• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Luci tak možno fakt trafíš toho, čo si mala na kontrole. No ja chystám v pondelok omrknúť pôrodnicu, ale na vyšetrenie neviem kedy ma tam pošle. teraz má môj doktor dovolenku, tak nemu idem až 4.8. Tak uvidíme ako na tom vtedy budem a že čo ďalej.
24. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Holky letím na ten UTZ, pak nákup a pak se zase ukážu :slight_smile: papa
24. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Sacvi, kašli na všechny dokola. Oni jsou všecí chytří a radí. To já nesnáším. Neboj, všecko dobře dopadne. Jo a holky, taky jsem nekupovala žádný monitor dechu. U nás ho v případě potřeby prý půjčujou domů. (doufám, že ho nebudem potřebovat). Loučím se, jdu se mrknout ven :slight_smile:
24. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
holky nelekejte se změnila jsem si v pasu termín porodu dle doktora. Ale v albumu jsme tickery nechala tak jak mi to bylo řečeno v Brně a jsem zvědavá kdy s emalá narodí :grinning:
24. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
No ved máloktoré dieťa sa narodí presne na termín, takže uvidíme kto bol bližšie.
24. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
No sa mi zdá, že som dnes akási nenažraná, zjedla som žemlovku a veru ešte by som niečo zblajzla - idem asi ešte mrknúť do chladničky.

Bola tu pred chvíľou švagrinká premerať postieľku a podohadovať, že čo a ako tam spravíme, že už má chuť a čas šiť, že po večeroch sa na to vrhne. Tak sa teškám.
24. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
aurrelka ani mi nemluv já jsem dnes taky nějaká užratá. Snědla jsem skoro čtvrtku pekáče jablečné buchty :sweat_smile:

holky mně by se tak líbilo kdyby se malá narodila koncem prázdnin, aby nemusela jít o rok později do školy :grinning:
24. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahoj holky ja dnes jdu pozde nebot jsem rano vyspavala a pak varila a vychystavala draheho do prace :sweat_smile:

luci mladi doktori jsou fajn taky bych brala nez nejakyho slizkyho dedka ale pravda i muj JIrka je zarlivej aby mu pak neco neudelal :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

brouci at ti to dobre dopadne ten UTZ ja uz do konce snad zadnej mit ani nebudu coz me pekne stve. :rolling_eyes:
24. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
kajra no dle data termínu to opravdu tak vypadá, :wink: ale myslím, že se u mě doktor felil v 5 dnech, ale to nevadí 5 dnů nehraje vůbec žádnou roli :wink:
24. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Veď v škôlke nič nezamešká a aj keby sa narodila v septembri, tak môže ísť skôr do školy. Ja som sa ale narodila 24.9. a veru nič sa mi nestalo, že som počkala.
24. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Inak chudák drobec v poslednej dobe má v tom brušku asi fakt málo miesta, sa mi tam vie pekne zatlačiť - ostane vždy akoby šprajcnutý a mám brucho úplne nakrivo.
24. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
já jsem 25.12. taky jsem šla o rok později a děti se mi smály :unamused: tak jsem to špatně nesla, ale teď je jiná doba :wink: vidím to když učím. děti už to tak neberou :wink:
24. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Broučku, ať je UTZ ok, dej pak vědět, jak jsi dopadla.

Aurrel, Waci, taky bych snad dnes snědla i nevím co...strašný chutě, slaný, sladký, všechno dohromady, ach jo... :angry:
Ale za chvíli pojedeme na pizzu, tak si dám do kokosa :grinning: mňam

Já jsem šla taky o rok později a rozhodně mi to neuškodilo a nemám ani žádné špatné zkušenosti, že by se mi někdo smál...však nás bylo ve třídě vždycky víc. A moje obě děti půjdou o rok později, takže to ani neřeším.
24. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
leni co vy vlastne cekate? uz vite pohlavi?

holky ale ted se nemusi chodit o rok pozdeji ne?
24. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Holis, čekáme chlapečka-Adámka :slight_smile: Nějak jsem si to nebyla schopná dát do profilu :sweat_smile:

No, myslím, že se chodit později nemusí, pokud rodiče nechtějí, ale Barča je v listopadu a Adámek bude (ťuk,ťuk) v říjnu, takže určitě je oba dám o rok později. O nic nepřijdou a prodlouží si mládí, ne? :grinning:
24. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
leni tak chlapecek to bude zmena :wink:

no ja prave nevim my snadb udeme v srpnu tak mozna jeste stihnem skolu ale uvidime podle toho jaka bude ta nase krasavice, asi nam podekuje tehdy az budou mit vsichni obcanky a chtit jit na diskoteku o prazdninach a ta nase dama nebude moci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky sice tu fouka ale zas sem spocena me jebne z toho pocasi nemelo byt dneska osklivo???

