• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
holky, když Vás tak čtu, všechny už se chystáte na porod a já to mám ještě tááák daleko...hrůza, jsem tu z Vás "nejmladší", počkám si nejdýl, jak já to jen vydržím, až se tu začnou objevovat Vaše miminka...
Sice to letí, ale já mám ještě opravdu času dost a dost.

Jdu si asi lehnout, máme teď dost návštěvní dny a dnes bylo opravdu nesnestelně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a holky, myslete jen pozitivně!!! Žádný ošklivý myšlěnky na nic!!! Všechno dobře dopadne, mimísci se narodí v pohodě a zdraví, to je přece úplně jasné!!!
23. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Tak já si tady stěžovala manžovi, že tu jen trochu popršelo a jinak nic, ale teď to teda začlo :grinning: Pořádnej slejvák, konečně a teplota je hned o asi 4 stupně dole... :slight_smile: paráda :slight_smile: Jen aby ještě trošku klesala :grinning:
23. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
K.ate, u nás teď prší po druhé a vzdoušek je super...klidně ať prší celou noc :slight_smile:
23. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
Dobré ráno holky, tak u nás byla včera v noci tak šílený bouřka, že jsem nemohla skoro spát. Nedělalo mi to vůbec dobře. Jestli sjem spala 3 hodiny tak to bylo hodně :frowning2: ale dnes už končím neschopenku a zejtra hurá nástup na mateřskou.
půjdu si dát něco na snídani, sice nevím co, ale něco objevíme
:wink:
24. črc 2009 v 06:30  • Odpověz
Dobré ránečko,
u nás to včera vypadalo na apokalypsu a nakonec z toho bylo pár blesků, chvilkový déšť a za půl hodinky bylo po všem a zase se i celkem vyjasnilo. Pak zase začalo pršet, ale jen mírný letní, velice příjemný, deštík :slight_smile:

Wacinko, to mě mrzí, že ses nevyspala, je zvláštní, jak některým z Vás miminka reagují na změny počasí...a pak Vás kopou o 106 a Vy nemůžete spát. Snad to dnes bude lepší. Super, že už jsdeš na mateřskou, do teď jsi měla jen vycházky nebo jsi měla pohyb neomezený?

U nás to dnes vypadá na hezký den, koukala jsem, že teploty by měly být kolem 23 stupňů, tak uvidíme. jedeme s manžou do Pardubic na pozdní obídek, na pizzu, tak se těším. Barču pohlídá tchýně :wink: :grinning:

Hezký den :slight_smile:
24. črc 2009 v 07:00  • Odpověz
Dobré ránko
Tak nakoniec sa o polnoci čosi prihnalo od Moravy aj k nám. Vetrisko bol poriadny ale dažďa moc nebolo. V BA sú že vraj ale miestami aj bez elektriky.
24. črc 2009 v 07:17  • Odpověz
No a dnes sa mi prvý krát snívalo s drobcom -samozrejme čo robil - nadžgávals a mliečkom. :wink:
Ale bol to zvedoš zvedavý a vkuse sa pri kojení otáčal, ale papkoš bol poriadny, tak uvidíme ako to bude naozaj.
24. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
leninn měla jsem omezené vycházky od 14 -18 tak se těším jak si to teď budu užívat :wink:
no snad se dnes vyspím lépe, stejně asi přes den usnu což je u mně úplně normální :grinning:

aurelko ty máš dobré sny :wink:
24. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky,

teda vy jste včera kecaly :slight_smile: Já teploměr neřešila. Máme doma digitální a myslím, že bude úplně stačit. Měří chviličku, takže když ho malé šoupnu do zadečku, tak to ani nebude vědět. Monitor dechu nekupujeme.

Jinak příští týden už snad budu mít dokoupené vše pro malou, takže doperu poslední plínky, omyju přebalovací podložku a malá může přijít :slight_smile: Mám jí už snad až u kolen. Mám pocit, že mi nějak leze dolů. No uvidíme kdy se jí bude chtít ven. Dnes jdu na kontrolu do Motola - tedy jen na UTZ, pak musím na Zličín koupit tatínkovi dárek, pak nakoupit a potom hurá domů :slight_smile:

Jinak u nás od rána svítí sluníčko, takže zase peru a hurá s tím na šňůru, abych měla co žehlit :grinning:

Leni neboj, za chvíli se budeš připravovat na porod i ty :slight_smile: Hrozně to letí.

