• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Ahoj kočky:slight_smile:
tak jsem se konečně po třech dnech dovolala do poradny do porodnice a jdu příští čtvrtek ráno...tak jsem zvědavá co tam se mnou budou vyvádět:slight_smile:
Waci dík za tu tabulku o podprdách...taky se přeměřím a uvidíme jak na tom budu a něco objednám...mám zatím jen jednu a to asi stačit nebude...
Aureli my máme normální digitální teploměr a uvidíme jak ho bude malej snášet a kdyžtak se pak koupí jinej...ale zatím to stačí:slight_smile:
23. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Kate to bych určitě řešila nějakým jiným šamponem...možná že ten co už používáš delší dobu tě teď dráždí...zkus nejdřív nějakej z drogerky proti lupům a když nezabere...tak já měla kdysi Nisoral nebo jak se to píše a ten zabral 100% ale prodává se v lékárně a je dost drahej...taková malá lahvička asi za 400Kč...takže bych nejdřív zkusila něco z drogerky...změň šampon a uvidíš
23. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky,
jen vás jdu pozdravit a jedu na návštěvu :slight_smile: Dneska asi chcípnu vedrem. Od rána už jsem stihla tisíc věcí, tak snad to se mnou nesekne :slight_smile: Nevím jak se sem večer dostanu, tak se zatím loučím. papa :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Jupííí, tak paní doktorka si nás k sobě vezme :grinning: Sice se napřed divila, co v té čekárně dělám, že už jsem k ní moc velká, tak jsem jí řekla, že ale v sobě mám malýho :slight_smile: Na manžu taky udělala dobrej dojem, tak jsem ráda, že nám to takhle hezky vyšlo.Až bude malej na světě, mám jí hned z porodnice zavolat a domluvíme se, co a jak :slight_smile: Takže paráda

grabu - já mám teď head and shoulders, a ten byl celkem v pohodě až do teď, tak asi fakt zkusím něco jinýho... Třeba manžovu Schaumu... Achjo... :frowning2: to mě teda pěkně naprdlo, ale co nadělám :grinning:

My budem mít taky digitální takovej normální, co se s ním dá měřit v puse a všude :grinning: I když uvidím, jestli malýmu nekoupíme zvlášť. Blbý je, že už se nesměj prodávat ty rtuťový :frowning2: Tak musíme ten jeden, co nám doma zbyl pořádně hýčkat :frowning2:
23. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
No Kate tak super že vás doktorka vzala:slight_smile: to mám radost za tebe:slight_smile: gratulace:slight_smile:
23. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
grabu - říkala, že "svoje holky" bere pořád :grinning: Tak mi spadnul šutr ze srdce, protože nevim, koho bych sháněla jinýho :slight_smile:
23. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
holky pozor na šampony proti lupům v těhotenství! já trpím na lupy od malička a doktorka mi veškeré šampony proti lupům zakázala. Já jsem si koupila tea tree olej a co mám šampon, tak na 50ml nakapu 25kapek tea tree oleje nechám si to v lahvičce a tím si myji vlasy a je po lupech, tak to k.ate zkus taky. Tea tree olej koupíš v lékárně nebo i v DM drogerii... :wink:

teploměr máme digitální a dá se s ním měřit všude má flexibilní špičku a měří do 10sekund. je prakticky dětský. Já si ho pořídila, když jsme se snažili o miminko a musela měřit bazální teplotu :wink:
23. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Super K.ate. Inak fakt skús zmeniť šampón, on by sa mal z času na čas meniť, lebo potom stráca účinok. Hlavne pri problémoch s lupinami. Ja striedam dva rôzne, tiež s tým mávam problém. Tiež Head and shoulders a Elseve.

No ja som premýšľalal aj nad tým ušným, lae asi nakoniec kúpim len digitálnu rýchlobežku.
23. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
vedro :angry: vedro :angry: vedro :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja snad umřu..... :confounded:
23. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
holky já pojdu asi taky u nás je na chcípnutí :unamused: a bolí mě z toho i střeva a všechno
23. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
waci - ty jo to jsem vubec nevěděla, že by se neměly používat... :confused:

aurel - já elseve měla kdysi dávno a hned jsem po něm měla lupy, takže to střídám právě se Schaumou... :slight_smile:

Tak já zkusím napřed jen změnit šampon a pokud to nepomůže, zkusí ten tee tree olejíček :slight_smile: Díky za radu :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
k.ate já to taky nevěděla, ale doktorku mám šikovnou a dokonce moje mamka mi pak říkala, že někde četla že opravdu nejsou vhodné zvláště pak ty z lékáren... :wink:
23. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
To o tých šampónoch som ešte veru nepočula, no a teraz už je to asi jedno na konci tehotenstva, lebo som ich používala stále.

No včera som robila drobcovi poriadky v šuplíčku - triedila som veci, že čo má na teraz a čo až na neskôr, tak musím to ešte raz pokukať, že či by som mala niečo dokúpiť, ale myslím, že je tam toho dosť. Možno už len, že pôjdem spraviť radosť sebe.
23. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
aurrelka já čučím do skříně naší malé snad pořád. koukám co všechno máame.... a zda máme opravdu vše co potřebujeme :grinning: už z toho magořím :grinning:
23. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
No ja si vravím, že by tam toho malo byť dosť - dostala som to všetko od sestry a jej drobec sa narodil tiež v auguste,takže to budeme mať narovnako. takže ak ona mala dosť, tak aj ja hádam budem mať.A keDˇnie vybehnem dokúpiť aj potom, veĎ to teraz nieje problém.

