• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Nazdárek holky, tak jsem se vrátila ze setkání s kámoškou a bylo to super. Byly jsme na procházce ve Stromovce. Má krásného chlapečka a moc hodného :slight_smile: Už se těším, až bude ta naše cácorka venku.

Upirecku vítej mezi námi :slight_smile: Z Ostravska je tu myslím Holis, nemám pravdu? :slight_smile:

Lucí teda to jsou krásné fotky, jak ze žurnálu :slight_smile: Jsme krásné maminky, že? :slight_smile: Na tu teplou vodu si teď zrovna stěžovala ta kámoška. Taky jim teď týden nepoteče. To je hrozný. :angry:

Gábi co to čtu za zprávy. Teda to je hnus, ale určitě to nebude nic zlého. Kdy jdeš na to další EKG?

Sacvi teda ty jsi držák :grinning: To aby tatínek zaštudoval první pomoc při porodu v autě, co? :grinning:

Jani já dneska budu dělat špagety k večeři. Zítra asi řízky a další den filé s br. kaší. Potřebuju vyklidit mrazák, tak likviduju jedno zmrzlé maso za druhým :slight_smile:

Jo, mám už 9 kilo nahoře :slight_smile: Pořád nic a teď to najednou naskočilo přes noc :grinning:
20. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
Brouči, s tým jedlom a mäskom som na tom ako ty,tiež likvidujem,čo v tej mrazničke mám :slight_smile:,filé tam mám tiež,tak ho urobím ako ty :slight_smile: je fajn,že si si to užila,ja si užívam,že nie je také vedro,ale zase mi to nerobí dobre,mám nízky tlak ako prase...
aj Libor povedal,že sme všetky tri pekne pupkaté a pekné :slight_smile:
9kg???ty si teda vtipálek,pekne ma tým dráždiš,ty malú porodíš,tak budeš vypadať ako modelka !!! zatiaĺ,čo ja si pekne máknem,kým budem vypadať ako predtým...
20. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
budem odbehávať,idem si obaliť tie rezníky :slight_smile:
20. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
Luci neblázni, bříško spadne hned a nikde jinde nemáš ani gram. Já jsem nikdy nebyla žádné tintítko, takže myslím, že budu pořád taková malá dělová koulička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Bavila jsem se s tou kámoškou o kosmetice pro miminko a říkala, že si kupují slunečnicový olej a je to prý to nejlepší pro mimčo. Každý má odzkoušeného něco jiného. Asi taky zatím koupím jen ten olejíček, něco na pipinku a prdílku a pak uvidíme, co budeme potřebovat. Lékárnu mám hned vedle baráku, tak tam můžu zaskočit. :slight_smile:
20. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
zanetko v pracce? ? ? :grinning:

luci rezniky jsou rizky? jinak dekuju za typ na masiko jen ho musim udelat z veproveho pac drahy kureci nemusi ale to ani ja!

brouciii ja nejsem z ostravska ja jsem z " Holomoca" :grinning: to je krapet niz nez Ostrava. :wink:

leni ja bych si dala merunky, mnaaaam ja jsem dnes dojedla posledni, az budu mit jednou zahradu tak nejdriv vykopu bazen a pak hned zasadim merunku, broskev, hrusku a rybiz a angrest, jako ja angrest nemela aspon 10 let :rolling_eyes: a ja ho straaasne miluju.

brouci a s 9kg ses pekne pozadu jen se pekne najez jako!!!

jo a luci ja bych si taky dala vino tak ja se stavim :grinning: jenze ja bych si nejradeji dala celou lahev :stuck_out_tongue_closed_eyes: to si jeste pockame
20. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
Jani to je jedno, to je taky od O :grinning: Já jím, jen to díky bohu nejde moc nahoru :slight_smile: Já jsem byla válec už před těhu, takže mám zásoby. Být taková víla jako vy všechny tady, tak asi taky naberu daleko víc :grinning:
20. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
Tak jsem zpět z hlídání...malej celou dobu spal...tak jsem si ani nepohrála:slight_smile:

Jaji ty tvarohové knedlíky se dělají jednoduše...koupíš jeden měkký tvaroh, do něho rozklepneš jedno vajíčko a přidáš polohrubo mouku...tak akorát aby z toho bylo těsto co se nelepí...já to dělám od oka tak promiň že nepíšu přesnou váhu...ale to poznáš...no a pak už jen rozdělit na dvě půlky, protože naráz by se ti to asi na linku nevešlo:slight_smile: a na posypaný stůl moukou to rozválíš válečkem a nakrájíš na kostičky a zabalíš do toho ovoce...já budu mít teď ty meruňky...dělám je na půlky aby ty knedlíky nebyly moc velký...no ale výborný je to i s jahodama:slight_smile: no a pak když máš kuličky hotový tak je hodíš do vařící vody(jinak by se rozlepily a vytekly - to už se mi taky jednou povedlo) a až vyplavou navrch hrnce tak jsou akorát:slight_smile: no a podáváme je jen s rozpuštěným maslíčkem a posypaný moučkovým cukrem:slight_smile: někdo je rád i se strouhankou...ale na mě to je moc suché:slight_smile:

No Luci já si tuhle dala s Járou trochu bílýho vínka a chytla jsem na ten Muškát takovou alergii že sem kýchala selou noc:frowning2:

Broučí na to EKG mě poslala až těsně před porodem v porodnici...tak uvidíme...snad to bude ok
20. črc 2009 v 17:13  • Odpověz
Gábi tak to nebude snad tak zlé, to by tě poslala hned, ne?
20. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
No ona mě chtěla někam hnát k nějakýmu internistovi...ale já jsem jí umluvila že to určitě nic není...že to mám tou respirační aritmií nejspíš:slight_smile: tak snad to bude dobrý...já nechci žádný komplikace...no víš jak...zase za hrdinku:slight_smile:
20. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
Jo, to znám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
Tak první várka knedlíků se vaří:slight_smile: už se na ně těším..doufám že se povedou:slight_smile:
20. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
gabi neboj vsechno dobre dopadne! nejdulezitejsi je fakt to zdravi!!!

my mame po veceri bylo to fakt luxusni, delala jsem kureci nohy na grilu a peceny brambory :pensive: az jsem si rikala ze tolik toho Jirka nesni a on si dal po veceri jeste banan :sweat_smile:

ja bych si dala neco sladkyho jenze tu nic nemam takze to vidim na pozdejsi pudin nebo krupicnou kasi :confused:
20. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
No já měla dneska pohár a ten byl .......... mňam. Jdu udělat večeři, už mám hlad.
20. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Tak ja už mám "řízky" Jani nachystané,aj kuracie mäsko naložené na zajtra,urobím ešte šalátik,zemiaky sa varia,ja si ohrievam vodu,aby som sa trochu umyla(je to fakt des!!!),čakám na Libora,išiel na pohovor a javí sa mu to moc dobre,tak uvidíme. Gábi aj od vás z firmy sa mu ozvali a ide na pohovor :slight_smile:

Ja som si dala melon a mám z toho krče ako blázon(nadýma ma,fuuuuuj,to budú zase delobuchy,chudák Libor :sweat_smile: )

Brouči,ty si teda,taká akurát ženská,žiadna koulička,keby si schudla-zhubla,tak by ti to vobec nepristalo,nepáčila by si sa mi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a to s tou kozmetikou máš pravdu,samé musíme zistiť,čo tým naším prdelkám bude vyhovovať.

Jani,takto to možeš naložiť na milion sposobov a nemusí to byť len kuracie masko :slight_smile:,dávam tam aj napr.herkulesa,papriku a pod.
Jej,ja tiež zbožňujem ríbezle(hlavne žlté) a egreše(angrešty) :slight_smile:,u nás na záhrade máme všetko,tak mi to chýba...inak prídi na to vínko,mám tu v zásobe priamo z Paríža unikátne flašky,ale máš pravdu,ešte si počkáme až si dáme v kľude viac ako deci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Gábi,ty si teda šikulka,ja urobím asi normálne kysnuté a do mraziaku :slight_smile:, keď sa malý narodí,tak Libor má celkom fajn zásoby v mrazničke,tak sa nebudem trápiť,že musí jesť len suchú stravu :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
A Gábi neboj,budeme ti moc držať palce,aby si to zvládla bez císarskeho řezu,a aj keď nie,tak to dobre dopadne,hlavne,aby si bola v poriadku a nič ťa neohrozilo a malého tiež :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Tak už se cpu knedlíkama...holky to je ale dobrota:slight_smile: mám úplně boule za ušima:slight_smile: mňam:slight_smile:

Lucinko děkuju ono to snad bude v pohodě...ale trochu mě to vyděsilo...

To je šílený to počasí...pořád se tu střídá pršení se sluníčkem po čtvrt hodině...a jak kolísá tlak tak jsem na padnutí:frowning2:
20. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
Tak si nechaj chutnať,úplne si ťa viem predstaviť :slight_smile:, ja viem,že si z toho mimo,také správy nikdy nevyčarujú úsmev na tvári,ale stále ver,že tá nádej je a bude to dobré Gábi :wink: ,inak u nás to vypadá takisto,najprv slejvák ako blázon a potom slniečko a o tom tlaku ani nehovor,sme na tom takisto :pensive:
20. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
me se libi ta slovenstina " rybezl" taky nema chybu :grinning: jinak tady je zatazeno zadny slunce zadnej dest ale klidne at prsi od stredy zas tropy no me jebne, zas pojedu k nasim tam je aspon stin.
moje segra je na pokraji zhrouceni, ona zije v Londyne a uz 14 dni topi, tak se nastvala a vcera si koupila letenku a leti s malou na dovolenou na 20 dni do albanie :grinning: a pak na 3 tydny sem do ceska cekat az porodim. co bych dala za zimu ja!

luci drzime Liborkovi palce a musis nam dat vedet jak dopadl!!!
20. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Gabinka, ďakujem :wink:
počkám na Maťka a pôjdeme do obchodu spolu...a prajem dobrú chuť. Zajtra napíšem, ako sa podarili :dizzy_face:

s tlakom - ja mám doma vždy nižší, ako u dr. Tam mi vždy trošku stúpne. Už nech je štvrtok, som zvedavá na to moje CS 0, či to aspoň trolinku postúpilo :angry:
20. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Tak vás zdravím :slight_smile: Byla jsem na té přípravě a trochu mě potěšilo, že i když by se prcek neotočil, dá se i KP rodit normálně, teda za podmínky, že bude nalíhat přímo zadečkem, u porodu bude po celou dobu doktor a je nutnej nástřih v každým případě, tak uvidíme...

