• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Taky to tak vidím :slight_smile: Dva týdny a šup ven :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
holky ja jsem odpocivala, a ted koukam na net a budu varit zelnacku :wink:

brouci plinky mam jedno baleni pampers new born, zbytek koupime az budou dochazet, stejne chci najet i na obycejnejsi treba z DM ci Rosmanu, vsude jsem cetla ze nejlepsi jsou stejne z tesca a lidlu takze uvidime co nam bude vyhovovat.

holky ja si stejne myslim ze budu prenaset :unamused: u me to na porod nevypada vubec.
21. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
Holky zase nakukuju :slight_smile:

Holisko já bych se nebála..podívej u mě to vypadá na porod už skoro 14dní a nic..teď už je to prý na spadnutí a pořád nic a ani nevypadá že by se něco mělo dít. A moje kamarádka byla u mudra a on joo příště se eště určo uvidíme pře to na porod nevypadá a 2dny na to porodila krásnou holčičku :dizzy_face:

Nevím na čem to záleží.. :slight_smile:
21. črc 2009 v 17:31  •  3 děti  • Odpověz
autor
holky já mám dneska nějakou depku...pořád mluvíme aby už miminka byly venku...a přitom to je už za chvíli a ještě tak daleko...ach jo...
21. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
grabu to mi povídej..kdyby mi aspoň mudr pořád neříkal jak už můžu rodit..kdyby řekl ste nenachystaná a nic tomu nenasvědčuje tak se budu těšit že mám 14dní do termínu a že to třeba uteče ale takhle vyloženě každej den čekám esi už to dojde nebo ne a to čekání je vážně nejhorší..příjde mi že se snad nedočkám.. :unamused: :sweat_smile:
21. črc 2009 v 17:45  •  3 děti  • Odpověz
Zrovna dneska se narodil chlapeček tady jedné holčince a to měla termín 4dny předemnou..ach jo jak se má že už má drobečka u sebe :dizzy_face:
21. črc 2009 v 17:47  •  3 děti  • Odpověz
Tak tady nikdo tak letím dělat tvarohové muffinky :slight_smile:
21. črc 2009 v 17:49  •  3 děti  • Odpověz
autor
Sacvi nech toho já budu brečet...ty hormony jsou strašný:slight_smile:
21. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
Gabi klidne brec to pomaha :pensive:
ja koukam na youtube, sezrala jsem dva pasky oriskove milky tak mam hned lepsi naladu jeste teda uvarit tu polivku tak jdu dat varit zeli, jenze prozmenu nemam ani vajicko :angry: to se me hrozne nechce pro ne jit do obchodu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Holky neblázněte, dočkáme se :slight_smile: To čekání je hrozný, ale užívejte poslední chvilky klidu, pak už nebudeme stíhat :slight_smile:
Mě malá dneska zlobí a zase mě začala pálit žáha. :angry:
21. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
to já ťuk, ťuk celé těhu moc na pálení žáhy netrpěla..jen dyž si třeba večer lehnu tak po nějaké chvíli začne ale pokaždé ne..ale ležet stejně moc nemůžu pře mě hned všechno bolí :sweat_smile:
21. črc 2009 v 18:36  •  3 děti  • Odpověz
No tak mě asi na 14 přestala pálit a teď zase, ale třeba to už nebude každý den. :slight_smile: Je to hnus. :confounded:

Nějak mě tlačí bříško a malá pořád poskakuje. Ach jo, co se jí zase nelíbí :sweat_smile:
21. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
ahojky :wink:

waci, krásne fotečky, myslím že si rada ako aj ja, že si sa na také niečo dala :wink:

brouči, to čo si napísala si napísala super...toto sú naše posledné dníčky, keď si môžeme robiť čo chceme, tiež si to vychutnávam...nie že by som sa na drobčeka netešila, no do normálneho termínu nech tam pekne vydrží tak, ako to má byť, čiže do konca 38 tt nech je kde je, potom Laurinku rada privítam :dizzy_face:

Janka, s tou taškou si teda dávame na čas obe, ja ju ešte ani zo skrine nemám vybranú a veci nakopečkované už vôbec nie :sweat_smile:
a čo sa týka podprdy, tak ja mám jednu podľa mňa veľmi drahú - tá je 85 B - ale to B je ako kojacie B, kupovala som ju v špeci obchode a stála cez 35 €. A druhú mám z trhu za 5 € :grinning: - tá je 85 C. Čiže je to rôzne - podľa strihu, treba skúšať. Tá drahšia bude asi lepšia, je pekne bavlnená s trolinkou elasténu, a je úžasne pružná... Plánujem ešte jednu, no tú asi až po pôrode...

aaaaa, už nech je víkend, má byť ochladenieeeeeee
21. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
Jaji dneska mi volali, že se pořád nemůžou dovolat tomu dodavateli na lehátka a jestli ještě vydržíme. Že to pořád zkouší. Tak jsem říkala, že vydržím, ale jestli to nebude do 14 dní, tak mě pěkně naprdnou :angry:
21. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
No tady je šílený vedro...a má být ještě hůř!!! :angry:

Jaji jaký byly knedlíky? povedly se?

