• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
konici zdravim! :wink: ja byla na posledni poradne a uz se mam objednat do porodnice tak tam musim zavolat.

Waci krasne fotky :wink: moooc se mi libi

Sacvi tak treba na nas pockas!! jinak ja po kontrole zadna zmena! na porod to nevypada!! :pensive: ja ale dusevne jsem pripravena rodit hned! jen nemam kojo podprdu. kde jste ji kupovali a za kolik korun a jakou velikost? vetsi nez mate tedka???
21. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Gábi to je hrůza :frowning2: Člověk si to nesmí připouštět, jinak se z toho zblázníme ........
21. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
JJ jesmíme si to připouštět...všechno bude v pohodě...a budeme mít krásný a zdraví miminka:slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
jinak socka nebo nemocenska me jeste za minulej mesic neprisla tak ziju z jirkove vyplaty a rikal ze me necha udelat kartu k jeho uctu :grinning:

kajra ty ses hustaaa s tema cigaretama, ale jo jen tak dal! ja jsem tedy kourila za "mlada" od 16 do 22 let :grinning: ale prestala jsem ze dne na den a uz to jsou 3 roky, ted si ani neodvazim zapalit nejen kuli tehu ale jirkovi se to nelibi nema rad kuraky. a ja mam obcas chut ale nezapalim si proto abych nezacala uz nikdy. muj tatka taky kouril ale jak jsme byly se segrou maly rikaly jsme tatinku ty smrdis cigaretama a tatka prestal! tak treba se povede i u vas, a ty prachy to je prave to!

brouci tak to jsi rychle nakoupila a ted jen tu tasku, ja mam zatim sbaleno jen kosmetiku...
21. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
holis děkuji za pochvalu :wink:
jinak podprsenky už mám. Kupovala jsem o číslo větší košíčky, protože prsa se nalijí, ale obvod pod prsy prý údajně zůstává a tobě teď už opravdu zůstane. Já jsem měla klasickou velikost před těhotenstvím 75B ale teď mám správně 90A ale podprsenky jsme si koupila 90B .
NO nic holky já se jdu chystat k doktorovi :wink: tak se zatím opatrujte :wink:
21. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jani to víš, já když se do něčeho pustím, tak to lítá :slight_smile: Já jsem si už připravila i ručníky, fén, mýdlo, košilky, prostě to jen šoupnout do tašky a můžeme jet :grinning:
21. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
jinak Gabi i ja jsem se narodila modra, uskrcena pupecni snuroua vidis ze sem to zvladla taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: zadnej nasledek :grinning: budeme tomu devcatku drzet palce uvidis vse dobre dopadne!

Waci ja mela taky 75B ale ted mam 80D a vetsi snad ani neni :confused: nebo ja fakt nevim jake koupit ach jo!

Brouci to jsi sikulka ja se vymlouvam na to ze cekam az mi drahy donese z kumbalu kufr jako mohla bych si pro nej zajit sama ale musela bych prekrocit jeho kolo a to se mi nechce :grinning: takze cekam.

holky jdu zavolat do porodnice!!!! :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Holis...ty s tou taškou riskuješ:slight_smile: pořád se na něco vymlouváš :grinning: ale poradím ti...jak začneš...tak je to hned sbalený a máš pokoj:slight_smile: Jinak s tou podprdou:slight_smile: je to fakt vtipný...ale já normálně měla 75D a teď mám 85E takže větší je neoj:slight_smile: a dělají i hezké...já taky pořád přemýšlím jakou si koupit..jednu mám stejnou jako teď 85E...ale jednu koupim jeste asi větší...no nevim...nebo možná počkám až po porodu...vystačím si s touhle jednou v porodnici a pak až se nalijou prsa...tak koupim další na netu...a bude to...asi tak...
21. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
No já teď řeším otázku, jestli si vzít kufr nebo tašku. Se bojím, abych ten kufr tam nezničila. Ale zase o co bych ho tam mohla zničit, že jo?
21. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
Broučí já jsem viděla v porodnici holky a měly i kufry i tašky...takže si klidně vem co chceš...myslím že tam kufr nemáš o co zničit...neboj
21. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Holky mně zbývá ode dneška přesně měsíc do porodu:slight_smile: to je huuuustý jak to letí:slight_smile: a už může prcíček vylíst kdy se mu zachce a bude vpohodě:slight_smile: to mám radost že sme to tak hezky zvládli:slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
brouci ja se do tasky nevlezu te kosmetiky je hodne balik plinek a 2 baliky vlozek to zabralo fakt celou tasku takze si beru kufr.

uz jsem objednana do porodnice na pristi utery na 12:30, baba teda moc prijemna nebyla. blbej cas chtela jsem jit driv.

gabi mesic jeee ja uz jen 27 dnii me to tu pise!
tak jsem se jeste objednala na kosmetiku a ke kadernici :grinning: pred porodem! pak to bude horsi!
21. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Já plínky a vůbec věci pro miminko brát nebudu. Jen to připravím a kdyby bylo třeba to přivést, tak to manžel přiveze. Zeptám se té mojí gyndařky jak to v Motole chodí a uvidím.
21. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Holky tak já jen nakukuju pře si jdem smužánkem dát eště kafíčko..já teda ani nemůžu napsat velikost kojící podprdy ale taky jsem koupila košíčky trochu větší aby se tam pak ty prsa vlezly :grinning:

Jinak já mám přesně 14dnííí do porodu heč :grinning: A jako fakt si myslím že to snad aji vydržíme..je mně totiž vážně jak dobře..bříšenko jen malilinečko občas zabolí ale jinak paráda :grinning:

Jinak já musím mít do porodky svojí plínky i vlhčený ubrousky tak mám něco zabaleno..a nakonec sem to přeskládala tak budu mít tu tašku nakonec asi jen jednu :grinning: A nabíječku na mobil a takové drobnosti pak nabalím do kabelky a tu pak pošlu s mužem dom :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:20  •  3 děti  • Odpověz
brouci tak to je luxus my teda musime mit plinky pro miminko a vlozky pro sebe, kazda nemocnice to ma jinak, kamoska taky rikala ze nepotrebovala nic.
ja jsem treba nedostala na gynde ani ten prenatal box :frowning2:

holky jak je v praze? pac tady je zatazeno tak me to vyhovuje.
21. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Holky máte nějakou spešl soupravičku dyž půjdete z porodnice??

