• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
jaji - zas vevnitř má prcek nějakejch 37°, tak by to pro něj nebyl takovej teplotní skok :grinning: Ale to mě jen tak napadlo :slight_smile: Mně tady frčí větrák, tak u něj se to dá přežít... ale jinak nic moc...
22. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
No tu je tiež dusno, ale ja mám teplo celkom rada. Takže až tak zle to neprežívam, je to teplo aj na mňa dosť veľké, ale som na tom ešte celkom fajn.
22. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak už je nám zasejc aji dobře :grinning: Měla jsem tu od oběda na návštěvě mamku a sestřičku tak to bylo fajn..ale to vedro venku hnusáček eště že nikam nemusím a doma máme příjemnej chládek :dizzy_face:
22. črc 2009 v 17:49  •  3 děti  • Odpověz
Zuzi, aj ja teplo miluje, ale keď som vonku pri vode...a ako som už písala, sama nemôžem, Maťo má antibiotika a ostatní su buď v práci alebo po dovolenkách pri mori...keby to bolo aspoťň opačne, že pár dní v týždni pracovnom chladnejšie a víked pekne, to by nebol problém ísť k vodičke...

sacvi, zajtra to príde :wink: , bála som sa že sa poponáhľaš už dnes, no to sa ti už asi , dúfam, nepodarí :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
k.ate, určite bol...lebo prcek vo vnútri nedýcha, nepije, nepotí sa....teda plodovku si lupne, no nie od smädu :grinning: . Ten vetrák si asi idem pustiť aj ja.
22. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
Holky nevíte kdy má miminko sestoupit dolů? mě Štěpánek poslední dobou pořád tlačí nahoru...jako by mi chtěl vylíst krkem...dost blbě se mi dýchá...tak bych ráda věděla kdy to přejde...mám strach aby se mi tam ještě neotočil...dělá tam úplný kotrmelce dneska...
22. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
Gabi, tu http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=47 píšu, že v 37 tt. No myslím že je to ako všetko ostatné individuálne...ja som napr. tento pokles pri Maťovi vôbec nepostrehla....

k.ate, už som zapla ventilátor a je to lepšie :dizzy_face:
22. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahoj jaji, zítra jdu na tu promoci tak to néé..a večer máme večeřu tak to taky néé..leda potom :grinning:
22. črc 2009 v 19:35  •  3 děti  • Odpověz
autor
No mě to právě už dost štve že je prcek pořád namáčknutej nahoře...ale Jaji dík...já teda ještě týden vydržím:slight_smile:
Sacvi tak snad to zrovna zítra nepřijde :wink:
22. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
jaji - nám v porodce právě říkali, že pro prcky schválně nahřívají plenky, do kterých je zabalí, než je pak daj zpátky k mamině právě kvuli tomu, aby jim nebyla zima, když jsou zvyklí na mnohem větší teplo... :slight_smile:
22. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
ahoj konici dnes jsem vas flakala, jsem nakonec u rodicu a tak jsem byla s holkama venku jenze ony hrali volejbal a me vrazily na hlidani ě letou holcicku 14kg a ona chtela furt nahoru a dolu tak snad z toho ted neporodim :frowning2: :unamused: :frowning2:

Sacvi uzij si zitra promoci to vedro u nas bylo sileny nevim zda bych to chtela zazit znova a to valila klimatizace naplno a stejne se tam nedalo.

gabi nasi me dnes po tydnu co me nevideli rekli ze me brisko vyrostlo a ze me sestupuje dolu tak ja nevim ja to nejak neregistruju. ted po tom zvedani te holcicky mala nejak moc kope tak snad se to do rana uklidni.

zanetko kde vy na takove nazvy chodite, hlavne ze umite vic cesky nez my slovensky :pensive: aspon mame jazykove lekce zdarma. :wink:

holky ja se jdu umyt jeste nakouknu boli me briskoooo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
sacvi, ty budeš šikulka a všetko to postíhaš...navečeriaš sa a šup do pôrodky :grinning: ...no chceš mi tú radosť pokaziť?!?!?!

gabi, ja som pomaly 38 a teda stále Laurinku cítim na bránici

sacvi, ty si klesbutie bruška postrehla???

