• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
ahoj babenky :wink: , teda ani dnes nestíham dočítať...pred pol hoďkou som prišla domov...ale vidím, že sacvi je tu a ešte stále ako kinderko :sweat_smile: . Teda, takto ma sklamať, a čo mňa...veď ten tvoj doktor je ako....už 3 tt nás naťahuje že budeme mať prvé miminko, ja naplánujem krásny promočný deň a nič :sweat_smile: . ....že pozdravujem uja dr....no čo už, bude to pekne na termín alebo sa počúram od smiechu, ak ťa niekto predbehne :slight_smile: . Zajtra síce opäť fičím mimo, no snáď predtým mrknem a prečítam si čo máte nové.... prajem krásne sníčky maminkám i miminkám :slight_smile:

Zuzka, už mám doma matrac a za takú cenu ako si našla na nete bez poštovného. Tsk sa teším každej ušetrenej korunke... :wink: . Postieľka už stojí, no zatiaľ opraté hniezdo nežehlím, chcem aby to bolo čo najčerstvejšie....
24. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
Dobré ránko, tak ja som sa včera tiež tárala, stretla som sa so spolubývajúcou z výšky a cestou domov som si ešte išla sadnúť k manželovi, lebo oni po basketbale sedeli na pive, tak ja som išla na svoju vineu. A keĎ sme prišli domov,minútku na to dofrčal ešte kamoš, tak som mala deň medzi ľuďmi.
no dnes sme mali ísť na záhradu oslavovať kadejaké rodinné sviatky, ale neviem či z toho niečo bude, ak nebude, tak sa bude vyberať zárubňa. TAk uvidíme. Potom budem informovať.
25. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Grabu ahoj OP+ znamená, že cítíš pohyby miminka, S cervix score to nemá nic společného to bys musela mít třeba CS 0 nebo CS 2 ........

jinak my včera byli na té pizze, ale já jsem si nedala, nějak jsem na ni neměla chuť. Teď děláme s manželem dveře do ložnice, koupili jsme shrnovačky a tak manžel chudáčrk dodělává obložení dveří a pak půjde krátit dveře a postupně montovat. já tu sedím a dělám mu aspoň společnost.

jinakl mám nateklé prsty u nohou a je to nepříjemné :wink:
25. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Dobré, na pardubicku deštivé, ránečko,
za chvíli se chystáme ke tchýni do Pardubic, jsme tam pozvaní na oběd. Měla tam být výstava vláčků, na kterých se mohou děti povozit, ale v tomto počasí pochybuju, že něco bude, no uvidíme, třeba se počasí ještě zlepší.

Manža má doma práci s bouráním podlah v horním patře našeho domku, tak za námi přijede až později, až na oběd, protože bude odvážet suť do sběrného dvora.
Uvažuju o tom, že bych se, když mám tu možnost být v Pardubicích, podívala po nějakých věcech-nějakou kosmetiku pro sebe a pro mimi, věci do pordnice, ať už to mám doma koupené...ještě uvidím, jestli se mi bude chtít.

Aurrel, to je prima, když má člověk s kým popovídat a má naplánovaný den s přáteli, viď? Já se to tak snažím mít co nejčastěji, i kvůli Barče, aby nebyla pořád jen se mnou doma sama.

Hezký víkend, pá :slight_smile:
25. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
dobré ranko koníkové maminky :slight_smile:
dnešnú noc sa spinkalo celkom dobre, no očakávala som ešte chladnejší deň ako sa zatiaľ javí...

sacvi, micka, dočítala som letmo čo ste popísali, snáď som Ťa včera nenahnevala, nemyslela som to zle :pensive: . Ale ten Tvoj lekár je fakt v tomto po psychickej stránke na Teba blbý...veď nech to príde keď to má prísť a nech ťa vážne takto nenaťahuje. Možno sa zbytočne viac sleduješ, každé pichnutie pripisuješ že ups, čo ak to už začína a vôbec si tie posledné dníčky pekne nevychutnáš....Tak nikomu lekárove komentáre nehovor a potom budú všetci prekvapkaní...ja mám v pláne nepovedať nikomu že ma to chytilo, teda okrem Maťka (ak bude doma) a koníka :dizzy_face: . Chcem všetkým oznámiť až keď bude Laurinka vonku :dizzy_face:

a k tej zátke, ja ani neviem, kedy išla von, asi až na pôrodnom stole...fakt je všetko veľmi individuálne