Jo holis baba s kterou sem mluvila já v té porodce taky moc příjemná nebyla..říkám že mám ten termínovej nález a ona odsekla že to maj všechny :unamused: Tak se nemá ptát :rolling_eyes:
21. črc 2009 ve 14:22  •  3 děti  • Odpověz
autor
Holky u nás v porodce taky nic mít nemusíme..plínek dostaneme 8 na den a prý kdybysme chtěli víc...tak daj i víc...ale taky si beru i svoje...a oblečení mu tam taky půjčí...ale já si beru taky pro jistotu nějaký bodýnka a dupky:slight_smile: jo a Sacvi na cestu domů mám polodupačky bodýčko a kabátek...pak zavinovačku do autosedačky a čepičku...taky mám sbalený ponoštičky a rukavičky...jen ty slabounký...ale to mu asi nedám...když jsou takový vedra:slight_smile:
Jani tady v Praze praží slunce a je tu vedro...
21. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
No tak hlásim, že mám dožehlené a vyvesené prádlo. u nás bolo Janka zatiahnuté, ale už začalo svietiť slniečko a začína byť dusnejšie. Prichádza to oteplenie čo Žanetka spomínala.
21. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
sacvi ja jsem nenachystala nic extra na cestu zpet rekla jsem jirkovi at pak neco vhodnyho vybere, tak snad nepojede kristynka nahata nebo jen v tricenku. ale necham mu tu radost at si pak vybere sam do ceho ji obleceme na ceste domu.

no jako me baba nasrala protoze ve 12:30 je takova naprd doba jirka uz ma byt v praci a ja sama autem nepojedu me rekla ze pak na dalsi tyden me objedna na rano. tak sem zvedava. ale nas.ala me. :angry:

kdepak jsou vsichni konici dnes?
21. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
No a Jirkovi sa nebude dať ísť do práce neskôr. Môj manžel chodil neskôr, keĎ som chodila na kontroly.
21. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
Tak to my plínky dostaneme prej asi jen tři (na ten první poporodní den) a vložky taky jen na první poporodní den a potom musíme mít svoje... Manža už pomalu chce začít tu moji tašku řešit, ale mně se do toho nějak moc nechce :grinning: Tak jsem zvědavá :slight_smile:

Máme toho pro malýho stejně ještě pořád málo, budu to muset nějak domyslet :grinning:
21. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jinak oblečení speciální uvidíme, jestli budem mít, každopádně nám včera na tom kurzu PA říkala, ať mimčo zbytečně nenabalujem do spousty oblečení, ale řídíme se zdravím rozumem, že stačí, když bude mít o jednu vrstvu víc než my... :slight_smile: Jinak pak prej může zbytečně plakat z toho, jak mu je horko...
21. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
No já se v pátek zeptám v Motole. Když už tam jedu, tak si to rovnou všechno zjistím. Ono se to asi taky pořád mění, tak abych pak nečuměla :slight_smile:
Holky máte zásoby plínek? Kolik máte doma nakoupeno?
21. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
broučku já nějaké zásoby mám ale už ani nevím kolik :grinning:

Já mám na cestu z porodky dupačky a pod ně bodýčko buď s krátkým nebo dlouhým rukávkem a čepičku..tak snad to bude stačit..muž nám to doveze až půjdem domů..taky mám nachystanou deku kdyby byla nějaká větší zima ale myslím že bude teploučko..snad..
21. črc 2009 ve 14:57  •  3 děti  • Odpověz
autor
No Kate nám taky říkali že se mimi oblíká stejně jako my a jednu vrstvu navíc...ale rozumně...né e mu v létě dáme kabát:slight_smile: takže to znamená že má být oblečený jako my...a třeba tu zavinovačku navíc...nebo deku...a mají mít pro jistotu čepičku...slabou...že jim přes hlavičku utíká nejvíc tepla...

Já zásoby plínek nemám vůbec...mám jen to malé balení do porodky...pak počkám co nám tam řeknou a nějaký koupíme až pojedeme z porodnice domů...snad to zvládneme:slight_smile:
21. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
Holky tak vy ste měli v porodnici protivný báby na telefonu...ale mě to tam ani nikdo nebere...ach jo...
21. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
ahojky moje jakse mate? my byli na vikend nasardinii a dnes jdem na kontrolu tak se uz tesim
21. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
Ahoj Blackie:slight_smile: no ty si teda užíváš...to já jen závidím:slight_smile: já sedím pořád doma..a Sardinie je proti tomu fáááákt super...
21. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
No nazdárek Blackie :slight_smile: Ty se teda máš, já už teď nepojedu nikam, bojím se, že cestou porodím :grinning:

Já nakoupím ty plínky od asi tří značek a uvidíme, co malé sedne. Holky už abysme byly doma s prckama, co? :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
Broučí to jo...já už hlavně chci vědět že je vpořádku venku...mě tam dneska prcek vyvádí takový kotrmelce...až je mi z toho fakt blbě...no snad se brzy umoudří a bude se mu chtít za chvíli ven...ještě bych brala tak dva týdny a šup ven:slight_smile:
21. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.