• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
no já si beru jen jednu...stejně tam budu chodit v těch jejich erárních...takže se mi za to nechtělo utrácet a ani doma jí nevyužiju...to spím skoro pořád nahá...takže teď budu asi jen ve spodním prádle...aby mi neteklo mlíčko tak tu podprdu ještě zvládnu...ale košili doma nosit je pro mě za trest...to už musí být fakt velká zima...:slight_smile:
22. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
No ja nosím doma pyžamo, nočnú košeľu nemám nejako v obľube, ja som si kúpila dve, ale sestra vravela, žeby sa uživili aj tri, tak neviem. Musím zistiť, že či nám dajú erárnu.
22. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Holky já dnes začala 9. měsíc:slight_smile: kdo by se toho nadál:slight_smile: no to je paráda:slight_smile:
22. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Tak já košilky nosím běžně, takže to nebude problém :slight_smile: Kojící košilky jsou stejné jako ostatní košilky na knoflíky, takže pohoda. :slight_smile: Já jsem si koupila dvě košilky, ale spíš z nouze než z potřeby na kojení :grinning: Už mám doma takové ubožačky, které pokud v porodnici zničím, tak holt poletí do koše. Už jsou fakt takové ubohé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jdu se osprchovat a asi pojedu na Zličín :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky a miminka :slight_smile: ,

Tak já si všude včera stěžovala jak mi je dobře :grinning: a pěkně se mi to nevyplatilo..k večeru začlo bolet v zádech a nějakou dobu na to se přidal podbřišek a vyloženě sem si to užívala.. :confounded: tlak na močák jak prasátko že sem furt byla na wc..nemohla sem sedět, ležet nic no jako super to bylo..tak sem si dala vanu a pak sem se hynglala na balónu a trošku to povolilo tak jsem usla ale celou noc podbřišek bolel a teď taky ach jo..a záda ani nemluvím :rolling_eyes: A to sem eště myslela že ráno vyhodím snídaničku :fearful:
22. črc 2009 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz
No Gabi,ubehlo to ako voda, veru už aj nás pomaličky čaká 9. mesiac, už len pár dní,nás od toho s Broučkem delí.

No idem aj ja niečo spapať a potom pôjdem aspoň pokukať po obchodoch, že čo ešte by som chcela,lebo sa tu zbláznim. Dnes manžel príde až po siedmej, takže som dlho sama.
Tak zatiaľ pa.
22. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
dobre rano konici,
ja uz mam uvareno, pekla jsem sekanou dnes to vypada na peknej parak hnus!

gabi neboj vsechno bude dobry i ja se kazdy rano budim a rikam si tak uz kopej at vim ze jsi v poradku :wink:

aureli to musis bez manzela vydrzet nastesti jen par dnu to s nama na konovi zvladnes.

proc se to jmenuje modry konik nevite???
22. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
holky já musím jít si nějak zacvičit nebo něco ty záda jsou děs.. :unamused:
Zatím pa :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:36  •  3 děti  • Odpověz
sacvi drz se!!!
22. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Sacvi ty nám za chvíli porodíš, hlavně ať je to rychlé. Tohle je hnus to předtím, co? :confounded: Mě taky začínají bolet záda - bederka.

Jani proč je to modrý koník fakt netuším :grinning:
22. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
No nevím proč je to modrý koník...taky jsem nad tím už přemýšlela...:slight_smile:
Holis ty jsi ale šikula že už máš uvařeno..já dneska nic nedělám...drahej mi oznámil že jde večer zapíjet že jim odchází kolega tak pro sebe samotnou teda vařit nebudu:slight_smile: dám si něco lehkýho...

Sacvi tebe to teda trápí...už aby to bylo venku co...i když včera byl nějakej blbej večer taky mi nebylo moc dobře...

Já jdu ven za kamarádkou na hřiště s malou..ať se aspoň na chvíli zabavím...tak zatím pa
22. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky. Tak já se chystám vařit gulášek. Pak musím na poštu hodit dopis pro pro. as., kterou jsem si vybrala. A včera jsem si koupila kojící noční košilku s otvorama na prsa. S podprdama chci ještě 14 dní počkat, protože si neodvažuju trefit velikost. zatím nemám ani mlezivo. Kámošce se prsa ohromě zvětšily už snad v 6. měs a začalo jí téct i mlezivo....A to je prvorodička. Před těhu jsem měla 75 B a teď mám 85 C. Ale co bude pak?... :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Kajro taky ze mě nic neteče, tak snad se mi pak mlíko udělá :slight_smile: I prsa mě přestala bolet, tak snad se pak rozkojím..........

Gábi tak si to venku pěkně užij, aspoň přijdeš na jiné myšlenky :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
No jdu vařit ten guláš, ať to pěkně všechno stihnu. Jinak tady taky začíná pěkné dusno...Jo a ohledně toho kouření. co myslíte...včera zase kouřil. Já jako nekuřák to poznám. Aj kdyby si zuby čistil stokrát.Poooootvora jedna.Zkouším psychycký nátlak - jestli mu nevadí, že bude na Danečka hrabat cigaretovýma prackama a dávat mu kouřové pusinky. Chudáček Daneček.... :wink:
22. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Kajro jen do něj :grinning: Tak ať se guláš povede, já dneska vaření vzdávám, nechce se mi nic dělat :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
jé, mám tam hrubku. psychika je s měkkým i :grinning:
22. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
dobré ranko :dizzy_face:
gabinka, cesto je hotové, ešte ho naplním no mužíček okupuje kuchyňu tak chvíločku musím počkať...zdá sa mi ho byť ale málo :sweat_smile: ...uvidíme...