Každopádně mě bolely třísla atd. a mám pocit, že malej se otočil správně, ale kdo ví... Uvidíme na ultrazvuku :slight_smile: Jinak jsem se dostala spoooustu papírů a napsala si celkem dost informací, jen mě mrzí, že na intenzivní přípravu na porod už do konce prázdnin nemají místo :frowning2: Prej až v září, což už je asi docela pozdě, ale tak uvidím :grinning: Třeba to stihnu :grinning:
20. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
zanetko: no ja jdu zitra na posledy k mudrovi do poradny tak jsem zvedava, kdyz me ta chytra obvodacka rekla ze na porod to nevypada :angry: ja sem ale nachystana rodit uz klidne ted!

Jinak to ze ma matko holku to je asi tezke se smirovat ze? ja si nedokazu predstavit az prijde kristynka s nejakym klukem nebo na diskoteku, az pujde poprve tak se budu muset doma opit abych se nebala... zase jsme u alkoholu.. :grinning: jak ja se tesim na vino. :dizzy_face: ja miluju recky vino Imiglikos takovy sladoucky mnaaaam
20. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
Jani, u nás je slniečko, no nie brutálne teplo. Od stredy hlásia brutus aj tu, no v sobotu a v nedeľu len okolo 24-25 a dááááááážžžžžžžžďďďďďď, hurááááááááááááááááááááááááááá
20. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
jo jinak k tomu sexu :grinning: na té přípravě nám PA říkala, že se tomu nemáme vyhýbat, spíš naopak, že máme provozovat nechráněnej styk a potom si podložit pánev polštářem a nechat to chvilku "působit", že pak líp měknou ty porodní cesty :grinning: že i maminkám, který přenáší říkaj, aby na tom zapracovaly :grinning:
20. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
Tak Libor už ide domkov a nesie mi dve malé flašky-250ml červeného Cabernetu :slight_smile: tak to si dám do nosa Jani :dizzy_face:
No tak na to teplo sa zase fakt teším,fuuuuuj....

Inak,Libor je z toho pohovoru úplne v pohode a postupuje do druhého kola a páčilo sa mu to,tento týždeň to ma nabité,tak snáď z toho niečo "kápne" :slight_smile: a ďakujem Jani,odkážem,že mu drží ďalšia ženská palce :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
Hezký večer holky :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:39  •  3 děti  • Odpověz
k.ate, pokús sa trošku popozerať po nete ... ja ťa strašiť nebudem, no v žiadnom prípade by som nerodila normálnym spôsobom miminko otočené zadočkom....za nič na svete, dr. by sa mohol aj rozkrájať a ja by som si vydupala cisársky. Ak chceš, do IP Ti popišem viac....a hlavne si popozeraj názory renomovaných pôrodníkov ako u vás v čechách, tak v zahraničí....

jani, ja budem až do pôrodu chodiť k mojej dr. lebo ona zároveň aj rodí...len ak by sme to nestihli do jej dovči, tak budem chodiť k niekomu inému... a neboj, s kristýnkinim kamošom sa zmieriš rovnako, ako to zvládla tvoja mamča :grinning: ...teda ak to nebude nejaké iq hupacieho koňa :grinning: ...ale na to máš ešte čaaaaaaassssssuuuuuu
20. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
Inak Jaji,ty máš teda doma už poriadneho chlapáka,počkaj,teraz ti to začne,keď budú chodiť postupne budúce nevesty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
To ja som zvedavá ako budem prežívať,keď náš synátor prvýkrát príde domov s nejakou herečkou :sweat_smile: dúfam,že nebudem protivná matka,ktorá každú skritizuje a zavrhne :grinning:

Kate,tak to s tým sexom je super,ja uvidím,čo mi vo štvrtok povedia a hupnem na to :slight_smile:

Sacvi,tak čo,ako sa cítiš?
20. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
k.ate, to ja by som už snáď porodila aj niekoľko krát :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahoj holky. Ještě jsem vás nestačila dočíst. Jen jsem se došla juknout, pozdravit vás. Jdu se vypleštit na sedačku do obyváku a mrknu na krimošku. Ze sedění mě hodně bolí záda a žebra. Zítra ráno sem zavítám a podočítám. Taky mám zítra kontrolu na gyndě. Tož su zvědavá.....čaute :wink:
20. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Luci cítím se aji dobře a chystám si dát hezky teplou vanu :grinning: Sem Tě tu už taky dlouho neviděla :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:47  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.