• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Kate,úplne súhlasím s Jajkou,keby som mala malého zadočkom,tak sa možu doktori postaviť aj na hlavu a prirodzene by ma nedonútili ani za nič!!!!!keď som bola teraz v tej porodnici,tak tam ležala 15dní jedna tehulka,ktorá mala malú otočenú celý čas hlavičkou dolu a nožičky mala v tureckom sede a primár ju tam nechal sa takto dlho trápiť,lebo povedal,že jej cisársky robiť nebude a musí to prirodzene...tá,čo si tam vytrpela,fakt obdivujem,aj tak jej nakoniec ten cisársky museli urobiť,rozhodol o tom doktor,ktorý zastupoval primára...ja by som celého primára poslala do ....... ale veď uvidíš,je to tvoje rozhodnutie,ale každopádne si to dobre rozmysli a preštuduj,čo to dá,držím palce :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
Sacvi,ja som to mala teraz doma náročnejšie,bola som aj v nemocnici,mala tu deti na prázdniny a mám chlapa doma,tak stále niečo robíme...tak si uži vaňu,ja pojdem pripraviť večeru a budem ti držať palce,aby sa ti rozbehlo podĺa predstáv,fakt sa ťa ten tvoj drobec drží ako kliešť :slight_smile:,inak mám určite taký pupík ako ty :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
Inak Sacvi neboj,aj keď tu nie som,starostlivo sledujem ako sa to s tebou vyvíja :grinning:
20. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
no to sem ráda luci :grinning:

Jinak pupíček máš opravdu výstavní :grinning: :dizzy_face: Kolik máš cm přes pupík? :slight_smile:

To víš miminku se u mě mooc líbí tak se mu jen tak ven nechce :grinning:
20. črc 2009 v 18:55  •  3 děti  • Odpověz
No tak výstavný mi fakt nepríde,si pripadám ako megasud,vždycky,keď ideme niekam medzi ľudí,tak na mňa všetci čumia akoby som im zobrala kyslík,fakt sila a Libor sa len smeje :angry:
Sacvi,vobec netuším koľko mám cm cez pupík,nemám doma meter,ale radšej to ani nemeriam,by som ťa predstihla :grinning: :grinning: :grinning:
No veď sa ani nedivím,že sa im u nás páči,tak si to užívajú ako len možu :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
na mě taky všichni koukají a ptají se mě esi čekám dvojčata :grinning:
20. črc 2009 v 19:03  •  3 děti  • Odpověz
konici ukecani! ja se jdu pro dnesek rozloucit jdu zehlit jirik nema na zitra tricka :unamused:
ja draheho stale premlouvam k sexu a mu se nechce on se bojiiii :angry: tak jsem mu nakazala ze musime koupit vino cerveny ze jo?
uvidime co se dozvime zitra na kontrole! mejte se konici zitra papa
20. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
holisko můj muž to stejné :grinning:

Tak dobrou holky a pa zítra (snad :grinning: ).
20. črc 2009 v 19:37  •  3 děti  • Odpověz
jaji - já vím, že je to nic moc... Ale mně se zas moc nechce do císaře... I když vzhledem k tomu, že my budem mít mimčo asi stejně velký (prej tak do 3 kil nechají při poloze KP rodit normálně víc ne), takže pokud se malej neotočí, tomu císaři se stejně nevyhnu... :frowning2: Manuálně otáčet se mi nechce, vzhledem k tomu, že asi kdyžtak bude mít nějakej "důvod", proč je otočenej tak, jak je...
20. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
Jani - proč se bojí? Nám právě dneska PA vykládala, že prckovi to nemá jak ublížit, že to jsou všechno jen pověry, že spís naopak se tomu v těch posledních tejdnech máme věnovat častěji :grinning:
20. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Tak to já mám asi smůlu...já i kdybych Járu přemlouvala sebevíc...ak on se tak bojí že ze sexu nebude stejně nic...ale taky nám íkali že to pomáhá aby se miminům chtělo ven...no takhle ho tam budu mít asi do 15 let:slight_smile:

Kate ale já bych to zadečkem taky neriskovala na normální porod...to radši mít malou jizvu než přidušený miminko!!!
20. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
gabi, to bude výkon po šestonedelí xixi :grinning: :dizzy_face: :grinning: . Tvaroh mám kúpený, marhulky neboli, pokrájam nektarinky a nejako ich tam napatlám. Už teraz sa mi slinky zbiehajú.... dobrú noc, berušky.

k.ate, IP kuk
20. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Tak ať se knedlíky povedou Jaji:slight_smile: a dobrou noc:slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
asi ste se všechny někam vypařily...tak já jdu surfovat po netu jestli nenajdu zase něco hezkýho pro štěpánka:slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
grabu - o jizvu mi nejde :slight_smile: Ale prostě mi to přijde divný tam přijít, jen aby mi fikli břicho a prcka vytáhli... Stejně pokud se malej neotočí,t ak to tak skončí, protože je celkem velkej, takže určitě bude mít víc než tři kila si myslím :slight_smile: zase si říkám, že moje mamka taky šla KP a byla v pohodě a to šla napřed nožičkou, při tom by teď už dělali císařskej řez rovnou, ani by se spontání porod neřešil...