No teraz ešte spisujem, čo treba dokúpiť z drogérie, čo minule enmali a tak, lebo do konca mesiaca mám tú 15% zľavu,tak nech to využijem, no a stále sa neviem rozhodnúť ktoré plienky budeme používať tie prvé dva mesiace. Každý je spokojný z niečim iným. Už som z toho jeleň.
23. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
já jsem včera ještě dokoupila líh na pupíka. JInak doufám, že i z drogerie máme všechno. Včera jsem projela znovu kabelu do porodnice a vypadá to, že tam je snad všechno :grinning:
ale už mi z toho začíná taky hrabat
23. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
tak to já to mám všechno pořád naskládaný ve velkým prádelním koši a schovaný ve skříni aby se na to neprášilo...komoda ještě pořád není hotová:frowning2: no a jinak odškrtávám seznam a snad máme skoro všechno krom monitoru dechu, přealovací podložky, babyvaku a chůviček který budou fungovat i venku...máme totiž jedny od ségry...ale oni fungujou jen vevnitř...a na zahradě ne...ale zase mají i obrazovku a kameru a uvidíme jestli se tam malýmu něco neděje:slight_smile:tak budeme mít dvě...jedny na venek a jedny na doma:slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
No ja ešte kúpim župan, operiem tú tretiu nočnú košeľu čo som si kúpila, dokúpim tam plienky a šľapky si pôjdem kúpiť tiež nové, už sú tie čo mám doma aj tak zničené, no a hádam to bude aj všetko, čo mi tam treba nahádzať.
23. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
No na nosenie drobca som premýšľala nad šatkou, ale to kúpim asi až keď sa narodí, dám šancu aj iným ak by mu chceli niečo kúpiť po narodení. :wink:

Inak napadla mi janka, že či už tú tašku začala baliť :slight_smile: .
23. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
holky vy všechny kupujete monitor dechu?
23. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
No nič, ja sa idem napapať. A trošku poupratovať, no a vrhnem sa zas do obchodov - aspoň ten teplomer zbehnem kúpiť.
23. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Noja som monitor dostala od sestry - kupovala som si len novú podložku.
23. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
No aureli já jsem taky přemýšlela nad šátkem ale já bych se to určitě nenaučila dobře vzat..tak jsem se rozhodla pro babyvak...mám ho v albíčku a hrozně se mi líbí...je i na větší děti ale to už bude tahat Jára...no a taky to nechávám jestli mu bude někdo chtít něco koupit po narození...tak si řeknu o ten vak:slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
waci já monitor kupuju od kamarádky za poloviční cenu...novej bych asi nekupovala...ale když to jde takhle...tak ho vemu...aspoň budu mít klidný spaní:slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
Holky dneska sem se rozhodla že prcka nějak vypudím nejpozdějc ve 38. nebo 39.tt nechci ho přenášet...aby se mu něco nestalo...tak ještě musím vymyslet jak to udělám...ale nějak to snad půjde:slight_smile: asi začnu ještě vc pít maliník a semínko...:slight_smile:mám totiž pocit že ten maliník mi přivolává stahování dělohy...nevím jestli je to možný...ale když sem ho vysadila tak tři dny nic a pak když sem začala znova...tak se zase ty křeče vrtily...no tak třeba to fakt funguje a půjde prcek rychlejc ven:slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
já jsem ho původně chtěla, ale pak mě z něj kamarádky zradily že se stává že se stává že jim dělal falšený alarm... tak bych se nechtěla stresovat tím, že sem tam pípne falešně a já budu na nervy že je něco s malou. tak nevím
23. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
jé grabu ty to máš hezky naplánované :wink: ale třeba se ti to povede no uvidíš :wink:
23. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
No to je fakt...někdo říká že blbne...ale já si zase říkám že se radši 3x vyděsím než jednou něco zaspat a nevědět že malej nedýchá...
23. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Mě vyděsilo že bych prcka přenášela jak mi brácha říkal teď o tý malý holčičce...pořád na to musím myslet...dneska mi psal že jí odpojili od dýchacích přístrojů a že jí mozeček nefunguje jak má...ale srdíčko že jo...ale asi bude chudinka postižená...tak to je hrozný a šíleně mě to vyděsilo...a tak sem se rozhodla že to nedopustím aby se prckovi něco stalo...buď půjde ven dřív a nebo kdybych přenášela tak nafilmuju to moje blbý srdce tak že je donutím na císařák...o mě mi nejde...ale o prcka se hrozně bojím...asi sem paranoidní..ale prostě se o něj bojím...
Pořád si říkám že na to musím přestat myslet...ale nějak mi to nejde...sem magor...pardon!!!
23. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Omlouvám se všem za ty špatný myšlenky...už nebudu...slibuju :wink:
23. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.