• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No ja si idem spraviť prvý krát tie ľanové semienka, hodím si vaňu a vrhnem sa na žehlenie, no a ešte mi zostala po včerajšku jedna práčka, tak šupnem aj to prať, nech to mám z krku.
21. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Krásné ráno holky,

waci krásné fotečky,moc vám to sluší :slight_smile: Krásně se držíte, co? To je moooooooooooooooc dobře :slight_smile:

Hmmmm, vlhčený toaleťák, to nezní špatně. Po tom porodu to všechno asi bude dost citlivé, co? Si to neumím představit, ale musím to přežít.
O Bubchen jsem slyšela taky, že je to dobrá kosmetika. Jinak koupím ten slunečnicový olej, a pak uvidíme. My si do porodnice na miminko prý nemusíme brát nic, tak nevím. Ale asi jí něco taky sbalím.
21. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Dobrýýý ráno :grinning:
21. črc 2009 v 09:32  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi ahoooooooooj :slight_smile: Takže stále 2v1 :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Jasnýý jak jinááák :grinning: A jak je nám dobře..hééé :grinning:
21. črc 2009 v 09:51  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky holky,
teď jsem domyla nádobí, měla jsem tak ohromnou hromadu, úplně jsem se styděla. Manža vzal Barču na vláček, tak jsem na to měla klid :grinning: Aspoň nějaké výhody to má, že je s námi doma. ono to má teda dost výhod, je to prima být spolu, ale jen kdyby nám ještě někdo dával ten jeho plat, že? :wink: Práci stále nenašel, ale čekají ho snad dva pohovory, tak uvidíme.

Teď se vrátili, tak na ně jdu juknout :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
děkuji za pochvalu foteček :wink:

teda sacvi ty nás opravdu napínáš :wink:

ten toaletní papír vypadá jako vlhčené dětské ubrousky, ale je splachovatelný. Já ho používám sem tam i doma, když mám podrážděnou pokožku a vydrží dlouho, já mám ten z toho druhého odkazu.
:wink:
hodím pár odkazů
http://www.drogerieelkup.cz/index.php?nid=3419&oid=1445753&epc=4912

http://eshop.lekarnakuklik.cz/dnn/productdetail/pid/2471/productname/toaletni-papir-vlhceny-linteo-satin-70ks-napln
21. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Já volala do porodky a mám dojít 30.7. na prohlídku tak to jsem zvědavá esi vydržíme..ale ani bych se nedivila kdyby jo :sweat_smile: :grinning:
21. črc 2009 v 10:03  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile:
Tak jsem se hned po ránu zase rozčilovala se sociálkou:slight_smile: teda ta paní co jí pořád volám je hodná a snaží se mi pomoct...ale v tom systému mají takový bordel až to hezký není...pořád nedohledali že jsem jim za poslední dva měsíce zaplatila nemocenskou...tak bůh ví jestli dostanu PPM...ach jo:frowning2:
No ale poslala sem tam vypisy z uctu aby videli ze to mam zaplaceny tak snad to dopadne dore...clovek aby se porad rozciloval!!!

Wacinko máte moc krásný fotky:slight_smile: já vám tak závidím holky...asi budu muset Járu o víkendu taky přemluvit abysme se vyfotili...aspoň samospouští:slight_smile: nechám se u vás inspirovat a třeba mu i ty vaše fotky ukážu a zkusíme to sami doma...no uvidíme...snad jo...chtěla bych nějakou takovou hezkou památku:slight_smile:

Sacvi ty si teda dáváš na čas...já už bych taky chtěla malýho venku:slight_smile: ale to už asi chceme pomalu všechny co:slight_smile: to je hrozny jak se nám to rychle blíží:slight_smile:
21. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
sacvi ono to tak většinou je, že vydržíš :grinning: já to vidím tak že budu nakonec malou přenášet :grinning: a nebo mi dokonce budou porod vyvolávat :grinning:
21. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Holky byly ste všechny u zubaře? já jsem to ještě nestihla...a nevím jestli to ještě stihnu...tak nevím jestli mě nepraštěj že nemám to razítko v průkazce :pensive: :sweat_smile:
21. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
grabu já jsem ráda, že nemám s neschopenkou problémy a že už tenhle pátek končím a v sobotu nastupuji mateřskou :wink: dneska mi dá sestřička veškeré potřebné papíry :wink: tak to musím poslat do práce, jen doufám, že tam někdo bude, protože jak jsou prázdniny, tak na těch školách je to o ničem, ale jelikož máme nového ředitele a ten by se měl seznámit se systémem školy tak by tam měl být
21. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
waci ty fotečky jsou náádherný :dizzy_face:

grabu já byla..hezky dvakrát jak se má.. :wink: :grinning:
21. črc 2009 v 10:08  •  3 děti  • Odpověz
grabu já byla u zubaře :wink:

sacvi děkuji moc za pochvalu :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
není za co waci..kfakt jsou krásný a mooc Vám to sluší :dizzy_face:

Holky to se zase může stát jen mně :angry: Vždycky něco takového..ona mně říká sestra příjdite 30. to je v pátek..a ať koukám jak koukám do kalendářa tak 30.7. je čt tak teď jako nevím esi mám dojít ve čt nebo pátek :confounded: Ach jo..a číslo k nim nemám..mě tam odkuď si přepojovali..já nesnáším takový situace :sweat_smile: :rolling_eyes:
21. črc 2009 v 10:12  •  3 děti  • Odpověz
autor
jeee Sacvi to je prekérka:frowning2: já si taky už musím zavolat do porodky...prý tam mám jít příští týden...tak jsem zvědavá co tam se mnou budou vyvádět...:slight_smile:
21. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
no uvidíme budu to řešit až příští týden :slight_smile:

Jdu něco taky dělat :grinning: Zatím ahoj holky :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:20  •  3 děti  • Odpověz
já bych šla 30.7. když řekla přesně datum tak bych šla toho 30.7.a neřešila byh zda je to pátek nebo čtvrtek :wink:
21. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
taky bych to tak viděla a šla toho 30. beztak se jen prehlidla...ale číslo by si nepopletla...snad
21. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z lékárny a snad mám všechno do porodky i na začátky miminka. :slight_smile: Nebylo toho zase tolik. Kosmetiku jsem v podstatě nekupovala žádnou, doporučila mi ten slunečnicový olej a rybilku na zadeček. Na koupání prý stačí zatím vodička. Na pipinku a zadeček máme vlhčené ubrousky taky od Rybilky a mám si je prý vzít i já sebou do porodnice a otírat si tím taky "zadeček" :grinning: Borovou vodu, čtverečky, šťourátka, vložky, jednorázové kalhotky, hroznový cukr, gel na intimní hygienu a je to :slight_smile: Už jsem si i pomalu začala balit tašku. :slight_smile:

Gábi já u zubaře byla, ale pořád mi chybí ještě ta obvoďačka bláznivá :slight_smile: Ach jo, vůbec se mi tam nechce. :confounded:

Jdu uklízet, máme to tady jak po výbuchu :slight_smile: Začíná být pěkný vedro, tak to bude zase den :angry: Odpoledne jdu se známou na kafčo, tak se tam asi upeču.
21. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
No broučí pěkně jsi nakoupila:slight_smile: tak to už taky balíš tašku:slight_smile: já už tam mám snad všechno...doufám...a kdyby něco tak se bez toho asi obejdu:slight_smile: a nebo mi to donesou....