gabi kdepak jsi ty nam musis nahlasit jak je v praze!!!
24. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
Ahojda kočky:slight_smile:
Teda vy ste toho dneska nakecaly:slight_smile:
Luci super že kontrola byla tak v pohodě:slight_smile: a mladý doktory beru taky...i když mě je to jedno...hlavně že ze mě vyndají Štěpánka vpořádku:slight_smile: Liborovi přeju hodně štěstí do posledního kola!!!
Broučí dej hned pak vědět co UZ...taky závidím že ještě nějakej máš...já mám už útrum...snad jen kdyby se jim něco nezdálo...ale jinak ne...
Kajro to je mi líto že je tchán takovej nezodpovědnej s tou salmonelou...ale ono tyhle střevní potíže nemají na miminka vliv...ale i tak je to nepříjemný...tak snad si nic nechytla!!!
Holis v Praze je pořád vedro jako blázen...

No já byla dneska na kontrole, pak na pojišťovně odnýst papír že za sebe už nemusím platit pojištění...pak na sociálce...protože můj drahej je úplný tele...potřebovala sem aby mi poslal výpisy z účtu na socku...aby viděli že sem to za poslední dva měsíce zaplatila, protože to tam nemůžou dohledat a mají v tom bordel...a on to v úterý dal sekretářce...a ta chodí s poštou jen jednou týdně a neposlala to...a když sem tam dneska volala jestli to je vpořádku tak se paní na socce divila že nic nedošlo...tak volám Járovi ať se zeptá asistentky a ona že to ještě neposlala...že nevěděla že to je tak důležitý...já myslela že ho zabiju...člověk se fakt může spolehnout jen sám na sebe...tak sem si to vytiskla a jela tam s tím osobně, protože ta paní co to zařizuje odjíždí na dovolenou a muselo to tam do dneška být...tak sem celá ulítaná...ale pak sem byla na výborným obídku s kolegama z práce:slight_smile:
a Když sem přijela domů, tak jsem ještě šla na poštu pro balík s věcma pro Štěpánka...jsou moc kráááásný:slight_smile: Odsávačka na vysavač, podhlavníček do autosedačky, zvýšený dno do cestovní postýlky...deka do kočárku, zavinovačka do autosedačky a hračka...taková rozkládací šustící housenka:slight_smile: no paráda:slight_smile:
24. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
To sem se rozkecala:slight_smile:
A to vám ještě musím říct co mi říkal doktor na kontrole:slight_smile:
Říkala sme mu o tom mým srdíčku co mi říkala ta obvoďačka s EKG a on říkal že to mám říct až v porodnici...že s tím mi neporadí, že srdce se učil naposledy ke státnicím a že už by nepoznal asi ani infarkt :grinning: tak o mě vyloženě pobavil:slight_smile:
No ale čípek se mi zkrátil na 1,5cm a je měkčí:slight_smile: takže mi říkal že to už je porodní...a že už to příjde...a taky mám hrdlo na špičku prstu...sice moc nevím co to znamená...ale asi dobrý:slight_smile:
jo a k CS mi napsal OP+ nevíte někdo co to znamená????
Jinak sme pořád hlavičkou dolů, sice nevím jak to pohmatem pozná...ale věřím mu...no a srdíčko nám bije jedna radost:slight_smile: tak už se taky jen těším na porod:slight_smile: hurá hurá...už se to blíží:slight_smile:
24. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem z kontroly i z nákupu. Jsem totálně vyřízená. Jo a jsem zase úplně hotová ze zpráv z UTZ. Asi fakt budeme mít malého obříka :slight_smile: Doktorka mi hned na začátku řekla "takže chlapečka čekáme, že jo?" Tak jsem se vyděsila a řekla "nene, holčičku" a ona "a jo, vždyť já vím. Jen ta hlavička a váha odpovídají spíš na chlapečka" :slight_smile: Hlavičku máme průměr 91 mm a váhu 2600 gramů :slight_smile: No, prý je to pěkný kousek a rozhodně prý nesrádá :slight_smile: Když jsem koukala na údaje na UTZ, tak odpovídáme na 37 týden.
24. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
Broučí tak to by ale taky už mohlo odpovídat tomu že tě tak tlačí..třeba se jí bude chtít ven dřív:slight_smile:Nám taky říkaj že máme dacana...ale na mě to je aspoň vidět..ty máš bříško jak malinku:slight_smile:
Ale aspoň budou vpořádku...musíme hold víc zatlačit...
Já asi teď řeknu něco trochu osobnějšího...nevim jestli vám to někomu dr. taky neříkal...ale mně dneska dr. povídal...že je dobře že máme víc hlenu že aspoň mimi líp vyklouzne ven...narážel na moje obavy před 3 týdnama že mám nějakou infekci že se mi udělal bělavej výtok...ale ono to je prý jen nějaká sliznice...tak možná i zabírá to semínko lněný:slight_smile: nebo nevím...ale snad půjde Štěpula fakt dobře ven...tuhle sem měla sen že sem ani nevěděla že rodím a on najednou byl venku...ani to nebolelo...ani sem moc nepoznala kdy mám kontrakce...a pak byl najednou strašně lehce venku...tak doufám že v tomhle případě se sny plněj:slight_smile:
24. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
Gabi, diky ty jsi moje meteorolozka, to jsi me ale nepotesila s tim vedrem u vas :angry:

jinak ja ti tise zavidim jak si porad nakupujes na maleho ja nemam tolik penez :cry: ja tak nejak budu tyhle veci dokupovat postupne pokud je budeme potrebovat nejak se to udela.

brouci velky miminko?? vzdyt jsi ani nepribrala nic :unamused: me ted prijde ze jste vsechny nachystany k porodu a ja nic :sweat_smile: hlavne ze je mala v poradku to je nejdulezitejsi, ale nepredbihame :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
Holis...ale já taky nemám korunky..já každý měsíc uškudlím pár korun a pak něco objednám...jde to taky pomalu...ale už skoro všechno máme...tak jsem ráda...:slight_smile:
Jdu na chvíli na kafčo k sousedce:slight_smile:
24. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
Gábi taky se mi dělá ten bílý hlenovitý "výtok". No co, aspoň půjdou dětičky ven pěkně jak na klouzačce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jani já sice nabrala 9 kilo, ale to neznamená, že velkou část z toho netvoří mimčo :slight_smile: NO uvidíme co ze mě vyleze :slight_smile:
24. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahoj holky,
brouči tak kontrola dopadla super jak koukám tak je to fajnééé :slight_smile:

Mě teď dost píchá a bolí napravo v podbřišku tak teda nevím co je..a miminko se vrtí a tlačí ostošest tak třeba už se chystá :grinning:
24. črc 2009 v 16:41  •  3 děti  • Odpověz
No už by bylo na čase :slight_smile: To bude holka a načesává se :slight_smile:
24. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
No to by bylo super brouči :grinning: Teda ale močák umí mačkat pěkně a eště nějakej nerv že mně úplně bidavá bolest vystřeluje do zad..au au :sweat_smile:
24. črc 2009 v 17:23  •  3 děti  • Odpověz
autor
Sacvi už by bylo na čase:slight_smile: aby šlo mimi ven:slight_smile:
My dnes jdeme se sousedama posedět na zahrádku do hospůdky...tak se těším že se odreaguju:slight_smile: tak zatím papa já se jdu něčím napapat...mám nějakej hlad:slight_smile:
24. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
pa pa :slight_smile:
24. črc 2009 v 17:47  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme si na pizze hezky pochutnali a já zahnala ty šílený chutě. Snědla jsem půlku a myslela jsem, že prasknu, takže mám ještě půlku doma na horší časy :grinning:

Broučku, 9kg, to je nádhera, to Ti tak moc závidím!Já už mám nahoře skoro 11kg :angry: :angry: :cry: :cry: Při Barče jsem přibrala 18kg a Baru měla jen 3050g a 48cm...tak jsem zvědavá na Adámka, doufám, že bude taky malý :dizzy_face:
Manža je totálně vytuhlej a už tu chrní :grinning: Já peru a ráda bych to ještě pověsila, tak uvidím, jestli vydržím :wink:

Grabu, tak to je super, ne? Že se něco děje, moc dobře si pamatuju, jak jsem byla asi 3dny před termínem porodu na gyndě a tam mi dr. řekla, že se nic nechystá...chtělo se mi bečet, ale den po termínu se Barče zachtělo přeci jen ven :slight_smile: naštěstí :slight_smile:

Hezký večer všem :slight_smile:
24. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jéé, tak dnes večer nikdo...zapomněla jsem, že je pátek :slight_smile:
Jdu taky chrnět :pensive:
Dobrou noc
24. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.