Broučí já musím taky zaklepat ale mě žáha taky nepalí...za celý těhu asi jen 10x...tak jsem ráda...třeba to je u tebe teď jen tím jak malá zase kope...a až se uklidní a zase klesne tak budeš mít pokoj...já mám prcka pořád navalenýho nahoře...už bych byla ráda kdyby byl trochu níž...jsem zvědavá co mi v pátek řekne doktor...doufám že se čípek aspoň trochu zkrátil...asi začnu běhat:slight_smile:
21. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
holky a ve čtvrtek má být těch 34stupňů..zrovna když má muž tu promoci :astonished: asi tam umřu nebo porodím z toho tepla :grinning:
21. črc 2009 v 18:57  •  3 děti  • Odpověz
autor
Holky já ještě lehátko ani neobjednala...musím počkat až jestli příjde mateřská...protože jestli ne a Jára mě bude muset živit bude to sranda...ta sociálka mě fakt štve!!!
21. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
No přisuzuji to pálení taky tomu kopání malé.

Já jedu ve čtvrtek na návštěvu, tak snad tam nechcípnu vedrem :sweat_smile: Ale moc se tam těším.
21. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
já nikam nejedu...budu zase pecákovat doma...až v pátek jdu na kontrolu...ale to bude určitě taky vedro...mě štvou z toho obchodu s mimi věcma...měli u všeho napsáno že to mají skladem..pak napsali že to bude týden trvat...a už je to skoro dva týdny a nic..ani na mail mi neodpovídají...mám chuť jim tu objednávku zrušit...a objednat to jinde!!! jsem dneska nějaká vytočená...pardon
21. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
grabu to se Ti jako vůbec nedivím..bych byla vytočená stejně :rolling_eyes:

Holky jdem si s mužánkem dát sváču :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:09  •  3 děti  • Odpověz
holky tak jsem zpet z obchodu a varim arfildou na terasu.

Gabi ja uz cely mesic nemam ani kacku, a tak sem zavisla na Jirkovi nastesti neni lakomej a koupi me vse co chci, proto jsem si dnes v globusu dala do kosiku 4 cokolady milky :grinning:

ja asi pojedu zitra k nasim, jinak hlasim ze pry rostou hrozne houby! tak ze bych zkusila jit do lesa :pensive: ?
me z toho vedra jebne! fakt. uz se tesim na pristi tyden ma byt totiz akorat.

zanetko diky za info no ja prave nemam moc sanci si tu podprdu vyzkouset, kamoska rikala ze je na prd ze nedrzi prsa tak chci jen nejakou obyc do porodky a pak si zas vezmu svou a na kojeni si ji sundam :grinning:
21. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
gabi, určite by som ti napísla no priznávam sa, že som ráno dlllho spala, potom ešte lenošila a zrazu som nestíhala. Dnes som bola pre Maťa, potom cvičko, potom nákup v Rakúsku a prišli sme keď som sem kukla... takže zajtra určite a dám vedieť....

brouči, záha nie je z kopania, ale z tlačenia maternice, ktorá je už veľká. Závidím maminám, ktorým to tlačnie problém nerobí...ja bojujem denno-denne. Pamätám si na tú úľavu v deň pôrodu večer - že jeeeeeeej, mňa nepáli záha.......tiež mám obavy, aby to lehátko stíhalo, syn bude v Českých Budejoviciach koncom júla a má mi ho priniesť, potom neviem, neviem ako ho na Slovensko dopravíme....

sacvi, Teba keď to chytí ten štvrtok, tak prasknem od smiechu...vieš, zákon schválností je zákon schválnosti :grinning:
21. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
Jáji já vím, ale je divné, že mě celé těhu žáha pálí a posledních 14 dní nic. Až dneska. Ale to je jedno, vzala jsem si Rennie a je mi zase dobře :slight_smile: Teda až na to vedro :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
jani, asi záleží na tom, akú máš. Ja som bola náhodou veľmi spokojná s bavlnenými kojacími podprdkami...sú šikovné a pohodlné nech si kdekoľvek a kedykoľvek a doma som tieý iné nenosila... no veď uvidíš....
21. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
ahoj kontrola vse v poradku tak ve ctvrtek naposled jedem na sardinii...mala je v pohode a napsal mi i povoleni do konce mesice...ale rikal ze uz je nasmerovana do bre aze bych treba mohla porodit i o tyden drive..........
21. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
brouči, aj ja už mám rennie, no zaberajú mi ako všetko ostatné, na chvíľu... no viem, čo mi zaberie zaručene :grinning: keď bude Laurinka na brušku a nie v brušku :grinning: .
...a ty to s tou záhou máš fakt čudné :confused: . možno budeš mať väčšie štigro ako ja a zas zmizne...
21. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
brouči, koľko km je sardinie od teba??? ja si už na dlhšie trate netrúam, lebo sa mi v aute zle sedí. A Čechy plánuješ kedy???...a aké povolenie?
21. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
Jaji tak zítra snad příjdou k chuti:slight_smile:

Blackie super že je kontrola ok:slight_smile: já ti fakt to cestování závidím...

Přišel mi Jára z práce domů...tak se jdeme projít...tak zatím papa pak zase kouknu:slight_smile:
21. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Jaji ta Sardinie měla být asi na Blackie, viď? :grinning: Já to mám fakt daleko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A je doma manžel, jupíííííííí, tak zatím papa :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
ja radsi cestuju tak nemyslim na prod a ostat ni veci..stihnu vse vyprat na zacatku srpna doufam
21. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.