Mě teď brácha strašil...on děla v nemocnci...a říkal že když sem dušná už teď tak že doktoři říkali že to v těhotenství může být i tím jak mimi tlačí na všechny ty tepny...ale že to taky může být u porodu komplikace že bych to nemusela udýchat a aby sme se pak oba prý neudusili...ach jo...to jsou zprávy pořád...já doufám že by snad ti doktoři něco dělali ne...že mě tam nenechaj umřít...:frowning2:
21. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Achoj. Grabu neboj, mimiško Ti teď tlačí na plíce, ale pak ke konci čapne dolů a uleví se Ti. Jinak su zpět od doktorky. Jsme oba v pohodě.Vyfasovala jsem lejstra k proštudování a vyplnění.....Pak poletím do práce s ukončením neschopenky a nástupem na mateřskou. Taky mě teď rozčílili na sociálce. Zas mi ještě neposlali prachy. Prej mi dojdou na účet až 27.GRRRR.....Kdyby aspoň dodržovali stejné rozestupy mezi výplatama. Ještě, že můj se snaží. Nevim, co bych dělala, kdybych byla matka samoživitelka. Jsem zvědavá, jak bude chodit mateřská............
21. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
no to ja jsem taky zvědavá jak bude chodit mateřská...mám docela dost inkas a tak...tak aby mi to nepropadlo...to bych nerada...člověk musí počítat vždycky s nějakou rezervou...na ně se fakt nedá spolehnout...já bych je praštila..když mám něco udělat já...tak to musí být do 8 dnů...ale oni mají na všechno dost času...to mě štve...a že někdo nedostane zaplaceno třeba 3 měsíce je vůbec nezajímá!!! Haranti!!!
Kajro je super ale že na kontrole je vše v pořádku:slight_smile:
21. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Gábi oni si tam s tebou určitě poradí. Jsou to ale blbý starosti navíc :frowning2: On až se Štěpánek trošku sesune dolů, tak to bude zase lepší.

Holky s tou sociálkou je to děs. Jsem zvědavá, kdy dojdou prachy mně. Já ani nevím kdy to má chodit. Teď mám ještě výplatu od firmy, pak už budu čekat na sociálku.
21. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Teď peču pstruhy podle receptu, který jsem včera viděla na primě. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne. He a péřidám vám perličku na zasmání. Včera jsem se totálně naštvala na mojeho. Pořát kouří a vůbec se nesnaží s tím přestat.....A to sliboval......Tahlo z něho jak z továrny.Nasr...jsem se, vletěla mu do tašky, vytáhla krabku s cigaretama a přid ním jsem je rozdrobila v rukách na cimpr campr. Pak jsem to všechno šlahla do umyvadla aj se zmačkanou krabičkou. A řekla jsem mu. "Tady to máš a podívej se jaké je to mrhání prachama. Teď když potřebujem každou kačku. Na cigaretky prachy vždycky budou, co?" Na něho žádné řečičky o škodlivosti neplatí. Ale myslím si, že se styděl. Pořát otáčíme každou kaču....No, určitě to nepomůže, ale mě se v tu chvíli ulevilo. A když najdu nějakou krabku, klidně to udělám znova.... :grinning:
21. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
:slight_smile: Kajro ty ses teda odvaha...ale aspoň to mužíčkovi dojde a třeba konečně přestane :wink:
21. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
No nevím. To si právě myslím, že nepřestane. Slibuje od té doby, co jsme spolu začali chodit. A to je přes 6 let :slight_smile: Ono když ptáčka lapají......Ale kvůli miminkovi by opravdu přestat mohl. :wink:
21. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Kajro nevzdávej to. Můj taťka přestal, když jsem se narodila. Jsem druhé dítě a tenkrát mámě řekl "Kačenka mě nikdy s cigárem neuvidí" a jak jsem se narodila, tak od té doby nekouří :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Kočky, jdu okoštovat toho pstruha a pak půjdu do té práce. Tak se mějte, zatím ahojte................... :wink:
21. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Holky mě se chce bulet...teď mi psal brácha že jedenomu jeho kamarádovi se narodila holčička...ale že jí hned odvezli k nim do nemocnice...že prý vdechla zkalenou vodu a nevědí jestli to přežije protože je přidušená a jestli jo...tak nevědí jestli nebude mít nějaký následky...ach jo...je mi z toho na nic...člověk je tak bezmocnej...já jen doufám že to všechny zvládneme vpohodě ten porod...a že miminka budou vpořádku...ach jo...
21. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.