• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
brouči, jasnačka, blackie, no ale nerijala by si taký výletík ?!?!?!?! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
takže blackie, ako ďaleko máš sardíniu a kedy sa chystáš do čiech??? - pýtala som sa na to broučka :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
No ahojky, už som zas tu.

Inak s tou záhou som počula taký názor, že ak vás páli, tak má drobec dlhé vlasy :slight_smile: . neviem čo je tom pravdy. Ja musím zaťukať - ja našťastie tento problém nepoznám.
21. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
Haj Zuzka, aj ja som to počula a obávala som sa, že Maťo bude mať straaaašne veľa vlasov - mne sa viac páčia miminka len s takým pperíčkom...a presne také Maťko mal...takže opäť - vínimka potvrdzuje pravidlo, dúfam že to tak budem mať aj s Laurinkou...a keď nie, tak budeme mať vlasaticu :grinning:
21. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
blackie tys tu dlouho nebyla :wink:

jaji tak fajn uvidime urcite si nejakou koupim, jen se me za to nechteji davat ty sileny koruny :pensive: i kdyz me stejne nic nezachrani a budu muset jednou na plastiku.

jsem normalne vcera usla tak 2km a od te doby me strasne boli nohy tak ja nevim bud jsem zhnila nebo nevim
21. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Jani, ak si zhnilá, tak sme dve a verím tomu, že sa k nám ešte ďalšie tehulky pridajú. Ja už v posledných dňoch tiež funim aj keď len chodím - aj keď myslím, že to je hlavne tým teplom, lebo keď bolo chladnejšie, tak som nefunela ... no dva km som neprešla ani nempamätám :astonished: ...takže klobúk dolu......a plastiku, počkaj, možno budeš nadmieru spokojná...ja som mala pred maťkom 0 a po ňom podľa mnžela pekné 2 :grinning: . Ale tiež som sa s tou myšlienkou pohrávala...no uvidíme po Laure...
21. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
no micky, ja cítim chrbátik, dnes mám toho za sebou zas dosť...takže sa idem trošku natiahnuť.....majte sa krásne :dizzy_face:
21. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Tak sa pekne ponaťahuj - ja sa k vám ale teda nepridávam, je mám ešte kopec energie. Lietam ako šarkan.
21. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Tak vzhledem k tomu, že denně se toho nalítám, tak nohy jsou zatím OK. Jen jsem víc unavená, ale tělo funguje dobře :slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
No objednala som prvé látkové plienky, ešte budem objednávať jednu várku. Tri som dostala, tak aby som ich mala aspoň 24 kusov, ale na to mám ešte čas.

Inak ja idem nakúpiť tých papierových určite viac ako jedno balenie, veď drobec za deň spotrebuje asi 10 kusov plienok - to je jedno balenie na 4 dni. hrúza.
21. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Holky loučím se, papa zase zítra :slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahoj holky píši až teď :grinning:
už nemusíme ležet jsme obě v pořádku malá má 2kg a 40cm :grinning: a vypadá to, že bychom to mohly zvládnout určitě ještě 14dní a možná i do termínu porodu. Ten máem stanoven na 5.9. :wink:
tak a dnes už mažu bolí mě záda, manža mi je jde natřít :wink: tak zatím paa

jajka děkuji moc za pochvalu foteček :wink:
21. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Tak dobrú noc vám.
21. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Idem aj ja teda niečo mrknúť k telke.
21. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
No dobré ránko, tak včera som to tu ukončila a dnes začínam.
No čo Sacvi ešte si Kinder vajce? :slight_smile:
22. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
Krásné ráno holky,

teda Waci veeeeeeeeeeelkáááááááááááááá gratulace. To jsi holka šikovná :slight_smile:

Holky já se z té naší cácorky zblázním. Ta má zase ty svoje dva dny, kdy nedá ani na minutu pokoj a pořád mi cestuje v břiše. :slight_smile: Večer jdu do kina, už se hrozně těším :slight_smile:
22. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
No môj drobec sa tiež stále mrví.
22. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Dobré ráníčko holky:slight_smile:
tak můj malej je dneska taky hned po ránu čilej až až...docela to i bolí...no ale aspoň vim že mu nic nechybí a že je v pořádku...holky já nechci otravovat zlýma myšlenkama...ale já mám od včerejška takovej strach o toho našeho drobečka aby mu u porodu nic neudělali...když mi brácha říkal jak je to s tou malou holčičkou...je mi z toho pořád na brečení:frowning2: já nevím jak se toho teď zbavit...pořád si vsugerovávám že nám se nic nestane že bude všechno hladce...ale v hlavě to pořád někde je a neumím se toho zbavit....snad bych radši šla i na císaře, jen aby se mu něco nestalo:frowning2: sem divná co...
22. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Broučí a na co jdeš do kina? my sme chtěli jít o víkendu na Harryho potera a nebo na Dobu ledovou...ale nevím jestli to tam vydržím...ty efekty a sedět tak dlouho...no pak mi musíš říct jak si to zvládla a já se pak rozhodnu...:slight_smile:
22. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
No Gabi, ono že ten strach je v tomto období normálny, že to niektoré maminy mávajú - ale neboj nič sa vám nestane a a všetko bude v poriadku. No ja by som veru už v kine asi neobsedela a ja doma pri telke sa stále nejako vrtím, ako sa malý presúva.
22. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
No takuž mám isté kedy ten môj drahý odchádza do toho Švédska. Ide od 3. 8. do 7.8., tak dúfam, že drobec sa naozaj nikam nebude ponáhľať a že si na tatina počká.
22. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Gábi neboj se. Já si říkám, že strachem tomu stejně nepomůžu a proč zrovna já bych měla mít smůlu. Nesmíš na to myslet, vyraž někam na nákupy a rozptyl se. My jdeme právě na Harryho a hrozně se těším. Hlavně na popcorn :grinning: Zítra mám celý den návštěvu u příbuzných, v pátek Motol, v sobotu oběd u našich, takže nemám moc čas si připouštět nějaké problémy. Fakt je nejlepší se pořád něčím rozptylovat. :wink:
22. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
No Aureli to si manža fakt vybral dobrou dobu:slight_smile: no snad malý zůstane kde má :wink:
Já vůbec nevím co budu dneska dělat...venku je zase vedro na chcípnutí a ani mě nenapadá co bych mohla vyvádět...no asi se půjdu někam projít...abych nehnila pořád doma...musím akorát na úřad vyřídit švagrový nějaký papíry na stavbu, oni na to nemají čas a chtějí tu taky stavět...ale jinak nemám žádnej plán...co vy pořád děláte, když ste takhle doma?
22. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
No Gabi to si on nevybral - to ako na potvoru mu šéf nakázal, ale našťastie to aspoň presunul,lebo pôvodne mal ísť až 17.8, ale to by som ho nikam nepustila.
No ja sa doma inak nudím, pomaličky si upratujem a tak,no a si vždy vymyslím, že čo mi ešte treba kúpiť, aby som sa aspoň trošku prešla.
22. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Broučí když ty se máš že máš okolo sebe tolik lidí a máš pořád kam jít...já jsem tady pořád zavřená a nikdo tu moc není koho bych navštívila...musím taky vymyslet něco čím se zabavím...abych nemyslela na ptákoviny...já vím že budeme vpořádku a malej vyklouzne ven jedna dvě...vždyť to tak mám naplánovaný tak proč by to nevyšlo že:slight_smile:
Jinak Aureli to má manža pěkně blbýho šéfa, že nepochopí že ho nemá už nikam posílat!!!
22. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Tak já holky pořád někam jezdím. Jsem každý den mimo byt, takže se fakt nenudím. Včera jsem teda byla doma celý den, ale to jsem od rána po kouskách uklízela, takže to uteklo :slight_smile:
22. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
No bohužiaľ treba prevzať prácu od Švédov, lebo niečo idú prenášať k ním - Švédi to už nebudú robiť a bude to robiť manželové oddelenie, tak tam musí ísť on. Si nenavyberajú, len sa smejem, že ako na potvoru celý rok nikde nebol a teraz mu to tak vyšlo. No ale zas keby niečo tak za rohom býva švagrinká a svokrovcov som tiež poslala na liečenie v júli, aby v auguste už boli doma, takže keby niečo po ruke je kopec ľudí.

Bročku ako je na tom tvoj kočík? Kedy ti má prísť?
22. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Inak koľko nočných košieľ si balíte do pôrodnice?
22. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
No kočárek má přijít do 15.8. tak snad dorazí. :slight_smile:

Já si beru jednu košilku na porodní sál a dvě na šestinedělí. Uvidím, jestli je vůbec využiju. Hodně holek píše, že stejně používaly ty jejich, páč dost krvácely a nechtěly si zašpinit ty svoje košilky.
22. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
No tak môj má prísť až 21.8. ale stále tajne dúfam, že bude skôr, lebo vraveli 10 až 12tt, tak verím, že bude už o tých 10 tt, čo by bolo okolo 6.8.

No ja veru neviem, že či u nás vôbec dávajú tie ich nočné košele, ale na prvý deň by som veru takú ich rada využila.
22. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.