Zuzka, ja si vezmem asi dve - jednu na pôrod a jednu k mimču, no tiež ak budú erárne, tak moje ani nepoužijem, veď prečo by som ich tam ničila....

ja tiež každý deň niekde lietam, no Maťo berie antibiotiká - niečo na koži sa mu v tom Švajčiarsku vyhodilo a nemal by trénovať...a tento týždeň som sa tešila že s ním budem pri vode každý deň, takže minimálne dnes a zajtra sme asi bez programu. Teda zajtra mám gyndu :dizzy_face: , snáď sa dozviem už niečo pozitívne :sweat_smile: ...
22. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
sacvi, vydrž, prorokovala som Ti to na zajtra :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
holky zdar. Loučím se, musím ještě žehlit. :slight_smile: Sacvi, taky to vidím buť dneska večer, nebo zítra..... :grinning:
22. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojky, tak zase nakukuju, včera jsme byli v kině na harrym potterovi a celkem dobrý, jen na začátku malej ádil a já nevěděla, jak si tam sednout, aby mi nerejpal pod žebra :confused: :confounded: Vůbec je teď poslední dny nějak aktivní.

Já do porodnice si vezmu asi jen svůj župan, ale košilky budu mít jejich :slight_smile: Přijde mi zbytečný tam tahat a kdyžtak špinit něco svýho, když to tam dostanu :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Gabinka, guličky, teda knedlíky sú naplnené, idem postaviť vodu :wink: ...
22. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
ahoj vsich ni
jajka 12 sardinie je daleko asi 8oo km ale jezdime lodi nebo letame..a do cech? asi az pred vanoci... musim dnes balit ranozase frcimeale uz na posled d 1 srpna uz nemuzu cestovat a doktor rika ze od 6 srpna mame byt pripraveny...
22. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
blackie, Ty si odvaha :wink: ...tak ale u nás by ťa už do lietadla nepustili...ja som sa s takou myšlienkou tiež pohrávala, že nejaká tá last-minutka, no nehrozí...musím počkať na budúci rok...to asi o povolení do lietadla si písala, že??? Tak príjemný let a uži si to aj za nás...teploty zvládaš??? je fakt že pri mori je to úplne iné ako vo vnútrozemí...
22. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Gabi, knedlíky hotové a dva som už zbaštila. Milan si zobral do práce a Maťo im dal zatiaľ košom, že neskoro raňajkoval a ešte si neprosí. Mne chutili, urobila som ich s prezlami ale aj s cukrom a maslom a nie sú suché, sú mňam a hlavne rýchle a šikovné. Dík :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
jedem lodi ale mam potvrzeni stejne....ted jsem u varila leco a cekam az do razi na o bed a pak mam cele odpoledne furu zehleni a od srpna budu prat na malou
22. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
No tak ja som dnes robila žemľovku, lebo mi zostali staré rožky a jabĺčka už tiež pomaličky hnili, tak som to zužitkovala.
No a nakoniec som si kúpila predsa ešte jednu nočnú košieľku, ale to iba takú za 100 korún, aby mi nebolo ľúto ju potom vyhodiť,keby niečo.
Teraz by som si mala ešte spísať zoznam, čo chcem z drogérie, lebo do konca mesiaca miplatí 15% zľava, tak nech ju využijem. Ešte mi pozostávali nejaké drobnosti.
22. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Jaji tak to jsem moc ráda že ti knedlíky chutnaly:slight_smile: jen malé jazykovědné okénko...co to jsou prezle? to je nějaký ovoce? :grinning:
Blackie ty jsi teda odvaha...to já už bych asi nikam nejela...já se bojím i příští týden k našim:frowning2: ale musím tam protože jsou rybářský závody a přijede tam i celá Járova famílie...vídaj se s našima asi tak dvakrát do roka...tak u toho musíme být...no a taky musím pak v pondělí na rovnátka...teda já už je skoro rok nenosím...ale pořádmi kontrolujou jestli se to nezkřiví zpět:slight_smile:
Holky já se šíleně vařím...mám pocit že mám tak 40"C a upeču se....
22. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
gabi - prezle = nastrúhané rožky
22. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
No ja som aj premýšľala, že keĎ bude manžel preč, že by som mohla niekam zbehnúť, ale radšej ostanem doma, keby niečo.
22. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..... no keď si predstavím, že sa mimino teraz narodí, tak ono teplo musí zvládať asi ešte horšie ako my :fearful:...tak fakt neviem, či by nebolo lepšie počkať, kým horká prejdú ale dokedyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :sunglasses:

zajtra asi opäť začnem okuovať baráčik našich... zoberiem i Maťa...a trošku sa ochladíme

gabi, alebo prezle - strouhanka :grinning:
22. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.