jaji - uvidíme... Doufám, že se malej ještě otočí :grinning: Asi příště u mudr, pokud nebude chtít dělat UZ jí řeknu ať ho udělá a klidně si ho i zaplatím... :slight_smile: Ať vím, jak na tom mrňous je... Prej KP končí jsou jen 3-4%, tak snad se mrňous umoudří a nebude chtít být ta 4% menšina :grinning:
20. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz
dobré ráno všem tak my dnes jdeme ve tři na kontrolu :wink: moc se mi nechce, jsme pěknej lenoch :grinning:

k.ate malej se ti může ještě otočit některá miminka se otočí klidně až 2 dny před porodem. :wink:
21. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
No dobré ránko.
Luci som ti už potom včera neodpísla - kúpila som si homeopatiká Ricinus Communis od Boiron-u.
21. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj holky. Ještě jsem na gyndě nebyla, tak vám novinky neřeknu. S tím sexem mě to potěšilo a mojeho to potěší ještě víc. On mě s tím "otravuje" celé těhu..... :grinning: A taky jsem měla sníženou chuť, tak jsem se čas od času přemohla, bych mu udělala dobře a nevyšla ze cviku (to zní příšerně.....) :sweat_smile: . Jinak jsem si četla, co kdo pro mimišo za kosmetiku. Nám se v práci nejlíp osvědčil lékárenský 100% slunečnicový olej. tím se nic nepokazí, pač ho snáší i alergici. A miminka jsme umývaly dětským mydélkem. Bacha na Johnsons a Johnsons. Ten hodně alergizuje. Jinak dneska je tak nepřeberné množství produktů, že asi záleží na tom, co bude miminkovi sedět Chce to skusit. My jsme kupovali hypoalergenní kosmetiku rpo mimiša z DM, protože ta sedí i mně a jsem příšerný alergik skoro na všecko, na co se podívám. Tak uvidíme, co na to malý :wink: Jinak kámošky mi radí, že Bubchen je dobrý (s přehlasovaným u). :slight_smile:
21. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
O tom Johnsone som to počula aj aj, že je na tom najhoršie zo všetkej detskej kozmetiky. Inak ja musím nabrať aj viac plienok do pôrodnice, lebo u nás nič nedávajú, všetko musíš mať svoje. Takže asi pôjdem riadne nabalená. Zatiaľ veci hádžem iba do Ikea tašky a potom podľa množstva budem na to zháňať cestovku, lebo ja mám doma len obrovitánkse cestovky.
21. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
aurrelia u nás sice plenky dávají, ale je jich vždy nedostatek, takže já mám nabalené své. Beru si i bodyčka a čepičky.

Já jsem kosmetiku nakonec neřešila, protože jsme dostali celou sadu baby Nivea sensitive a náš budoucí pediatr mi ji taky schválil. Beru si ji i do porodnice, aby si na ni malá zvykla hned od narození :wink:
21. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
Nic si z toho nedělej. U nás Ti taky nic nedají. Ještě si koupím nějaký extra heboučký toaleťák..... :grinning: Kabelu pomalu balím, ale taky ještě nemám všechno koupené. Jak na potvoru mají vyprodané jednorázové kalhotky... :angry: Jinak Jajka má moc krásné fotečky. Su ostuda. Budu se muset honem vyfotit, ať mám památku na břůšek :slight_smile: Ale ateliér vynechám. Třeba příště..... :dizzy_face:
21. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
kajra já si koupila vlhčený toaletní papír. HOdně maminkám se osvědčil, protože ty hrůzy co jsou v nemocnicích to je jak noviny :grinning:
21. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Je inak Wacinka ako sú na tom tie tvoje fotečky, ešte ich nemáte?
21. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
máme, ale ještě jsem je nestihla dát do albumu. :grinning:
21. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
jé Waci, to buť ráda, že máte ve špitále aspoň nějaký toaleťák. U nás se nic takového nepěstuje.... :grinning: O vlhčeném toaleťáku jsem ještě neslyšela. Musím se poptat v drogérce, nebo lékárně? :confused:
21. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
já si ho koupila v lékárně, ale myslím, že ho vedou i v DM drogerii :wink:
21. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
tak jsem vrazila do alba ty fotky, jsem je musela zmenšit... :wink:
21. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Tak Waci šup šup ich pridať, nech sa pokocháme. No ja ešte musím veru tiež naplánovať ďalšie fotenie, keď už je bruško o trošičku väčšie a tentokrát aj s mojou hlavou, len sa mi akosi nechce ku kaderníčke.
21. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
No sú peknučké - najviac sa mi páčia tie tmavé - skoro v tme.
21. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
holky čau, pádím k doktorce....
21. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.