• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
kajra...a čo keby si skočila do nemocky, nech ťa pozrú....ak si si nie istá....ak to bola plodovka, tak do pôrodnice treba ísť ihneď. Plodovku od moču rozoznáš tak, že moč zadržíš a plodovku nie. A také žltohnedé hlienovité mám aj ja niekoľko dní...ale nie až tak, že by mi to tieklo po stehne...zachytí sa mi to na intimke, je toho akurát toľko, že intimku vymením a fičím ďalej... Drž sa, ale ak si nie si istá, vzhľadom na tvoje tt by som sa dr ukázať radšej išla......a aké množstvo toho bolo??? ak sa nemýlim, v hlienovej zátke je i troška krvi....
26. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
No právě toho naštěstí nebylo moc.Jen jsem cítila jak to teče. Bylo to jen v kalhotkách, takže si troufám říct, že plodovka to nebyla. A na netu jsem právě našla, že ta zátka nemusí být s krví. Že může být jen nažloutlá. Nechci právě panikařit. Ty už máš jedno dítko za sebou. poznala jsi tu zátku? Já si přijdu úplně nemožná a blbá..... :unamused:
26. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
ale Kajra, nie si nemožná ani blbá...ja som tú zátku vôbec nepostrehla, lebo mi odišla až na pôrodnom stole....ani plodovka mi neodišla, tú mi pustil lekár tiež na pôrodnom stole...ale bolo jej dosť, nie tak, ako si teraz napísala. To čo píšeš je v podstate podobné tomu môjmu a trvá to naozaj dosť dlho...niekedy sa stane, že trošičku je aj v toalete po cikaní - si to tam všimnem...žltohnedé, hlienovité, nie úplne tekuté, mierne hustejšej konzistencie. Tak že ak je to takéto, tak buď v pohode...ja to mám dlho, neviem oresne no začalo to v 3 trimestri a som OK :slight_smile:). Jeden deň toho je viac a druhý deň to ani nepostrehnem... :slight_smile: . neboj, pohoda :wink:
26. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
díky, teď jsem klidnější.................... :slight_smile: Půjdu si koupit intimky a posleduju. Chovám se už fakt jak psychouš. Chocholouška na mě................ :grinning:
26. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
zanetko, tak co taska sbalil ti ji Milan uz?

muj jirka ma jen jednoho kamarada on je takovej zvlastni, nevyhledava kamarady, nechce chodit s klukama na diskoteky ani nikam jinam, jen vsude se mnou, ja jsem takovy jeho kamarad on je takova moje kamaradka :grinning: na jednu stranu jsem rada ze je se mnou doma kdyz ma volno.
moje kamosky mu nevadi jen chce at prijdou az budeme doma a ne do porodnice :unamused: tak uvidime.

kajra ty jeste nemuzes rodit, my tu preci nepredbihame :grinning: :grinning: :grinning:

Zanetko gratulace k 38tt mazeecc ja zitra... to uz muzem ofiko rodit ne?
26. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile:
Já tu moc teď nebyla měla jsem tu kamarádku na víkend..ale už je zase pryč...teď jsme přijeli s Járou y kina...byli sme na Harrz Potterovi...no v jednu chvíli jsem vyjekla jak jsem se lekla...ale jinak ...no myslela sem že ten díl bude horší a budu se víc bát...bylo to dobrý...akorát už jsem nevěděla jak si sednout...2,5h je už fakt dost:slight_smile:
No a Jaji a Waci dík za vysvětlení OP+...to mi to tam asi fakt napsal do blbé kolonky...on si nevzalbrýle...to bude tím :grinning:
Holky mě tam dneska malej dělá hotový kolotoče v břiše...už se nemůžu dočkat až bude máchat těma ručičkama na vzduchu a já na něj budu jen zamilovaně koukat:slight_smile:
26. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
gahi, Harry-ho som vždy videla medzi prvými, no ja som si už netrúfla :frowning2:

jani, mám pripravené dva uteráky, toaleťák, vložky, plienky látkové pre mňa a plienky papierové pre mimčo, krém na bradavky a nejakú kozmetiku :grinning: :sweat_smile: ...zatiaľ je to naskladané v postieľke...tak to tam pomaly naškrečkujem a potom Milanko zbalí....pri najhoršom to dokončíme medzi kontrakciami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
tááák, už tam mám i hroznový cukor, tic-tac, župan, košieľku, podložky do postele, popôrodné nohavičky, dudlik, klobučiky na bradavky...ale som sa rozbehla :slight_smile:...pokračko zajtra, jani, dík za naštartovanie :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
dobre rano konici tak ja dnes prvni???

mam za sebou hrozny vecer, jsem si fakt myslela ze porodim, me bylo tak strasne divne a slabo, ale zaspala jsem to jeste bych chtela aspon tyden kristynku nosit a pak ji zacnu premlouvat at se rozhodne vylizt.

Zanetko taky jsem to mela dlouho na hromade ale ve vanicce :grinning: a uz mam zabaleno, jen teda musim koupit kojopodprdu a prebalovaci podlozky to me rikala kamoska ze je fakt super do porodnice az budou ty ocistky.

Holky co sacvi?? doufam ze se drzi!!!
27. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
No dobré ránko, tak ja som si dnes pospala trošku dlhšie ako zvyčajne.
Janka a Žanetka chválim vás - bolo na čase aby ste sa zbalili.
U nás dal MAťo včera malému zákaz vychádzok na 4 týždne, tak som sa smiala.
27. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Zuzi u nas JIrka porad premlouva kristynku, ale u vas to chapu manzel jede pryc ze? :wink:
27. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
No,len som sa smiala, že zas až na 4 týždne mu nemusel dať zaracha. Že stačí na 2-3. :slight_smile: Tak uvidíme nakoľko je drobec poslušný.
Sa mi zdá, že mi bruško padlo o hodne dolu.
27. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky a miminka,
Já si jdu zase postěžovat :sweat_smile: Esi brzo nebudem rodit tak Vám říkám že se zblázním..od pátku mě bolí na pravé straně podbřišku a bolest vystřeluje přes tříslo a kyčel do celé nohy..chodit skoro nemůžu a dyž už se někam belhám tak je do bolest jak potvora že se mi až chce brečet :sweat_smile: A na dnešek mě to už bolelo i v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mimoušek mi tam asi zase něco utlačuje..Ach jo..a pak si člověk má konec těhotenství užívat-hmm fakt super :frowning2:
27. črc 2009 v 09:32  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi to nám je ľúto. sa mi zdá, že tvoj drobček sa rozhodol, že nepôjde prvý von, že to nechá niekomu inému.
27. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Ahoj těhule:slight_smile:
taky vás holky chválím za zabalení tašky:slight_smile: teda u tebe Jani spíš Jirku že :grinning:
Sacvi to je teda hrůza jaj si užíváš...no snad už to brzy příjde!!!
AJani ty odpočívej máš ještě čas...přeci by si sacvi nepředběhla...když si tady tak velkej zastánce toho že se nepředbíhá:slight_smile:
To já se dneska vyspala úžasně...nebylo vedro, takže jsem spala v klidu celou noc a ani prcíček nekopal, tak jsem měla klid:slight_smile:
27. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Jo jo holky..žádný předbíhání :grinning:
Do termínu mám 8dní.. :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:22  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ty se tak máš Sacvi já mám ještě asi 25 dní...ale už bych to brala taky za týden:slight_smile:
27. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
No práve som si zavolala do nemocnice, takže že sa môžem prísť pozrieť ako to tam vyzerá, tak vám to potom popíšem, že čo a ako.
27. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj ženský :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak teda u nás víkend fakt super. Asi dorážejí první poslíčci a bývá mi v noci dost těžko. Bříško bolí - píchá mě v něm - a tvrdne jako kámen :( Tak nevím - jsou to poslíčci nebo ne? Není na ně ještě brzy? Piju ten maliníkový čaj, tak jestli to není tím. No jsem zmatená jak beruška.

