• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
ahojky holky,
taky přeju hezký den :slight_smile:

Aurrelko, ta tabulka je fajn, hned jsem koukala, jak jsme na tom my. Až budeme mít za sebou ten velký UTZ, tak tam už mi řeknou i váhu miminka, tak jsem zvědavá, jak budeme tabulkový :wink:

Za chvíli jdu s kámoškou na procházku, jen doufám, že nezačne pršet, je to takový dost zamračený, tak uvidíme.
15. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Ahojda Kočky:slight_smile:
Tak hlásím v Praze pěkně hnusně:slight_smile: ale co...aspoň se pročistí vzduch:slight_smile:
K těm mírám...holky já jsem fakt strašná matka...já si nepamatuju kolik vážil prcek na tom velkým uz ve 20 tt ale měřil 25cm a to je podle tabulky dobrý...tak jsem v klidu:slight_smile:
Broučí to je super že jste se konečně dočkali na ten 4D:slight_smile: už se těším na fotky:slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Holis a neboj zapomínání je normální proces u učení...já ani na jednu státnici neměla pocit že všechno umím...a ani jsem teda neuměla...třeba na děják jsem skončila u roku 1848 a dál jsem neuměla ani ťuk...vytáhla jsem si naštěstí dobrý otázky...ale být to třeba něco z války tak jsem letěla...a z češtiny jsme neměli ani okruhy ani otázky...takže to byla loterie co si vlastně vytáhnu...a nakonec to nějak dopadlo...sice za 3...ale na to se dějiny neptaj...hlavně, že to člověk dá...a nebj ono to dopadne dobře...jediný co jsem ke státnicím uměla byla psychologie a pedagogika a tam jsem si dokonce vsugerovala co si vytáhnu za otázku...a nebudete věřit tomu zázraku ale já si to vážně vytáhla...tak jsem tam i perlila:slight_smile: Prostě to chce vydržet a neboj dáš to:slight_smile: a nezapomeň na to opakování jak jsem už jednou psala...jen si to před spaním prolítni...a v té hlavě něco zůstane neboj!!!
15. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky,
chci se Vás zeptat jak jste na tom s pohybama miminka?? Mě zrovna moc nekope..jen sem tam a spíš sem tam cítím tlačení jak mě asi tlačí nožičkou nebo ručičkou..Jak to máte vy?
15. kvě 2009 v 10:05  •  3 děti  • Odpověz
Grabu neboj, nejsi hrozná matka, já kdybych si to nenapsala, tak vím taky prd. To se přeci vůbec nedá zapamatovat :grinning: Hlavní bude porodní váha, tu si budeš určitě pamatovat :wink:

Sacvi ty už teď cítíš pohyby méně,protože jak miminko roste a má pořád míň prostoru, tak už ho maminky tak necítí. Jen když už kopne, tak je to daleko intenzivnější. Já Lucinku cítím pořád docela dost, ale ta má ještě prostor se otáčet :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Přeji hezké ráno :slight_smile:
já si teď pohyby užívám :slight_smile:, ale já jsem od vás ještě daleko, takže tam mimčo dělá asi hezký kotrmelce :grinning: a břicho se pěkně vlní :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
sacvi - s těma pohybama je to myslim tak, jak piše brouček... Každopádně já teď poslední dny moc prcka taky necítím, ne tak jak třeba o víkendu, tak snad je v pohodě (teda polde včerejšího uz v pohodě je, takže je asi jen línej no... :grinning: )
15. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
broučku, hezky si dneska užijte 4D :slight_smile:

Byly jste všechny na těhlech 3D 4D ultrazvucích? Já jsem na něj nejdřív chtěla, jenže teď jako chodíme skoro každý týden k doktorovi a utz dělá vždycky, i když kraťoulinký, tak se bojím, aby toho nebylo moc a říkám si, že na něj asi nepůjdeme. Nevím no.
15. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
maova - my jsme se s manžou domluvili, že na ten 3D ultrazvuk nepůjdem... Stačilo, jak prcka včera štval ten ultrazvuk při kontrolování srdíčka :grinning: I když já na něj původně taky chtěla jít, ale nakonec to necháme být... :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Maovo já jsem se na ten 3D a 4D neobjednala...já vím že mě asi teď ukamenujete...ale já se těch foteček nějak bojím...sice je na nich hezky vidět obličejíček a tak..ale zároveň vypadaj trochu jako ufonci a já jsem měla strach že bych to tam nevydržela a rozbrečela se...já jsem teď nějak naměkko :frowning2: Pardon
15. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Marti zrovna včera říkala doktorka, že je prokázáno, že UTZ miminku nevadí. :slight_smile:

