já jsem na maturu taky neuměla všechno na 100% a nějak jsem to skoulela. Vždycky to nějak dopadne, neboj :slight_smile:
Já Slovensky rozumím, já mám slovenštinu ráda (hlavně zpívanou), ale občas holt člověk tápe :sweat_smile: Ale holky nám tady s tím pomůžou :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
aurelko tak to jsme skoro v normě :slight_smile: Jen nevím, jestli tam správně koukám na 26 týden, nebo jestli mám koukat na 25 týden.
Jinak si moc užij víkend :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jo a podle PM jsme 25+1, podle UTZ jsme 25+5. A dneska ve zprávě jsem měla, že gestakční stáří plodu je o 11 dní delší, tak tomu nerozumím :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Aha, už jsem si to našla
• podle menstruace matky: mens­truač­ní stáří zárodku nebo plodu (ge­stač­ní stáří),

• podle doby oplození: embryonální nebo fetální stáří (jedná se o skutečné nebo také anatomické stáří).
14. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
wow tak podle toho ma moje kristynka uz skoro 35 cm tak to uz je dlouha slecna :slight_smile:

broucek ja sem sla tehdy k maturite nenaucena pac sem se v tu dobu zamilovala a udelala jsem :grinning: ted by to byla ale skoda to neudela kdyz uz jsem si to 3 roky platila :slight_smile: tak uvidime.
14. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
ja mam termin uz od zacatku stejnej ale nevim kdy jsem byla oplodnena ale vse sedi s datumem posledni MS :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Neboj holis, to uděláš, budeme ti všechny držet palce. A že nás je - když se přidají i dětičky :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
holis - co máš z toho já se ještě na státnice ani neučím, snaším se něco vymyslet s tou bakalářkou, ale jde to hrozně mizerně :frowning2: nejradši bych se na to vyprdla... :frowning2: Když si vezmu, jak pohodovou bakalářku měl ve srovnání s tímhle třeba brácha, tak se mlátím do hlavy, že jsem šla na techniku :frowning2:
14. kvě 2009 ve 23:42  • Odpověz
Krásné ráno holky,

tak dneska nás čeká 4D a už se moc těším, až tu naší princeznu uvidíme :slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.