Sacvi holka naše ty si to teda taky užíváš, co? :confounded: Ta příroda ví, proč se dítě nosí 9 měsíců. V osmém si ještě tak moc nepřeješ, aby vylezlo. :sweat_smile:

Kajro neděs mě, máš ještě čas.

Holky taky už tenhle týden dobalím. Po páteční noci jsem si radši sbalila tašku na porodní sál, ale kufr na šestinedělí mám tak třetinu.
27. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Je Kati my sme inak už v 9 mesiaci. Ako rýchlo to ubehlo.
27. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Aureli tak ať se ti tam líbí:slight_smile:

Broučí teda to jsou zprávy...mě po tom maliníku taky chytají křeče do podbříšku...ale říkám si že to je dobře...že je aspoň vidět že funguje:slight_smile:Ale bříško mi ještě moc netvrdne...já četla že poslíčky poznáš tak že ti jde bolest jako od žaludku dolů a je to jako by si měla dostat menses...tak nevim jestli to máš tak...ale každej to má asi individuální...já už je taky párkrát měla...ale dycky to přejde...tak si z toho hlavu nedělám...prostě se to bříško trénuje...tak zkus trochu odpočívat a uvidíš..a třeba na den vysaď ten maliník...já to taky tak dělám když si chci odpočinout:slight_smile:
27. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Fakt? Ježiš to to teda letí :slight_smile: Tak gratulace k 9. měsíci Aurelko :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Holky máte pocit že by miminka kopaly míň jak se to všude píše teď na konci těhu?
Mně teda příjde že Štěpánek teď kope pořád...skoro celej den...že snad vůbec nespí...to si s ním užiju až se narodí:slight_smile:
27. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
A kde je pořád Lucinka...ten Libor nám ji nějak zaměstnává jak je doma:slight_smile: doufám že ještě nejsou v porodnici...to by snad napsala :confused: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
No tobě Broučí taky přeci gratulace k 9. měsíci...už jsi za vodou:slight_smile: teď už se může rodit kdykoli:slight_smile: já se tak těším:slight_smile: pořád se mi zdají takový sny že to bude všechno v pohodě a v klidu a že to vlastně ani tak nebolí a malej že bude ok:slight_smile: tak jsem teď trochu klidnější...protože těm snům věřím:slight_smile: aspoň mi to teda pomáhá z těch depkoidních nálad:slight_smile:
27. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
No práveže aj môj malý sa stále hmýri a nakoľko tam už nie je toľko miesta, tak to parádne cítim.
Ako často pijete ten maliňák - ja 2 krát denne. A semienka si dávam ráno do jogurtu alebo do musli. No a o týždeň hádam začnem aj tú Alchimilku.
27. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Gábi o víkendu jsem měla první "menstruační" bolesti - právě mi bylo zle, tvrdlo mi to břicho a bolela mě záda jako vždycky první den MS. No, snad malá ví co dělá :slight_smile:

Taky jsem si říkala, že se tady Lucinka tak málo ukáže.

No a kopání miminka - taky mám pocit, že kope daleko víc a hlavně když začne, tak to už dost bolí.
27. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
No já piju maliník 2x denně když nezapomenu...ale večer ho piju společně smíchanej s odvarem ze semínka:slight_smile:
27. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Hmm Broučí tak to asi už byly poslíčci...mně u toho taky dycky bolí záda...ale to se musí hold přežít no... :confounded:
A neboj Lucinka ví moc dobře kdy se jí bude chtít ven:slight_smile: ještě chvíli počká..aspoň ten týden dva ještě:slight_smile:Přece má ámoše Štěpánka před sebou...to mu nemůže udělat...pak bude říkat že mladšího chlapa nechce...a co já s ním doma:slight_smile:
27. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Taky jsem ho teď začala pít 2x denně.
27. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.