jani, ja som fičala na rozprávkach a filmoch keď boli len dva programi a to bolo väčšinou všetko v češtine... no žije mi u vás švagrinká a jej deťúrence s nami tiež komunikujú česky...mňa skôr zaráža vaša gramatika - je veľa prípadov, kedy mi až kolú oči vaše i/y, ktoré sa u nás píšu úplne opačne....
22. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
:slight_smile:Jaji ty jsi ale škodolibka co se týká Sacvi...tak snad tu promoci ještě zvládne:slight_smile:
Kate nám to taky říkali že je balej do těch nahřátejch ručníků...ají když je ošetřujou tak ten box je vyhřívanej...aby neměli šok:slight_smile:
mě přijde že nemám dole v bříšku nic...ale nad pupíkem se mi schovává celej prcek...on asi chceabych se udusila:slight_smile:
22. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
jaji budu se snažit nezklamat :grinning: Ale až po té promoci a večeři jo?? :grinning:

holisko to jsi ji asi neměla moc zvedat :frowning2: Tak odpočívej
22. črc 2009 ve 20:51  •  3 děti  • Odpověz
Jo jinak bříško možná malinko kleslo ale nějak to neregistruju a přitom je už úplně dole :slight_smile:
22. črc 2009 ve 20:52  •  3 děti  • Odpověz
autor
Já jsem teď koukala Sacvi na tvoje fotečky..a já chci taky takový hezký...musím Járu ukecat že se pokusíme o víkendu něco vyrobit:slight_smile:
22. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
jako miminko že je úplně dole sem myslela :grinning:

Jo grabu určitě se vyfoťte a pak se taky pochlub :slight_smile: :wink:
22. črc 2009 ve 21:17  •  3 děti  • Odpověz
Holky, už máte všechny zařízenýho padiatra pro prcky? Já teď koukala na netu, že se prej blbě shání :frowning2: Tak mám docela strach, abychom nějakýho dobrýho vůbec sehnali... Zítra se půjdu zeptat k doktorce, ke které jsem chodila já, tak doufám, že bude mít místo nebo si mě bude aspoň pamatovat a ze známosti malýho vezme... :confounded: To jsem zas něco prošvihla :frowning2:
22. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Neboj Kate nic si neprošvihla...já sem byla malýho přihlásit až tenhle týden a jen mi dali vizitku...řekli že berou a že si mám přijít po porodu, zapsali si moje jméno a termín porodu a šla jsem:slight_smile: doporučila mi jí kamarádka...tak neboj...oni ti pediatři docela berou:slight_smile:
22. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
grabu - já právě slyšela, že ta moje "bývalá" moc nový pacienty už nepřijímá, proto tam chci jít osobně, protože doufám, že si mě pamatuje (přeci jen je to jen 3 roky, co jsem od tam pryč a když jsem ji nedávno potkala, tak mě zdravila :grinning:)... Ona byla suprová, jako malá jsem tam chodila ráda (někdy až moc, fakt s každou kravinou :grinning:)... Tak bych byla ráda, kdybych tam mohla chodit i s tím naším prckem... Uvidíme no, zítra tam zajdem... :slight_smile:
22. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Kate určitě tam jdi...a jestli si tě pamatuje tak super...tak ti to určitě ulehčí a prcka veme...a jestli si tě nebude pamatovat, tak ji klidně řekni že si k ní chodila a že si byla nadšená jak se k tobě chovala a že bys chtěla aby se starala i o malýho...a uvidíš že vás veme:slight_smile: když jí polichotíš...to každej rád slyší...