Grabu chápu tě, taky se trošku bojím, abych neviděla miminko a neřekla si, že máme ufounka. Ale já si pořád říkám, že se nám stejně určitě narodí opička, takže uvidíme :grinning:

K.ate taky se včera Lucince ten UTZ moc nelíbil a dala mi to sežrat.
15. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
kate, grabu, tak koukám, že nejsme sami :slight_smile: Mě už skoro přišlo, že na něj chodí všichni a taky jsem právě chtěla, ale nakonec právě kvuli těm častým utz, teď půjdeme přístí týden na velký ve II. trimestru a pak by to bylo hned zase brzy ten 3D a grabu, mám z těch fotek taky stejný pocit. Jak kdy, někdy se mi moc líbí a někdy mi přijdou takový divný a je to teda blbý, ale úplně mě napadlo, co kdyby se mi to naše miminko zrovna nelíbilo :sweat_smile: No já vím, asi jsem divná, ale třeba bych pak z toho byla taky naměkko :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
No právě že mě se některé ty fotečky taky líbí...ale u některých se až někdy leknu...jak je okolo těch miminek ta voda a jsou takové oslizlé...a měla jsem strach že by se mi prcíček nelíbil...a to už bych potom byla fakt zlá matka...tak se radši nechám překvapit u porodu jak bude krásnej:slight_smile:
Prosím neodsuďte mě za to...ale já se prostě jen bojím své reakce...tak jsem se nakonec rozhodla tam nejít :pensive:
Jo a můj brácha má vystudovanou školu na ultrazvuky a rentgeny a magnetický rezonance a tak...a říkal že jim to nevadí...že to není žádný záření a tak...ale je jasný, že je to ruší od svýho pravidelnýho klídečku...pamatuju si že jak jsme byli na velkým UZ a bylo to už dlouhý, tak mě prcek taky pak pěkně zkopal za to co jsem mu to vyvedla...ale zase lepší mít jistotu, že je vpořádku, než se stresovat až do porodu jestli má všechny prstíčky a orgány nebo ne...takhle víme, že budou ok a jsme i my klidnější:slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
broucek - já nevim, já tomu moc nevěřím, ono se o spoustě věcí říká, že neškodí a pak se něco prokáže, u toho ultrazvuku záleží i na té době expoizice a tak... :confounded: Nevědět o tom vůbec nic, asi bych to neřešila, ale delších ultrazvuků (ve smyslu delších než 5 - 10 minut) bych nejradši u malýho měla co nejmíň... :confused: Možná je to paranoia, ale já to tak prostě mám...
Ono o mobilech se napřed tvrdilo, že jsou hrozně škodlivý, potom, že jsou úplně v pohodě a ta pravda je někde uprostřed... Teď, jak dělám tu bakalářku, dívala jsem se zrovna včera na článek z roku 2005 o tom, že vyzařování z mobilu dělá u člověka docela slušný změny v průběhu EEG signálu, takže i mobil se snažím mít u břicha a u prcka jen po nezbytně nutnou dobu, protože zatímco oteplování těla je minimální, u těch netepelnejch účinků se pořád ještě prováděj výzkumy a tak... :confused:
15. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Jinak Sacvi mě malej teď kope pořád až mám strach, že moc...ale měla jsem taky období 4 dnů kdy mě kopl snad jen jednou...ale teď kope asi hodně tím, že jsem pořád ve stresu a posílám mu tam špatný vlny...což mě mrzí...ale pořád se neumím uklidnit...:frowning2:
15. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Tak snad je to tím že tam má míň místa..já sem akorát pořád nervózní z toho :sweat_smile: Už aby byl prcek na světě.. :dizzy_face:

Jo a broučku užij si ten utz :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:48  •  3 děti  • Odpověz
grabu, tak já tě určitě neodsuzuju :wink: , nějak to tak cítím asi stejně :slight_smile: A děkujeme za info, že utz nevadí :slight_smile:, to jsem ráda, protože naše miminko si jich užívá až až.
15. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Sacvi to já jsem taky nervózní aby mu něco nebylo... už aby byl tady s náma ale zároveň se bojím aby se mu nechtělo už teď to by bylo moc brzo:frowning2:
15. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
grabu - jinak já tě taky neodsuzuju... :slight_smile: Manžovi se taky kolikrát ty fotky ze 3D ultrazvuku nelíbí a mně taky jak kdy... Na jednu stranu by mě zajímalo, jak by tam vypadal náš malej, ale zase už to nebude trvat tak dlouho a uvidíme ho naživo :slight_smile:

broucku - jinak jsem už zvědavá na vaše fotečky :slight_smile: a přeju hezký pokoukání na malou :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
K.ate chápu tě, ale zase kolik těch delších UTZ za těhu máš? Tak 2-3, víc ne. :wink:

Sacvi díky, snad se nám malá natočí líp jak včera, kdy na nás vystrkovala jen zadek. :slight_smile:

Grabu a už jste něco vyřešili, nebo je to pořád tam kde to bylo.
15. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
no to jo..to eště se museji ty naše miminka pěkně dopíct a pak šup ven.. :grinning: :dizzy_face: Já jdu do poradny 4.6.a pak už budu koonečně chodit častěji než po měsíci..se nemůžu dočkat. Měsíc je strašně dlouhá doba :unamused:
15. kvě 2009 v 10:55  •  3 děti  • Odpověz
broucek - já vím, ale i tak... :slight_smile: I když to neublíží, prckovi to nemusí být příjemný, tak ho radši nechám bejt, však si těch nepříjemnejch věcí ještě v životě užije... :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Já jsem zrovna včera po utz, na kterém jsem viděla jen kousek hlavičky, protože doktor dělal jen vnitřní utz kvuli čípku a hlavička byla dole a tak tam tak vykukovala :slight_smile:, říkala přítelovi, že má to naše miminko nějak šišatou hlavu :grinning: , tak nevím nevím, jakou by jí měl na 3D :grinning:
15. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
holky mně už ve dvou posledních poradnách ani mimi na utz neukázal..vždy se podívá sám..je to rychlovka..a já nevidím nic..ach joo :unamused:
15. kvě 2009 v 11:03  •  3 děti  • Odpověz
sacvi, ani mě doktor mimi neukazuje, podívá se na čípek a já vidím jen kousilínek miminka, když vykukuje, protože u toho čípku je vlastně kousek. Takže vždycky čekám na velký utz :slight_smile: Ale když už kope, tak mi to nějak ani nevadí :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Broučí neboj..dneska se určitě bude Lucinka chtít fotit...přeci to bude malá modelka :slight_smile:
Já se na ty vaše fotečky taky těším...ale svoje bych asi nezvládla...jsem nějaká divná asi :unamused:
A to autí...pořád to není dořešený, dneska tam Jára ráno volala a oni nezvedali telefon...tak nevím...ale už mě to fakt ničí...už dlouho jsem nebyla takhle z něčeho nešťastná:frowning2: Snad to už bude brzo za náma...kdyby bylo na mě, tak jim to snad i zaplatím, i když s tou cenou nesouhlasím a zdá se mi to podraz...ale hlavně ať už to mám z krku...takhle mě prcek jen kope a je vidět, že se mu to jak mi je nelíbí:frowning2: Ale Jára to chce dořešit do konce, tak ho v tom musím podpořit, snad to zvládne...!Oni si vůbec nepřipouštěj že by byla chyba i na jejich straně...jsou to vydřiduši!!!

Maovo jestli bude náš prcek podobnej mýmu bráchovi, tak bude mít tak šišatou hlavu jako lebkounek:slight_smile: Jsem zvědavá co ze mě nakonec vyleze...holky já už se na toho prcíčka tak těším...je to jediný štěstíčko co mě teď tak nějak drží nad vodou:slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Holky tak já prcka viděla naposledy na tom velkým UZ ve 20tt a příště ho uvidím až na tom dalším předepsaném ve 32tt a nikdy víc...můj doktor žádný další UZ na každý kontrole nedělá...jen si poslechne srdíčko a to je vše...takže já ho už neviděla skoro dva měsíce:frowning2: a ještě víc jak měsíc se musím těšit na další UZ...to je doba
15. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
říkal mně že v té další poradně budeme dělat přesné měření tak jsem zvědavá jak bude mimi velké..to mi totiž taky nikdy neřekne..ani kolik asi tak váží tak snad se to dozvím příště :dizzy_face: Jen jak jsem byla na utz ve 23+0 (to jsem nebyla u svojeho gyndaře) tak říkal mudr že má mimi už 600 g :dizzy_face: Takže teď už sme určo velicíííííí :grinning:

Grabu tak snad to s tím autem brzo vyřešíte k Vaší spokojenosti - je to vážně děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz
grabu, to jsem si včera taky říkala, že máme takovýho lebkounka :grinning: K těm utz je to vždycky dlouhá doba, taky už se nemůžu dočkat a pak taky zase až po tom 30tt. Ale pak si ty naše miminka užijeme :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
no grabu to jsem na tom stejně..já taky 2 měsíce neviděla..a v příští kontrole už to budou 3 a už mi mimi snad ukáže..chci ho viděěět :angry: :grinning: :dizzy_face: Mně dělá utz teda pokaždé..ale je to tam půl minutky..řekne vše ok a už sedí za stolem :grinning:
15. kvě 2009 v 11:17  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.