Jani, v akom stave je Tvoja taška do pôrodnice??? :sweat_smile: - moja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
gabinka http://www.mamatata.sk/clanok/932/2/10/co_znamenaju_skratky_v_tehotenskej_knizke.html on Ti to asi necielene napísal k CS. Na linku máš vysvetlivky ku skratkám v tehuknižke - OP+ - ozvy plodu
25. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky. U nás je tak napůl sychravo, sem tam vykoukne sluníčko. Právě přemýšlím, co podniknout. Manžel je zase v čudu. Šel vydělávat prašule, tak se musím nějak zabavit. Asi trochu poklidím a půjdu se vyvenčit.
25. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
kajra to nám ta mateřská teda začíná já se tady nudím koukám na manžela co dělá... a nudím se :wink:
25. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky,
jaji mě taky ten mudr štve..nakonec mě fakt někdo předběhne a mě klepne :grinning:

Jinak se máme asi jak včera..dyž sedím nebo ležím je to celkem ok ale chodit pomalu nemůžu pře to mě tak píchá v tom podbřišku že děs..asi mimi zase na něco tlačí..cítím ho totiž úúplně dole že bych ani nevěřila že tak dole může být :grinning: Ale má se asi dobře pře si pěkně kopká a vyvaluje se na všechny strany :dizzy_face:

Můj mužánek betonuje balkon :slight_smile:
25. črc 2009 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz
Jdu si uvařit odvárek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. črc 2009 v 09:46  •  3 děti  • Odpověz
Tak se tady krásně rozpršelo, takže vycházka se nekoná. Jdu se asi pelešit............. :wink:
25. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
konici dobre rano musim vas docist.

co dnes varite potrebuji inspiraci
25. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Sacvi porad nic?? to je fakt na hlavu neboj nebudeme predbihat!!! :wink:

Zanetko moje taska stale nic!!! ale mam vyprany 2 tmavy rucniky uz, ale zas prozmenu jsem je jeste nezehlila a rano koukam, ze na nich lezi moje garfilda :grinning:

jinak hlasim z olomouce ze tady prselo asi 15 min a uz neprsi je prijemne, 18stupnu. tak to me vyhovuje klidne at je tak do konce prazdnin.

konici my budeme delat poprve pizzu "home made" tak se moc tesim uz mame testo v pekarne
25. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Holky to je nějaká pizzová manie teď?? :grinning: Já taky včera dělala domácí :dizzy_face: A eště sme ju i posnídali a bylo to teda mňááám :grinning:
25. črc 2009 ve 12:07  •  3 děti  • Odpověz
tak jsme zpět z obídku u tchýně a jsem jak žok...

jinak jsem si opravdu udělal výlet do obchodu a koupila si vložky do kojící podprsenky, mastičku na bradavky, masážní oleje a mastičku ještě pro mě na mazání bříška, přebalovací podložky....a mám z toho opravdu radost :slight_smile:
25. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
Jinak, Sacvi, opravdu by mě ten doktor už štval, pořá Ti říká, že jsi ok a pořád nic, nemysli na to, ono to přijde! :wink:
25. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
¨tím ok jsem myslela připravená na porod :wink:
25. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
Leni to je super že sis udělala takový nakup :slight_smile:

No eště že k tomu doktorovi už nejdu :grinning: Teď už jdu až ve čt nebo pá do té porodky..
25. črc 2009 v 16:37  •  3 děti  • Odpověz
Leni to je fajn ze uz nakupujes, ale ty mas stejne spoustu veci po Barunce tak je super ze vis co potrebujes.

Sacvi jaky mate vymysleny jmena? jakto zes jeste nebyla na ozvech? ja jdu v utery teda poprve ale uz jdu

konici Jirka me uz donesl kufr z kumbalu ale ustlala si v nem kocka tak cekam az se vyspinka a asi si zabalim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
Holis, potřebovala bych přbrat věcičky po barče, ale zatím se mi do toho nechce a obávám se, že to bude jako s tím Tvým kufrem do porodnice :grinning: :grinning: Koukám, že budeš dělat všechno, jen ne balit, co? :grinning: :grinning:

A včera měla Tvoje Kristýnka svátek, tak dodatečně miminku vše nej, pohlaď ji za mě :wink:
25. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
no prave kufr lezi uprostred chodby takze kdyz jdu okolo musim ho prekrocit tak uvidme jak dlouho tam bude lezet prazdnej.

jj vcera jsme slavili dala jsem si michanej koktejl :grinning: pekne at je zdrava.
25. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
holis já nevím jakto že nechodím ale ne no :unamused: A u doktora jsem byla v pondělí a teď jdu až v ten čt nebo pátek-4dny přd termínem tak nevím no..

