• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
psala sem ti ještě na min stránce...doufám že sis to přečetla:slight_smile: tak vtipná už sem dlouho nebyla :grinning:
27. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
No ja by som sa veru nebála, že pôjde skôr na svet, lebo ako tak pozrieme na Sacvi, tam sa drobec hlási už od kedy a stále nič, takže Broči máš ešte času dosť.
27. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
No nič frčím kúpiť chlebík a potom vyvesiť prádlo a hor sa okuknúť pôrodnicu, tak sa tu zatiaľ majte pekne.
27. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
a jo, toho jsem si nevšimla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No je fakt, že chlap má být starší - i kdyby o hodinu :grinning: Je fakt, že Štěpánek a Sumelko musí ven dřív, aby si je pak Lůca mohla okouknout :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
No právě:slight_smile: přeci by si nechtěla někomu nadržovat:slight_smile:
Právě jsem si poslala s Lucinkou smsku tak psala že jak má doma Libiho tak nemá moc čas...ale že nás dočítá jestli jsme pořád v celku:slight_smile: a psala ze uz taky chce aby byl maly venku ze je unavena a uz ji to nebavi:slight_smile: ale já myslím že se nám o tu brzo rozjede:slight_smile: to bude ranec dětí:slight_smile: jůůůů
27. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
No já myslím, že jak spustí jedna, tak to pojede ráz na ráz. :slight_smile: Tak to je dobře, že se Lucinka má dobře. To už se všechny uvidíme až s dětičkama, co? :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
No taly to vidim asi až na mimi sraz:slight_smile: protože ten náš už moc dobře nesnáší cestování...jsem zvědvá jak zvládnu tu cestu k našim o víkendu...snad neporodím po cestě!!! :grinning:
27. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
konici ahoj ja jsem byla s kockou u pani veterinarky, uvareno je, jeste vychystat jirku do prace a ja na kosmetiku ale prijdu brzy si vas docist.

Gabi vecer dam fotku do alba jak to mam hezky nachystany v tom kufru :grinning: uz jsem vzorna!!!

Kaci ja zadny poslicky nemam, nikdy jsem nemela ani blesti pred MS tak ani nevim :pensive:

konici utikam do mesta tam bude zas vedro :wink: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Jani já taky nikdy moc MS bolesti neměla, ale jak jsem pak vysadila HA, tak jsem je pocítila a chudinky holky, které to zažívají každou MS.

Gábi to jsi odvaha, já už jsem odmítla cesty delší jak 40 km. Nedělá mi to dobře, bohužel :( Celý osmý měsíc pohoda a teď najednou je to na prd. Jak někde sedíme na návštěvě, tak mě všechno bolí :(
27. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
No Broučí to mě ty cesty taky nadělají dobře...ale musím jet k našim, protože jsou tam rybářský závody a táta je šéf rybářů a pořádá to a Járova rodina je plná rybářů a tak se takhle minimálně jednou za rok scházíme...tak by bylo divný kdybysme tam nejeli :confounded: no ale snad to zvládnu a když ne...tak co...aspoň budu mít prcíčka už u sebe:slight_smile: a mám posichrovaný že budu kdyžtak rodit u bráchy v Hradci Králové v porodnici...snad by mi to tam zařídil:slight_smile:
27. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
ted sem jedla meloun a uz mam brisko tak velky ze z nej je dobrej stolecek na talir:slight_smile: to je vtipny:slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak já teď zase musela hodit záda, páč mě opět braly stahy :unamused: Tak já nevím, na kontrolu jdu ve čtvrtek, tak uvidíme co mi řekne. Třeba je to jen moje přání, aby vylezla a mám pocit, že ty bolesti břicha jsou stahy.
27. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Broučí tak hezky odpočívej ať se ti nic nestane...a uvidíš co ti řeknou ve čtvrtek...já jdu taky ve čt do poradny...už konečně do porodnice...sem zvědavá co tam s náma budou dělat:slight_smile:
Já teď jedu se sousedkou do Úval po nějakých obchodech...tak se tu mějte...opatrujte sebe i miminka a já na vás pak zase mrknu:slight_smile: zatím papa
27. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
holky ja jdu do porodnice zitra tak se hrozne tesim jaky to bude. uz mam po kosmetice naposledy na delsi dobu :fearful:

jo a hura mam kojo podprdu, z rosmanu jsem nakonec vzala, a jsem si ji doma zkusila tak je akorat jen me je trochu volnejsi pres kosicky, mate to taky tak? nebo mela byt uz tedka uplne upla?

jinak ja cestovani taky uz nedavam, sice bych jela k nasim je to 50km vlakem lehka cesta ale jirka uz me samotnou nepusti, ridit se bojim takze ja mam uz smulu. :angry:

brouci a jak se to teda projevuje ty stahy?
27. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
jo a kde je K.ate??? nevite?
27. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jani mě vždycky ztvrdne břicho a píchá mě v něm. Pak mě bere taková tupá bolest od podbřišku do bederní páteře. Ale jestli to jsou pravé stahy - já fakt nevím. Možná jsem to jen minulý týden s těma návštěvama přepískla a není mi prostě dobře. Tenhle týden mám odpočinkový, nic neplánuju a budu jen odpočívat. :slight_smile:
Já mám jít na kosmetiku 17. sprna, ale asi už to nestihnu :grinning:
27. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
brouci, to ja mam termin 17.8 :grinning: proto jsem chtela ted, jeste kadernici mam pristi tyden a pak se uvidi, tatinek pohlida to jo ale jak dlouho kdyz ja sedim u kadernice 3hodiny :angry:

jak to mate s tema kojo podprdama? jsou vam uz ted akorat nebo trosku mate misto?
27. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
No ahojky tak ja som už doma a musím povedať, ž moc mi tá návšteva pôrodnice nedala, lebo som nič nevidela, všetk izby boli obsadené a na sále práve prebiehal pôrod, tak nám iba rozprávala sestrička a to aj tak nebola tá čo to rozpráva vždy, tak na niektoré otázky nevedela odpovedať. Takže asi tak :frowning2: .
27. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jani mně je trošku větší, ale mám zatím jen jednu. Ono to ještě trošku povyroste, tak se to doplní :slight_smile:

Aurelko tak to je na prd. Já tu návštěvu úplně odbourala, protože pokoje prý kvůli obsazenosti taky neukazují a porodní sály zrovna tak. :(

Jinak jsem se dozvěděla, že v Motole je dost plínek, vložek i oblečení, takže budu mít půlku tašky :slight_smile: Okamžitě tyhle věci vyhazuju, abych tam pak nejela s lodním kufrem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
No ja si to musím všetko pobrať. No a kurát som si zistila, že sobášny list nemusí byť overený - stačí len prefotiť a že návštevy sú na chodbe a tam sa drobček nevynáša, že ak ho chce niekto vidieť, tak musí ísť poprosiť na novorodenecké. Takže asi viac by hovideli iba keby som bola na nadštandartke. No a neviem, ale 5 dní sa mi nechce byť na samotke.
27. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
5 dní? Tak tady tě vyhodí za 3-4 dny :slight_smile: Jinak ten oddací list taky musím zjistit, protože někdo mi říká, že musí být ověřený a jiný tvrdí, že ne. Přeci to musí být v každé porodnici stejné, ne?
27. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
No to ti neviem povedať - keĎ každý má svoje pravidlá. Veď najlepšie by bolo, keby to bolo všade všetko rovnako. NO nič, veď keď niečo bude chýbať tak mi to donesie manžel.
27. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Tak já jsem zpět:slight_smile: Chtěla jsem si koupit kojo podprdu a představte si že na mě neměli...holomci...já vim že mám větší rozměr ale co...paní se na mě dívala jako že chci zázrak když chci E košíčky:slight_smile:
No Aureli u nás musím s miminkem na chodbu v té jezdící postýlce když přijde návštěva...je na to na chodbě speciální pokoj...aby se nerušily ostatní maminky co jsou se mnou na pokoji:slight_smile: ale neseberou mi ho...můžu s ním na tu chodbu...takže dobrý:slight_smile:
27. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
ručí nám říkali na kurzu že to má být notářsky ověřené ta kopie rodnýho listu a nebo oddacího...ale že nechápou proč, protože kdo by to chtěl fakšovat že:slight_smile: no ale pravidla sou to blbý...tak se radši zeptej...asi to je všude jinak...
27. črc 2009 v 16:04  • Odpověz
gabi ja jsem si ji ani nezkousela, jsem sla do rosmanu vzala si 85 D, pritom normalne mam 75B, ted teda 80D a je me akorat teda volnejsi pres kosicky tak snad se do doplni :wink: stala 299kc a jde i vratit nebot je jen v krabicce takze mam z ni fakt radost.

u nas se muze v porodnici i na pokoj ale vetsinou si maminka vezme miminko do ruky aby nerusila ostatni. ale ja budu mit asi nadstandart jako me to je jedno nejsem zadna kvetina ale jirka chce aby mohl byt s nama na pokoji i pres noc, je tam totiz i wifi, postel pro tatinka, televize lednicka a tak. me to je teda jedno, cena je 500kc na noc i s jidlem pro tatinka.

holky me nejak boli brisko ja asi dneska moc chodila ach jo.
27. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Jani tak to tam máte super zařízené...no to se Jirkovi nedivim že chce být s váma...ale u nás budu ráda když se do tý porodnice vůbec vejdu:slight_smile: ale když bude volnej dvojlůžkáč tak chci spíš tam...nechci být jen sama...:slight_smile:uvidíme...
A ty odpočívej trochu, protože už je to náročný!!!
Nám říkali že máme miminka vozit v tom vozítku...protože se nám ještě pořád po porodu může motat hlava a abysme s miminkama nespadly...no že se nemají po chodbě nosit v náručí:slight_smile:
27. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
Gábi já to nechám notářsky ověřit, ale taky mi to přijde jako blbost.

Jinak holky super zpráva - teda pro mě :sweat_smile: - už mají pro mě přiravené věci z toho mého seznamu, takže zítra si pro to všechno jdu a Lucinka může na svět :slight_smile: Zítra vyperu plínky a je to snad všechno :slight_smile: Mám z toho radost, už jsem byla nervozní kdy to dodají. Jen ještě čekám na to lehátko, to mě pěkně štve. Ale snad jim brzy přijde. Jo a kočárek, ale ten snad taky dorazí a není na začátek tak důležitý :slight_smile:
27. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
no tak supéééér Broučí...to mám radost že už budeš mít vše doma:slight_smile: a co vůbec všechno bude? nafotíš nám to?
27. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
Klidně nafotím, ale je to jen sterilizátor, chůvičky, přebalovací podložky, hřebínek, nůžtičky, plínky (látkové i papírové), teploměr do vody, podložka do vaničky, kojící podprda, vložky do podprdy, prostěradlo, které nepropouští a to je snad všechno. Takový menší nákup :slight_smile:
27. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
:slight_smile: menší jo:slight_smile: tak to je fajn...my byli v sobotu v ikey a ještě sme dokoupili nějaký drobnosti...tak už máme taky snad všechno...teda jeste to lehátko...ale to kdyžtak počká...snad příjde mateřská...nevíte kdy ji posílaj...jsou na to nějaký termíny? ani nevím kolik dostanu...to je naprd!!! :angry:
27. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.