Waci vidíš jak se pěkně držíš :wink:

Gábi co uděláme s těma tvýma černýma myšlenkama? Zakazovat ti na to myslet nemá cenu, ale jak tě rozptýlit?????
24. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
holky dala jsem do laba fotky capáčků jaké jsme malé koupily :wink:

broucek jj jsem ráda, jen když to tak půjde dál :wink:
24. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
waci ty jsou krásný :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
broucek děkuji moc za pochvalu mám z nich taky radost, jen doufám, že to fakt bude holčička :grinning:
jsme s ev úterý ptala a pan doktor říkal, že se na 100% narodí opravdu holčička :grinning:
24. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
NO taky mám občas pochyby. každý mi říká, že vypadám na kluka, tak jsem z toho trošku nervozní. Ale my měli to amnio, takže tam je to snad 100% :grinning:
24. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
ahojte tehulky moje,pekné ránko,

tak ja som mala včera nabitý deň,na 9hod som išla do Motola na prvú kontrolu do porodnice,čakala som tam do 10.15hod :angry: ,išiel so mnou aj Libor,ale ten musel na 11hod na pohovor,takže odišiel a ako odišiel,tak vyletel mladý pán doktor a zavolal si ma,pokecali sme spolu asi 20min,potom ma skontroloval,malý pekne klesá dolu,som otvorená na špičku prstu,možem už kedykoľvek rodiť,ale že sa mu zdá nález ešte v kľude,takže malému je u mňa stále dobre. Ale tak som sa nasmiala,Brouči,v Motole sú samí mladí doktori :slight_smile: a keď som sa ho opýtala,či je aj pri porodoch,tak sa zasmial a povedal,že jasné :slight_smile: najlepšie bolo,keď sa ma opýtal,ako si predstavujem porod a či tiež čítam a prispievam na modrom koníkovi :slight_smile: to som sa fakt pobavila a povedal,že o porodoch nemám vobec čítať,že niektoré ženy to tak strašne nadnesú,aký ho mali a každá sme iná,takže si to zažijeme v originále :slight_smile:. Fakt to bola sranda,som mu povedala,že keby som ho mala pri porode,či by bol na mňa taký citlivý a neskazený ako sú všetci mladí doktori :slight_smile: tak sa furt smial a povedal,že dnes zastupuje kolegu na 20min a stihol práve mňa a práve vošiel ten doktor-kolega,ktorého zastupoval na tú chvíĺu a povedal mu,že mu zobral najlepšiu pacientku,že Slovenky sú fakt čísla :slight_smile:

Keď som to vravela Liborovi,tak vyskakoval,že žiadneho mladého doktora a keď,že si ho poriadne "ohlída",no komedia...
Potom som v tých vedrách išla busom na Smíchov a čakala tam na Libora,mala som tak blbý tlak,že som sa tam posadila do Andela,pila vodu a čakala :slight_smile:
Libor postúpil do posledného kola-zo 14tich medzi 3 posledných,tak uvidíme,celkom sa mu to páči a on sa zrejme páči im,lebo ho tam zdržali skoro 2,5hod :slight_smile:

Inak som rada,že sa máte dobre a darí sa vám :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj Lucí,

no tak to je paráda. Mladí páni doktoři - hmmmmmmmmmmmmm, to se bude rodit jedna radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já ale snad budu mít tu svojí doktorku :slight_smile: Teda snad to stihne, páč mám pocit, že malá snad už leze ven. V noci mi pořád tvrdlo bříško, tak snad to bylo falešné volání :slight_smile: Takže ty už jsi taky na špičku prstu, já taky :slight_smile: No, za chvíli už tady budou prckové naši malinký :slight_smile:
A Liborovi gratuluju :wink:
24. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
ahoj Luci, teda ty máš zážitky :wink: u nás moc mladých doktorů není a ani mi to nevadí já více důvěřuji těm starším a hlavně doufám, že můj pan doktor nebude na dovolené až budu rodit :grinning: jnak si pro něj nejprve dojedu a pak pojedu rodit a bude :grinning:
24. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky,
nemá cenu psát že sme pořád 2v1 že ne?? :grinning: Co se včera událo zajimavého? Nepřišla sem o něco? :slight_smile:

Jinak včerejší promoce paráda (pyšnější manželka tam snad nebyla :grinning: ) a večerní oslava eště lepší :grinning:
24. črc 2009 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz
sacvi zrovna teď jsme na tebe myslela a říkala, jsem si jak jsi asi na tom :grinning: to je dobře, že promoce se ti líbila :wink: aspoň jsi si užila :wink: my jsme dnes pozvání večer na pizzu, ale jaksi se mi zatím nechce, tak uvidíme :wink:
24. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Brouči,fakt to bola sranda,keď sme tam čakali,tak tam behali po chodbách samí mladí dr. a Libor mal samé pripomienky :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a keby bol taký doktor na sále,tak si myslím,že tie vtípky by nám nedovolili myslieť na všetky tie možné bolesti a strachy :slight_smile:

Kati,tak držím palce dnes na kontrole,som zvedavá,či mi budúci týždeň tiež budú zistovať váhu malého...

Waci,neboj,všetko stihneš aj s doktorom :slight_smile:

Sacvi,gratulujem manželovi a verím,že si si to uživala :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Waci já snad neporodííím :sweat_smile:

Tak třeba se Ti eště do večera bude chtít :wink: :grinning:
24. črc 2009 v 09:10  •  3 děti  • Odpověz
sacvi neboj porodíš :wink: a už si budeš užívat jen miminka :wink: já už se taky tak strašně těšímmmmmmmmmmmmmmmm že to snad nevydržímm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
mně příjde že už fakt ne :sweat_smile: mudr furt říkal jo jo už brzo a vidíš no..nic :unamused: A včera mě všichni štvali že mám stejně eště břuch vysokoo a že budu rodit až někdy 10.8. a to fakt povzbudí :confounded:
24. črc 2009 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz
sacvi a hlenová zátka ti ještě neodešla? nám v porodnici řikali že jak odejde hlenová zátka tak nejpozději do 3 dnů se spustí porod
24. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
no právě že nééé :angry:

Ale někde sem četla že může odejít zároveň až když Ti praskne voda..no kdo ví..ach jo..

Má kamarádka rodila 3.6. a 2dny předtím byla u mudr a ona že to na porod nevypadá že se za týden určo uvidí a ona 2dny potom rodila..a já sem nachystaná už 14dní a dneska sem už o jeden den dýl těhotná než ona.. :rolling_eyes:
24. črc 2009 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz
to je prostě nevyzpytatelné, ti broučci si na svět přijdou až se jim prostě bude chtít a vůbec je nezajímá, že my bychom je už tady chtěli mít :angry:
ale vydrž ono to přijde neboj :wink:
24. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
kdyby aspoň mudr pořád neříkal že to už brzo bude..člověk pak nedělá nic jinýho že čeká a čeká a ono nic..dyby řekl..před termínem určo rodit nebudete tak nic nečekám a su v poho :sweat_smile:
24. črc 2009 v 09:34  •  3 děti  • Odpověz
já se jdu podívat jak švára natočil manžílkovu promoci a aspoň příjdu na jiné myšlenky..
Zatím teda pa pa
24. črc 2009 v 09:37  •  3 děti  • Odpověz
sacvi jj jdi a pěkně se pokochej :wink: já jdu čučet taky na Tv :wink:
24. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Luci taky tam vidím jen samé mlaďoučké doktory a doktorky. Oni tam hodně chodí na praxi :slight_smile: No jsem na to fakt zvědavá. :grinning:

Sacvi zrovna jsem dneska říkala manželovi, že to čekání je nejhorší. Když už to pak může být každým dnem, tak je z toho člověk pořád nervozní a neví kdy to na něj přijde.
24. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Čau holky. U nás byla taky děsná bouřka. Vichřice jak blázen, blesky, lijavec....naštěstí všecko přežilo. Jenom jedno jabko spadlo :wink: Dneska taky končím neschopenku a zítra nástup na mateřskou. Tak to vypadá Waci, že jsme počaly ve stejný den.... :grinning: Včera mi volal manžel, že tchán prodělal salmonelu. No výborné. Tak jsem hned volala doktorce, co s tím, jestli to neohrozí mimišo. Naštěstí ne. Ale jsem na něj hodně nazlobená. Ještě totiž měl oslavu narozenin, byly tam zákusky a tak. A to měl dva dny předtím tu srajdu......... :angry: Řekli nám to s tchýńou až pozdě a prý to měl z dietní chyby. No a nakonec salmonela.GRRRRR...........Určitě se hygieně, která ho pak naháněla ,nepřiznal, že má těhotnou snachu.
24. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.