Jinak holčička bude Janička a chlapeček Davídek :dizzy_face:
25. črc 2009 v 17:24  •  3 děti  • Odpověz
No tak sa hlásim, nakoniec sme zo všetkého čo som ráno písala spravili trošku. Vybrali sme zárubňu na spálni - to manželovi zabralo asi 2 hodinky, no a potom šup oslavovať na záhradku. Dokonca som aj trošku zmokla,lebo sme sa presúvali od známych k nám na chatku a v strede chatky nás zachytil lejak.
No a takže zvyšné zárubne zostávajú na ďalšiu sobotu, lebo potom už Maťko odchádza do Švédska. To bude musieť spraviť 3 zárubne, ale lákam švagra aby mu s tým pomohol - teda doporučila mi to švagrinká, nech ho zavolám. :slight_smile: Dopraje tomu svojmu manželovi.

No a teraz ako sme sa vrátil, tak som ešte druhý raz poumývala dlážku a poutierala prach a vyzerá to byť už v pohode.
25. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Sacvi, jee Janula jako jaaaa :wink: Davidek taky moc hezoucky. :pensive: :dizzy_face: :sweat_smile:

Zuzi vy jste pilni ja jako dnes pekna flakacka jen jsem jedla a jedla :grinning: radeji na vahu nejdu :fearful: jinak dneska sama bourka a na porod to u zadne nevypada tak treba se jeste neco prihodi.

drahy se na me urazil ze si pry nepreje aby za mnou do porodnice dosly kamaradky, ach jo :frowning2:

konici jdu se koukat na nejaky film, uzijte si hezky vikend, ja jeste nakouknu....
25. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
haj babule...

tak my máme za sebou nejaké tie nákupy pre Maťka i Milana - ja počkám ako budem po Laurinke vyzerať a potom snáď budem niečo kupovať i pre seba...teda par-don, kupila som si ďalšiu - tretiu - poslednú podprdku na kojenie...myslím že tri by mali stačiť....
ďalej máme za sebou 2 návštevy, jednu spojenú s oslavou, zajtra ešte nevieme čo bude a nebude, no treba upratať a navariť, takže ja asi varím a chalani upracú....

jani, čo mu vadí na kamoškách :confused:
25. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
konici dobre rano!!!
tak jsem uklidila a tak jsem se tim unavila...

jinak Jirka me ted pred 5 minutama zabalil tasku, aspon nekdo ma zodpovednost.

jdu varit, dnes mame lasagne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zanetko jirka ma rad jen me, vsichni ostatni mu vadi, a nechce aby
26. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
nas nekdo okukoval v porodnici :frowning2:
26. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
hallo, tu to dnes "žije" :confounded:

Jirka je šikulka, ja som tiež Milankovi pripomenula - že Milanko, taška do pôrodky.... :sweat_smile: :confused: :fearful: . No večer požehlím a snáď sa k tomu dokopem...

...ale kamošky by mu prekážať nemali :unamused: ...veď on keď bude v práci, tak Ti len bodne, ak budeš mať s kým kecnúť, resp. vybehnúť...a počkaj, keď sa budeš prechádzať s kočíkom, alebo keď už neskôr budeš sedieť pri pieskovisku, tak sinájdeš ďalšie spriaznené duše...a pokiaľ to nebudú také, ktorých téma je len okolo papania a kakania mimča, tak sa im určite potešíš :slight_smile: ...si myslim... a on svojich kamošov nemá?????
26. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky......já se taky těším na porod už-zatím tašku ještě nechystám-je ještě moře času....ale už se moooooc těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj holky. Tak jsem se pěkně vyděsila. Šla jsem ze záchodu, byla jsem na malé a najednou jsem ucítila, jak mi něco teplého teče. Lekla jsem se, že plodová voda. No jak to mám sakra poznat, když jsem nikdy nerodila. Tak jsem hned vletěla na net, zjistit, jak to vypadá....Podle všeho by to voda být neměla. Ale mohla by to být hlenová zátka (bylo to takové jako když nažloutlé hlenovité...). No píšou tam, že nemá ženská panikařit a čekat, že za několik hodin až dní by se měl rozjet porod. Tak mám úplnou hrůzu. Musím zítra zavolat na gyndu, co to má jako znamenat. Ale přála bych si, aby to byl planý poplach a Daneček u mě ještě aspoń 14 dní zůstal....Dneska jsme teprve 34 +1. :frowning2:
26. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.