Mě asi praskne břicho...malej se tam šprajcnul...mám úplně tvrdé břicho a dost to bolí...doufám že to není nic špatnýho....že malýmu nic není...
22. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
no nic ...jedu do Prahy vyzvednout si pripitýho drahouška z oslavy...tak přeju všem dobrou noc a klidný miminka...doufám že i ten můj rošťák se uklidní:slight_smile:
22. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
Dobré ráno všem, já tu včera nebyla, byla jsem u mamky, má dovolenou a tak sjem jela za ní, ušila mi dva suprový kapsáře, jeden do auta a jeden na postýlku do ložnice, abych si tam dala nějaké plenky, ubrousky a mastičku na prdelku :grinning: jsem z nich nadšená, tak pak vyfotím a dám do alba.
To horko je neúnosné, u nás byla včera večer bouřka, ale vzduch se stejně nepročistil.
NO nic jdu se nasnídat než se tu některá objevíte :wink:
23. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahojky holky,
Waci, krásné fotečky, vůbec, koukala jsem do alba a některé jste úplně vzorné, bříško vyfocené každý měsíc, já ho mám vyfocené tak jednou, možná dvakrát :frowning2:
Fotečky z ateliérů...když já na to moc nejsem, jsem stydlivá :sweat_smile:

Holis, ta kojící podprsenka je vážně fajn, protože Ti ze začátku třeba i mlíčko z prsou poteče a můžeš si tím své normální podprsenky solidně zničit, potože tu kojící budeš dost často prát. Mě často prosákly i ty kojící vložky a kolikrát jsem měla i mokrý triko...je to na Tobě, ale jednu bych si určitě pořídila a když Ti opravdu nebdue vyhovovat, tak ji nebudeš nosit. Mě tedy celkem vyhovovala, ale je fakt, že nemám tak velký prsa, spíš menší...ani v těhu mi nijak moc nenarostly :slight_smile:
23. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
No dobré ráno,

Jani neriskuj tak - ja som bola včera s kamoškou von a tiežc hcela jej malá nech ju zdvihnem, lebo kamoška s mladšou niekde lietala,ale bolo jej vysvetlené, že sa nedá. Našťastie ona je také chápavé dieťa.
No a s tou četinou je tou nás jednoduchšie, my stále pozeráme filmy v českom dabingu, ale u vás sa slovenčina moc často nepočuje, takže preto vieme viac.

Gabi určite si fotečky urobte doma, to zvládnete,veď ani ja som nebola v ateliéry. teraz som premýšľala, že tie ďalšie by sme mohli ísť fotiť nikde von, no ešte uvidíme.
23. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
dobre rano tak jsme vzhuru obe, jsem rada ze to zvedani vcera nic neudelalo kristynce pac uz jsem videla tatku jak me v noci veze do porodnice. :astonished:

leni j se chci jit dnes podivat do rosmannu maji tam pry nejaky obyc kojo podprdy tak mozna nejakou koupim jenze zas se to tam neda zkusit tak je to na prd. :unamused:

jinak dneska dalsi parak to mam teda radost. :pensive:
23. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Babulky aký teplom idete drobcom kupovať?
23. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Holis vložila jsem do alba tabulku velikosti podprsenek, změříš se pod prsy najdeš si v tabulce příslušné číslo u obvodu pak se změříš přes prsa najdeš zase příslušný obvod v tabulce a tam je písmenko košíčků, ale u těhotenských přidáš o písmenko takže když ti třeba vyjde 90A tak podprsenku koupíš 90B :wink: snad ti to pomůže, já si takhle koupila podprsenky přes internet a sedí mi všechny 3 :wink:
23. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj holky a miminka,
tak poslušně hlásím že sme stále 2v1 a že ani včerejší tuleníčko ničemu nepomohlo :grinning: Mimoušek prostě eště ven nechce :grinning:

Přejeme Vám všem krásný den a já se jdu chystat na tu promoci..ahooj :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:36  •  3 děti  • Odpověz
Zdravím po ránu, čekám na manžílka, než si dočistí zuby a pojedem k té dětské doktorce, tak doufám, že pro nás bude mít místečko :slight_smile:
Jinak mám takovej problém, kterej mě štve, teda je spíš "kosmetickýhoho" rázu... Začly se mi teď šíleně dělat lupy... Když jsem používala aspoň trochu rozumný šampony, neměla jsem s tím problém a teď z ničeho nic mám lupů spoooousty :frowning2: A na černých vlasech to vypadá blbě... :frowning2: Přitom jse neměnila ani šampon, nic... :frowning2: Tak asi budu muset vymyslet nějakej jinej... Nebo se s tím smířit a po porodu to přejde? Ale teda dva měsíce chodit s hlavou plnou lupů se mi nechce:frowning2:
23. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.